41716
  • Richardix
    #38236
    erre gondoltam.. numerikus billentyűkkel nem lesz az h 6-os helyett 7-est nyomok v ilyesmi.. könnyebb lenne azon
  • SaGa
    #38235
    Gyanítom arra gondol, hogy van egy mod, amivel gyorsbillentyűket lehet rendelni fegyverekhez, varázslatokhoz, de a numerikus billentyűket nem tudja használni erre a célra...
  • angelslie
    #38234
    Arra gondolsz, hogy a már rajtad levö varázslatok hatásainál numerikus számokkal írja le a visszalevö idöt?
    Mert ha igen akkor ajánlom a Darnified UI-t (http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=10763). Ebben van lehetöség rá hogy beállítsd. Plusz ez a mod az egész felhasználófelületet átalakítja a ronda xboxra készültröl PC-nek megfelelöre.
    Játékon belül lehet beállítani az egész hudot, szóval bármikor lehet változtatni rajta.
  • koschwarz
    #38233
    ez most hogy is érted?
  • koschwarz
    #38232
    meg kell csinálni hozzá a küldetéseket, hogy beengedjenek.
  • Richardix
    #38231
    apropó modok. Nincs vmi amivel lehet a Numerikus számokkla is varázsolni?
  • SaGa
    #38230
    A fontos NPC-ket (korona a jelük) nem tudod megölni, csak h valami modot tettél föl, ami ezt lehetővé teszi...
    A nem "koronások" az alapjátékban lévő küldetésekhez biztosan nem kellenek.
  • angelslie
    #38229
    Tudom ezt én is.
    De vannak bizonyos nem koronás npc-k akik kellhetnek majd késöbbi küldetésekhez.
  • Richardix
    #38228
    Juteszembe. Már n vagyok a mágusok céhének vezetője, de a csillagvizsgálóba még így se léphetek be... akkor oda mégis hogy juthatok be?
  • Richardix
    #38227
    nos.. nem ismerem azt az NPC-t de a statisztikádban föl fog tűnni a dolog mint gyilkosság. Ha ez neked nem számít akkor nincs gond. a fontos NPC-ket nem lehet megölni, csak kifektetni pár MP-re.
  • stakypot
    #38226
    Már műxik! :D
  • stakypot
    #38225
    Sziasztok

    Ma felraktam az Oblivion magyarosítás. A játékot, utána felpatcheltem, elindítottam, majd felraktam a magyarosítást. Semmiféle hibaüzenetet nem kaptam. Már körülbelül hatodjára próbálkozom. Ötödjére sikerült elérni hogy elinduljon a magyarosítás telepítője. Most megint elakadtam, mert elindul a telepítő fel is rakja a magyarosítást mint már írtam. De a játékban vannak angol szövegek, köztük a párbeszédek. Szinte csak a gombok feliratai magyarok, meg az elején az introba, amikor a király elmondja a történetét akkor magyar a felirat a többi sajnos angol. Mi ilyenkor a teendő?

    Előre is köszönöm a segítésget
  • angelslie
    #38224
    Na ma barlangban járkáltam szellemkeresés miatt, mert kellett Glow Dust hogy Azurát megidézhessem. Ez megvolt, de még úgydöntöttem végigjárom a barlang többi részét is.
    Véletlen banditának néztem egy neves npc-t (Hiss volt a neve és Khajiit) és megöltem harc közben. Ez kihatással lehet késöbb dolgokra, vagy csak egy felesleges npc volt?


    (Egyébként Heffi vagyok, csak ellopták a felhasználómat, ezért most ezzel fogok írogatni egy ideig, amíg nem kapom vissza)
  • Richardix
    #38223
    megoldva.. vmi bug lehet, elmentem személyesena grófhoz és onnantól ment tovább.
  • Richardix
    #38222
    köszi. Most elakadtam egy küldetéssel. Mágusok céhe, asszonda menjek Skingradba és beszéljek a gróffal. Beszélek azzal a csajjal aki mondja h várjak ott, szól a grófnak. 2 dolgot jegyeznék meg:
    1. hogy sl a grófnak ha nem megy SEHOVA?!
    2. hiába várok akár napokat is, a gróf urasága nem méltóztatik idejönni :S
  • koschwarz
    #38221
    1. 72 játékóra (alap respawn idő)
    2. van. asszem 53 lehet max.
  • Richardix
    #38220
    Lenne néhány kérdésem amin régóta rágódom.
    1. a növényeket egy idő után lehet újra szedni?
    2. Van maximum szint a játékban, vagy addig megy ameddig van mit fejleszteni még?
    Egyelőre ennyi.
  • cSuwwi
    #38219
    neked legalább felmegy a magyarosítás, nekem félúton elakad, az ékezetes nevű könyvtárakat nem tudja másolni, így aztán pár fajnak hangja sincs
  • Morvhem
    #38218
    Üdv mindenkinek.
    Az iránt érdeklődnék,akinek textúra hibája volt az megoldódót-e.Ha igen mi módon.Az alapjáték a 2 kiegészítő fent van. A MorroHun magyarítását rakom fel és a magyarítás adta pluszoknál jelentkeznek a hibák. Pl.: csillagvizsgáló, lópáncél...stb, lónál nincs páncél rajta, a csillagvizsgálónál,lovagi várnál, Varázslóknak a kastélynál pedig: "WTF I'm a missing Mesh" felírat fogad nagy sárga csillaggal. Ilyenkor mi kéne csinálni.Elnézést ha lentebb esetleg már ezen kérdésekre válaszoltatok akkor nem olvastam elég figyelmesen.
    Segítséget ellőre is köszönöm.
  • Richardix
    #38217
    Vissza az egész meglett!
  • Richardix
    #38216
    őőő... beléptem a mágusok céhébe, szorgosan gyűjtöm az ajánlásokat de... Bravilban nem akar sikerlni. A vezető azt mondj beszéljek varonnal, beszélek vele, de nem történik semmi. Még csak nem is írta ki új küldetésként.. akkor most mivan? O.o
  • Richardix
    #38215
    a tűz érzékenység nem volt gáz, a tűzgolyókat könnyű kikerülni.
    De érdekes, hogy a céhtársaim akiknek én egy hős vagyok, és tisztelnek mint állat, nem hajlandóak kommunikálni velem mert vámpír vagyok.
    Szégyenlem, de egyszer vért szívtam. egyszer.
  • Fantusz
    #38214
    Ne, de jókor írtam
  • Fantusz
    #38213
    A kvatci kaput be lehez zárni anélkül, hogy nyíljon sorban a többi, a lényeg, hogy a kapuzárás után nem kell Martinnal beszélni.
    Vámpírként azért nem tudom mennyire lesz merészség az Oblivion-túra a tűzzel szembeni érzékenység miatt.

