815
  • a.carkey
    #335
    UK RELEASE
    31-Oct-2008

    Az Alan Wake-el egynapon jelenik meg. Szerintetek sikeres lesz? :D
  • a.carkey
    #334
    Nem tudtam elérni őket, de a borító más, mint a német kiadásé ...
  • Charly
    #333
    Sziasztok állitólag a Cd GAlaxisban már van!
  • Hunor1
    #332
    ehehehehe......bugmentesen....azért a remény hal meg utoljára.Sajnos a bugmentes játékok kora lejárt.
  • peti79
    #331
    Na, erre befizetek. Már lemondtam erről a játékról. De még megbocsátok neki, ha tényleg kijön októberben angolul, és bug mentesen.
  • a.carkey
    #330
    WAR LEADERS: Clash of Nations - GONE GOLD!
  • a.carkey
    #329
    Csak németül, de az is bugos.
  • sasvader
    #328
    gondolom még angolul se jött ki ez a lofasz!
  • a.carkey
    #327
    2008 október :D Mindenhol, ahol nem német nyelven adják ki. (De a német fórumot olvasgatva ez igazából 2009 február, így vsz felesleges is kiadni ...)
  • kyle reese
    #326
    tudja valaki hogy idehaza mikor jön ki?köszi
  • varsanyiandor
    #325
    jó mondjuk nem lakom kinnt Németben,nem túl gyakran járok ki.és nem is beszélgetek velük Adolf Hitlerről általában:Dde mondjuk ma Németországban gyakorlatilag nem lehet egyenruhát hordani,még a kiscserkészeknek se.ez azért csak jelenthet valamit.gondolom azt,hogy csírájában kell elfojtani ezeket a dolgokat.amúgy ajánlom figyelmetekbe A Hullám című filmet,ami októberben jelenik meg a moziban.a témához erősen kapcsolódik: http://www.filmkatalogus.hu/A-hullam--f23028 .a film arról szól,hogyan lehet(ne) ma Németországban szinte ugyanazt megcsinálni,mint amit az a bizonyos bajszos bácsika.érdekesnek tűnik,asszem megnézem majd.de azt ugye jól tudom h jó sok pénzért akár még a saját 2.vh-s játékomba is betehetek 1 Hitlert 1 horogkeresztes karszalaggal?
  • Montanosz
    #324
    a japán zászló nem de a horogkereszt szatanikus szimbólum, a napkorong tudatos visszafordítása..tehát ezért kell cenzúrázni, a szellemi jelentősége miatt
  • Hecker007
    #323
    tudom tudom :) pont ezért írtam azt :)
    ennyi erővel mondjuk akkor az amerikai verzióban nem lehetne felkelő napos japán zászló... :) történelmi játékot nem értem miért kell cenzúrázni:S
  • Pluskast
    #322
    Sőt. Ne feledd Peti a Vörös csillag (pl nálunk és még jó pár országban)is önkényuralmi jelkép akárcsak a horogkereszt
  • Hecker007
    #321
    félre értettél, a rendest arra értettem hogy történelmileg hű, ez így nem nevezhető történelmi játéknak semmikép se, ennyi erővel Sztálin meg a vörös csillagot is lehetne cenzúrázni, azis ugyanolyan kegyetlen diktatúra volt mint ami németországban nácizmus néven...
