815
  • Fasiszta
    #695
    Már nekkem se tetszik Főleg inreális és az olaszoknál hiányzik a többi semovente páncélvadász tipus.
  • Cs3
    #694
    Ebben a játékban csatázzon az akinek hét anya van! hietetlen szánalmas és átláthatatlan.

    Hamar leszoktam a csatákról, csak nagy ritkán. Játsza le a gép, ahhoz meg nem kell más csak gyalogos. Minnél több egyszerű, mezei gyalogos. Semmi más, esetleg még jópár medic hozzájuk. A gépi csatáknál a létszám számít, meg a hajók/repülők
  • Generale
    #693
    Többnyire még azt sem értem,hogy miért van kiírva minden országhoz,hogy legjobb egység?!pl a Németeknél a Tigris és a tengeralattjárók,semmiféle pluszt nem kapnak(szerintem).A tábornokoknak sem látom semmi értelmét mert csak a helyet foglalják a hadseregekben.
    De a kedvencem az amikor a gyalogság bevonul a házakba és bunkerekbe.Azt hinné az ember,hogy így jól lehet védekezni,de ebben a játékban nem így van.Néhány gyalogos katona egy egész hadsereggel is végez -ha a hadsereg a házakban keres menedéket- laza gránátdobálással(annyi gránátjuk van,hogy én sokszor poénból is gyalogosokat szoktam még a tankok ellen is küldeni.Kész röhej...
  • TDantes
    #692
    Bizony...a legerősebb egységek a játékban, a francia teherautókra szerelt légvédelmi ágyú. Mindent üt. Az két lövéssel végez egy tankkal, de a teherautót egy tucatnyi tank is neheznen lövi ki
  • Generale
    #691
    Nagyon gyengére sikerült ez a játék.Rengeteg bosszantó hiba van benne.És itt nem csak a bugokra gondolok hanem a megvalósításra (3 db francia légvédelmi ágyú könnyedén szétszedett egy tigristankot,ez azért elég fura és itt nem ér véget a furcsaságok sora).
    Hihetetlen nagy csalódást okozott a játék.
  • Amergin
    #690
    A tört sajnos ilyen. Megvettem, azóta nem csinálja. Azóta a stratégiai térképről vág ki desktopra néha-néha
  • hzoltan
    #689
    hello tudna e valaki segiteni War leanders clash of nation-al kapcsolatba a fölgömbön semi gond de mikor beakarok lepni a jatekba akor kivág mit kelene teni hogy netegye
  • apa1101
    #688
    41-re könnyedén el lehet foglalni az egész világot.
  • Hecker007
    #687
    támadj meg annyi országot ahányat csak bírsz, én németekkel elfoglaltam Londont, Oroszországot és Észak-Afrikát... és még csak 41-ben jártam
  • Amergin
    #686
    Arrrgh!
    Nagy történelmi hűséggel nyomom németekkel, mert úgy nehezebbnek tűnik, mivel a franciák, angolok azonnal támadnak. 39 decemberre a franciákat lenyomtam, 40 júniusára meg tigris tankjaim elfoglalták Londont, erre kiírja, hogy győztem és birodalmam 1000 évig fennáll majd.
    Basszus, tényleg!
    Ekkorra még se az oroszok, se az amik nem léptek be a háborúba, tehát az aktuális ellenség ellen tényleg megnyertem a háborút...
    Mondjuk opcionálisan felkínálhatná, hogy folytathassam. Vagy mondjuk ilyen esetben automatikusan hadat üzenhetne mindkettő.
    Alacsony történelmi hűséggel meg mindenkit le kell nyomni egyenként. Uncsi.
  • TomDantes
    #685
    Csaták? Csaták? 5 teherautó végzett két tucat tankommal....no comment
  • crysis
    #684
    Én még ide sorolnám a csatát.Mert az nem vmi jó,sőt pocsék.Ha olyan lenne,mint az empire total war-ban,akkor k*va jó lenne.Ha ismered,akkor tudod mire gondoltam.
  • a.carkey
    #683
    Csak ennyi kéne:


    -töltési idő csökkentése,
    -ne tűnjenek el a nyersanyagok savegame betöltésekor,
    -picit javított diplomáciai AI.

    ... és máris játszható lenne a game.
  • crysis
    #682
    Igazad van,mert amíg nem javítanak rengeteg dolgon,addig nem lesz jó a game
  • a.carkey
    #681
    Azért nevetséges ez a game.

