41716
  • Newfronter
    #9168
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jeanne Frasoric adta és Brumai Mage Guild.
  • PiszkosFred
    #9167
    Na szomszéd gyerek hazajött pestről az egyetemről, zsebében egy CEvel... (még az asszonyt is felajánlottam hogy hadd csináljak belőle egy biztonsági másolatot ;], de kiderült, hogy a videókártyája jövő héten lesz meg, így asszony is maradt és a CE is enyém hétvégére).

    Még csak a dungeonból épp hogy kijutottam, de amitől féltem az beigazolódott. A karaktergenerálással, főleg az arc kialakítással napokat is el lehet pepecselni, ezért gyors összecsaptam szegény mágusomat (egyelőre;])

    6600gt, 1gb mem, 2.8as proci - eddig 1024ben, mediumon, csúszkák általában 3/4re húzva: tökéletes. Habár kinn a szabadban egy picit gondolkodott a gép, amikor bejött a képbe a fű meg a fa ;] Ott majd még alakítani kell a dolgokon.

    Irányítással nemtudom mi a gond, sokan furcsállották, szerintem simán szokható. nem mondom, néha pofánlőttem az őröket az elején a use helyett, de ez már legyen az ő bajuk ;] A kezelőfelület is megszokható, legalábbis eddig. Kétségtelen, hogy a wow után, ahol ikonból játszott az ember, kissé többet kell az inventoryt használni tárgyak váltásánál, de megszokom. Hmuda is hiányolta, hát mostmár értem, tényleg hiányzik a réteg öltözködés. De ez legyen a legnagyobb baj ;]

    Harcot nemtudom milyen, eddig pofánlőttem mindenkit, mielőtt megüthetett volna, majd meglátjuk.

    Most megbuherálom az .ini-t (csinálok mostmár én is shotokat), aztán go vissza, vár a főváros. Azt hiszem lőttek minden hétvégéi programmak, a következő pár hónapban ;]

    Elvakult, elfogult és fan vagyok, lehet ezért, vagy azért mert a játék úgy jó ahogy van, de eddig nagyon de nagyon tetszik.
  • reaper4
    #9166
    kipróbáltam. jó. csak így tovább :) de sajna előre látom h csak akkor lesz kész amikor már befejezem :(
  • jazzy
    #9165
    Mondj varost.. Esetleg fickot aki questet adta
  • Newfronter
    #9164
    Csak részben működik. Mentés betöltésénél kiírja, hogy valamennyi rész nem elérhető a játékból.
    Viszont én is fordítgattam egy kicsit, és nálam nincs gond, persze azért, mert angol verzióm van.
  • Hmuda
    #9163
    2.8Ghz, 1G ram, 9600XT 256

    1024 (800-ra csökkentem mindig PS-el)
    Large textúrák
    Mindenben max látótávolság, kivéve a füvet, azt teljesen kikapcsolom
    Árnyékok teljesen kilőve
    Bloom...ezt ahogy a kedvem tartja de többnyire off
    Víz totál minimumon, csak a tükröződést néha
    kétszeres AA
    Driverből max AF

    Nem gyors, akad is néha mint a fene, de játszható és ez a lényeg.
  • Matt9HUN
    #9162
    Én nem kértem letolást egy egyszeru kérdést tettem fel! Válaszoltatok rá kész nem kell fikázni! Gondolom sok a szöveg benne de azert remenykedtem mert volt már olyan hogy hamarabb jutottak hozzá egy játékhoz és megcsinálták a magyarosítást!! Nah mind1 azert thx!
  • Hunnenkoenig
    #9161
    Ja, most megy sima kattal is... na mindegy..lenyeg, hogy leszeditek :-)
  • reaper4
    #9160
    senki nem örül velem ? :) ez lehangoló :(
    . pedig pörög a topik :)
  • Hunnenkoenig
    #9159
    a fajl letöltese jobbkatt --> save as vagy a feljövö oldalrol a linkre kattintva.
  • Newfronter
    #9158
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mage Guild azthiszem az első küldije, de nem biztos. Szóval el kell menni a városokba és megkérdezni a többi Mage Guild-nak mik az elvárásai stb. Ott akadtam el, hogy már csak egy guild lenne hátra. A gond ott van, hogy nem tudok az egyik Guildban lemenni az egyik helyiségbe, mert be van zárva az ajtó, kerestem kulcsot össze vissza, de semmi. Sőt azthiszem az egyik gyíkarcú adott is valamit, de akkor is azt írta ki, hogy zárva az ajtó. Pls help!
  • Hunnenkoenig
    #9157
    Megkerhetlek titeket, hogy probaljatok ki, hogy az eddigi forditas müködik-e nektek az angol verzioval!

    Töltsetek le ezt a rar fajlt, csomagoljatok ki es a benne levö cuccot masoljatok a jatek könyvtaraban talalhato DATA mappaba.

    Ezutan a jatekot inditva a masodik opciot (nalatok valszeg "Gamefiles") valasszatok ki es a listaban jelöljetek be az "oblivion" es az "oblivion_hun" fajlokat.

    Ezutan OK es jatek inditasa.

    Nem sok minden van, csak a menükben nehany dolog es egy ket leiras, nev, rendszerüzenetek...

