41716
  • McW
    #8959
    Nagyon nem világos nekem ez a gamma. Folyamatosan irogatja, hogy fejlődött ez a skill, az a skill, de közben egyes szintű vagyok. Van egy ikon ami jelzi, hogy mennyi kell a köv. szintig, az betelt de nem lépek 2-re. Egyszer kiírta, hogy pihenjek és meditáljak, csakhogy vlmi poklos rész kellős közepén vagyok! Hogy kell pihenni és meditálni? Kössz...
  • drop
    #8958
    hát én vápmpirokra a fövárosba találtam a kerti részbe este megálitotak nem e érdekel valami ösi dolog hát mentem
    csak az a bökenö hogy vámpirirtok is megkerestek
    kedvenc küldetésem mikor egy boltba kelet örködni és a rablokat elkapni persze énis az vagyok ki is fosztotam a boltot de megöltem a tolvajokat is
    nagyon hangulatos ez a játék
  • [Jakuza]
    #8957
    5 perc gyalog a szele a vegtelen teruletnek. :P
  • cenobite
    #8956
    Volt szó róla, hogy hol nagyobb a bejárható terület, a Morrowind-ben vagy az Oblivion-ban. Nos, e térkép alapján nekem kicsit kicsinek tűnik az Oblivioni terület.

    [megalomániás-maximalista] :)
  • PyRex
    #8955
    Lool, nekem pont most volt az előbb, hogy egy fogadóban éjszakáztam és mittudomén beállítottam, hogy aludjon 8 órát, de hajnalban felébredtem és kiírta, hogy bekopózott valaki a szobába, megharapott, stb. Na megnéztem a karakteremet: hát nem piros a szeme..? :D Szal' gyorsan vissza is töltöttem :)
  • Gabyee
    #8954
    nekem Audigy 2 van de tökéletesen műkszik
  • j0nNyKa
    #8953
    oriasi az a faq, es amugyis ugy el van benne dugva, hogy nagyon
    tehat igen, ez szar duma volt.
  • zuji01
    #8952
    kösz nem vettem észre a faqban:D
  • cenobite
    #8951
    NÉZZ MÁR SZÉT EGY NAGYON KICSIT!
  • PiszkosFred
    #8950
    FAQ
  • zuji01
    #8949
    bocsi, hogy megkérdezem újra de hogy kell vmit kidobni/eltávolítani az invertoryból? Morrowindben simán ki kelett húznia földre...
  • donpedro
    #8948
    pffff, ez nem egyszerű, de mindjárt utánanézek, bár pont most használtam fel a saját készletemet. Azért megpróbálok felhajtani pár dolgot, amúgy is kell a gyakorláshoz, meg pénzkeresetnek is jó.
  • cenobite
    #8947
    Nem lehet később rendelni??? Kapjákbeazösszesseggemet!
  • j0nNyKa
    #8946
    tajkep (bmp, 2 Mb)
  • donpedro
    #8945
    Én tudtam venni, de nem tudom, hogy mennyire gyakori. Viszont csinálni nem egyszerű, nagyon kevés összetevő jó hozzá, pedig már elég fejlett vagyok benne, így három hatást is látok minden alapanyagnál. A másik, ami hasonlóan nehéz, az a restore health.

    Egyébként hozzáteszem, hogy piszok drágák a piák, ha tisztességesen be akarsz vásárolni, akkor biztos nem jössz ki egy rugóból, és ez kb. két komolyabb csatára elég... Viszont meg kell mondanom, hogy ez így nekem sokkal jobban tetszik, valahogy reálisabb, még ha egy fantasy esetében ez hülyén is hangzik.
  • zuji01
    #8944
    nem tudjátok, hogy kell eldobni egy cuccot?
  • Acidlich
    #8943
    nekem is ilyen kartya van, es megy
  • ZsZso
    #8942
    nálam megy jól (Audigy -em van)

    Próbáld meg frissíteni a driverjét!

