41716
  • Benevolens
    #38436
    a játék hova teszi a mentéseket?
  • Benevolens
    #38435
    tesnexusról nem engedi letölteni, mert nem vettem prémium izét, és egy csomó mod alapja. De van valakinek jó test modja
  • Fantusz
    #38434
    Az Oblivionhoz kismillió ingyenes mod létezik, fizetni legfeljebb a hivatalos DLC-kért szabad.
  • Benevolens
    #38433
    tud valaki olyan roberts body modot, amiért nem mastercarddal kell fizetni?
  • Morlan
    #38432
    Szia!
    Nekem is volt ilyen gondom, de segítettek az itt fellelhető GrandMaster-ek...:)
    Segített egyébként a legújabb patch feltelepítése - mind az alap, mind a Shivering. A magyarítás szerintem nem változtat rajta.
    Ha a technikai rész érdekel, kérlek olvass vissza... azt hiszem kb 2 évvel ezelőtt kérdezetem...:)
  • mauglee
    #38431
    Van egy oldal,de nem tudom,saját készítésű vagy kimásolt máshonnan dolgokat.Az Oblivion HQ-ról is vannak ott dolgok :)
  • bajgunar
    #38430
    Áhh nem hiszem. Ahhoz már tényleg kevés az a VGA.
    Nem tudom, nem jártam utána. Lehet van valami mod, ami lebutitja.
  • sambauer
    #38429
    ilyesmi cucc nincs véletlenül a Fallout 3hoz is ?
  • PiszkosFred
    #38428
    Hat a kovetkezo hetekben meg nem lesz elerheto az oldal, szal kredezz nyugodtan :)
  • Vlala #38427
    Köszi! Inkább nem kérdezek meg olyat, amit ott is elolvashatok.
  • PiszkosFred
    #38426
    Technikai leallas van, csak meg nem volt ido orvosolni a dolgokat. Hamarosan megoldom, ev vege fele lesz ra idom. Remelem...
  • Vlala #38425
    Mi van az Oblivion HQ-val?
  • bajgunar
    #38424
    Sztem a VGA kevés neki. Tedd fel azt a progit, ami visszaveszi a SM2.0 -át
    1.1 -re. Gef 4Ti -vel, simán játszottam vele.
    Támogatott VGA lista Olvasd végig. Ott a karid.
    FAQ -ban is benne van!!!
    4Ti patch azt írják, lehet megy ATI-nál is.
    Sok sikert.
    Am meg belső térben, persze h gyorsabb a game, de ugyanazzal a beállításokkal, kiérve a szabadba, oltárian igénybe veszi a gépet.
  • kantorgabor
    #38423
    Sziasztok van egy kis problémám a játékkal. A játek eredeti az 1.2-es patch van rajta+ magyaritás. Az a gondom a játékkal, hogy amikor megbűvolök egy kardot és utána elmentem a játékot kilépek és ujra betöltöm a legutobbi mentett állást egyszerűen eltünik a megbűvölt fegyver a letárambol. Az olyan büvolt fegyver amit ládába találok nem tünik el csak amt én csinálok. Valakinek valami ötlet miért van ez?
  • Fantusz
    #38422
    Az Oblivion minimális memória igénye 512 Mb, de a gyakorlatban néha még az 1Gb is kevés neki.
    Ezzel nem azt állítom, hogy egy memória bővítés megoldja a problémádat, lehet más a gondja - ott van pl. a meglehetősen bugos magyarítás.

