815
  • rodzsi
    #375
    hm most megvettem én is tegnap a játékot a cd projecteset, azt felraktam meg minden.
    nekem nem szaggatott a zene, meg visza tölti rendesen az állásokat, persze csak az a szar h körönként auto save és nem találom a saját mentéseimet.

    a desktopra nem dobott még ki egyszer sem pedig 68kört játszottam (ezt csak az autosave-ből tudom)

    meg megvoltak a nyersanyagaim is plusz a gyárakat is épiti rendesen.
    ja betölteni is sikerült neki.

    mondjuk azért nekem elég gáz a csata jelenetek, kicsit jobban odafigyelhettek volna arra....
  • doki79
    #374
    hi

    Erre a problémákra mit mond a cdprojekt?

    Mert megvenném én is, bár akkor várok még, ill olcsóbb lesz

    thx a választ
  • a.carkey
    #373
    Csak, hogy kb. el lehessen képzelni mi a gondom vele, íme:

    Levettem a zenét, síri csend van a játék alatt (idegesítő), mert beszaggatott. Tegnap este nem volt sok időm, így BL előtt új játékot kezdtem: beállítottam milyen gyárat építsen, milyen egységet gyártson, merre menjen a kém, vettem pár fontos nyersanyagot, stb. Több időm ekkor nem volt. 1 kör lement.

    2. kör
    Ma reggel reggel 8 után betöltöttem, kb. 30 percig pakolgattam, beállítottam a fejlesztést is amit tegnap elfelejtettem, és látom eltűnt jópár már megvett nyersanyag. Oké. Hadat üzentem, majd öt területet betámadtam. A 4. győztes csata után (ez kb. 11 után volt, mert néha 8-10 percet is tökölt az oda-vissza töltéssel csaták előtt és után) jöhetett az 5. csata, erre kivágott desktopra. Na jó, mondtam, nyeltem egyet és gondoltam visszatöltöm az állást és simán leszámolom a csatát, majd legközelebb kompromisszumokat kötök és csak körönként 1-1 területet támadok, nehogy kivágjon (ahogy a németnél).

    Erre nem tölti vissza az állást, a korábban működőt sem.
  • rodzsi
    #372
    azért elég gáz h ilyen játékot képesek kiadni a kezük közül :S
    bizzunk benne h minél elöbb javításra kerülnek ezek a dolgok
  • a.carkey
    #371
    A legnagyobb hiba ami bent maradt, az a betöltés lassúsága. Ha ezzel nem lenne gond, a többit feledném, mert nem lenne ilyen gáz lassú, így lehetne próbálkozni, bár az sem lenne rossz, ha nem cseszné el a savelést, mert kiszenvedné az ember. De így mazohizmus játszani vele, az EREDETIVEl, hogy ha 5 csatát nyomsz, akkor kb. az utolsó alatt kivág desktopra. A savegame meg nem visszahozható.
  • a.carkey
    #370
    Na kb. A groupos kijelölésnél annyi a gond vele, hogy ha előtte 1est jelöltél neki, azt szétbontottad, és kijelölted 3asnak is, akkor 1es és 3as is egyszerre. Ilyenkor újból ki kell jelölni amit másodszorra jelöltél ki, és felülírja. :)

    A diplomácia atom gáz. Nem vagytok háborúban, de megtámadsz valakit, elfelejti kiszállítani a nyersanyagot amit megvettél tőle sok pénzért.

    A csata talán az egyetlen pont ami jobb lett. Most már nem lövi ki a tankjaimat pár részeg gyalogos, csak úgy.

    A német verzió az 1.2- 1.3 között van. Az 1.3at visszavették, 1.4 patchet fognak kiadni nov. 11én (ma kutattam fel) ami international lesz, de vsz magyar nyelven nem lesz, így vsz kidobtam 8kt az ablakon.

    A multi miatt vettem meg én is eredetiben, de cseszik működni. Mondjuk a németben alapból nem volt multi, szóval legalább itt - ha csak lehetőségként is - de van.
  • a.carkey
    #369
    Annyiban tűnik másnak a némethez képest, hogy magyar nyelvű, Hitler van benne, és míg a német wareznál nem szaggatott be a hadjárat alatt a zene, addig az eredetinél (LOL) igen.
  • Bandras DaSilva #368
    Pedig igaza van...úgy néz ki, hogy kb ua a verzió mint a német volt anno 1 éve...semmit nem javult...azért az elég gáz...az meg, hogy nincs rajta angol verzió megint csak egy olyan dolog ami szén gáz. Kb ehhez sosem lesz peccs...szóval inkább ne is magyarították volna...

    Nagy reményekkel kezdtem neki, de pár nap után az agyamra ment a sok hülyeség...pl szövetséget kötsz vkivel aztán a következő körben megtámad, de a diplomácia ablakban mint szövetségeseket mutat...nekem speciel az arányok sem nagyon jönnek le...nem jó az irányítás a csata alatt...elfelejti a group hotkeyket...kb nem nagyon reagálnak az egységek semmire...stb.

    A német verzióban ezeket már rég javították...rengeteg mod is fut és, ahogy hallom, úgy játszahtó a dolog és élvezetes is.

    Én pl még mindig nem tudtam egy multiplayer játékot sem indítani...a gamespyos accomat nem fogadja el, újat meg tudok csinálni...ilyenek.
  • Pluskast
    #367
    Pff ezt a fost.....
  • a.carkey
    #366
    Kidobál?
    Kidobál.

    Nem tölti vissza a save gameket?
    Sokszor nem tölti vissza.

    Vannak dolgok amiket már a németben sem volt szabad megcsinálni mert crashelt?
    Vannak, azokat itt sem lehet.

