41716
  • Kandurex
    #8879
    Kaptam választ :)

    Welkynd stonet hol lehet szermányolni?
  • Ch_Slater
    #8878
    én is az eredetit kerestem rögtön :D
  • Zsolo007
    #8877
    Hát :) megpróbálok valami képet keríteni róla
  • ZsZso
    #8876
    Hát igen ... lehet tiszta hülyeség ebben a topikban a spoiler tag -et használni, hisz a játékkal kapcsolatos hozzászólások 85-90%a mind mind spoiler
  • Hmuda
    #8875
    Főleg ha látnánk az eredetit. :-)

    De tény, hogy még ez a legéletszerűbb fej amit a játékban láttam...
  • Zsolo007
    #8874
    A legutóbbi bugozásom után, csak, hogy dícsérjem egy picit a gémet :))

    Tegnap este szobatársam látván az Oblivion részletes arcgenerálását, úgy gondolta megpróbálja megcsinálni a sjaát arcát :))). Elő a fényképekkel, meg én is segítettem, elbasztunk vele egy órát. A végére már nehéz volt, meg fáradtak is voltunk, de sikerült :).

    Profilból sikerült legjobban, a legfőbb vonalakat sikerült jól eltalálni, olyan 75-80%-os hasonlóság, lehet picit több :)

    Ez félig profil félig elölről, ez még mindíg egész korrekt, 70%

    És végül szemből, ezt viszont nagyon nagyon nem sikerült jól eltalálni, olyan 55-65%
  • cenobite
    #8870
    Pár hét játék után a fórum csupa fehér "Spoiler" comment-ekből fog állni. :D
  • ZsZso
    #8869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mutatja az iránytűd, hogy hol a kövi hal, ha az aktív questnek a halasat választod. Halat én így gyűrtem le:
    Megyek előre, míg oda nem érek a halhoz, 2-3 csapás, aztán hátra ... ezt ismételgettem. Így viszonylag keveset tudott sebezni. Sok Sikert!
  • DonnieBrasco
    #8868
    Nord vs. Boszi (csak light spojler)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na szóval Brumában találkoztam a régi jó párossal, nem akarom elmesélni az egészet, de egész komoly hosszú sztorit kerekítettek ezúttal, nagyon jó kis küldi volt :))


    DB
  • Fejes021
    #8867
    a "makrók"ban le van írva
  • Fejes021
    #8866
    Aza helyzet hogy az aláírásomban lévő géppel, max látótávolság amúgy minden más off vagy min (kivéve a tree detail az kb medium). dungeonban nem mértem, de folyamatos volt, kint 30-50fps városban max 30 fps, viszont sajnos ha néhányan leállnak dumálni mellettem az utcán akkor csak 10. De összeségében játszható.
    De azért nem bántam meg hogy már megrendeltem az uprgradet a gépemhez.
  • DonnieBrasco
    #8865
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtom, nekem a Go Fish! küldiben nem sikerült sokat tenni, elmentem "halér'", az első majdnem kinyírt aztán nem jött több pedig úszkáltam felalá mint Búvár Kund.... :(


    DB
  • Looserke
    #8864
    Nah kipróbáltam én is a gradiátorosdit...eddig mindenkit legyaktam pedig volt, hogy ketten jöttek rám...most már 150 aranyat kapok a nyert meccsekért, csak kár hogy a kinyírt muksók fegyvereit nem lehet eltenni...
  • ZsZso
    #8863
    Hehe ... még mindig itt vagy elakadva? :) Sajna én még nem csináltam ...

    Viszont! Van az Imperial város közelében egy inn. Ott adnak egy questet, ahol a környékbeli romokból kellene begyűjteni mindenféle bort. Már jártam 3-4-ben, de egyben se leltem. Vmit rosszul csinálhatok. Ti találkoztatok már ezzel a q -el ?
  • PiszkosFred
    #8862
    Megvan már, kevertem. Ez a nagydumás "nyomulós" Nord a baltájával ;] Na az ilyen kis apróságok miatt asszem nekem megint reszeltek a következő fél évben. Mennyi most a munkanélküli segély? :D
  • Kandurex
    #8861
    Itt mit kell csinálni?

    (fingers of the mountain --- küldetés)

  • DonnieBrasco
    #8860
    Spoiler light!!

    Persze, az egyik kocsmában azt dumálták, hogy állítólag a Nerevarine lelépett Morrowindből valami expedícióra, de már nem emlékszem, hova :)

    DB
  • PiszkosFred
    #8859
    A tóparton? ;]

    Találtál más visszatérő motívumot a Morrowindből? Karakter, hír, pletyka, stb.. Neadj'sten Caius apánk?! ;]
  • DonnieBrasco
    #8858
    Anno a Morrowind egyetlen CD volt - na azt se volt könnyű elhinni ám! :)

    DB
  • MrStokes
    #8857
    A Battlemage sajatossaga hogy nehez pancelzatot viselhet meg pajzsokat? oO
  • Fritz Von...
    #8856
    De, egész "kis" helyet foglal, csak egy DVD. :)

    Ha először a látványt nézem valahol, akkor tuti nem mondom meg, hogy elég hozzá egy DvD. :)
  • DonnieBrasco
    #8855
    Talán nem szpojler....