    Neked kell eldöntened, hogy megéri-e még beruhátnod a mostani képedre, kétségtelen, hogy 2x512 RAM, dualban hasznosabb, mint egy felemás memória, de a manapság megjelenő játékok többségéhez az is kevés. Hosszútávon valószínűleg új gépet szeretnél - ha ez belátható időn belül várható fölösleges memóriát venni a mostani configba, ha csak hónapok múltán, akkor el lehet gondolkozni rajta.
  • zola2000
    #38421
    Sziasztok, van egy problémám: a gépem: amd athlon xp 2800+, 768mb ram, ati radeon 9600, és gondoltam kipróbálom az angol xbox360 változat után az obliviont magyarul is (elsősorban emiatt (is) cselétem le 4000 forintért a régi athlon 1200mhzs procimat), a játék elég szépen futott az elején, de amikor kijutok a világtérképre, akkor kb 5-20 másodpercig tudok játszani, aztán lefagy a gépem, érdekes hogy városokon és épületeken belül semmi baja a játéknak, már elolvstam és kipróbáltam mindent amit a faqban leírtok, de semmi eredmény, mi lehet a baj? a fallout 3 pl rendesen, low grafikával fut, esetleg az megoldaná a gondot, ha vennék a gépembe több memóriát?
  • mauglee
    #38420
    Helló mindenkinek!
    Hasonló problémával küszködök,a KotN küldi sorozatnál nem frissít a napló,pedig mind a 9 oltárt meglátogattam.Ez valami bug lenne?Illetve Molag Bal szentélyének a küldijében nem tudom átadni a kérdéses redguardnak az elátkozott buzogányt :S Valaki pls help,hogy le lehet-e dobni a földre itemeket vagy hogy csináljam meg a vacak questet(ez az uccsó daedra küldim).Aki tud értesíteni,jelezné a [email protected] címen?
    Előre is köszönöm
    Mauglee
  • SaGa
    #38419
    Nem kell elmenni. Ott van mind a négy szükséges az előző pici "szobában"...
  • JethroHUN
    #38418
    Nekem pont enné la résznél nehezítette meg a dolgom a gép, éppen nem volt meg az egyik varázslat. Mehettem el csinálni egyet :S
  • menzaboy
    #38417
    igaz sikerült köszönöm a segítséget:)
  • SaGa
    #38416
    Ha jól emlékszem, bármilyen sebző érintés (az érintés fontos) megfelel, de az "előszobában" pont olyan scrollokat találsz, ami kell...
  • menzaboy
    #38415
    jajj közben meg feledkeztem az én problémámról:D
    Vahtacen - küldetést csinálom
    és addig el jutottam hogy
    lövök egy tűz varázslatot
    majd egy jég varázslatot
    de ez után mi jön?
    utána olvastam(megpróbáltam) végigjátszásban is annyi van hogy
    1. av molag anyammis – tűzvarázslat
    2. av mafre nagaia – fagyasztó varázslat
    3. magicka loria – sebesítő varázslat
    4. magicka sila – erősítő varázslat
    de nem tudom pontosan hogy milyen sebesítő varázslat kell és milyen erősítő valaki le tudná nekem írni ezt a 2-t? mivel magyarítva van a játék azért jó lenne ha a magyar nevét adnátok meg de ha nem az sem baj:)
  • steweee
    #38414
    telepítési útmutató és modok leírásai :

    35.504 hsz. és alábbiak pár oldalon masszívan
  • steweee
    #38413
    szeptemberi hsz.-em full telepítési útmutató !
  • menzaboy
    #38412
    Hali ha mindent jól fel tudtál telepíteni akkor csak annyi a dolgod hogy ezzel indítod a játékot OblivionLauncher.exe rá mész hogy data files be ad egy másik ablakot az ablak bal felső sarkában 3 fájl található az összesbe pipát raksz okézod és elméletileg nem csak a menü lesz magyar
  • McFrost
    #38411
    Helló!
    Most kezdeném a játékot. Feltelepítettem. Magyarítottam és csak a menü lett magyar, azon kívül minden angol maradt. Kell még peccselni?
  • Benevolens
    #38410
    más is észrevette, hogy a legutolsó better cities szar? Nagyon fogja a gépet és hiányzik belőle valami, mert tele van sárga négyzetben felkiálltójellel
  • AC2
    #38409
    Pár év távlatából, mintha az ugrana be, hogy nem szabad infamy-nek lennie. Valahányszor növekszik, az általad leírt módon, a kutak körbejárásával lehet csökkenteni.
  • Uborkasalata
    #38408
    Knights of the Nine küldetéssorozat. Elmentem Anvilbe, beszéltem a hapsival, templomban hullák oké, megkaptam a Wayshrines mapját. El is mentem mindegyihez, már akkor gyanús volt, hogy nem frissíti a naplómat, egy-egy rom meglátogatása után. És gyanúm beigazolódott, hiába jártam végig nem adta be, hogy vége a Questnek. SetStaggel befejeztem, végig is toltam a küldetésszálat, megöltem a végén a fő ellenséget is, de... Nem tudom használni a jó kis Cuirass páncélt, mert azt írja, hogy "You can't equip the holy armor. You have to walk the Pilgrim's Way." Valami hasonló. Na hát még egyszer körbejártam minden oltárat, hátha így jó. Na de most sem lett jó.
    Valami javaslat, hogyan tudnám még is magamra ölteni az armort?
  • SaGa
    #38407
    A kotn pont olyan dlc, mint bármelyik másik, azaz simán ráteheted az SI-zett oblivionra. Egyedül az SI az a kiegészítő, ami külön patch-et kapott. Ez azonos verziószámú az utolsó alap oblivion patch-csel, azért, hogy aki nem akr SI-t, annak is azonos szintű legyen a programja. A többi "csak" dlc, azaz egyszerű mod...

