276
Amikor az érzékszerveid becsapnak...vagy mégsem?!
  • alberttibor
    #276
    ez szerintem sem vicc mert régen sosem volt látomásom meg fezsávüm és mostanába mindig van eleinte féltem tőle, de általába 1 pár másodpercik közeli dolgokat előre láttam ami kb 1 percen belül be is következtek eleinte mindent másképp akartam csinálni,de végül elviseltem és az az érdekes,hogy mostanába mintha mikor alszok valakivel telepatikus kapcsolatot folytatnék mert mintha nem is lenne álom csak beszélgetnék valakivel és reggelre mindig csak furcsa homályaim vannak,de ezzel én régebben nem is foglalkoztam csak mostanába tetszett meg a téma...
  • sweech
    #275
    nekem is volt egy folytatásos álmom. nem történt benne semmi, minden része annyiról szólt hogy leugrok egy háztetőről (olyan házak tetejéről amik az utcánkban vannak) , éreztem hogy zuhanok de semmi bajom nem történt. viszont az egyik részben meghaltam és azóta nem folytatódott az álom
  • magus
    #274
    akkor eloled felesleges eldugni a karacsonyi ajandekot, ugyis tudod mi lesz az...-.- no offense-.-
  • Darkboy
    #273
    Én meg kimegyek a mezőre és öreg csákó látom ás! :DD
  • Rafaelo
    #272
    Lá Tom Ás!!!
  • ShaiHulud
    #271
    /applause
  • Rafaelo
    #270
    :O
  • Pyotr
    #269
    kimegyek a kertbe az apám látom-ás
    :)
  • Csirke4
    #268
    jaja
    de azt tudod-e hogy hogyan? ;-)
  • Rafaelo
    #267
    asszem 2012 ben van vége a maya naptárnak mert akkor jön a világvége
    szóval visszaszámlálás :)
  • ShaiHulud
    #266
    anyad
  • Wing Rockling
    #264
    Dehogyis. Slipknotra lehet igazán ellazulni
  • Csirke4
    #263
    Látomás ? :D
  • fluga
    #262
    aaaaah smoothjazz.com ruuuulez. naon laza
  • mustar
    #261
    Sephi megvan már az a fénykép amit Erdélyben csináltál? Érdekelne.
  • Sephi
    #260
    Aaa dehogy! En meg a legynek sem tudnek artani :))
  • Rafaelo
    #259
    akkor te vagy az antikrisztus (anyajegy) :D
  • Sephi
    #258


    En nagy Oldfield fan vagyok! Ha akarol elazulni merem ajanlani az Incantation c. albumat! Az valami eszmeletlen!
  • Munch
    #257
    Ilyet én is csináltam! Megvan DVD-n a TUBULAR BELLS II&III. Nagyon állat! Vagy ez, vagy a smoothjazz.com rádió. Kicsit ellazít! :)
  • Sephi
    #256
    Van olyan pont amikor az ember ki tudgya kapcsolni az elmejet es csakis a jora gondojon fu nelkul :) En igy csinalom minden este es tok bekesen kelek fel!
  • The Garrett
    #255
    JAh ez is hasonlo lehet. ha nem féltem volna hogy felkeltem tesóm még talán nevettem is volna egyet a helyzeten.
  • Sephi
    #254
    En kepes vagyok atmenni egy teljes nyugalmi allapotba!

    Ejszaka 1 ora utan haton fekudve behunyom a szemem es Oldfield-ot halgatok mire hirtelen olyan kellemes erzes fog el :) Mintha transzban lennek es meg sem mozdulok. Olyankor csak szep dolgok jutnak az eszmebe es az egesz napi idegesegemet hatra hagyom :)
  • The Garrett
    #253
    jah persze már full sötétben mikor lefeküdtem aludni történt.
  • The Garrett
    #252
    hááh majd elfelejtettem. Tegnap este teljesen olyan volt mintha valaki ült volna az ágyam szélén. komolyan hülyeség, meg szerintem inkább a fáradtság, egyéb gondolatok okozták, de teljesen elhittem hogy ott ül valaki. Egyátalán nem féltem, az egész "helyzet" teljesen megnyugtató volt.

    Ilyet lehet direkt is csinálni?
  • Sephi
    #251
    Lehet a Final Destination 3 rola fog szolni :)))
  • ranGer2
    #250
    úúúúúú :D
  • Wing Rockling
    #249
    Eszembe jutott, régen még általános suliba volt egy furcsa osztálytársam (ő ma már drogos punk), neki mindig voltak furcsa történetei, kezdetben még hiitünk is neki, de később már elkezdett hülyeségeket kitalálni. Egyszer mondta, hogy feküdt az ágyában, amikor hallott egy kellemes női hangot a szobáján kívülröl: Ernő, gyere ki! Ő felállt az ágyból, és abban a pillanatban az ágyra esett egy falra szögezett könyvespolc, ha nem kel fel akkor fejbe nyomja :) És kíváncsik voltunk hogy igaz-e, anyja azt mondta hogy a polc valamiért tényleg leszakadt.
  • Wing Rockling
    #248
    Nekem megy ez piálás nélkül is ha eléggé álmos vagyok és lefárad a bal agyféltekém ami az engem körülvevő világot dolgozza fel. Sazl olyankor fáradt állapotban a jobb agyfélteke (fantázia, képzelet, kreativitás) működik erősen, én néha furcsa arcokat látok így, amiket soha azelőtt nem láttam, és furcsa szituációk jellennek megelőttem, pl. gondolkodok valami mindennapi dologról a fáradt agyammal, és szinte felvillan egy kép hogy múmia fekszik az ágyamban, meg ilyenek :)
  • Sephi
    #247
    Az bisztos hogy ezek oda tobbet nem mennek :)