    De különben meg be se kell zárni a kaput - átmész, leszeded a kórókat, s visszajösz...
  • Richardix
    #38212
    sikerült! végre, nem vagyok vámpír többé :)
  • Richardix
    #38211
    igazából, vagy kinyitok egy Oblivion kaput, vagy vámpír maradok. alkimisták nem érzik a késztetést, hogy egy vámpírral csevegjenek, vért pedig nem fogok szívni...
  • Fantusz
    #38210
    Kirámolt házak, üzletek üresek maradnak, de a dungeonok a respawn idő letelte után ismét "aktiválódnak" - lesznek ott ismét ellenfelek, a tárolókban újabb cuccok.
    Hetekkel ezelőtt már volt téma, hogy a respawn-t is agyon lehet verni modolással.

    Oblivion a kapun túli világ, a főküldetésben haladva hamar aktiválódnak, de nem javasolnám, hogy csupán a vérfű(?) miatt ellepjék a világot a kapuk (másik eshetőség, hogy már befejezte a kari a főküldetést, akkor sincs út a pokolba).

    Ugyancsak alkimistáknál érdemes átnézni a dudva-kínálatot, náluk szokott lenni, illetve körül lehet nézni a kvatchi oblivion kapu környékén, a "hazai" oldalon is találni néhány kórót.
  • Richardix
    #38209
    napill... vérfüvet Oblivionban találok.. de hol van oblivion? O.o
  • totya4
    #38208
    Én egyáltalán nem lopok, szóval nem érint a dolog :)
  • Richardix
    #38207
    basszus, a napon már 1 percig s élem túl. ez elég szörnyű.
  • Richardix
    #38206
    már ahol... pl sztem az nem normális, h egy kovács mondjuk nem helyettesíti a lopott tárgyakat idővel.
    Msáfelől, ha nem lesz mit ellopni már akkor micsinálok mégis? :(
  • totya4
    #38205
    Elmebeteg dolog a respawn, szerencsére rájöttek hogy ez nem egy normális dolog.
  • Richardix
    #38204
    apropó, szörnyek meg modnjuk tárgyak "respawnolnak" egy idő után? mer kicsit fura h kirámolok egy boltot és 1 hét múlva még mindig nincs semmi ott.
  • Richardix
    #38203
    tévedtem. üres kövek kellenek a banyának.. basszus abból meg csak 1 van :S
    Pedig már a egyetemről is elloptam a 3 követ :S
  • Richardix
    #38202
    nos, kirámoltam egy mágusboltot (Amúgy is tolvajok büszkeségének számítok :P) Már van 2, a mágia egyetemen remélem sikerül beszereznem a többit.
  • Fantusz
    #38201
    Ciffra lett a vége, de javításra nincs lehetőség.
  • Fantusz
    #38200
    Alkimistáknál "békeidőben" lehet venni grand kavicsokat, persze akkor sincs 1-2 darabnál több náluk, de a respawn idő leteltével ismét meg lehet nézni a kínálatot.
    A mesterséges intelligencia is tud gonosz lenni - ha felveszed a vámpíros küldit lényegesen kisebb lesz az esély, hogy mágusoktól megvehesd a köveket.
    Máguscéh tagoknak annyival könnyebb a helyzet, hogy a guildokban s az egyetemen is vannak grand kövek, amiket ki lehet venni a tárolókból (elegendő rang elérése után lopásnak sem számít)

    Célzottan lélekkővadászat miatt járni a dungeonokat nem érdemes de conjurereknél, necromantáknál kellene főleg keresgélni - no meg Oblivionban, onnan még egy kórót is vinni kell a boszorkánynak.
    Célzottan lélekkővadászat miatt járni a dungeonokat nem érdemes
  • Richardix
    #38199
    elkezdtem barangolni a környék barlangjaiban, erődjeiben, eltévedtem egy vámpírlakta erődbe is, tiszta Pengének éreztem magam :P
    De sajna hatalmas követ nem találtam sehol :S
  • Benevolens
    #38198
    hát erre még én sem jöttem rá
  • Richardix
    #38197
    ááá... vámpír lettem. Most elkezdtem a küldetést ami visszaváltoztat de.. honnan szerváljak 5 Hatalmas lélekkövet? :S eddig csak kicsitket találtam mindenhol.