41716
  • PiszkosFred
    #8919
    Igaz, csak kérdés hogy honnan kapta a negatív módosítót ;] Ha betegség, akkor persze, előbb a gyógymód, aztán a kezelés..
  • Kandurex
    #8918
    De elő volt rendelve, számítani lehetett az igényre....

    Hoppá, enchantoltam a fegyómat, eladhatnám 500 pénzér...az első komolyabb bevételem lenne...meglátjuk az arenát..

    ettől a vámpírságtól félek, asszem kihagyom az arenás ork küldetését
  • donpedro
    #8917
    Nem vagyok Battlemage. Ettől függetlenül az egyetlen armor ami nálam van, az egy pajzs, páncélt nem viselek. (Asszem most valami piros selyemköpeny van rajtam.)
  • Fritz Von...
    #8916
    Sajnos ez nem így működik. Hanem ez úgy megy, hogy érdekes módon itthon elfogy egy-egy játékból full áron pár száz darab. Miért? Mert mindenki warezol.
    Tehát mit csinál a külföldi kiadó? Azt mondja, hogy minek ide több száz collectors, mikor soha nem veszi senki. Örüljön Mo., ha egyáltalán kap valamennyit. Tehát nem a kiadók szarják le a gamereket, hanem a sok warezoló lopja meg saját magát és a játékostársait az ilyen lehetőségektől.
    Ha elmenne átlag több ezer játék, akkor az ilyenből is többet kapnánk. Ugyanez volt anno amikor a WoW kijött. Mo kapott 2000 darabot és kész. Csak ugye mivel az online game volt, hirtelen kiderült, hogy azért itthon is van ám pénz játékokra, ha nem lehet kalózmásolattal játszani. És így a 6-8000 darabos igényre senki se számított.
    Szóval ez nem a kiadó, hanem a sok warez miatt van.
  • Hmuda
    #8915
    Ha egy reggel nekiállsz arénázni akkor hamar jó pénzt lehet vele keresni, mivel minél jobb a rangod, annál több a nyeremény. Ha meg már maxon van a rangod akkor mégtöbb fog befolyni, de csak hetente egyszer.
  • Hmuda
    #8914
    Tudom. De nem fogom elkövetni azt a hibát, hogy pénz nélkül ilyesmiről dumcsizzak a grófokkal. :P
  • donpedro
    #8913
    Vannak, bár előbb célszerű magából a nyavajából kigyógyulni, ugyebár.
  • Kandurex
    #8912
    Jó, de most lettem 2 -es szintű, és lassan haramdik, de még egy tréninget setudok bevállani annyira csóróság van. Dark elfem meg nem fog lopni, csalni, hazudni...az arena jó helynek tűnik, csak küzdelmenként 100-150 pénz se túl sok :(
  • donpedro
    #8911
    Akkor több házad is lesz :))
  • Hmuda
    #8910
    Könnyen? Sehonnan. :-) Harcoltam az arénában, csinálgatom a Fighters Guild küldiket, stb. Most sikerült összekaparnom 25k körüli összeget, de azt rögtön elherdáltam egy skingradi "viskóra", mert a játék küldetésnek rakta be a megvételét és utálom, ha egy megoldatlan küldetés virít a journalban. :P

    Szerk: a trainingre nem sok pénz kellett, mivel csak ötös volt az alteration skillem, ott meg még nagyon olcsón lehet fejleszteni.
  • Kandurex
    #8909
    Pénzt többinyre honnan szereztél? (könnyen)
  • Kandurex
    #8908
    Choral város templomában is lehet átkokat leszedetni!
  • Hmuda
    #8907
    Egy apróság. Nem tudtam nem észrevenni, hogy a trainerek most szintenként max ötöt hajlandóak tanítani a skillekből, Mivel nemtudom, hogy skillenként ötöt vagy összesen traininggel lehet max ötöt, nos az a nagy kérdés, hogy most normális "tereptréninggel" is szintenként maximum ötöt lépnek a skillek, vagy csak tanítóknál? Mert akkor nem aggódok, hogy esetleg túlfejlesztem a karim szintlépés előtt.
  • Me0w
    #8906
    Ebben az a szomoru, og amerikaban elvakkantja magat a kiskolyok, hogy nem kapott a boltba mar CE-t es a kedveert utangyartanak, nalunk meg :)
  • Kandurex
    #8905
    Köszi! (J0nNYka is)
  • PiszkosFred
    #8904
    Vagy restore spellek, feltéve a most is vannak.
  • Hmuda
    #8903
    Egész pontosan az Ayleid romoknál. Kis kék kristályok.
  • Hmuda
    #8902
    Nem lesz utánrendelés. Asszem az előző levélben volt (lehet máshol, de tuti olvastam valahol), hogy ennyit kaptak, érjék be ennyivel, ezek után szokás szerint le van sz*rva Kelet-Európa. Ha tesóm nem tudja amcsiban beszerezni a CE-t akkor maradok a wareznál. Nekem nem kell a dvd-tokos putrikiadás.
  • j0nNyKa
    #8901
    valameik varos templomaban kell az altarnal imadkozni
  • j0nNyKa
    #8900
    ruinoknal
  • [Jakuza]
    #8899
    Ha negativ modositot kap az ember valamitol azt hogyan lehet leszedni ?
    A karakteremen piros lett egy ket stat a negativ modositoto, de nincsen semmi ikon a jobb felso sarokban.
    Hogy lehet kikuraltatnia az embernek magat ?
  • Me0w
    #8898
    (to) console - vigasztal(ni)
  • Kandurex
    #8897
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha átmentél, akkor zárd be a teleport kaput, majd, ha kijöttél duma Martinnal, vissza a kapu őrökhöz, rohamozd meg a Kvatch -ot


