114
Medieval Lords
  • Tcsm
    #114
    Üdv,nem tudom,hogy még van-e olyan aki figyeli ezt a fórumot.Régen gyakran szoktam ezzel a játékkal játszani,de egy idő után abbahagytam.Most megint elő vettem,hogy kipróbáljam ismét.Azóta viszont már windows 7 van a gépemen,és nem indul a játék.Amikor kész a telepítés azt írja,hogy indítsam újra a gépet,de ha újraindítom akkor is ugyan ezt írja ki.Ha valaki olvassa még ezt a fórumot,és tudja a megoldást akkor legyen szíves leírni.
  • zoli242
    #113
    Sziasztok segitséget kérnék.Feltelepitettem a játékot és azt irja ki a gépem hogy nem kompatibilis a windows-val. Kikapcsolja e
    gépem ha elakarom inditani a játékot. Nem értem miért.
  • hholifan
    #112
    Kedves Nuxa!

    A két fájlt amit belinkeltél azt hova kell másolni?

    Előre is köszönöm: hholifan
  • Plata
    #111
    ja 512 mega ram akart lenni,csak épp sötétben irok.lusta vagyok felhuzni a redönyt
  • Plata
    #110
    Szevasztok lenne eggy kérdésem,512 mefóga rammal és 126 megés kártyával elmegy eza játék?Mert megvenném,de nemtudom hogy elmegye a gépemen.
  • DaemoonHunter
    #109
    Valaki belinkelne egy címet ahonnan letölthetném a teljes verziót? Előre is köszi!
  • Nuxa
    #108
    Egyszer tényleg újra kellett indítanom, de másodjára ment!
  • Nuxa
    #107
    itt van a crack hozzá, csak beilleszted a két fájlt ahova kell, és megy!
  • Nuxa
    #106
    Nekem simán ment!
  • Headers
    #105
    Tud valki segíteni?
  • Headers
    #104
    Nme bírom a játékot feltelepíteni, mert mindig azt írja a telepítés kezdésekor,hogy indítsam újralegalább 3-szor megcsináltam de még mindeig éri. Esetleg tud valaki erre egy megoldást?
  • Piko888
    #103
    Hi!
    A magyar fájlokat honnan lehet leszedni, mert nekem angol van?
  • zizzenet
    #102
    Játszik ezzel valaki? Mondana véleményt róla? Meg nyilatkozna arról is, amennyiben vannak információi, hogy akad-e a Radeon kártyákkal?
  • gtom
    #101
    na?
  • gtom
    #100
    sziasztok!Tud már valaki egy rendes cracket a játékhoz? mert ezzel a starforce nightmares meg cleaneres hülyeségekkel sem indul el a gama. szal help valaki hogy most hogyan is kell elindítani.
  • Bal1
    #99
    Végre sikerült nekem is elindítani! Ha rámegyek a scenariora akkor a load képernyő jön be ez nálatok is így van??
  • DJ RX7
    #98
    #94 ezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzt!!!!!!!!!!!!
  • Shortstop
    #97
    én nyugodt ember vagyok de most már kezdek kicsit ideges lenni.....
  • Shortstop
    #96
    De milyen kódot kell beírni?????
  • tombadillo
    #95
    Végig kell csinálni a regeditben az átírásokat?
  • DJ RX7
    #94
    én tom hogyan kell megcsinálni:
    Starfuckot inditsd el
    válaszd ki a legújabb versiot
    preferenc és válaszd ki az angol nyelevet
    majd method blablabla és nem normal hanem super agressive
    majd disable cdroms
    és ennyi
  • Sanko
    #93
    nekem se megy.....van demon is meg alcohol is próbáltam csak ezzel vagy csak azzal (hard CD-k lehúzva!) de semmi...
    van olyan progim is már a mi törli a starforce drivert....ez azt jelenti hogy olyan mintha még nem indítottál el volna soha starforceos gamet....tehát ez esetben is úgy kezd a játék hogy felteszi a starforcet és kér egy újra indítást....de ezzel sem megy...a játék ujra installálása segíthet?
  • tombadillo
    #92
    Az egyik file egy olyan progi, ami kikapcsolja a cd meghajtókat, a másik agy mini image, ez oké. De nem tudom, hogy végig kell-e csinálni a regedit file átalakítását, vagy csak simán ki kell kapcsolni a meghajtókat, nekem eddig nem sikerült elindítanom sehogy sem, de bizakodom.
  • DJ RX7
    #91
    mit csináljak ezekkel a fileokkal?
  • DJ RX7
    #90
    jah. ez mit akar jelenteni?
  • tombadillo
    #89
    Ügyes vagy, éljen. Ha erre jársz leírhatnád ezt magyarul is, nem vagyok valami perfekt angolban.
  • atika66
    #88
    Sziasztok!
    Öt perces keresés után jutottam el a megoldáshoz,bemásolom nektek.Kipróbáltam,és működik!! Nem kell semmiféle szerelgetés,kábelhuzigálás.:))))