    De en megyek es csakazertis csinalok meg tonna kepet :)
  • ranGer2
    #246
    Elhiszem ... :) mi is szórakoztunk osztálykiránduláson hogy kapargattuk a falat meg susmosgtunk ill ilyen "ILYESZTŐS HANGOKAT" adtunk ki.. aztán a csajok egy kicsit be kakikáltak :DDDD mi meg nevettünk mint a disznó.. nade ez nem osztálykirándulásos topic .. :P
  • Sephi
    #245
    Nem kamu! :)

    Komcsi ott a folt! Akarmi volt ... szellem vagy sima hiba szvsz tok poen!
  • ranGer2
    #244
    lol mesemondó projektorral.. :D
  • The Garrett
    #243
    de majd az SG UFO Connectionbe linkeld :D
  • Csirke4
    #242
    A link jól jönne! :)
  • Sephi
    #241
    Most beszejunk a fotozasrol.

    Nekem megszalott maniam fotozni. Akarohva megyek mindig mindent lefotozok. Tortent egy februari napon amikor fent voltunk Szovatan (ez egy tok jo kis rekreacios falucska Szekelyfoldon) es ugy delutan fele elmentunk inni. Sokan meseltek hogy a Medve to kornyeken regebben egy kisebb falu volt de mar elhagyatott regota. Lementunk megnezni es megtalatuk. Kisseb hazroncsok voltak ... falak legfobbkent. En persze mindent fotoztam mint allat. Negyen voltunk aznap ott. Csinaltam vagy 50 kepet. Amikor haron nap mulva hazaerkeztunk es ramasoltam a gepre a kepeket az egyik kepet nem a szokasos mondon nevezte el a gep. Nekem Polaroidom van es a kepeket igy nevezi el PIC_0001.JPG , PIC_0002.JPG stb stb.

    Ez a kep amirol szo van furamod PIC_7000.JPG nak volt elnevezve... a szokasosnal nagyobb kiterjesztesben volt. Mig a tobbi kep 777 kb kozott tolunk ez 1.7 megas volt. Az ACDSEE nem akarta rendesen kinyitni ezert megprobaltam sima explorerel majd lattam hogy az se megy A kepen harom baratomnak kellet volna legyen ahogy bealtak tok vigan mosojogva es a hatterben az egyik odon regi hazmaradvany ami a legjobban megtetszett nekem. Ami meg furabb volt hogy ezutan a kep utan a ket ellem ami a gepembe volt fullosan kifogyott pedig meg messze birnia kellet volna.

    Eltelt egy kis ido es elvittema kepeket a fotoshoz hogy rendes albumba teheto kepeket csinajon beloluk de veltlenul ott maradt az a rosz kep is.

    Ekkor este kicsit megijedtunk mert az a kep is ott volt amit en nem tudtam ACDSEE-vel megnezni es a kepen ahol ok harman voltaktisztan ki lehet venni egy szurkes feher foltot ahogy az egyik fal mogott kikandikal. A frasz jott rank.

    Ismerosom meg van rola gyozodve hogy szellem bar en nem igazan hiszem hogy az lenne. En inkabb hibara gyanakodok... de azert kicsit paras. Majd ki is kutatom a kepet es bescanelem es ide belinkelem.
  • Csirke4
    #240
    Kabátot simogattál.
  • Vlala #239
    Az idegen helyek néha kiválthatnak bennünk ilyesmit. Az emberi szem és agy hajlamos arra, hogy a megszokottat keresse a szokatlanban.
    Éjszaka, sötétben, félúton az álom és a valóság között még nagyobb az esélye, hogy találkozunk olyan dolgokkal, amelyek nincsenek is ott.
    Én egyszer éjszaka kimentem a mosdóba, szokásom szerint megsimogattam a kutyámat az előszobában - reggel döbbentem rá, hogy fél éve elvesztettük szegényt. De akkor mit simogattam? Vagy ami rosszabb: kit simogattam?
  • Narancs
    #238
    Hú velem olyan volt annó pár hete, hogy oszt kiránduláson éjjel fölriadtam, és láttam, hogy az 1ik lány ott alszik összekucorodva az ágy mellett...még a kapkötöjét is tisztán láttam...aztán kihúztam vizelni, én menetközben láttam, hogy csak 1 hátizsák van ott.
    Aztán a klotyó padlóján láttam egy haverom egy pillanatram, amint a fajanszot átölelve alszik, de mikor beléptem már csak egy gyűrött szőnyeget találtam ott...
    Nagyon beszartam, hogy csak úgy magamtól haluzok...
  • Vlala #237
    Siet két percet? :-)))
    Én néha vagyko úgy, hogy eszembe jut valaki, és 1-2 perc múlva találkozom vele. Mintha megérezném, hogy szembe fog jönni.
    Néha van még olyan (ez több ismerősömnek is van) hogy úgy érzi: ismétlésben jár, ez már pontosan így megtörtént vele.
  • Munch
    #236
    Hehe. 6:30-kor szoktam kelni, de kíváncsiságból 6:05-re állítottam az órát. 6:03-kor felébredtem. De miért? :D