    Én így szoktam(sajna IE kell hozzá):
    AutoUpdate
  • [Jakuza]
    #8941
    Akkor ird le mi kell egy restoration piahoz.
    Mewrt akkor azokat az alapanyagokat nem hajitom el.
  • cenobite
    #8940
    Ja! Kösze! Azt hittem valamit írja a console-ba, vagy ilyesmi.
  • exit2005
    #8939
    Üdv!
    még nem olvstam vissza eléggé ugyhogy megkérdezem hogy volt valakinek gondja SB Audigy hangkártya miatt?
    Mert nálam csak akkor indul el ha letiltom a hangkarit..
  • j0nNyKa
    #8938
    kaphato igen
  • kill3r22
    #8937
    na gyerekek leteszteltem +512 rammal szal 1.5 GB -vel
    8-10Fps el gyorsabb szal a ram télleg kell neki..:)
  • j0nNyKa
    #8936
    lehet h a masik oldalrol lehet majd kinyitni, visszafele... egyebkent mi az, hogy "van 1 kapu a palya elejen?"
    az oblivion az ien palyakbol all ? :\
  • donpedro
    #8935
    Ha van minimális Alchemy ismereted, akkor csinálhatsz magadnak restore piákat. Ráadásul nagy befektetés sem kell hozzá, hiszen ha tag vagy a Mages Guild-ben, akkor ingyen és bérmentve használhatod a polcokon sorakozó eszközöket, pl Mortar & Pestle, Alembic, Calcinator, stb.
  • PiszkosFred
    #8934
    Restore Magicka potion kapható? Morrowindben ritka volt mint a fehér holló...
  • Drizzthsz
    #8933
    Jó, de hol? Már bejártam az egészet, de sehol semmi kapcsoló...
  • donpedro
    #8932
    Ez igaz, bár ez már nem olyan egyszerű, nekem pl. most 42 magicka a summon skeleton, 65 a soultrap, szóval ha azt is elnyomom, akkor nem marad tűzlabdáravaló.
  • j0nNyKa
    #8931
    hawernak ugy tortent, hogy megharaptak, aztan a kovetkezo pihenese utan kiirta a jatek, hogy meg van fertozve, es onnan mar beindult a folyamat :P
  • j0nNyKa
    #8930
    mukodik igen
  • PyRex
    #8929
    Ha megbetegszik a karakter, vagy mittudomén pl. vámpírrá kezd válni...
    Szóval az miből derül ki? Valahol írja is, vagy majd egyszer csak meghalok (vagy vámpír esetében csak a külsőm változásából jövök rá?)
  • j0nNyKa
    #8928
    mashol
  • donpedro
    #8927
    Én ey árva vámpírral se találkoztam abban a küldetésben, mégis quest completed lett. Bár lehet, hogy nem mentem be mindenhová (sőt, ez inkább biztos).
  • PiszkosFred
    #8926
    plusz még a soulgembe is jól jön a lelke a későbbiekben enchantre/rechargera (feltéve ha ez a módszer működik megint)
  • PiszkosFred
    #8925
    Kár szépíteni a dolgot. El van ba... a dolog. Évente két játék van, amelyet tömegek akarnak megvenni, és 13-17.000eket mosolyogva fizetnének azonnal, de nem tehetik meg, mert minden olyan ember, aki meghatározza az ide küldött példányszámot, tudja nagyon jó, hogy piciny hazánk ilyen tekintetben rizikós. És habár nem fog rájukrohadni a polcon mint a keserű banán, de anyagilag buknak ha majd leviszik budget szintre, hogy el tudják adni. Őszinte legyek? Én sem kokcáztatnék itthon.

    DE!!!

    Ha végre fel tudná mérni valaki előre, hogy kábé mekkora igény van egy játékra, és a WoWot/Obliviont nem venné egy kalapba a Barbie Fashion Kittel, akkor lényeges javulás lenne. De ilyen nincs, ha van is, el van cseszve, úgyhogy marad a morgás és idegeskedés. És persze marad a külföldről rendelés. (na ott meg a magyar pista jó hírneve kavar be folyamatosan)

    2006, Magyarország - hurrá

    (jó, nekem jutott CE, szal pofázhatok, de WoWnál életemben nem mozgosítottam annyi embert, mire sikerült szereznem...)

    ui: westend 576ban van CE, HQ fórumról most vett ott egy látogató, és mosolyog most is mint a vadalma... ;]
  • j0nNyKa
    #8924
    kesobb lesz konnyen penzed, magasabb szinten jonnek a magasabb szintu szornyek magasabb szintu itemekben, magasabb eladasi arral :]

    mostansag dobalnak deadra (jol irtam?), glass, elven, dwaren cuccokat a dungeonok lakoi nekem (lvl 14), amiknek az alap ara 500-1000 kozott mozog... ezeket en kb 70% aron tudom eladni, tehat 1 itemert olyan 350-750 goldot kapok
    egyebkent most van 15k-m
  • Drizzthsz
    #8923
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy lehet kinyitni a kaput? Van egy nagy kapu a pálya elején, de azt írja, hogy máshol kell kinyitni. De hol?
  • [Jakuza]
    #8922
    Hat nem talaltam egy darabot sem.
    Es mar nagyon zavarnak ezek a negativ modositok.
    De papot se talalok aki leszedne.
  • donpedro
    #8921
    Fejlődéssel kapcsolatban: Nagyon sok skillt lehet gyakorlással piszok gyorsan (már-már pofátlanul) fejleszteni, ilyen pl. a Sneak, vagy az Acrobatics.

    Ugyanakkor ha jól láttam, akkor a vívást (bármilyen fegyver) csak éles helyzetben lehet fejleszteni, és ugyanez igaz a támadóvarázslatokra. Ezt én hibának is tartom, a Fighters Guildben, vagy az Arénában vannak gyakorlóbábúk, de hiába gyakorolsz, nem fejlődsz. (legalábbis én ezt tapasztaltam, bár lehet, hogy nem voltam elég kitartó)

    Mindenesetre az én módszerem az, hogy megidézek egy csontvázat, aztán nyomom rá a tűzlabdákat, majd a végén meggyógyítom magam heal spellel. Így egyszerre fejlődik egy csomó minden. Alternatív módszer, ha karddal ütöm, akkor az fejlődik.
  • j0nNyKa
    #8920
    en mar fortban is talalkoztam vele, tehat akarmien dungeon jo sztem