    How:
    Download Star++++
    Link: http://www.bcn246.com/downloads/starf081.zip
    Download crack/no cd image
    Link: http://m0010.gamecopyworld.com/download.php?d=2004&f=MedievalLords-MI!rar

    Now just open the star++++ program (after you unpacked it) disable your cd/dvd drives (with a simple click on the buttun after you clicked 1 of the starforge 3 protections in the list). Then with alcohol 120% insert the no cd image you just dl'd in a virtual cd(no need for the install cd anymore) and then voila you can play the game without have to tear up your computer to disable your cd/dvd drives.


  • Since
    #87
    Gondolom Starforce védelemmel van ellátva azért akarja mindig újraindítani a gamet...Valamilyen protection ablak ugrik fel játék indításkor nem?
  • Bal1
    #86
    Valaki segítsen már nekem pls.
  • Bal1
    #85
    Nekem mikor elindul a telepítő akkor újra akarja indítani, ha rámegyek hogy indítsa újra akkor következő indításnál is újra akarja indítani ezt miért csinálja? Mit csináljak vele?
  • Sanko
    #84
    hát ez agame is a poclnak fejlesztették a programozók.....bukta?

    profi védelem = ismeretlen game

    ha nekik ez jó?
  • Sanko
    #83
    HI *.*!



    Nem tudjátok, hogy van-e már NOCDCRACK a gaméhoz....az összes STARFORCE 3 védelmű gamét már megoldották "kulturáltan" de ezzel még nem találkoztam....



    Sajna nekem nem jött össze a lehuzosdi, Starforce törlösdi 1 cd-s mini image stb varia...
  • DJ RX7
    #82
    miért nem megy a játék
    ezt megcsináltam #50
  • DJ RX7
    #81
    miért nem megy a játék

    ezt megcsináltam #50
  • Sanko
    #80
    nincs még NOCD crack? a többi starforce-os szart már megoldották...
  • Zsolo007
    #79
    Lehetséges az hogy kódot kér a játék(nekem kér :) )? Van valamilyen Cdkulcs hozzá?
  • antijedi
    #78
    olvass vissza, fontos, nem irok üzenetet
    mehet a lámafalka...
  • Gameska
    #77
    HElp Hogyan lehet felrakni a játékot???
    M3ert azt irja folyton hogy ujra kell indiotani a gépet de ha ujra inditom akkor is azt irja ki.
    HEEEEEELLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPP
    Fontos.Üzenetet irjatok ha lehet.
  • antijedi
    #76
    érdekes iylen gondorol még soha nem hallotam..., a hiba az ön gépében...
  • tombadillo
    #75
    Na szóval sikerült elindítani, persze tényleg le kellett huzigálni a kábeleket. Játsdzottam, elég jól ment, aztán abbahagytam neteztem, aztán kész elszállt a gépem. Egyszerűen nem indult. Na mondom, újratelepítem, de persze nem volt Cd meghajtó, úgyhogy szétszedni visszadugni, be a telepítő cd, erre meg simán elindult, telepíteni se kellet. Úgyhogy sajnálkozva letöröltem az egészet, ennyit nekem nem ér.
    Nem tudja valaki, valahol meg lehet venni a jogtiszta változatot, és mennyibe kerül? Hátha belefér.