41716
  • donpedro
    #9119
    OFF

    Függetlenül mindentől, ha lehet választani, mi az amire a világon a legkevésbbé vágyom, akkor az tutira ott lenne az első helyen, hogy egy férfi ******* le, pláne kézenállva. :)

    ON
  • donpedro
    #9118
    Egyébként, a korábbi Alchemy témára visszatérve egy picit, a flax nevű növényt kell leszedni restore magickához, márpedig Kvatch és Skinred között tele van vele az út. Én 34-et szedtem össze, pedig már a felénél meguntam, hogy folyton le a lóról, növényt lelegelni, fel a lóra, menni 30 métert, le a lóról, stb...

    Pozitív, hogy viszonylag biztonságos a környék, csak Skinred közvetlen közelében botlottam pár útonállóba, akiket a lovam segítségével(!) levertem.

    Apropó ló, nagyot csalódtam a pacimban. Vágtázok az úton, szédít a sebesség, lobog a hajam meg minden, erre elhúz mellettem egy másik lovas, de mintha állnék... A másik, ez az önző gebe csak akkor rúg bele az ellenbe, ha őt is bántják!!! Amíg engem brutalizál valami rosszarcú, addig boldogan legel ez a dög, csak akkor ébred, ha neki is odasóznak. Olcsó lónak híg a leve? (500-ért vettem, azóta láttam, hogy van 2500-ért is.)
  • Kandurex
    #9117
    Hogyne, még Orbán is kezen állva sz*pjon le a megtiszteltetéstől




    (az Orbán nem tulajdon, hanem tárgynév, mindennemű kapcsolat személlyel csak a véletlen fantázia műve) ***
  • donpedro
    #9116
    Ebben mondjuk van valami. Ugyanakkor meg az is gáz, ha egy névtelen hurka menti meg a világot. Én úgy terveztem, hogy mire eljutok a főküldetés végére, addigra minimum nemzetközileg ismert és elismert hős legyek. :)
  • kHares
    #9115
    Az npc-k haláláról van valakinek infója? Kis story ezzel kapcsolatban, nem hinném hogy spoileres:

    Skingrad felé kalandozgattam, gondoltam kicsit tehetősebb vagyok, veszek magamnak lakást. Körbekérdezek, mondják a grófnak az embere foglalkozik ezzel, keressem föl. Mint kiderült az ember ork volt és nem nagyon akart beszélni a dologról. Sebaj, hízelegtem és vicceket meséltem, majd egy kis pénzösszeg gazdát cserélése után kinyögi, hogy segyteni nem tud mert a gróf nem ad akárkinek engedélyt. Talán ha híresebb lennék. Kicsit mérges lettem, gyorsan bepiáltam a helyi kocsmába majd este magamhoz térve a távozás mellett döntöttem. Nehogy már az ilyen kis porfészkek urai valakinek képzeljék magukat!
    Miközben a sötétség leple alatt elhagyom a főkaput egy hullába botlok. Nem kevés megdöbbenéssel látom a orkot kiterülve az út közepén. Lentebb az út mentén egy borospalackot találtam, gondolom bepiált és lezuhant a vár felé vivő útról.
    Egy gyors ima után megszabadítottam mindentől amire holtában már nincs szüksége aztán mentem jelenteni az őrségnek.
    Csakhogy erről nem lehet beszélni. Tehát jól értem ez egy bug az ai-ban? Többet házam már nem lesz? Vagy esetleg ezek is újratermelődnek?
    Amúgy engem zavar a dungeonok újratermelődése, kipucoltam egyet pár héttel később megint televolt banditákkal. Ráadásul varázsfegyverek tömkelegével, alig bírtam elfutni. Kérem én csak egy sima kalandozó vagyok aki bár mindenhez ért de semmihez igazán.
  • BEAST #9114
    tudom :) de annyira lekötött a főszál hogy nem bírtam leállni , meg nem fogok egy leállni segíteni egy nyafogó csövesnek amikor nekem a világot kell megmentenem xD ... de most szép lassan befogom pótolni :)
  • donpedro
    #9113
    Úgy kell neked, én is 13-as szintű vagyok, pedig még jóformán el sem kezdtem a főküldetést. :))
  • Hmuda
    #9112
    Kösszencs, ezt meglesem. :-) Vacsi után...

