114
Medieval Lords
  • antijedi
    #74
    jah azutána nem lehet, foglalni kell... :/
  • Dankó
    #73
    okés már a kajára is megoldást találtam.Rengeteg disznó farmot kell építeni és nem kell foglalkozni a külső periférián lévő házakkal hogy fejlődjenek elég csak a központra koncentrálni.
    De ez a fejlesztéses módszer nem akaródzik menni nekem.
    A blacksmith után nem tudok építeni újjabb épületet ami segíthetne a fejlesztésben, avagy foglaljak szépen és majd adja ő magától?
  • antijedi
    #72
    arra a szigetes mapra gondolsz? mert ott nekem simán ment végighóditottam ebereket azt kséz, de sok kaja kell az tény
  • Dankó
    #71
    Megvan csak nem figyeltem meg jobban az ikonokat.
    Nos vkinek sikerült már elérni 6000-es lélekszámú várost?
    Mert én az élelmezés miatt képtelen vagyok ezt kiépíteni.
    Vmi jó taktika?
  • Dankó
    #70
    Hogyan lehet fps nézetbe nézni?
  • zizzenet
    #69
    Játszom a demoval, és a következőt tapasztalom. Normál nézetben a gyalogló emberkék amolyan pixeles, darabosan animált matricák, amelyek csúsznak. Csak a szántóföldeken látszanak kidolgozottnak. Amint first person nézetbe váltok, minden emberke szép 3D-s. Egyedül vagyok ezzel? (Radeon 9800 Pro kártyám van, ha valaki arra kérdezne rá.)
  • Dankó
    #68
    Sziasztok!

    Valaki tudna abban segíteni hogy hogyan lehet a legkönnyebben fejleszteni, illetve arra gondolok hogy nálam folyamatosan elégedetlenkednek és nem adóznak, pedig amit csak lehet építettem nekik illetve a blacksmith után nem tudok olyan épüéóletet felhúzni amivel fejleszteni lehetne.
  • antijedi
    #67
    de van, ovlass vissza..., amugy meg jácc te dolgod... :)
  • steweee
    #66
    starforce 3-as ez is ? és nincs hozzá törés ? játszok mással :) !!
  • antijedi
    #65
    nincs vagy..., a registry önmagában nem old meg semmit...
  • steweee
    #64
    jajj, ez is olyan mint a toca 2 ? vagy registry tiltás vagy kábellehúzás ? akkor azt hiszem nem kell ! :(
  • antijedi
    #63
    amugy winből nem jó letiltani de ha biosbol letudod tiltani és mákodvan az is elég 8nem minden bios tudja asszem)
  • antijedi
    #62
    biztos a védelem készitői...
    mellesleg én amiota kijött az első miniimages game (kb nyár közepe asszem de lehet eleje) azóta egyszer dugtam vissza cdirót/olvasót..., én alig használom igy nekem tökéletesen emgfelel igy is :)
  • tombadillo
    #61
    Még egy utsó kérdés (vagy ki tudja).
    Szóval lehúzom, átírom, és nem dughatom vissza, amíg játszani akarok? Megéri ez nekem? (Ezt csak úgy magam felé) Amíg játszom a Medievallal, vagy bármi más mini-images játékkal a gépem szétszerelve áll? - merthogy nyilván azért nem csak játszom, és olyankor meg kell az író meg az olvasó. Ki találta ki ezt az ökör módszert?
  • antijedi
    #60
    nem elég wnben letiltani, huzgosd le...
    utána modositod registry -t
    majd a mini clone-t bemountolod alcoholba és hopp, megy a game...
  • tombadillo
    #59
    Tehát lehúzom a valódi cd meghajtók kábeleit, és kikapcsolom az Alcoholt, átállítom amit át kell, aztán csak az Alcoholt kapcsolom vissza, vagy az Alcoholt ki sem kell kapcsolni állítás közben? Más - akkor most elég ha letiltom a cd meghajtkat, vagy ténylegesen le kell húzkodni a kábeleket? Mégmás - írtál valami kódot, az honnan lesz? Előre is köszi.
  • antijedi
    #58
    nem kell viszadugdosni..., amig jáccani akarsz vele ne dugd vissza cd-k kábeleit mert nem fog menni... :)
  • tombadillo
    #57
    Még annyit, hogy nekem Alcohol virt. Driwerem van, de az annak megfelelő helyen módosítottam a device desc engedélyét
  • tombadillo
    #56
    Amúgy a demo meg tetszett, ha nincs más megoldás, lehet, hogy megcsinálom, de valaki megnyugtathatna.
  • tombadillo
    #55
    Éljen éljen!! Na én nem tudok angolul, a feleségemnek meg dunsztja nincs a számítógéptől. Ettől függetlenül lefordítottuk a regfix infot, azt hitem belezöldülök. Most hogy találtam ezt a topicot, azt is látom, hogy jól.. de. A regfixben azt írja, hogy elég letiltani a cd-ket az eszközkezelőben. Most komoly, hogy le kell húzigálni a kábeleket, Benne van a gépem az asztalba, szét kell húzni mindent, lecsavarozni az oldalát, lehuzigálni, visszadugdosni, bekapcsolni, megcsinálni a regfixet, kikapcsolni, visszadugdosni a cd-ket, visszaszerelni az oldalát, visszatenni az asztalba visszadugdosni. Megér ez ennyit. Másrészt letiltva meg ugyanúgy nem indul. ÉS MILYEN KÓÓÓD KÖNYÖRGÖM!
  • KB
    #54
    Valaki írna kódot a játékhoz!

