41716
  • Dr4gonlord
    #8452
    :D :D Lehet, hogy én is beöltözök battlemage-nek, mert a cucc meg van hozzá, de amúgy a verseny nagyon tetszik :D.
  • [Jakuza]
    #8451
    NA az biztos valami ferdeszemu "keleti" karakter lesz az tuti. :P
  • CarajoEsp
    #8450
    Köszi, igen Soundstormos, de most, hogy visszaraktam defaultra(az egész ini-t, mert valami ott állítódott el), megjavult.
  • Looserke
    #8449
    de ha már itt vagy lenne egy kérésem...mivel te vagy az egyik legnagyobb Elder Scrolls fan, szívesen látnék egy shotot a holnap kézhez kapott játékoddal csinált első karakterről...
  • PiszkosFred
    #8448
    CS@ mester, megnézted már a videón levő hajót? Összkomfortos? ;]
  • Mr. Perfect
    #8447
    Ezzel csak egyetérteni lehet!!!!!
  • PiszkosFred
    #8446
    Proci necces lehet, de egy próbát megér... De készülj fel a legrosszabbra sajnos.
  • Looserke
    #8445
    bocsánat, csak már az idegaimre ment a szitu...pláne hogy csak technikai ismertetővel van tele a topic...
  • Mr. Perfect
    #8444
    Hát köszi ezt a linket, régen röhögtem ilyen jól :))))))))))))
  • Mr. Perfect
    #8443
    Hát ez a verseny ez nagon LOL. :)))))))))))))))))) pl. EZ a csávó nagyon odab@sz :))))
  • Laky
    #8442
    a gépigénnyel még nem vagyok tisztában:
    Intel Celeron 1,7 GHz, 2 x 512 DDR-SDRAM, ATI Radeon 9600 128MB-n eldöcög? :\
  • PiszkosFred
    #8441
    Hát nem az, hogy 10 perceként szpemmelsz ;] Ebben a játékban istenkáromlás végigjátszást vagy segítséget kérni küldetések miatt. Ez benne a lényeg. Amikor már véresre vered a fejed a monitorban, akkor jössz rá, hogy pofonegyszerű a megoldás, és totál hülyének érzed magad. Majd pedig gyors megoldod, és mennyei örömök közepette folytatod. Ez az az érzés, amely a játék egyik lényeges pontja.

    Ha most válaszol valaki neked, és az alapján oldod meg, hidd el, megölsz egy részt a játék hangulatából, és annál hamarabb fogod az egészet megunni és egy gyors walktrough alapján hack-n-slashsé degradálni.

    (mindez persze egyéni vélemény, 0 percnyi Oblivion játék, de soksok korábbi TES kaland után...)
  • bepe79
    #8440
    Akkor ismét elmondom: nincsen 85.24-es nVidia ForceWare driver, csak 84.25-ös.
  • kill3r22
    #8439
    bocs...(Driver 84.25)
  • [Jakuza]
    #8438
    Nekem is volt Nforce2-es lappal ilyen problemam regen, amig nem csereltem le a drivert.
    Megadhatnad a lap tipusat, hogy Soundstormos e.
    Mert az en lapom Abit NF7-S volt. Es a 3Ds hangokkal volt ilyen bibi szinten.
    Ha nem Soundstormos hanem sima ALC650 az mas drivert is igenyelhet.
    Ird meg es ha Soundstormos felteszem azt a drivert amivel nekem megjavultak az ilyen terhatasu hangok hangereje.
  • Looserke
    #8437
    Kiderítettem annak a mysterius klánnak a búvóhelyét.Egy tó mellett van egy barlangban, Lake Arrius Caverns a neve. Bementem és le kellett adnom a cuccaimat és kaptam csuhát helyette. Bevittek a Dagon Shrine-ba ahol a főmufti a magasztos dumája után eltűnt egy portálban a keresett amulettel de ott hagyta a könyvét ami kellene nekem. Fel kellett áldoznom egy foglyot, de nem jöttem rá hogy hogy lehet megszerezni az oltáron maradt könyvét mert mindig legyaknak...mi a megoldás?
  • CarajoEsp
    #8436
    Noh, úgy néz ki igazad volt. Visszaraktam Defóltra:) És így már élvezhető, nem tökéletes, de jobb. Mindenesetre remélem ez lesz a legngyobb baj:D
  • kill3r22
    #8435
    1280x1024 HDR OFF 2xAA Shadows OFF (NVIDIA 85.24) :
    (jah amit elöbb elfelejtettem:)
    View Distance Full
    a Többi Grass,Trees,stbstb minden 60%

