41716
  • guardian hero
    #8372
    shift + balklikk
  • Looserke
    #8371
    8357-re valaki???
  • Jagi
    #8370
    ...és van visszatérő motévum! (a sárkány a morroból)[nosztalgia]
  • matamm
    #8369
    Nagyon ütős a gme azon 1 bajom van nem tudom h lehet törölni a cucokat a zinventoryból...
  • Drizzthsz
    #8368
    http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=274228

    Itt van amúgy az éppen hivatalos faq a bethesda fórumokon. Letörlöm ezt az mpeg2...-t is, hátha akkor menni fog hanggal is...
  • CarajoEsp
    #8367
    Ui.: Érdemes feltenni, ezt az új Nvidia drivert, vagy sokat csúnyul a játék és kevés Fps-t dob rá?
  • CarajoEsp
    #8366
    Uhhh....gyerekek ez valami állat. Az elején nagyon könnyű volt, szóval feltoltam max nehézségre, most még attól is megy le az életem, ha vi*el a karakter:D
  • Jagi
    #8365
    Jéééé, őzike! :)
  • Looserke
    #8364
    kártyázni is lehet?
  • PiszkosFred
    #8363
    Üdv a klubban ;]
  • LoCk
    #8362
    Na mentem vissza a kocsmában 9h-tól kártya parti megy! :):D
  • PiszkosFred
    #8361
    És ez mozgásban milyen?
  • kill3r22
    #8360
    kiprobáltam a Drivert ....hát nem tudom eldönteni jobb e lett....de nem rossz...
    egy kérdés...ha sokat Waitolok az baj?
  • guardian hero
    #8359
    Nekem Geforce 6800GT-n (84.25-ös driver) a Bloom bekapcsolásától kezdett fagyogatni, HDR-rel viszont tökéletesen megy.
  • markastor
    #8358
    Nem a grafika, hane a sztori részletességére gondoltam.
  • Looserke
    #8357
    Segítség kellene.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiderítettem annak a mysterius klánnak a búvóhelyét.Egy tó mellett van egy barlangban. Bementem és le kellett adnom a cuccaimat és kaptam csuhát helyette. A főmufti eltűnt egy portálban a keresett amulettel de ott hagyta a könyvét ami kellene nekem. Hogy lehet megszerezni mert mindig legyaknak...
  • markastor
    #8356
    Eddig nem ismertem az Elder Scrolls sorozatot, de most kipróbáltam ezt a játékot, és egy napja csak ámulok a részletességén.

    U.i.: legyen mindenki bérgyilkos! :D
  • LoCk
    #8355
    Még arra nem voltm raboltam fosztogattam egy kicsit, meg az Arénának nevezett szerencsejátékon nyertem egy vagon pénzt.
    Most már hogy gazdagabb vagyok, kellene egy ló(kocsi), ha van ló, van nő is és hátha 90 éves negyven fokos lázzal.
    Megöröklöm a lakását.
  • JuanG
    #8354
    akkor minek venni? :DDD
  • Tojesz
    #8353
    Az elején a szerzetes felajánl egyetAz nem elég jó?
  • LoCk
    #8352
    Ámberek!
    Hol lehet olcsón lovat venni?
    Lopni már tudok:)
  • JuanG
    #8351
    nekem szarabb gépem van, és nálam is detektálta a rendszert, és símán tudok mindent állítani a főmenüben a video settingsben (ugye legörgetted a menüt?)...
  • Cassell
    #8350
    ELINDULT! Persze kellett venni egy 128 Mb Geforce 6600 GT-t most mászok le a sewerbe eddig szép nagyon talán egy picit könnyű de nyílván lesz nehezebb...
  • CS@
    #8349
    Na csak begányoltam én is, ha a szabadban mászkálok akkor úgy fagy mint az állat, ha dungeonokban meg egyéb interiorokban akkor sosem. Pedig zsír új windózt raktam neki semmi codec meg egyéb szrság. Ez egy "kicsit" idegesít.
    Látom másoknak is van gondja vele, úgyhogy ha valakinek van valami hasznos 5lete ne tartsa magában.
    Természetes visszaolvastam és a hangkártya letiltása nem segített, semmilyen nyomtatóm nincs úgyhogy ez is kilőve mint hibaforrás, #8261 szintén kilőve mert ilyen fájl sincs a gépemen.
  • cenobite
    #8348
    Lehet gyöngyhalászni!

    Mentem vissza...
  • deep
    #8347
    Hát srácok, épp most toltam ki TV-re és valami kurvajól néz ki rajta:D
    Hiába a TV ápol és eltakar:D
  • cenobite
    #8346
    Folyamatosan nyomva tartod az "R" billentyűt és úgy forgatod az egérrel ahogyan szeretnéd.
  • STREEX
    #8345
    ez jó.
  • Kandurex
    #8344
    Már a pingvinek is.. :D
  • MrStokes
    #8343
    Thx.
  • Jagi
    #8342
    A lockpick nagyon jó lett! Kíváncsi keszek a magasabb szintű zárakra
  • Zsoltika 007
    #8341
    Fraps kell
  • MrStokes
    #8340
    Na, ezek mar egesz szepek.

    Amugy az FPS-t ki lehet jeleztetni a jetekkal, vagy vmi 3rd party program kell hozza, mint pl a Fraps?
  • CS@
    #8339
    Elsősorban nem a billentyűkiosztásra gondoltam bár ott se tetszik az, hogy az F1 –től F5 -ig nem lehet átállítani, hanem a kezelőfelületre. Amiről lerí, hogy, hogy tök konzolos, az invertoryban átlag 5-7 tárgy fér el egy oldalon és emiatt állandóan tekergetni kell.
  • Drizzthsz
    #8338
    Szóval ez is mehetne faqba, ha valakinek kilép nagyon gyakran, vagy már néha töltésnél is kifagy, akkor a gondot a hangkártya letiltása az eszközkezelőben megoldja a gondot. Remélem gyorsan kiadnak valami peccset, mert így mp3-at se tudok nyomni... Grrr... És este a szabadban amúgy hogy lehet látni? A fáklyával kb. az orromig se látok, s este értem fel a Sewersből.
  • ati2002
    #8337
    Egy-két shot így megy átlag 25-30 fps-el. (néha kevesebb, néha több) (1024, fullmax detail, no AA, HDR-el)
  • grebber
    #8336
    Tényleg az engem is érdekel a lopott cuccokat hol tudom eladni?
  • kHares
    #8335
    Gyerekek, a faq-ba be kéne linkelni a manualt is és akkor nem lenne annyi hülye kérdés. Vagy ha nagyon ráértek le is fordíthatjátok.

    És kedves streex töltés közben is bevillan sokszor illetve a sokat emlegetett manualban is írják hogy a becsületes kereskedő nem vesz lopott cuccost. Ebből következik keresned kell valami nem becsületest, nyílván kell majd tolvajcéh ismerős.
  • bepe79
    #8334
    Egyvalamit áruljatok már el: ha a játék medium graph-ra kalibrálja magát, akkor utána hogy a p*csába nem enged hozzáférni egy csomó grafikai beállításhoz? water reflection, dynamic shadow, stb... mind kimarad nálam a game indításánál a beállítási lehetőségeknél.. WTF Hogy lehet ezt kikerülni? Vagy csak az állítgathatja, akinek high-endként ismeri fel a configját???
  • j0nNyKa
    #8333
    Jakuza: neked olyan neved van, mint aki halad a thief guildben... ugye igazam van ? :]