41716
  • zoli80
    #8612
    sikerult kozben és mar a konyvet is leszallitottam:)
    szuper jatek!
  • Fritz Von...
    #8611
    Köszönömköszönömköszönöm!!!! :))

    Neked is és a FAQ írójának is. Úgy néz ki, hogy ez az mpeg2 izé volt a baj, azt átneveztem és azóta megy rendesen. :)
  • Magnumrolcsi
    #8610
    Nem vártam csodát.
    Néha egy fél pillre beakad és annyi.
    800x600-ban van és nem mindent vettem le benne így nem olyan randa.
    Hétvégén majd csinálok képet és berakom.
  • Lazarus
    #8609
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem már szúrt meg ilyen, csak sebez egy kicsit de nem halálos
  • haxoror
    #8608
    Erről jutott eszembe a régi Summittal mi lehet, ők is kezdenek majd átállni :)

    Oblivion Mods
  • Drizzthsz
    #8607
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval mentem egy föld alatti katakombában, harcoltam egy csontvázíjásszal, s akkor egyszer csak amikor oldalra léptem, bezuhant velem a padló, annyit láttam, hogy mellettem hirtelen hatalmas tüskék meredeznek. Kb. fél centivel kerültek el, s szerencsére egy platform visszanyomott, de ez így nagyon parás volt. :D


    Szóval semmi extra, csak a csapda, amit majdnem beszoptam.
  • Drizzthsz
    #8606
    Kettő, vagy 3 alkalommal játszottam klasszikus értelemben vett rpg-t összesen. Jó nekem ez így egyszírűsített formában kompjúteren. :)
  • kill3r22
    #8605



    Miket nem találni egy elhegyatott kalózhajón.....nagyon zorall!!! :)
  • Dr4gonlord
    #8604
    Ez is igaz.
  • Lazarus
    #8603
    (spoiler)Ide jön a szöveg(/spoiler)
    Csak ezt [ ] <- ilyen zárójellel
  • rage
    #8602
    Ahhoz, hogy megtudd, hogy kell spoilert írni, kattints a makrók gombra itt feljebb!
  • Drizzthsz
    #8601
    Csapdával találkoztatok már? Én most találkoztam egyel, hát igencsk a mázlin múlott, hogy nem vesztem oda. Ha megtudom hogy kell spoilert írni, akkor megmondom milyen volt. De legyetek résen egy-két helyszínen nagyon. :P
  • Aragorn10
    #8600
    Ekkor látod meg

    Ezt
  • Bucser
    #8599
    Pusztán csak azért mert Role Playing Gamenek hívják... Játszottál valaha lapozós RPG-vel (nem nem a kaland játék kockázat könyvekre gondolok)?
  • Dr4gonlord
    #8598
    Nos igen, igaz, de van aki szereti, ha élethűbb, mert ha valaki megkér, hogy keresd már meg xy-t abban a fogadóban, akkor általában az ember kérdezősködik, nem pedig egy iránytű mutatja a dolgokat :). Amúgy bizonyos szinten nem rosz dolog, de van aki nem szereti (elég sokan), embere válogatja.
  • Aragorn10
    #8597
    Van egy egyszerübb lehetőség elmész a fővárosba és ott a market részbe van ott egy kereskedő az árul ilyet 3 van nála megveszed aztán vársz egy napot és megint elmész hozzá megint lesz nála 3-ennyi az egész
  • rage
    #8596
    Hm, ezt a játékot elég nehéz abbahagyni :)
    Kb olyan 4 óra tiszta játékidő volt eddig, némi kalandozás után
    sikeresen visszatértem a fővárosba.
    Azt írtátok, aludni kell, aztán lehet majd skill pontokat osztogatni,
    hát eddig ilyesmit nem ajánlott fel a játék.
    Pedig már nem egy questet megcsináltam a fő küldetéssorból.
    Nagyon rabul ejtő ez a világ, szerintem a történet is érdekes, és
    ez alatt a pár óra alatt igen változatos helyszínekre lehetett eljutni.