    Mivel nemetböl forditom, szeretnem tudni, hogy megy-e az angollal is?
  • spatrik
    #9156
    jah ha már itt vok nem tud vki vmi helyet ahol van egy Sneak és/vagy security oktató?
  • spatrik
    #9155
    Véleményem:Grafika:jó,csak azért ehhez túl gépigényes,ha közel mek a falakhoz ott azért vannak csúnya textúrák.
    Játékélmény:Ez ami számít és ez tényleg negyon top.A főküldetések és a mellékküldetések is nagyon jól kidolgozottak(pl:Kvatch visszafoglalása[egyébbet nem árulok el],vagy a Mage Guild 1. küldetéesének 1-ső rész[az egyszerű feladat a végén naon nehéz lesz->majd meglátja aki meglátja].a lovaglás jópofa csak valamiéert pl Kvatchnál megtaposta Captain Martius aztán ő meg ideges lett és kinyírta.És a harcrendszer végre jó,az íj használható,és a varázslás is hasznos lett.Főleg a Destruction.
    Zene:van,van de nem erre figyelün[legalábbis én zenét hallgatok közben].A hangok jók és tényleg realisztikusak[pl.mikor egy kard és egy pajzs összecsapódik.
    Szóval sztem úgy 96%.Bocs ha nem nekem szólt a kérdés.
  • reaper4
    #9154
    bebeee 2szintű lettem bebeee :D
  • markastor
    #9153
    Amúgy az elképzelhető hogy valaki úgy választotta meg a képességeit, hogy nem vehet egy bizonyos varázslatot?
    Már nem tudok mire gondolni... :(
  • Rage47
    #9152
    Mitöl függ h a táj milyen részletes?
  • Sheltem
    #9151
    Szia

    Megkérdezhetem mi a véleményed a játékról ennyi játékóra után?
    Beváltott mindent amit vártál tőle?
    Így eleje felé még elég nehéz megitélni de te már többet tudsz mondani :)
  • rezes
    #9150
    tek
  • spatrik
    #9149
    nem ott van, a Market districtben(asszem igy hivjak) van.
  • markastor
    #9148
    spatrik: ez az árus Imperial City melyik részén van? Mert sajna elég nagy egy város. Ja, még az Arcane University-be nem tudok bemenni, remélem nem ott van.
  • Sharinghan
    #9147
    Hmuda milyen beállításokkal és milyen gépen játszol?

  • spatrik
    #9146
    pl válassz bretont és akkor alapból kapsz.Imperial city-ben a nagyob árusnál van(mert ban n2-az egyik főleg conjuration-ös,a másik inkább destructionös->na az!)
  • Cat 02 #9145
    már majdnem készen vannak :D
  • Tinman #9144
    Szerinted a Morrowindhez van magyarosítás? És a Baldur's Gate 2-höz? Icewind Dale 2-höz? Na mire ezekhez lesz talán, majd lesz a Morrowindhez is és ezt követően TALÁN lesz az Oblivion-hoz is. Hogy mikor? Évek... talán 4-5 év is lehet vagy több.
  • markastor
    #9143
    Írjon már valaki egy olyan helyet és embert, ahol/akinél biztos lehet kapni Shock spellt. Már egy csomó helyen kerestem, de senkinél sem találtam.
  • spatrik
    #9142
    lol
  • Tobias
    #9141
    Pár kép az orkomról, Broáfról: :)

    rendet tettem

    harci sebesülés

    ez meg egy furcsa pózban összeeső zombi... :)
  • raziel.
    #9140
    okos
  • Matt9HUN
    #9139
    Sziasztok! Nem tudjátok magyarosítás várható vmikorra???? Ha tudtok vmi hirt plíz irjátok!!! THX
  • tegla
    #9138
    Ne spammold már tele percenként légyszives a topicot.

    Az iránytűre kattitnva bejövő újabb lehetősgekből:
    1 kehely-aktuális quest
    2 kehely-felvett questek;ha itt rákattintasz vmelyikre akkor ezután az lesz az aktuális quest amit csinálsz és amit-elvileg-mutat a térkép v. iránytű
    3 kehely-végzett questek

    De ezekre az alapvető dolgokra magad is rájöhetsz csak ki kell próbálnod ill. használni a lehetőségeket;nem nagy őrdöngősség hidd el...

  • Hmuda
    #9137
    Hagyd abba a spamelést és tanuld meg egyetlen üzenetbe leírni a mondantódat.
  • Cat 02 #9131
    akkor a falu melelti kis hangya is veled egy szintű meg az óriás sárkány is ??? :D
    (ez csak 5let neke még nincs meG)
  • Cassell
    #9129
    Nagyon király a játék nyomtam ma vagy 9 órát viszont egy kis technikai lámer kérdést fel kell ,hogy tegyek:
    Na az options-nál mit jelent a mode fülecskénél a v.sync
    illetve a screen effectsnél a bloom meg a HDR szóval miben különböznek ezek egymástól? A None-t tudom mit jelent
  • Kandurex
    #9125
    Tudod egy ilyen képet "megvizuálni" azért kemény élmény lehet... tuti nem aludnék pár hétig, aztán még hónapokig felsírnék éjjelente :)
  • donpedro
    #9124
    Tudom, de én vizuális típus vagyok. :)
  • donpedro
    #9123
    Nekem is le van véve 0-ra, szóval látszanak. :)
  • BEAST #9122
    nem nem , mire a "végére" értem már szuperhíró voltam :P
  • Kandurex
    #9121
    Ez amolyan szólás - mondás
  • Fejes021
    #9120
    az ilyen növények látszanak min. grass detailnál (nincs fű) is?