    Elsö

    második

    harmadik
  • CarajoEsp
    #8434
    Sima Nforce2-es alaplapi hangkártya van beüzemelve, de nagyon jó hangja van, csak az zavar, hogy pL:mikor az elején a testőrök beszélnek és le kell ugrani az emeletről, na ott, ha nem írná ki, hogy miről beszélnek nem hallanám. Magyarán, amit nem közvetlen nekem intéznek, azok a beszédek nagyon halkak.:( Nem értem miért.
  • Drizzthsz
    #8433
    Segítséééég! :DDD
  • Drizzthsz
    #8432
    Audioban ha mindent azonos szintre állítasz, akkor is?
  • [Jakuza]
    #8431
    Megmondanad milyen alaplapod van, hatha egy alaplapi hangdriver csere megoldja a gondot.
    Vagy esetleg milyen hangkartya.
  • Dr4gonlord
    #8430
    Ajánlom ezt a linket: Contest
    A lényege az, hogy be kell öltözni valamilyen Elder Scrolls beli karakternek (a valóságban), a legjobbnak megitélt a verseny végén nyer. Nagyon király kosztümök vannak, a Khajiit az nagyon király.
  • bepe79
    #8429
    Turbo?
  • CS@
    #8428
    Ja az egész „C” –t átnézettem, új win semmi codec nincs fent.
  • CS@
    #8427
    Nincs semmilyen nyomtatóm.
  • Drizzthsz
    #8426
    A windows/systemben kerested?
  • ewuk
    #8425
    most épp a prince camarill tombjánál allok, nem tudja valaki mit kel itt keresnem? :)
  • CarajoEsp
    #8424
    MEgnézné nekem valaki, akinek High Q.-ban megy, hogy az Ini-ben vagy egy "bHighQuality20Lighting=0", milyen értéken van?
  • Drizzthsz
    #8423
    Köszönöm szépen. Remélem ezzel nekem is sikerült egy picit segítenem, de ha jól látom, csak nálam, meg egy valaki másnál jött elő ez a gond. Úgy tűnik, hogy ez a file amúgy régebbi ace megacodecpakból került a gépemre. Amúgy letörölni is elég, de ez most lányegtelen.
  • CarajoEsp
    #8422
    Hmmm...sajna nem segített. Olyan problémája van valakinek, hogy hiába húzza fel a hangot, a távoli beszédhang, szinte nem hallatszik, míg a közvetlen beszéd üvölt, mint állat, a fülem leszakad:D Mi lehet vajon?:D
  • ZsZso
    #8421
    HP nyomtatód van? Azt írták az is lehet a probléma. FAQba leírtam hogy kell megoldani.
  • [Jakuza]
    #8420
    Nem en a fagyasos problemara irtam, hatha esetleg ez segit, ha nem lenne a mpeg2dmx.ax fajl letorlese a megoldas.
  • kill3r22
    #8419
    ok mindjárt meglesz
  • CS@
    #8418
    Köszi az 5letet, de kikapcsoltam már mind2t és úgyis csinálja.
    „mpeg2dmx.ax” –em pedig nincs úgyhogy nem tudom letörölni.
  • Thanatos
    #8417
    ha belépsz a thief guildba megmondják
  • [Jakuza]
    #8416
    Amugy en a Forceware 81.98-at hasznalom VGA driverkent, ezzel nem volt semmifele fagyas. (Termeszetesen Nvidia kartyarol van szo)
  • Kiru
    #8415
    Bocs a F.A.Q.-ban megtaláltam.
  • CarajoEsp
    #8414
    Bocsi, de az lenne a kerdesem, hogy ez arra ad megoldást, hogy a távoli beszédhangok, illetve "lépés", "effektek", hihetetlen halkan szólnak, szinte max hangerő mellett, viszont, ha közleről beszél pl.az elején a király, akkor meg a dobhártyám kiszakad.:D
    Mindegy kipróbálom, remélem jó lesz.
  • ZsZso
    #8413
    Lál ... ilyen amikor nem tudod megkülönböztetni a valóságot Obliviontól ? :)))