    Köszi!
  • antijedi
    #53
    ezt mondom én is...
  • Solid Snake
    #52
    Ezt már végigcsináltam a Shade gamánál és tutin műxik.
  • Solid Snake
    #51
  • antijedi
    #50
    nah lustáknak becopysom ide is:
    Sikerült lefordítani, és most már kb 2 órája játszom is vele.
    Nem volt bonyolult megcsinálni , és nem is jelent sok fáradságot, sőt.
    Kb ezt kell csinálni:
    Telepíteni a játékot akárt kiírva akár daemon-dól, mindegy.
    Ezután ujraindítás után vegy még telepítés előtt lehúzgálni a CD-kről a tápkábelt.

    Most jön a lentabb angolul leírt művelet.
    Az eleje nem lényeges, csak az hogy telepítve legyen a DaemonTools
    Nyisd meg a "RegEdit"-et. ( Start -> Futtatás... -> C:\WINDOWS\regedit.exe -> OK )
    Itt lépkedj be ezen az útvonalon:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\Root\SYSTEM\
    Itt találsz egy 0000 egy 0001 és egy 0002 könyvtárat.
    Itt keresd mega számokra kattintva, hogy melyikben van a "DeviceDesc" név mellett "PnP BIOS Extension" érték. Na az a könyvtár kell nekünk. ( nálam a 0002)
    Most JOBB!!! klikk a számon 0002 (könyvtár néven) -> "Engedélyek..."
    Ha ide is eljutottatok , akkor itt katt a "SYSTEM" feliratra. Az ablak alsó részén láthattok egy "olvasás" feliratot ami mellett van két négyzet, itt jelöljétek be a "Megtagadás" négyzetét.
    Utána "Alkalmaz" gomb alul. Ezután megjelenik egy kérdés amire "Igen " választ adj. Utána "OK"-old le az engedélyek ablakot, és lépj ki a Regedit-ből.

    Most rakd be a Mini image fájlt a Demonba .
    Indítsd el a játékot , írdd be a kódot és játsz.

    Na röviden ennyi.

    Jó játszást!!!

    by hattila
  • antijedi
    #49
    shade topicban le van irva ugyanez magyarul valaki már leforditgatta...
  • Solid Snake
    #48
    Jedi pajti nincs kedved picit magyarítani a regfix.nfo-t, nekem igy kinai :) csak a fontosabb lépéseket
  • antijedi
    #47
    volt, nem olyan rossz game, amugy mivel nekem semmi problémám nemvolt igy nem tom mit értesz az alatt hogy volt e értelme.., réclickelni az inditofilera vagy mi? :)
  • Rusy
    #46
    és volt értelme?
  • antijedi
    #45
    nah kiprobáltam és tökéletesen megy úgy ahogy le van irva...
  • Solid Snake
    #44
    Ha má igen nekímélj minket, oszd az eszet thx.
  • antijedi
    #43
    még nem :)
  • Solid Snake
    #42
    Ennek a gamának az elindításához csak angolul tudók kezdhetnek neki, elolvastam a mellékelt regfix.nfo-t háááát nem pite.....
  • Solid Snake
    #41
    Ezt proszáltad már?
  • antijedi
    #40
    nem kell huzigálni, én egyszer lehuztam még első miniimagenal cdket és azóta vissza se dugtam, max egyszer, alig hazsnálok cd-t ako meg minek... :P
  • Solid Snake
    #39
    Azmég csak csak hogy kábellehúzogatás de állítólag igysem müxik :(
  • Solid Snake
    #38
    wandoo pl
  • Zsolo007
    #37
    Honnan szedtétek le?????????? pls egy címet írjatok be. Könyörgöm
  • Since
    #36
    szerintem nem ér annyit a játék hogy kábeleket kelljen huzigálni...bár nem ismerem a játékot
  • Solid Snake
    #35
    Mit kell átírni a registrybe és hol? /okosabbtól tanulni nem szégyen/