34
  • Bazsa95
    #34
    Vki megtudná mondani h h lehet vele multizni mert nekem tört verzió van meg és nem tudom h kell
    Valaki segítsen!
  • bevisamo
    #33
    a legjobb játék a világon(szerintem)
  • davey55
    #32
    Szevasztok,
    szerintem király a játék, csak azt nem tudom, hogy mit kell építeni ahhoz hogy ne dobjanak ki a városból.
    Valaki segítsen
    az is érdekelne, hogy miből lehet sok lóvét szerezni
  • pilsner
    #31
    nekem világ életemben a total war sorozat volt a kedvencem.total feeling!!
  • Wing Rockling
    #30
    Na jó, szódával elmegy
  • Wing Rockling
    #29
    Úgy van, menj csak, a joint operations úgyis egy elb*szott ...
  • a.carkey
    #28
    Akkoriban nem volt ronda. 2000ben készült!
  • Sith
    #27
    Hmm bevalom öszintén hogy az utobbi jó néhány hónapbban nem jött ki olyan játék ami igazán tetszett volna.. nos akkor azthiszem most megyek és beszólok az összes topicba
    egyébként a demo alapján valahol megértem hogy miért lehetett elásni a játékot... tény elég *ar volt a demo
    de ha valaki játszott az elöző részekkel akkor szerintem tisztában van vele hogy jóval többről szól a játék
    igaz szóról szóra ugyan ezt már egyszer leirtam... kérdés aki bejött anyázni az vajon elolvasta a hozzászólásokat?
    megjegyzés a shogun lehet hogy ronda volt de az volt az első rendes stratégiai játék ahol nem 24 egységből álló hadseregeket mozgattunk igazi szerepet kapott a fáradság a morál stb

    Nah most megyek flamelni mondjuk a Joint operationst szidni :)
  • katarzis
    #26
    hmm mondj egy strat játékot ami ennyi egységet jelenitett meg és ien hol néz ki?
  • Wing Rockling
    #25
    "én ilyen szép grafikát startégiai játékban nem láttam" -
  • katarzis
    #24
    olvasgattam a komenteket és beirok énis
    nagy kedvencem a total war sorozat és más stratégia játékok is a rome-t már nagyon régota várom de egyet nem tudok megérteni miért fikázzák a játék graikáját? én ilyen szép grafikát startégiai játékban nem láttam föleg hogy 10000 ember csaphat össze nagyon szépen kidolgozottak az egysékes stb és quentit-nek üzenem hogy fejtse ki szerinte miért semmitmondo és ocsmány ez a játék mert ezt elfelejtette kifejteni bövebben.. szoval szerintem nem fikázni kéne észnélkül stb....
    na hello
  • SZEG007
    #23
    Hu de utálom azokat, akik csak azért regisztrálnak, hogy fikázhasanak.....
    HA nem jön be takarodhatsz vissza csézni
  • Braveheart
    #22
    Baz emberek gondolkodjatok! Milyen gép tudná foylamatosan vini a játékot ha több ezer poligonból állnának az egységek? Még így is szépek, ha meg pár száz méter magasról nézzük a több négyzet km-nyi csatateret, nemhiszem hogy a stratéga azt nézi hogy látszik-e az utolsó szőrszál a katonáin...
    Ranger: ne mmuszáj megvenni-letölteni a játékot... ha szted szar a demo akkor hagyd az egészet a női nemiszervbe!
  • PREMIERE1
    #21
    Pontosan!

    + hány db ilyen játék volt még ...
  • Nenrandil
    #20
    JAJA! A centurion-t a mai napig előveszem néha...pedig ott aztán tényleg nem ebszélhet za meber hű de nagy grafról... de feelinges...És ez számít...Hiszen egy strat játékban nem za a lényeg hogy miyléen a grafika... ha még szép is akkor az pluszban jó...De a játék élmény, és a hangulat a fontos...A papir figurás egységről anniyt hogy a táblás strat játékokat évezredek óta játszák...és ott sincs valami hű de csilli villi makett meg bábú meg minden...
    A strat játékl a stratégiáról és GONDOLKOZÁSRÓL szól...
    És nem arról hogy bazz de tyű volt amikor levágta a fejét a másiknak és fröccsent a vér...
    Szval erről ennyit...
  • PREMIERE1
    #19
    Lőjjed a szörnyeket!

    A DOOM3-nál cukrosabb, unalmasabb FPSeket talán a Value szokott készíteni.

    Mivel látom, hogy te is az a típusú emberke vagy, aki két DOOM vagy CS LAN ill. Online party között pihenésképpen RTS-ezik, minden szart letölt, kipróbálja, ingyen, aztán húz vissza lövöldözni.
    Így könnyű fikázni egy olyan játékot, amihez hasonló színvonalas próbálkozás a Centurion óta nem sikeredett a témakörben.
  • PREMIERE1
    #18
    Panzers egy kalap szar volt a Soldiershez képest!
  • quentit
    #17
    Ez a játék qrva sz*r, játszottam a demójával. Ocsmány és semmitmondó... Mostanában nem-igen jelenik meg normális stratégiai játék. Kivétel talán a Panzers volt, ami nemcsak jól nézett ki, de még jó is volt.

    A GC2-ben is csalódnom kellett, egy kicsit átlagosra sikeredett. Egy startcraft játszhatóságával, feeling-jével, zenéjével nem ért fel.

    FPS-ek terén sokkal nagyobb a fejlődés manapság, a Doom3 a grafikát leszámítva is sokkal jobb, mint pl. a Quake 1-2.