    #8879?
  • PiszkosFred
    #8896
    Hát nemtudom, de szerintem offline játékok között eladási csúcsot fog beállítani az Oblivion, még itthon is.
  • Drizzthsz
    #8895
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Átmentem az oblivionba, amikor már beszéltem Martinnal, de még nem jön ki. Most itt pontosan mit kell csinálni? A köcsög kis impek elég ügyesen elintéznek. Ráadásuil olyan kurva sötét van, hogy a fáklyával se látiok semmit, pedig a brightness maxon van mindenhol.
  • deep
    #8894
    Grat, sztem tök jó:D
  • Zsolo007
    #8893
    nincs benne ilyesmi....és másik karaktertől sem lehet átveni arcor sajnos :(.

    #8886: Hát igen, az a necces a dologban hogy hülye a progi, ugyanis elvileg ilyen világosszükre hajat kapott (mivel ez közelebb áll a valósághoz), de az eleje valahogy barna maradt. Az ő hajában az a vicces, hogy elől szőkésebb, hátul viszont inkább branásabb, tehát még ez a szín sem az igazi, de már annyira fáradtak voltunk, hogy inkább hagytuk... :)

    Egyébként nem tervezem egyik mesterség gyakorlását sem :DDD
  • cenobite
    #8892
    Mindegy, úgyis lesz utánarandelés, ezen a pár héten már nem múlik.
  • cenobite
    #8891
    ?
  • PiszkosFred
    #8890
    Le a kalappal, jó lett nagyon.

    Valaki említett valami face importról fénykép alapján, ennek van reaálitása, vagy kérdés volt csupán vagy csak felvetés? Én nem hallottam ilyet, de az elmúlt napokban kerültem a hiv fórumot, a spoilerek és a szívfájdalmak miatt :D Info vki?
  • Ch_Slater
    #8889
    azt ezek után ne legyen warez az országban, mi? bah. megvenné a jónép, de nincs mit..
  • Me0w
    #8888
    /console
  • cenobite
    #8887
    Ne legyek ideges?
  • Kandurex
    #8886
    valamennyire? hát komám, ne menj se festőnek, se fodrásznak
  • cenobite
    #8885
    Gggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!

    "Tisztelt Érdeklődő!

    Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy az
    Elder's Scrolls 4: Oblivion Collector's Kiadás
    c. PC-s játékból, ahogy előző levelünkben is jeleztük, erősen
    limitált példányszám érkezett, melyből Önnek sajnos már nem
    tudunk példányt biztosítani."

  • Zsolo007
    #8884
    Szőkítve van az...valamennyire...egyébként korrigálnám magam, a félprofil kép (2.) közelebb áll a valósághoz, mint a tisztán profil.
  • ZsZso
    #8883
    Ha vki kíváncsi lesz a topikra, akkor CTRL + A, azt kész :P
  • ZsZso
    #8882
    Nem rossz!!!
    mé' nem szőkítettétek ki az ipse fejét is? :)
  • cenobite
    #8881
    Nem azért írtam, mert hülyeség, hiszen aki most kezd el játszani, annak majd' minden hozzászólás spoiler. :) Hasznos dolog ez a tag.
  • Zsolo007
    #8880
    Hát íme....nem a legjobb, de most hirtelen csak ezt találtam...