    A nyersanyagok nem tűnnek el visszatöltéskor?
    Ezzel már találkoztam itt is.

    Nagyon sokáig tölt (savegame, csak úgy simán be a játékot), mint az alap német változat?
    Igen, sőt, már értem miért 90 órát írnak játékidőnek ...
  • sasvader
    #365
    bocsi nem akarlak megsérteni a.carkey

    de hogy adnának ki ilyent gyárilag hiszen le kell tesztelni a játékot...stb igy ki se adhatnák gyárilag amit te mondasz!!!
  • a.carkey
    #364
    Fogjuk rá, hogy előny. Ha jön(ne) új patch, tuti utoljára kapjuk meg ...

    Ugyanazok a hibák köszönnek vissza, mint a német alap változatnál. Itt főleg a töltési időkre és a vissza nem tölthető savegamekre gondolok. 4x mentettem, más néven, mind rossz lett, nem tölti vissza az állást ...
  • horitazi
    #363
    Szóval csak annyi az előnye,hogy magyar ?:D
  • a.carkey
    #362
    A töltési idők, az állandó crash, a rosszul elmentett állás az ember agyára tud menni ...
  • a.carkey
    #361
    Jaja.
  • sasvader
    #360
    de ez a magyar gyári amiről beszélsz?
  • a.carkey
    #359
    Ez mintha nem lenne javítva: kidobál desktopra, crashel amikor az ember 2-3 csatát is lejátszik, mert miért pont ne ilyenkor. A zenét le kellett vennem, mert állandóan akadt. Ilyet kiadni, ráadásul patchtámogatás nélkül?! Katasztrófa ...
  • a.carkey
    #358
    A magyar, a cseh és a lengyel mellé betehették volna az angolt is. Ritka hülyeség ...
  • Charly
    #357
    Igen rendbe van a progi ugy tünik
  • a.carkey
    #356
    Az itthon megjelentben kijavították a visszatöltés és az eltűnő nyersanyagok bugokat?
  • doki79
    #355
    minek, ha bugos a német :)
  • sasvader
    #354
    valaki nem tudná feltölteni a magyar nyelfi fájlokat??
  • doki79
    #353
    Na milyen a magyar?

    valaki plz :)
  • horitazi
    #352
    szóljatok ha fenn van torrenten,majd inkább az xD
  • sasvader
    #351
    hát énis nagyon várom a magyar!rome totalwart is szeretem de ha össze van kombinálva 2.világháboruval akkor maga a csoda!ugyanis 2vh.-s fan vok!
  • a.carkey
    #350
    Ha nem mentesz és töltesz vissza, addig jó, ahogy van mentésed, elkezd ledobálni az alap német is ill. a legdurvább - ezért is hagytam abba -, hogy eltűnnek a nyersanyagaid amit vettél ...

    Ma jelenik meg angol nyelven, de ma jelenik meg - elvileg - az Alan Wake is ..., szóval nálam marad a jövő hét.

    A Republic óta nem találkoztam olyan programmal, amit ennyire vártam, és amikor megjelent, erősen felejtősnek bizonyult. Peccsekkel azért megnézem, de nem várok csodát.
  • sasvader
    #349
    ha torrenten fenn lesz szoljatok!
    amugy érdekes nálam a német verzió (a bugos) nálam soha nem dobott ki semmi töltéshiba szinte semmi!és pedig német verziot is vagy toltam 2-3órát azt meguntam mert nem naon értettem belöle semmit!
  • Bandras DaSilva #348
    Hát nem tudom...nekem ez nem tűnik túl javítottnak.

    Ehhez peccs lesz vmikor? Csak német nyelvűt találtam de az nem jó ehhez a verzióhoz. Én nem néztem a korábbi verziókat, de ez még elég bugosnak tűnik. Pl multiplayerben egyáltalán nem tudok játszani...nem fogadja el a gamespy accomat amivel máshol simán játszom...

    Nekem az is idegesítő, hogy mondjuk szövetséget kötsz vkivel aztán a kövekező körben megtámad:))

    Az irányítással is gondjaim vannak a csatában...kijelölöm a groupokat..addig ok..szépen be is mennek az 1...8 as groupba...de aztán a csata közepén összevissza működik ez a dolog..vagy egyáltalán nem.

    Tegnap este elég jól elszórakoztam vele, de ma nagyon felbosszantott. Nem lenne rossz a dolog de így az agyamra megy....plusz nálam szépen kidobogat desktopra.

    Ja, és eredetivel nyomom...megvettem:)..lehet cseh, lengyel meg magyar install...klassz:(
  • a.carkey
    #347
    Hozta? :D
  • Charly
    #346
    Tudod az már a magyarban javitva van!!
  • mnorbi
    #345
    valamit irjatok mar milyen lett a game ? bugos-e még ? jó vele jűtszanni ?
  • Bandras DaSilva #344
    Ez a maygar nyelvű verzió nem lett túl fasza...értelmetlen mondatokkal van teli..vhol lehet nyelvet váltani?...mondjuk angolra...
  • Charly
    #343
    Igen holnap délelőtt hozza a DLH
  • mnorbi
    #342
    de kik cdgalaxis 576 ?
  • Charly
    #341
    Most hivtak telefonon küldik:)
  • mnorbi
    #340
    hl , mert sehol nem tudnak rola ?
  • Charly
    #339
    Sziasztok a mai nap megjelent!!
  • a.carkey
    #338
    Elvileg ebben Hitler van, nem noname pasmag. Majd kiderül!
  • Pluskast
    #337
    Ha még mindíg olyan bugos mint a német változat akkor tuti bukás....
  • horitazi
    #336
    10nap!