192
John McClane kalandjai
  • Szabi #192
  • Sawyer2
    #191
    Hamarosan megjelenik a 3. rész is. Xpress adatlap Most hogy van forgalmazója, hátha kiadják esetleg díszdobozban a trilógiát, vagy akár a 4 részt együtt.
  • highlander15
    #190
    Ha tudja valaki hogy hol van fent az első rész eredeti magyar szinkronja,dobjon már egy privát üzit!Kösz!
  • Csaba007
    #189
    msn:[email protected]
    küldök torrentet ha kell valakinek!!
  • Csaba007
    #188
    Orosházi vagyok:) warezról szedtem. kell oldal privben??
  • Carlos
    #187
    Esetleg feltehetnéd valahova ha van rá módod. Esetleg ha Bp vagy, megoldhatnánk okosba...
  • Csaba007
    #186
    Nekem mindhárom rész megvan "fabrikáált avi-ban" vagyis mostmár dvd-n is mert átkonvertáltam:D
  • Quantumleap
    #185
    A gáz csak az, hogy az első részre nem az eredeti szinkron került. Szerencsére én meg tudtam szerválni fabrikált aviban.
  • Csaba007
    #184
    A 3. részt nemlehet kapni mert nemjelent meg!
    Az első 2 őt meglehet venni (1 tokban a 2 film) 3000 valamennyiért a Tescoban vagy a médiában meg ilyen helyeken.vagy itt:www.xpress.hu
    Az 1-2 őt kölün is lehet kapni de úgy drágább úgy darabja 2000 valamennyi!!
    A multipackos(1 tokban 2 film) változatot én is megfogom venni a közeljövőben!!
  • Carlos
    #183
    Meg lehet venni valahol a trilógiát DVD-n?
  • reanimator
    #182
    úgy tudom az egy amerikai dalocska de nem együttes írta hanem olyan mint nálunk a népdalok.nem tudom a címét még általánosban tanultam de az utolsó sora így van ha ez segít: "and they all went into the ark / just to get out of the rain"
    állatokról szól és minden versszakban egy másik állat szerepel.ha ezt egy angol tanárnak elmondod tudni fogja.
  • Diamond500
    #181
    Hy Mindenki! Tudom hogy ez nem az a topic, de mégis hozzátok fordulok segítségért! DieHard 3-ban van egy dallam amikor "elfoglalják a bankot, és elkezdik feltörni akkor megy egy dallam a jelenet alatt! Valaki megtudná mondani mi lehet annak a dallamnak a címe, előadó stb.. (már sok Forumon és topic-ban kéreztem, eredménytelenül!) Hátha ti tudnátok ebben segíteni! Thnx!
  • ewuk
    #180
    ORTT sokszor megbüntette őket, ők meg így védekeznek (mármint a retekklubb) sztem.
  • Boroskóla
    #179
    Mintha még moziban benne lett volna az egésznek a levezetése, de azóta se láttam egyik verzióban se hogy végig magyarázták volna a folyamatot.
  • REALista
    #178
    Csak egyszer találkoznék azzal a barommal aki kitalálta ezt a jelenetkivágós újraszinkronizálós baromságot!!!
  • seriesfanatic
    #177
    Szívesen!!, egyébként meg tényleg nagyon sz*r az új szinkron!!
  • wizy
    #176
    Jaj tényleg :D
  • Serpa
    #175
    má 3x
    :)
  • zaki
    #174
    xpressen is megy a hőbörgés... :D
  • zaki
    #173
    Nem, azt mondta, hogy Tetü módon... :D
  • wizy
    #172
    meg most a gyökér:-) "Fene módon hasogat a fejem egész nap", jól értettem? :D
  • Serpa
    #171
    nigger :)
  • zaki
    #170
    Hülyénél volt csúnyább szó? :D
  • wizy
    #169
    ...... nem szoktam kiakadni a retekklubbos változatokon, de ez durva volt. 1: nem mutatták azt a fickót, akit szétvágott a huzal (nemtudom, eredetiben mutatják-e, de nekem nagyon kivágott részlet-szagú volt a dolog); 2: amikor Simon meglövi Zeusz lábát, nem durrant a pisztoly..... tényleg nem durrant? nem hiszem el:D ez mindennek a legalja:D
  • vLaDDD
    #168
    de a legjobb szöveg az elején: "ide a sütit vagy ÁTÜTÖM a fejed a palánkon" :))
  • ewuk
    #167
    és tényleg, akkor mostmár nem parázok, ha esetleg felakarnának robbantani! köszi!
  • seriesfanatic
    #166
    Na szóval a gallonok:
    Van egy 5 és 3 gallonos üveg
    1. lépés
    teletölteni a 3 gallonost
    2. lépés
    áttölteni az 5 gallonosba
    3. lépés
    ismét teletölteni a 3 gallonost
    4. lépés
    színig tölteni az 5 gallonost (az újból teletöltött 3 gallonosból)
    így 1 gallon marad a 3 gallonos üvegben
    5. lépés
    ezután kiüríteni az 5 gallonost
    6.lépés
    áttölteni az 1 gallont
    7. lépés
    teletölteni a 3 gallonost
    8. lépés
    áttölteni az 5 gallonosba

    ÉS TADAMmmm megvan a 4 gallon csak ezt egy kicsit leegyszerűsítették a filmben
    Remélem érthető voltam
  • Serpa
    #165
    jaja.
    Joe Cracker - Summer in the city
    :)



    Simonnak idióta hangja van.
  • ewuk
    #164
    én sem, ezen töröm a fejem már egy ideje.
  • zaki
    #163
    Biztos én vagyok a hülye, de ezt nem értem meg sosem hogy jött ki nekik a 4 gallon... :D
  • cSuwwi
    #162
    elkezdi szájmon peter grúber, nem pítör, hanem peter
    ennél már csak az lett volna jobb, ha péter-nek mondja :D
  • REALista
    #161
    Addig örülj még nem kezdenek el új jeleneteket is forgatni a filmekhez!!!
  • ewuk
    #160
    de rohadt buzi ez az rtl, már nemcsak vágnak, hanem átszinkronizálnak is?
  • Alien
    #159
    Én is :( És pont ezért bosszantü jaja :( És nemcsak az bosszantó, hogy egyes részeket átszinkronizáltak, hanem az is, hogy hiába uyganaz a hangjuk egyes szereplőknek mitn régen, mégis máshogy mondják a legtöbb szöveget, teljesen más hanghordozással, más stílusban. Áh nem is értem miért nézem csak felidegesitem magam.
  • zaki
    #158
    Hát jah... főleg, hogy szinte kívűlről fújom a dumát, annyiszor láttam régen...
  • cSuwwi
    #157
    az
  • Alien
    #156
    Ugye???:(((( Teljesen tönkreteszi a filmet :( Az eredeti szinkron sokkal jobb
  • zaki
    #155
    Hát ez így borzalmas... :(
  • REALista
    #154
    Kölyökklubbos változat!
  • zaki
    #153
    MI EZ A SZINRKON MÁ MEGINT?