41716
  • bepe79
    #8332
    És nem az lesz a bűneimért a fizetség, hogy felakasztanak, vagy kinyírnak máshogy? Merthogy már kinyírtam 10-20 őrt..
  • Bandew
    #8331
    A háta néz így ki.
  • reaper4
    #8330
    és így nyomod? nem kéne visszavenni a grafot? vagy élvezed a 7fps-t??
  • BlitzFiles
    #8329
    hagyd hogy dutyiba vigyenek,vagy FIZESS BŰNEIDÉRT
  • bepe79
    #8328
    Hogyan tudom elérni, hogy az őrök ne támadjanak rám egyből, amint meglátnak?
  • JuanG
    #8327
    a kamerát ennél a képnél hogy állítottad be így? nekem csak 90 fokig megy ki oldalra külsőnézetben...
  • STREEX
    #8326
    Hol lehet lopott cuccot eladni?Ugye el lehet?Mert megesküdnék rá hogy már adtam el.Viszont most van nálam egy rakat lopott fegyver és már a harmadik városban próbálom eladni egy fegyverkereskedőnek de nem tudom.

    A thieves guildbe hol lehet belépni?
  • cenobite
    #8325
    Kipróbáltam végre! Most jöttem fel a csatornákból. Egyenlőre 800x600-ban játszom, kb. medium beállításokkal és nagyon meg vagyok vele elégedve. Később megpróbálok még finomítgatni (így is kb. fél órát szöszöltem hogy belőjem a grafot), hátha bír többet is. Egyenlőre most inkább a játék adta varázsnak élek, mint a lehetőségeknek.

    Este még majd jövök "élménybeszámolni"

  • Drizzthsz
    #8324
    Na megvan a probléma, de egyáltalán nem örülök neki. Ha letiltom a hangkártyát, akkor megy minden gond nélkül, de így kurvára nincs sok értelme... :-\
  • Fejes021
    #8323
    ez a driver télleg jó. Igaz csak 7-8 fps de azért sima 6600 is elindította.

    Ha megjön a 6800-am biztos ezzel rakom fel.
  • Seth
    #8322
    most akkor jóval csúnyább lett?? Még nem nyomtam olyan sokat, nem látom a különbséget
  • bepe79
    #8321
    Csináltam ismét pár screenshotot:

    Inno3D GeForce6 6600 + ForceWare 84.25

    1280x1024 + 4xAA + 4xAF + Bloom + Large Textures:

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepetes4oblivionfull20.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepetes4oblivionfull21.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepetes4oblivionfull22.jpg
  • Voltan
    #8320
    Basszus, azt nem vettem eddig észre...
  • tasakos
    #8319
    Forceware 84.25 beta! Srácok rakjátok fel nekem sokat segített 4-5 fps-t min nőtt a sebesség (6600GT)!Eddig a WHQL-es 84.21-es volt azon is akadt,de így már "játszható" 1024*768/High/Shadow off/HDR on/Large textures
  • Viktorr
    #8318
    köszi
    ez az optimized driver tulajdonképpen mire is jo pontosan?
  • [Jakuza]
    #8317
    Remeltem, hogy a Rotate gomb mindenki szamara vilagos. :P
  • Esrohnoil
    #8316
    Widaal Sassoon Wash & Go? :D
  • ZsZso
    #8315
    Kérés
    Ha FAQ 5let lenne, lécci privi írjátok már meg, vagy tegyétek bele a hozzászólásotokba a "FAQ" szót (én az első megoldást jobban preferálnám :)! Lehetőleg válasszal együtt küldjétek már.
    Elmentem jáccani! :)
  • [Jakuza]
    #8314
    Na atirtam a beszelgetos minijatekot, hogy mindenki szamara ertheto legyen.

    Belekerul majd a FAQba:
    Ha valaki megkerdezi mi a reputacio, betakarom mint Moszkvat a hoeses.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Látható egy négy felé osztott kör, valamint a kör közepén található még az NPC hozzánk való viszonyának értéke, számmal jelölve.

    A négy rész kommunikációs elnevezései:

    Admire=csodálat
    Boast=magasztalás
    Joke=viccelődés
    Coerce=erőszakoskodás

    Ez annyira nem lényeges, mivel minden NPC máshogy reagál az adott beszélgetési módra, viszont annál fontosabb, hogy az arckifejezésükből látható, melyik tipusra hogyan reagálnak.

    Mosoly=növekszik a bizalma felénk
    Vicsorgás=csökken a bizalma felénk

    A válaszoknál a kör közepén levő szám az adott választól függően csökken illetve növekszik.
    Valamint az idő múlásával is folyamatosan csökken, nehezitve a legjobb négy kombinációjának a választási lehetőségét

    Egyértelmű, hogy ahol nevetnek ott érdemes azt a lehetőséget választani, amelyik legjobban bejön számára, azaz ahol legjobban ki van szinezve van a körcikkely, hiszen igy nővekedik leginkább a hozzánk való viszonya, illetve az ezt jelző szám a kör közepén.
    Tehát elmondhatjuk, hogy a körcikkely telitettsége jelzi azt, hogy az adott válaszunkkal, mennyire változtatjuk meg az NPC reakcióját negativ, illetve pozitiv irányba.