    Most egy kicsit lelombozott a tény, hogy elfelejtettem normális save-t használni és most azért mert új karit indítottam elveszett minimum négy órányi munkám.

    Ilyenkor olyan jó lenne ha végre raknának a sorozatba egy fenevitte profilrendszert a karaktereknek. Nem lenne valami nagy ördöngősség. :P
  • BEAST #9111
    WoW MC xD után belépek és meglesem a város nevét ami mellett va a shrine ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    asszem a legdélebbi várostól észak-keletre van a shrine , 10es vagy 12es szint a min ... 2 "gyík" elopta a szemét ( drágakő ) a városban van egy hunter és a felesége , meg kell kérdezni őket mit tudnak a dologról persze a válasz hogy nem is hallottak róla , menj ki majd sneak módban vissza , de csak állj az ajtóban , hallgasd ki hogy mit beszélnek , egy barlangban rejtették el a mocsárban , egy marák troll és farkas leverése után egy víz alatti üregben megtalálod , ha visszaviszed jutalmul a Skeleton Key-t kapod
  • Hmuda
    #9110
    Nemegészen...vannak fokozatok. Pl a goblinok között is vannak "osztályok" (síma, berserker, skirmisher, white skin, stb) amik alapján igazgatja a szintedhez. Ha már abszolút kinőtted azt a fajt, akkor jönnek az újabbak, pl trollok, ogrék...scampek helyett meg már clannfearek, dremorák, ésígytovább, ésígytovább. Nagyon jó lett ebben a játékban megvalósítva a szinthezigazítás. Én már 11-es szinten akármilyen goblint egy csapással lenyomok...az ogre már más tészta.
  • Hmuda
    #9109
    Ez engem most nagyon érdekelne. Utálom, hogy csak a szniki/magicka osztályoknak van valamilyen zárnyitási képessége (lockpick/alteration), de a harcos nuku...
  • Kandurex
    #9108
    Ezért hagytam abba pl a pirate os the carribean c. játékot. Fejlődés, jobb hajók, de bár merre is mentünk az ellenfél valahogy mindig hasonló szintű volt. Az elején normális tengeri viszonyok, a végefelé még a kis Bendegúz árva halász is manowar típusú hajóval ment sügérezni.

    Azt kellett volna agyon verni aki kitalálta a "hozzád iagzítom az ellenfelet" technikát.
  • BEAST #9107
    kb így megy ... de igazából a történet fogott meg , nem csak a főszál , szal csak mentem mentem és mentem előre xD
  • BEAST #9106
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sima lockpick szerint , csak nem használsz hozzá itemet , nekem elég alacsony volt a zárnyitás képességem , szal néha kb 20. próbára sikerül , de csak idő kérdése :D
  • Kandurex
    #9105
    De akkor mi értelme a fejlődésnek, ha folyton hozzá igazítja a szörny szintjét.

    pl. ábrázolom:

    megyek lecsapom a goblint egy kis karddal, 20 csapás+ két hektó lötyit bevertem mellé

    ....hurrá szintet léptem.....ő is...megint 20 +csapás + két hektó lötyi

    ....hurrá szintet léptem...ő is...


    ennek nincs értelme
  • PyRex
    #9104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Őőőő és azt hogy használod nyitáshoz?