    A német patchek tartalma (lassan egy éve kijöttek):

    Changes in 1.01:
    performance optimisations
    bug fixes
    game balance tuning
    minor game logic fixes
    -----------------------------
    Changelog Update v1.1

    General

    - Improvements in performance
    - Lower loading times
    - Better stability on Windows Vista
    - Optimized packaging system for lower memory consumption
    - Memory Leaks correction
    - Screensaver disabled while playing

    Main Menu

    - Mouse wheel scroll inserted on battles list
    - Correct graphics mode check in Main Menu
    - Improved background video

    Battle Mode

    - Tooltips now work in pause
    - Fixed issues on placing units initial phase
    - Improvements in pathfinding to avoid queues on units movement by overtake
    - Fix in units shooting at different heights
    - Bug fixes for infantry inside buildings
    - Bug fixes for units blocked on bridges
    - Bug fix for planes high level AI
    - Bug fix for battle ending speech
    - Bug fix for ships on Tokyo map
    - Maps visuals fixes
    - Unit models and textures fixes
    - Destroyed plains fixes
    - Vegetation movement by wind improvement
    - Improvement on memory management by particles system

    Campaign Mode

    - Interface optimized
    - Several fixes on savegames
    - Several fixes on armies movement arrows
    - Bug fix so now videos on War Leaders dead show up
    - Bug fix for alliances with nations defeated at high historical accuracy level
    - Improvement on atomic bomb explosion visual effects
    - V-1 and V-2 damage reduced
    - Double movement by disembarkment not allowed
    - Bug fix for units missing when disembarking
    - Bug fix for minus quantities on statistics
    - Bug fixes on events
    - Added tooltips to screen interface of armies and territories
    - Diplomacy AI fix: do not reoffer treaties once offered to the player
    - Spies can act against nations not in war yet in High Historical Accuracy Level
    - Inserted World missing raw materials
    - Spies actions and interface restricted to Technologies
    - Coast effects fixes
    ----------------------------------

    Changes in 1.2:

    Improvements for the overall stability of the game:
    · Random crashes in manager mode
    · Improved memory management
    · Savegame (IMPORTANT: old savegames will not work)
    · Diplomatic window
    · General performance improvements

    Improvements for manager mode:
    · Improved levels of difficulty
    · Improved automatic resolution of battles
    · Highly improved speed for passing turn in skip mode
    · Improved tooltips for units and buildings at construction window (to see what is needed for special constructions)
    · Ministry of economy window fixes on wrong, not updated data
    · maintenance costs for armies balanced
    · Territories income balanced
    · Economic wealth for each country balanced
    · Raw materials gained by trade agreements does not disappear now when loading a saved game
    · Launch diplomacy window by right mouse button on foreign territory
    · New mouse button assignment: left mouse button to add/remove to or from the queues. Right mouse button to launch the detailed info screen. This change affects units, buildings, technologies and resources
    · Now the buttons on army info screen (disband, dismantle, repair, upgrade) only appear, if it is currently possible to do this action

    Improvements for manager AI:
    · Improved army movement
    · Improved unit and building construction
    · Improved AI transporting troops (naval and aerial)
    · Improved diplomatic behaviors/actions
    · Bug fix on non-building AI
    · New valuation system

    Improvements for real-time-strategy mode:
    · Improved RTS AI
    · Improved pathfinding on narrow places (i.e. bridges)
    · Damage of anti-aircrafts against bombers balanced
    · Bombers can now only attack once before refuelling

    Special improvements:
    · Fixes on tooltips for territories containing resources
    · Insertion of some missing or seldom resources (mangan, uranium)
    · Bug fix for secret service technology restrictions
    · Color correction on units and movement arrows (i.e. to see units on snow maps)
    · Loading transport ships and army refuelling improved
    · Plane bombing is replaced by moving, if the country is at peace or truce with you
    · There are no more dead nations appearing on diplomatic screen
    · After right to pass agreement all units will be expelled from foreign territories
    · Bug fixes for event window crashes
    · New system of constructing units and buildings: now only the amount of money you need for construction at the current turn will be subtracted from your credits counter (ministry of economy now shows these changes)
    · More adequate reactions at war declaration and cancellation integrated
    · No more non-existent territories will appear in revolt-messages
    · Spies are now able to move over long distances through enemy or neutral territories
    · Ministry of economy balanced on credits updating, bankruptcy video is now launched if you are out of money
    · No more distortions of territory details (CTRL)
    · Territory giveaways or -gains can’t be bought or advantaged by money
    · Changes on rebellions: inclusion/exclusion of spies depends on their reckoning potential
    · Improved tech tree restrictions
    · On pressing the right mouse button over foreign territories, the adequate diplomatic window opens
    · Improved key assignment; it is no longer possible to assign more than one function to a key
    ---------------------


    Tk. elég lenne a magyar 1.3 patch, de amíg a töltési idővel nem csinálnának valamit, addig szart se ér.
    4GB Rammal és 1GBos videokártyával "egy kicsit soknak tűnik" a jó 4 perces hadjáratmap, és a jó 2 perces csataképernyő betöltési idő.

