815
  • Cefre
    #295
    Helló
    Nekem a német verzió van meg nem tudna valaki nekem magyar vagy angol nyelvet küldeni hozzá?
    Köszi
  • sasvader
    #294
    Énis igy vagyok vele!Inkább felraktam a rome totalwar 2-őt aztán azzal nyomulok!
  • Hunor1
    #293
    Hali

    Nna tegnap megadtam a kegyelemdöfést ennek a német bétának !!!
    Uninstall...Rohadtul meguntam hogy nem lehetett életet lehelni belé..
    Vagy 40 percig próbáltam a mentést visszahozni/ kibelépések, töltési idők intró stb /
    Jellemzően még az uninstallnak is 2x kellett nekifutnom..áááh
    Majd megvárom én is a magyar megjelenést/benne a javításokkal /Akkor úgy is lesz majd új verzió fenn..:)
    Aztán elővettem a CoH ot egy kicsit....háát abban 1000x jobb a graf + minden ..
    Csá.
  • sasvader
    #292
    Én már leszarom ezt a játékot akkor inkább veszek a pénzemből másikat erre én többet nem fogok várni!!
  • a.carkey
    #291
    cdprojekt.hu :)

    De az. Gáz.
  • Hunor1
    #290
    ehehehehe.... ez gáz...
  • a.carkey
    #289
    Megjelenési dátum: 2008 október
  • a.carkey
    #288
    Németek németül, szovjetek oroszul. kb
  • sasvader
    #287
    anyanyalvükön beszélő egységek??
    Ugy érted hogy ha kijőn magyarul (MÁR HA KIJŐN MERT NEKEM AZ SE BIZTOS)akkor magyarul beszélnének a katonák v ezt mire érted??
  • a.carkey
    #286
    LOL!

    1.3ba bekerül a multi és utána szeretnék megjelentetni EU és világszerte ...

    Kérdés, hogy mikor jön az 1.3 (ami kb 600 MBs lesz)? :)

    A német játékosok szerint a német kiadás tulajdonképpen egyfajta bétateszt, a fele (se) készült el a beígért dolgoknak, jelenleg próbálják betenni a játékba (multi, TW szintű csaták, updatelt manager mód, Hitler, anyanyalvükön beszélő egységek, államférfiak, stb.)

    Érdekes.
  • sasvader
    #285
    Talán mert azthiszik hogy megvettűk gyárilag a játékot és ahhoz nem kell crack??
  • Hunor1
    #284
    Hali
    ...De mi a bánatnak nem csinál senki 1.2 es cracket ??? ....
    ( már úgy értem akik szokták csinálni)
  • a.carkey
    #283
    Van rá sansz. :)

    Kb. 10x kezdtem el, de otthagytam 1-1 vissza nem töltés után, mert amikor visszajött sem volt benne köszönet. Fagyott, a nyersanyag amit vettem sehol sem volt, szóval 1.2 crack nélkül bukta. :(
  • sasvader
    #282
    www.galaxisnet.hu ott meg az van irva hogy várható megjelenés szeptember!Soha nem fog megjelenni!!!
  • a.carkey
    #281
    Én még angol nyelvű verziót nem láttam. Oroszt igen, angolt nem.
  • sasvader
    #280
    De ez most az angol verzió amit mondasz vagy német??
  • a.carkey
    #279
    Ez így (1.2 patch fent, de az exe 1.0) kalap kaki.

    A kimentett állásokat rosszul kezeli (vagy behozza, vagy nem), a nyersanyagok amit veszek eltűnnek, a töltési sebesség katasztrófális, és állandóan kidobál desktopra. Jelenleg játszhatatlan, bár tény, hogy az 1.2 fent van, de különbség zéró az 1.0hoz képest, szóval amíg itthon meg nem jelenik, addig részemről ennyi volt, pedig nem lenne rossz játék.

    Jelenleg csak németül jelent meg, és csak Németország, Ausztria és Svájc területén.
  • Hunor1
    #278
    @Sasfater...
    mit nem mondsz, tényleg majd lefogom szimulálni a csatákat amikor pont ez lenne a fő attrakció...nyihihii Na mindegy, ha majd megveszed biztosan élvezni fogod a nyúlvadászatot..
  • sasvader
    #277
    Én inkább már ha ennyit vártam akkor megvárom már a magyar nyelvűt aztán azzal uralom a földet!
  • a.carkey
    #276
    Köszi a tippet!

    Az icon miatt nem ment az 1.2-vel. Ez van. Legalább így megy.