    Valamiért, mikor visszatértem a városba, egyből letartóztattak,
    pedig nem loptam el semmit, nem öltem meg senki olyat, amit büntetni kéne...
    Na mindegy, legalább kipróbáltam, milyen a börtön :)

    Most a következő quest kicsit várhat (úgyis itt a városban adják)
    megyek, felfedezem a fővárost, meg az arénát, mert pénzem az aztán nincsen.
  • Dr4gonlord
    #8595
    Szivesen :).
  • tormy
    #8594
    Ah koszi!!
  • fixpont
    #8593
    Bemesz a "The Great Chapel of Zenithal" helyre, le a pincebe ott lesz par szellem, kinyirod oket, ami marad beloluk az az ektoplazma.
  • ZsZso
    #8592
    mit?!
  • ZsZso
    #8591
    Köszi
    Asszem ezt engedelmeddel kihagyom. Nem hiszem, hogy sűrűn kérdeznének rá, hogy hogy lehet debug adatokat kiíratni :) De azért mégeccer köszi.
  • Kandurex
    #8590
    ...meg
  • icewolf
    #8589
    Ma van a nagy nap! De csak a simát veszem meg. Aki meg warezol, az meg is érdemli...
  • markastor
    #8588
    Aki bérgyilkos (is) és túl jutott a 3. questen az írjon egy pm-et plz. Köszi
  • Hunnenkoenig
    #8587
    Ha elöbb beirod a konzolba, hogy "setdebugtext 12" es egy entert nyomsz es utana irod be a "tdt" kodot, akkor csak az FPS-t irja ki a többi adat nelkül. A sima TDT-vel meg mindenfele queue meg ilyen-olyan szamertekek is kikerülnek.

    A setdebugtext utan a 12 helyett irhatsz 1,2,3...34-et, ami mind különbözö adatokkal szolgal. En nem probaltam meg öket.

    tehat:

    setdebugtext 1
    setdebugtext 2
    setdebugtext 3

    stb.

    setdebugtext 34 -ig.

    Remelem igy mar erthetö :-))
  • Kandurex
    #8586
    Sári, 100 -on, 3 kiló zabot eszik, van benne kipörgés gátló, abs, fizikai ablakemelő és lábemelő, kormány és gyepzár :)
  • Hunnenkoenig
    #8585
    Na csinaltam egy winfos friss telepitest (Acronis True Image fajl segitsegevel 3 perc alatt) es felraktam a jatekot ujra.

    Lenyegesen jobban müködik most, mint azelött.
    Valahogy a grafika is megszebbült. Elötte elallitgattam minden szart es utana mar nem tudtam visszarakni ugy, ahogy a jatek maga beallitotta.

    Most meg fasza.
    Es mar a grafikai hibakat sem csinalja.

    Rajöttem, hogy elöbb huzni kell a video karit es utana telepiteni, nem pedig forditva :-)

    Most odakint 15-20 FPS, bent pedig 30. En ezzel mar tökeletesen boldog vagyok.
  • tormy
    #8584
    Valaki segitsen!!!! Hol lehet ECTOPLASM-ot talalni? Fighter guildses questhez kellene.
  • ZsZso
    #8583
    Arra nem tudtam rájönni, hogy mi akar lenni abból amit leírtál :) vagy lehet kimaradtak az előzményei...
  • Hunnenkoenig
    #8582
    Köszi!
    Fasza!

    Meg azt a debugtext12-s dolgot is beirhatod, ha akarod, bar az lehet, hogy tul komplikalt :-)
  • PiszkosFred
    #8581
    Lopakodás igencsak fényérzékeny mulatság, lehet hogy lehet fáklyával, de az egészségre hosszú távon káros lesz ez a bátorság :D

    Kösz a választ egyébként, erre kíváncsi voltam, hogy van e ilyen kölcsönhatás a víz+tűz között.
  • kill3r22
    #8580
    ÁÁÁÁ lemaradtam a éjfélröl na itt is megjelent a game....:P:):D
  • Kandurex
    #8579
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na várj, a teleport kaput először be kell csukni, aztán jöhet Kvatch ostroma!

  • Drizzthsz
    #8578
    Bót, vagy shift+leftklikk
  • Drizzthsz
    #8577
    Asszem én beleottyantam a vízbe fáklyával, mert nem láttam semmit, s elaludt, de lopakodni asszem lehet fáklyával a kézben.
  • ZsZso
    #8576
    Reméljük most már megnézte, s nem tudja abbahagyni a játékot :)
  • Kandurex
    #8575
    Na kérem, erről a helyről van szó:



    Mit kell itt csinálni?



    ja igen, és bemutatnám a kedvenc verdámat, Sárit:

  • Goth
    #8574
    Túl sok cucc van nálam és nem bírok mozogni.
    nem tudtam még rájönni, hogy lehet cuccoktól megszabadulni? :p
  • Drizzthsz
    #8573
    Speechcrafthoz simán szerzek 2-t fél perc alatt, s nem is kell túl gyorsan nyomkodni.