    Egy körben kell a legjobb kombinációt megadni, amitől nővekedik a reputációnk az NPC szemében.
    A körcikkelyek körbe forognak balrol-jobbra, de ezenkivül van még egy lehetőségünk az elforgatásra is, ha esetleg olyan választási lehetőségünk lenne, amikor túl nemtetsző reagálásnál teljesen kiszinezett körcikkely néz velünk farkasszemet, illetve ha úgy látjuk, a pozitiv reakcónal a körcikkely nem elég telitett es nagyobb telítettségű cikkely fordítható oda a magasabb reputáció reményében.
    Ilyenkor forgassunk el, hogy minnél kevesebb legyen a levonás a középső számból.
    Látható nagyjából az, ahogy forognak a körcikkelyek és mi fog a következő körben az adott negyedkörbe illetve a fentmaradó negyedkörökbe kerülni, ezek alapján válasszuk ki a legmegfelelőbb kombinációt.
    De mint már leirtam igyekezzünk, mert időarányosan csökken a gondolkozás közben az NPC hozzánk való viszonyának számlálója.
    Egy kör akkor telik le, ha mind a négy kommunikációs lehetőséget kiválasztottuk, a kiválasztott elsötétül, tehát csak a következő körben lehet ismét választani.
    Ez addig folytatható, amig amig el nem érjük, a maximális szintet az adott karakternél.
    Természetesen használhatjuk közben a Bribe opciót is a reputáció növeléséhez, de az keményen a pénztárcánk rovására megy.


  • Voltan
    #8313
    " A korcikkelyek korbe forognak balrol-jobbra, de egy lehetosegunk van a forgatasra, ha esetleg olyan valasztasi lehetogunk lenne, amikor tul nemtetszo reagalsnal teljesen kiszinezett korcikkely nez velunk farkasszemet.
    Ilyenkor forgasunk el, hogy minnel kevesebb legyen a levonas."


    Hogyan forgassuk el???
  • MrStokes
    #8312
    A Wash NGO altalad emlitett valtozata a TES4-hez lett optimalizalva? Ez 1 beta driver amugy?
  • ZsZso
    #8311
    Oblivion FAQ ... no ezt is belevéstem a FAQba :)
  • MrStokes
    #8310
    lol
  • bepe79
    #8309
    ATi kártyához vagy az Official Catalyst 6.3-at vagy pedig az NGO Optimized 1.6.3 drivert használd szvsz.
  • ZsZso
    #8308
  • Drizzthsz
    #8307
    Azt írja a hivatalos oldal, hogy gyakori fagyást okozhat a HP nyomtató?!? Kipróbálom ez-e a gond...
  • Viktorr
    #8306
    Ati Radeon-os kártyákra milyen drivert ajánlotok amin a legjobban fug futni?
  • j0nNyKa
    #8305
    okes, mellesleg sztem a gyengebbek kedveert vesd oda, hogy utana print screen-nel csinal kepet, es az NEM a dokumentumokba megy, hanem a jatek gyokerkonyvtaraba
  • kill3r22
    #8304
    kösz kiprobálom...max ha nem jo visszarakom a régit
  • ZsZso
    #8303
    Beletettem!

    Oblivion FAQ
  • jazzy
    #8302
    repüló -.- (tudom csunya de legalabb igy jol fut)

  • Davidus
    #8301
    rerolloltam harcosrol tolvajra... az miért van hogy kétkezes kalapáccsal 2 ütés volt az arénában minden ellenfél a warrior ranking daggerel viszont az első szaros pit dogot alig bírtam kinyírni?:P
  • bepe79
    #8300
    nVidia ForceWare 84.25 Beta Oblivion Optimized (Only English) driver:

    ftp://download.nvidia.com/Windows/84.25/84.25_forceware_winxp2k_english.exe
  • bepe79
    #8299
    Na de ácsi! Én nem azért cseréltem le a 81.98-as WHQL jó kis ForceWare-t a 84.25-ösre, hogy az Oblivion gyorsabb legyen, meg 100 FPS felett menjen nekem (mint ahogy megy is..), hanem hogy pár grafikai bugot, amit találtam benne, azt orvosolja. Orvosolni orvosolta ugyan, de mitől lett ilyen szájbanyomott ronda? Driverben a csúszkát minőségre húztam, AA és AF alkalmazásvezérelt, stb. Ez így nagyon nem jó, lehet, hogy felrakom a 84.21-es WHQL-t..
  • Drizzthsz
    #8298
    Áhhh, így is fagy. :'((( Még majdhogynem gyorsabban. Milyen karid, s drivered van?
  • Mr_no_NaMe
    #8297
    Mert festetted? :)
  • kill3r22
    #8296
    honnan töltsem az uj drivert?
    mert én tegnap leszedtem és hibás volt mondjatok egy linket ahoonnan tutti jo mert modemes vagyok...és nekem nem kell international elég az english
  • drop
    #8295
    hi egy láma kérdés de nem tudom hol kell eladni a lopot cucokat
    televagyokvele és nem tudom eladni pls irjátok meg
  • CUCLI
    #8294
    "valamit valamiért"
  • VRSDM
    #8293
    szoval arrol valaki tud valamit hogy melyik SSE kell neki? mert én csak simát tudok, 2-3ast nem :'( valszeg emiatt nem megy.