    Bár még egyelőre hagyom, majd pénteken kipróbálom. :)

    De tény, hogy az AI szar, de át kellett valamit írni, és egész jó lett. Még amikor kijött áprilisban (?) akkor néztem meg részletesebben, de az állandó desktopra dobálás és crash az agyamra ment.
  • sasvader
    #275
    Ha nemtetszik ne játsz vele!!Amugymeg a csatákat nem muszály lejátszani le lehet szimulálni ám okos tojás!!
  • Hunor1
    #274
    Egy csatám pl.
    Németekkel megtámadtam svédországot. Csak gyalogsága volt. (csak puskások)
    Na mi volt a csata...?? a kb 20-25 "katona " rendezetlenül egy bolyban fekve vagy térdelve várta egy mezőn !!! azt hogy lelövöldözzem őket( persze lőttek ők is ) Semmi fedezék használat(erdők ligetek, néhány tanya stb.)semmi formáció....taktika.nagyon gáz..
    sorry
  • Hunor1
    #273
    Hali

    Anulu, pedig megy.. Nekem tegnap óta van meg. Feltettem az 1.01 + 1.1 + 1.2 peccseket..aztán crackeltem az 1.0 ás exével, és megy (ja ne az asztalon lévő parancsikonnal, hanem a játékkönyvtárból indítottam)

    De sajna még nem fogott meg a gamma, talán nagyon az elején vagyok. Mindenesetre gáz hogy az első 6 kör után már - 8k a veszteségem ...De ettől még képezhetek egységeket..LOL
    Diplomácia minössze annyi hogy : hadüzenet, szabad áthaladás a területén, megnemtámadási eggyezmény, szövi...KÉSZ !
    Economy az 0 !!! Néhány nyersanyag csak ami termelődik ( 1 !! egységenként !! LOOOL )termelőüzemek vagy bányák nélkül..lol
    Próbáltam kereskedni..Felajánlottam 1 olajat valami 200 pénzért...de sehol nem látok árfolyamot, fogalmam sincs mennyit ér 1 acél, vagy 1 alumínium vagy 1 urán ressource...brr ezt elbaxták...ahhh

    Multi nix...
    A 3d-s csaták meg sem közelítik a CoH színvonalát..AI, taktika semmi..
    Kár érte ( mondjuk a koncepció egy az egybe a Total War széria. de az 1000 jobb M2TW pl. )

    Bocs ha valakinek elvettem a kedvét...
  • a.carkey
    #272
    Mármint az 1.2vel a crack ...
  • sasvader
    #271
    Nekem csak a német verzió indult el de nem értek semmit belőle+bugos meg valamikor kidob a játékból vagy lefagy!
  • a.carkey
    #270
    Nekem nem indult el. :(
  • a.carkey
    #269
    Nekem jó angolul is, csak jelenjen már végre meg.

    És csodálkoznak, hogy warezolnak az emberek ...
  • sasvader
    #268
    Mindenesetre ha megjelenik magyarul már az első naő megveszem az tuti!
  • Charly
    #267
    Mert ennyire érdekli őket a vevő!!
  • sasvader
    #266
    Akkor ha Augusztust mondanak mi értelme van Júliust oda irni!!??
  • a.carkey
    #265
    Két hónapja még június volt odaírva, előző hónapban meg semmi, sőt törölték is. :) Az 576on még mindig 2008.06.00 van :).
  • Charly
    #264
    He he én felhívtam őket talán agusztus!!
  • sasvader
    #263
    Állitolag ebben a hónapban jelenik meg magyarul!!
    Itt van a CD Projekt oldala ahova július van irva!!!!NÉZD MEG!!!

    De ha nem fog ebben a hónapban megjelenni én megőrülök!!
  • Charly
    #262
    A 2008 mit takarhat vajon?
  • a.carkey
    #261
    Életemben nem láttam még 1.2es angol változatot. Ami itthon megjelenik, az kb. az lesz, ha megjelenik. :)
  • tttttom
    #260
    akinek baja van a játékkal az törölje le mert azért nincsm ás féle crack az 1.0-áson kivül mert ha felrakjátok a peccseket még krekkelés előtt akkoris ha 1.2-es a verziótok nyugodtan használhatjátok az 1.0-s krekket és müködni fog as játék ;) csak sajna az alap exe fog elindulni ami a mappában van nyugodtan probáljátok ki müködni fog. hidjétek el tapasztalat :) ;)
  • Hunor1
    #259
    Hali.
    Anulu, azt mondod tehát hogy az 1.2 es angol változat már jó lesz vajon?
    Mert akkor érdemes várni, legfeljebb akkor augusztustól nyomjuk a multit...csak jó legyen..(bugfree)
  • a.carkey
    #258
    Ez mi akart lenni? Angol verzió?
  • Charly
    #257
    Igen fent van csak nincs normális crack hozzá és annélkül használhatatlan!
  • Falcon87
    #256
    Mivan? Valami elcsesződött.