  • Thanatos
    #320
    tévedsz :) nem azért hogy nehogy hősként tekintsenek rá..., igazábol német országban leginkább "tabu" hitler meg a nácik..., hogy miért az jókérdés..., de ha pl egy német elött megemlited hitlert bármilyen német vonatkozásban az lessz az első hogy kijavit hogy hitler ausztirai származásu és nem német... :D
  • varsanyiandor
    #319
    most hogy mondod lehet h azért van kamu Hitler a németnyelvű(Ausztria,Németország) területeken a játékban,hogy nehogy hősként tekintsenek rá.mondjuk azon csodálkoztam mikor vtam a Sasfészekben és sehol se volt semiféle Hitler múzeum,átalakították étteremmé az egészet...nem akartak gondolom náci kegyhelyet létrehozni
  • varsanyiandor
    #318
    ez tetszik:"lesz horogkereszt meg rendes Hitler benne" rendes Hitler....xDD mé mi a bajod a bajusznélküli talpaskeresztes-sapkájú karszalag nélküli Rudolf Tesslerrel(Hitler játékbeli cenzúrázott neve)????xD
  • Hecker007
    #317
    nálam is ilyen a német verzió, de állítólag az angol, meg a magyar normális lesz, lesz horogkereszt meg rendes Hitler benne
  • varsanyiandor
    #316
    nálam igen.de furcsa,mert a hivatalos honlapján kint van Hitler élethű képe,sőt,a horogkeresztes zászló is.a játékban csak talpaskeresztes zászló van(legalábbis nálam).gondolom mostanában gyűlik össze az a pénz,amit ki kell fizetni ezekért a tiltott jelképekért...
  • 0blueman
    #315
    akkor cenzúrás a játék?
  • varsanyiandor
    #314
    sőt még a bajuszkáját is kivették szegénykémnek...:S:D
  • varsanyiandor
    #313
    de jó lenen tudni németül...leszedtem,most meg rohadt szót se értek...angolosítás nincs véletlenül hozzá?:Dja am az etcci ka játékban hogy Adolf Hitler-t Rudolf Tesslernek írták ki:Dvicces...
  • a.carkey
    #312
    A némettel nem lenne gond, bár idegesítőbb egy pcs játéknál, mint az angol, de az állandó szopás a visszatöltéssel, a desktopradobállással, a bugokkal, az eltűnő nyersanyagokkal (elvileg javítva a patchek által, szóval ha lenne crack, vagy egy clone verzió amit patchelni lehet, akkor nem lenne gond).
  • Thanatos
    #311
    lehet, őszintén szolva tekitnve hogy német és angolositást nem tlaáltam én meg se probálkoztam vele, perpill engem az hogy nem emberi nyelven van jobban riaszt mint az hogy gyk béta :D
  • a.carkey
    #310
    Akkor ugyanott tartunk.
  • Thanatos
    #309
    amugy szvsz alap verzio ez a release is, vagy legalábbis nincs utalás hogy 1.3hoz lenne a crack
  • Thanatos
    #308
    pm ment :)
  • a.carkey
    #307
    Amúgy melyik torrent siteon láttad?
  • a.carkey
    #306
    Ha az 1.3hoz van crack akkor bármelyik release jó.
    Az a röhej, hogy az EB előtt Salzburgban ott álltam a bolt előtt ahol volt németül, és filóztam, hogy kiadjak-e érte pénzt vagy várjam meg az angolt. Akkor még júniusra írták az angolt, így gondoltam várhatok még rá. Ennek ellenére lassan szeptember, és a megjelenés október, de még mindig nincs működő verzió. Ha ez jó, akkor érdemes kipróbálni. :D
  • Thanatos
    #305
    új verziot ugy értettem hogy új release...
  • a.carkey
    #304
    Nem. :(

    De inkább működő crack kéne a némethez, mert a sima az szar. Ugyanúgy fagy tőle 1.Xen mint korábban.
  • Thanatos
    #303
    kijött egy új verzio, igaz még ez is német :/
    probálta már valaki?
  • Cefre
    #302
    Köszi
  • peti79
    #301
    Állandóan lefagy. De ha egy kicsit visszaolvasol, akkor láthatod, hogy nem "csak" ennyi gondja van a játéknak. Egyszerűen játszhatatlan...
  • grebber
    #300
    Galaxisnet.hu-ról előrendelésen belül van!De ez nem 100% mert pl a Stranglehold is mióta csúszik már :(
  • Cefre
    #299
    Leszokott e fagyni nektek a játék?
  • a.carkey
    #298
    Ez az info honnan van?
  • Cefre
    #297
    Hát angol nincs hozzá
  • grebber
    #296
    Magyar felirattal csak szeptemberben jelenik meg!