    Unofficial patch mindegyik dlc-hez van, a kotn-hoz is.
  • steweee
    #38406
    kezdőknek ?
    miért lennék az ?
    amit írtam az logikus, még akkor is ha jelen esetben nem így áll a dolog. mivel nem játszottam a koth küldetéseit, a hibával se találkoztam. és elmondottaid szerint nem is fogok sosem , mert obli+si+si peccs + unofficial peccsek telepítve mind.... :) (egyéb kiegek utána telepítve)
  • SaGa
    #38405
    Milyen védelemről beszélsz az ujjaiddal?

    warzehasználati útmutató kezdőknek

    Az Oblivion másolásvédelme a DVD-t ellenőrzi induláskor. A kiegészítőkben semmi ilyesmi nincs. A kiegészítőknstabil használatának előfeltétele, hogy a játékot felpatcheld a megfelelő szintre (illetve a SI kieg esetén már a kieggel kompatibilis patchet kell felrakni). Természetesen, ha tört verziót használ valaki, akkor a patchelés után az új helyzethez igazodó törés is kell. Ennek a kiegészítőkhöz direktben semmi köze nincs, a patch használata a kiegészítők nélkül is erősen ajánlott.
    Ha eredeti a játékod, nem kell törni. Ha nem eredeti, akkor meg pont ugyanúgy kell eljárni, mint mind minden warez verzióval: patch után új törés. Vagy ha létezik, akkor miniimage használata, ami helyettesíti a DVD-t, függetlenül a verziótól, patch leveltől.

    /warzehasználati útmutató kezdőknek
  • steweee
    #38404
    nekem MÉG fel sem merült ilyen problémám, csak a korábban olvasottak között szembesültem ezzel. de am logikus, hogy egy hivatalos kiegészítőbe beleépítenek ilyen jellegű védelmet. de mivel még nem csináltam a küldetéssorozatot, így nem is találkoztam a hibával, így a megoldása sem juthatott ezsembe egy számomra nem létező problémának...

    de most már ELŐRE tudom hogy LESZ ilyen gond, így valóban imagéval fogom használni ezentúl.hála uborkasaláta hozzászólásának... :)
  • SaGa
    #38403
    Konkrétan erre meg minden warezoló elsődleges lelőhelyén, a gamecopyworld-ön. Aki arra képes, hogy megtaláljon egy virágbolti példányt, az legyen már arra is képes, hogy megoldja az ilyen irányú problémáit...
  • steweee
    #38402
    rámutatnál arra a sorra, ahol EZ a probléma le van írva OTT ? ? ?
  • SaGa
    #38401
    Az a szép zöld itt följebb, miszerint mielőtt kérdeznél ide kattints nem elég?
  • steweee
    #38400
    én oblivion topic böngésző vagyok. ezt például még sose hallottam ,hogy a kotn nak baja van cracked exével. szóval ha vmiről korábban nem hall az ember, akkor nem is tud keresővel rákérdezni...........

    amúgy meg én írtam le a teljes telepítési útmutatót év eleje felé, mégis azóta számtalanszor megkérdezték már egyesek hogyan kell

    úgy kéne csinálni, hogy ha lenne gazdája a topicnak, akkor egy linken fel lennének tüntetve legalább a hsz.-ek számai, amik válaszolnak ilyen kérdésekre. pl: telepítés, modok stb...
  • SaGa
    #38399
    Nem is írásról van szó, hanem olvasásról. A felmerülő kérdések 99.9%-át már megválaszolta valaki korábban, csak végig kell nyálazni, vagy használni a keresőt. Ha nem az ittenit, akkor a google-t, az is megtalálja az itteni beírásokat is...
  • Uborkasalata
    #38398
    Okés, csak én most írok ide először. ;)
  • SaGa
    #38397
    Hányszor kell megismételni: nem kell törni az Obliviont. Van a gamecopyworld-on egy megfelelő miniimage, azzal használd. Mivel nem szeretem a dvd-t előszedegetni, nálam is azzal megy, gond nélkül, amikor fent van......