    Mint írtam, pár bugot kéne javítani:
    -ne tűnjenek el a nyersanyagok savegame betöltésekor.
    -töltési idő csökkentése
    -picit javított diplomáciai AI.

    Szóval míg ezt nem javítják ki, addig ez a game: KUKÁBA VALÓ!
  • Amergin
    #680
    Vérlázító, hogy a hangerő állításhoz ki kell lépni a játékból a főmenűig. Azután persze 5 perc mire visszatölt...
    Ha meg a windózba kéne valamit csinálni arra jobb nem is gondolni, mert taszkot persze nem enged váltani.
    Meg persze lehetne kicsit nehezebb is, mert már a sok heroic victory. Némi légierővel meg egy szem német gyalogossal foglaltam el Párizst.
  • crysis
    #679
  • crysis
    #678
    A leghatásosabb fegyver bevetésen.Vagyis az atombomba.Azért nagyot durran.
  • crysis
    #677
    Thx az oldalakat.
  • hooah
    #676
    Nem tudna valaki az 1.3-as patch-hez cracket mutatni?
    Mert én egyenlőre ne mtudom megvenni a játékokot eredetiben.
  • Legend Killer
    #675
    pirateclub is jó, én onnan szoktam.
  • tomcsa4
    #674
    http://www.imagenerd.com/

    Legjobb!
  • GHOST7
    #673
    http://noob.hu/
  • crysis
    #672
    Végre a szövetségeseim is támadnak.Már az első forduló után támadnak.Japán pl elfoglalta a fél Szovjetuniót 6 forduló alatt.Legalább nem csak én támadok.Csak az szar,hogy ha elfogy a hadseregük,akkor nem fejlesztenek újat,pedig van rá pénzük.vki nem jött rá a megoldásra?

    Honnan tudnék képet feltölteni az sg-re?Mert a képfeltöltésről nem engedi.
  • Amergin
    #671
    Egyébként úgy tűnik a nehézségi fokozat beállítása nem nagyon sikerült a készítőknek: az elvileg gyengébb fokozatokban nagyobb a történelmi hűség, ennek megfelelően németekkel sokkal nehezebb, hiszen ellentétben a valósággal itt a britek és franciák azonnal betámadnak (mellékesen mindkettőnek világbirodalma van ugye...)
    Legnehezebb fokozaton (legkevésbé történelemhű) viszont simán köt velünk mindenki meg nem támadási szerződést és probléma nélkül igázhatjuk Európát.
    Ez szerintem hiba.
  • apa1101
    #670
    http://www.cdprojekt.hu/news.asp?id=45
    1.3 angol patch tess.ez nekem orvosolta a világos képernyős gondot is vistán.
  • Legend Killer
    #669
    nemtom
  • BF109
    #668
    nekem is wz. csak annyi a gondom hogy túl világos a kép csatánál, annyira hogy pont élvezhetetlen. ez vistánál van és állítólag peccs segít. csak a német magyar stb peccs nem megy fel angolra angol peccset meg nem lelek.:-S
  • Legend Killer
    #667
    nekem warez, szal bocs, nem. most tettem csak fel. a világháborús része kicsit nehéz, mert angol, alig értek vmit. a quick battle meg a kamera lent van szinte a földön és nem lehet felvinni magasba.
  • BF109
    #666
    angol peccs? valaki?
  • Legend Killer
    #665
    húdekeményvki
  • Legend Killer
    #664
    mosmá nem cseszkődik, jó.
  • TomDantes
    #663
    Azért mert egy szar warez verzió és egyébként is egy szar...és fel lehet tenni egy kérdést szarozás nélkül is
  • Legend Killer
    #662
    miafrancér dob ki ez a szar battle betöltése után?
  • BF109
    #661
    angol patch-hez tud valaki linket? eddig amit sikerült letöltenem mind német volt:-S
  • KraZ
    #660
    Köszi!
  • apa1101
    #659
    ki kell fejlesztteni a kémtevékenységeket a kettősügynökökig,utána a saját területeden ki tudod nyírni őket.
  • KraZ
    #658
    Sziasztok!
    Két kérdésem lenne:
    1. Az ellenséges kémeket hogyan tudom semlegesíteni?
    2. A trójait mivel tudom leszedni?
  • apa1101
    #657
    magyar.
  • BF109
    #656
    ok akkor patch valszeg segíteni fog, már ha együtt működik virágbolti példánnyal is xD
    a tiéd német vagy angol?