    Egyszer valaki odabasz majd, csinál egy normális stratégiai játékot, oszt akkor a Rome: Total War készítőihez hasonló átlagemberek vinnyogva menekülnek majd... Ez a jó a játék-iparban, meg az egész életben, hogy mindig van hely odaba**ni egy qrva nagyot, mert a sok lamer elbassza a dolgokat... (kivéve amikor nem :) De a kivétel az AKI odaba** a többieknek...

    Nembaj, aki ezzel is beéri, az csak nyelje a mocskot. Nem mondom van a játékban valami, de manapság már nem ez az elvárható szinvonal egy AAA kategóriás játéktól. B kategóriának még csak-csak elmegy, bár egy-két B kategóiás játék is jobb...

    Ettől még persze lehet az év játéka, de nem amiatt, mert hű-de jó lenne, hanem azért mert nincs felhozatal, nincs konkurencia... Pang a piac strat. játékok terén! (még az a szerencse, hogy nem ez a kedvenc játék stílusom... :))
  • Tetsuo
    #16
    A Shogun az total szar volt, szerintem.
    Engem az télleg idegesített hogy 10 poligonos emberek voltak s nem volt oldaluk (mintha papírlapok lettek volna), inkább maradtak volna a 2Dnél (izometrikusan).
  • Yossarian
    #15
    Oké, oké. Ez más tészta. Ha nem jön be a stílusa neked, az nem a gém hibája. Ez már ízlés kérdése, amin kár is vitázni... Nekem se jön be a doom3, vagy a horror játékok. Sőt, kimondottan nem tetszenek. Viszont nem is megyek a topicjába fikázni, hogy mekkora hulladék játék, fos grafikával...
  • Yossarian
    #14
    Az a demó igazából nem demó, hanem inkább tutorial. Hogy lehet ebből levonni azt a következtetést, hogy a játék középszerű lesz?
  • Pöty
    #13
    Nem tudom egyáltalán hogy lehet ilyen "demó képekből" bármilyen következtetést levonni egy játék grafikájáról... Minőségi beállításokkal bármelyik játék 100x szebb mint az ilyen minusz 320x200 ultra low beállítású screenshotok. Csak sajnos rohadtul elharapózott ez a tendencia... fel nem foghatom miért nem a legjobb minőségű screenshotokkal reklámozzák a játékokat.

    Csak példának hozom fel (mert épp hétvégén LAN-oztam egyet és szemet szúrt) a call of duty belső képei amiket töltés közben mutat 4x rondábbak mint ahogy real timeban kinéz élsimítással és anizo-filterrel.

    Egyébként a sorozat összes része alapmű, sajnos nem annyira ismertek mert nem propagandajátékok. A Medievalt szerintem nem igen lehet túlszárnyalni játékélményben.
  • Wing Rockling
    #12
    Ahogy mondtátok, a karakterek kinézetét a nagy létszám miatt még tűrném is, de a fák valahogy egyáltalán nem vágnak oda :/ Lehet h jó játék lesz, de nekem a generals/Ground Cotrol II stílus jobban bejön.
  • bld
    #11
    no azért ilyet nm mondanék
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    Jöjjön csak tárt karokkal várjuk .. idei 2ik hely garantált Dawn of War mögött .. talán 3ik mert Evil Genius is befigyel ^.^
  • SZEG007
    #9
    Hát talán a Ground Conrol 2 karakterek verik ezeket, de ott se 10000 embert kell mozgatni, csak max 4-500-at, és a demoban egy csatán kivül nem volt semmi, se gazdasági rész, se várostrom, se diplomácia szal nem tudom miböl vontad le ezt a következtetést
  • Sith
    #8
    Hmm grafikailag nem veri.. hm érdekes....
    megjegyzem hogy a demobol a játék 10% sem mutatta meg irtozatosan kötött volt a csata
    Ranger ha játszottál az régebbi részeivel akkor azthiszem érthető hogy a demo semmit sem mutatott meg

    én előre felék amugy hogy egy nagyobb csata sürüjében hánszot lesz időm arra hogy ilyen közelségől nézegessem a katonákat :)
  • bigfoot
    #7
    hát tuti jobb lesz mint az a szar war3
  • RangeR
    #6
    Hát gafikában ez NEM veri az eddig megjelent stratégiai játékokat sajnos. Nem néz ki rosszul, de nagyon nem veri. A demo kicsit középszerű lett, szintén sajnos. Gondolom a full verzió sem lesz annál több.
  • Yossarian
    #5
    Ahogy mondod, akár 10000 embert mozgat és nem egy kiba folyosón kell velük rohangálni, hanem óriási csatatereken!
    Ráadásul úgy, hogy még az osztagokon belül is más-más mozdulatokat tesznek a katonák és nem kell hozzá erőgép, hogy full grafikával kipréseljél belőle 30FPS-t...
  • Yossarian
    #4
    Reménytelenül hülye vagy... :-o
    Sztem még grafikában is veri ez eddig megjelent stratégiai játékokat és ha csak a sorozat eddigi darabjainak szintjét hozza játékélmény terén, akkor az év strat játékát fikázod, Te szerencsétlen...
  • SZEG007
    #3
    idiota ne beszélj hülyeségeket, és gondolj bele, hogy 10000 embert kell megjeleniteni, és nem kettöt mint a doom 3-ba.....
  • bah
    #2
    Hurrá hurrá
    Ave Caesar
  • Wing Rockling
    #1
    10 polygonos emberek :o