    Ja és persze melyik Shrine-ban? :DD:DD
  • kanosbika
    #9103
    Huhhhh!Nagy nehezen sikerült szereznem egy példányt a Collector's Editionből!
  • PyRex
    #9102
    Ezt most komolyan mondod, hogy 50-es szintű vagy, vagy csak simán tudod, hogy annyi lehet a max :)
  • BEAST #9101
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    találtam egy shrine-t ahol egy elég egyszerű küldetés utána kaptam egy skeleton key nevű itemet , innentől kezdve nincs szükségem lock pickre mert 2-3 próbálkozás után minden ajtót/ládát kinyit ... és végtelen alkalommal használható ... nemtudom érdekes , és még én aggódtam hogy a "harcosom" nem tud majd elbánni a zárakkal
  • BEAST #9100
    hát nemtom , valami elkerülte a figyelmemet , 14 vagyok , és most hogy körbefutottam a "világban" tele vagyok küldetésekkel , szal úgy 20 leszek mire ezekkel végzek és biztos soknak folytatása is lesz :) ... nemtom mi lesz a maradék 30 szintben ... biztos majd jönnek a fan modok meg a kiegek xD
  • BEAST #9099
    vegyél scrollt vagy spellt amit az ellen halála elött rátéve egy megfelelő méretű kristályba zárja a lelket , ezután tudod használni a recharge-hoz

    minden nagyobb városban van mage guild , itt varázslatokat tanulhatsz , alchemy alapanyagokat vehetsz , feltöltheted a mágikus fegyvereidet vagy beléphetsz a guild-be hogy különböző küldetéseket keresztül egyre magasabb rangod legyen
  • ati2002
    #9098
    Az első kapunál ott a torony tetején nem bírok velük, állandÓan kinyírnak. Van egy kicsi goblin, egy fekete csukjás alak, meg egy páncélos. Van valami trükk?
  • spatrik
    #9097
    nem tud vki teljesitménynövelő tippeket mer nekem a legfrisebb catalysttal szűz windows,törd mentes.Szóval hogy lehetne felgyorsítani picit?
  • bepe79
    #9096
    Az a feladatom, hogy a Thieves guild/book-ot szerezzem meg. Vagy valami ilyesmi, ha jól értettem az angol szöveget. Merre menjek? Mit csináljak?
  • reaper4
    #9095
    hát nem könnyű anyag az biztos :(
  • Hmuda
    #9094
    Olyan szép (és híres!) ez a páncél. Kár, hogy meg kell válni tőle...


    Na kezdődhet az ereklyevadászat...
  • Hunnenkoenig
    #9093
    de hülye vagyok...
    Sajat oldalam cimet rosszul irom...

    http://honositasok.com
  • Hunnenkoenig
    #9092
    Ha lesz belöle annyi, hogy erdemes kitenni, akkor kiteszem.

    Valszeg ide: http://magyaritasok.com
  • Zsolo007
    #9091
    JÓJó. De én szeretnék az lenni, egy helyet mondj pls, ne azt hogy mennyire jó vagy mennyire nem. Thx
  • PTW
    #9090
    Megkattanok. 4 éve várok keservesen a játékra, most itt van a kezemben a doboz és még 2 órát kell rohadnom melóban... ááá
  • bepe79
    #9089
    Szia! Az Oblivion magyarításának alpha v. beta-ját kiteszed majd valahová? Lesz publikus verzió belőle?

    Thx és üdv: Bepe
  • Laza
    #9088
    Es lvl50 a max (legalabbis en karimnal) ... ezekszerint ennyi a kihivas a jatekban?!
  • Hunnenkoenig
    #9087
    A gothic2-t is megcsinaltuk, ez is meg elsz :-))
  • Hunnenkoenig
    #9086
    Nem ennyi volt, csak probalkozom, hogy mennyire lehetseges es hogyan :-)

    Nagyon is fogok vele jatszani, szoval nagyon gyorsan ne varjatok a teljes forditast :-)
  • PyRex
    #9085
    Őőőő, láma kérdés: mik a mage guildek?
    Másik: üres soul stone-nal mi a teendő?
  • PyRex
    #9084
    LOOL, akkor mér csak az összes többi szöveget kell lefordítani :D
  • PiszkosFred
    #9083
    Ennyi volt a játék, hogy már belekezdtél fordítani? ;] Hamar letetted...
  • Hunnenkoenig
    #9082


  • Thanatos
    #9081
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kalózhajós forlonwatchman-os küldihez 3. szitnen nagyon csirke még az ember? csakmert az aljában a fő lila szellemet szvsz emgsebezni se tudom ő meg 5 csapásból kikészit :/
  • BEAST #9080
    a főszálat , 2 guildet és néhány várost igen