    Ki emlékszik a sok "Pucér Nord vs trükkös boszorkány" küldikre Morrowindből? Tegnap este nagyot kacagtam az egyik kisvárosban... :)))

    DB
  • Thanatos
    #8854
    nekem is pont ez jutott eszembe :)
  • donpedro
    #8853
    A block skillem sajna csak 11, szenvedek is miatta, valamelyik könnyen fejleszthető varázslós skill helyet azt kellett volna választanom.
  • Sheltem
    #8852
    Egyetértek, hogy az, de a "kis" szó nem illik az Oblivionhoz semmiféle tekintetben :)
  • T1
    #8851
    nagyon durva kis gém...
  • PiszkosFred
    #8850
    Nem mondtam hogy késnek. Csak a modok mint újítás és nagyszerű lehetőség az xbox kapcsán volt mindig is kihegyezve, lévén hogy nekik ez újdonság, a konzol mivoltuk miatt. De most a xboxlive vagymifenével megoldhatják - nem értek hozzá, majd egy szaki kijavít ;]

    Még csak ma van az EU premier ne felejtsd el ;] Az hogy ti már harmadik napja toljátok, az szép, de a Bethesda szerint még csak msot kezdődik a főszezon (inkább hétfőtől). Megvárják amíg garantáltan mindenkihez eljutott aki akarta, és majd akkor. Hova siessenek, az első pár nap úgyis azzal telik, hogy mindenki szinoníma szótárakat búj, mert nem talál több szót a fantasztikusra... :D

    Szal lesznek modok, annyiszor mondták hogy tuti nem akarnak ezzel beégni, de azért Eunak utol kell érni a mekdöncilend fiait...
  • Fritz Von...
    #8849
    Jaja, ez a nyíl effekt nagyon el lett találva. Bár ugye nekem a pajzsomban voltak... (block) :)
  • donpedro
    #8848
    Erről jut eszembe, viszont amikor lőtt az ellenfél, akkor meg az volt mókás, hogy a meccs végére pont úgy néztem ki, mint egy tűpárna, asszem 8 nyílvessző állt ki belőlem. :) Egy csomó ideig fel se tűnt, csak az volt gyanús, hogy mit keres 8 nyílvessző az inventorymban. Aztán rájöttem, hogy ezek nem a hátizsákban vannak, hanem bennem. :)
  • DonnieBrasco
    #8847
    Nem egészen. Azt írja, hogy a "gyári" control centert feltétlenül szedd le. A "csupasz" gyári drivereket már simán lekapja.
    Persze ettől még nem árt "kézzel" előzőleg leszedni a régit valóban, ártani biztosan nem fog!

    DB
  • DonnieBrasco
    #8846
    Legújabb Omega leszedi, legalábbis a drivert tuti.
    Ha van Catalyst control center is, azt érdemes kézzel lekapni előbb mindenképp!
    Omegában egyébként érdemes pár dolgot tweakelni (a Direct3D fül alatt), sokat lehet dobni az FPS-en!

    DB
  • Fritz Von...
    #8845
    Omega csak az előző omegát szedi le. A telepítőben direkt le is van írva, hogy a gyári ATI drivert el kell távolítani.
  • PiszkosFred
    #8844
    Drukkolok neked. Nekem hétfő napközben itt a CE, ez már talán 99%, persze még mindig feltámadhatnak a dinoszauruszok és megehetnek mindenkit, vagy becsapódhat egy meteor és brúszvilisz ezúttal szarik rá, esetleg jön Chuck és lenyúlja a példányomat. De talán nem... ;]
  • donpedro
    #8843
    Jaja, ez nagyon bejön. Egyébként mágusoknak van még egy előnyük. Ha nem lő az ellenfél, akkor körbe-körbe rohangászva tudod magad gyógyítani. Bár ez biztos elég röhejes látvány lehet a nézőknek. Viszont hatékony, és bizonyos esetekben elengedhetetlen, kétszer is csak ennek köszönhettem, hogy megúsztam élve.
  • via_mala
    #8842
    A Catalyst-ot mindenképp pucold le előbb.
  • DonnieBrasco
    #8841
    Omega okos: leszedi az előzőt install előtt :) még rá is kérdez.

    DB
  • DonnieBrasco
    #8840
    Hehe:

    XBOX review-k

    Ennyi 10-est meg 100-ast is rég láttam... és még mennyi lesz :)

    DB
  • Fritz Von...
    #8839
    Bizony. Én Battlemage vagyok pl. Nagyon jó taktika az, hogy mielőtt a kapu megnyílik és elkezdődik a harc, előtte idézel egy lényt magad mellé segíteni. Ezt ugyanis megengedi a játék. Sőt a csontim a rácson belülre született. :)
  • Davidus
    #8838
    ez jó de én nem akarok vámpír lenni:D
  • Bucser
    #8837
    PC-re később jnnének a modok...oO... Hmm Gáz lenne:) Mondjuk úgysincs még elég erős gépem hogy fusson rajt úgyhogy még csak csámcsogok a ti elmondásaitokon:D