41716
  • haxoror
    #9210
    Pár perc után lehal a billentyűzet és az egér de csak a játékban, a ctr+alt+del-es taskmanager működik és csak onnan tudom kilőni :(

    Ilyen volt már valakinek? Van valami megoldás?
  • mazsa
    #9209
    Akik jártak már Anvil-ban és vettek ott házat:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A házhoz tartozik egy quest. A helyiek mondták, hogy éjszaka furcsa hangokat hallanak odabentről, a pincében találtam is a falon egy ábrát, ami valami portál lehet, de nem lehet kinyitni se éjjel, se nappal. Mit kell csinálni? És fel lehet újítani a házat valahogy? Mert jelenlegi állapotában még aludni se szivesen járok oda, nem ám hogy otthagyjam a cuccaimat.
  • ZsZso
    #9208
    OFF:
    Vmelyik kedves moderátor lenne oly szíves és az FAQ linkjét átírná erre? TVN besz@rt, most áttettem TAR.hu -ra az oldalt. (try.hu -ról meg átirányítom) Köszke.
  • Dns5000
    #9207
    ehh enemies explode splell 707 manna :P
    nekem 250 mannam van 71 koruli iqval 100 van fajbol meg csillagjegybol.
    Szoval 1Iq 2 manna. Nem kell csak 300iq hozza :P
    Amit el is lehet erni ha minden jol megy es 2 szintenketn tudnam 3al novelni az iqt akkor meg 120 szint. Ha csak 2vel szamolok szintenkent meg 150 szint van a hatra:P
    Azt hiszem 10 vagy 11 szinten vagyok jelenleg :P
  • Lazarus
    #9206
    OFF

    Anno leoptimalizáltam az XPmet hogy csak 8 process fusson, no témák, plug&play, hálózat, nyomtató stb

    Szépen futott csak semmire nem volt alkalmas :P
  • Esrohnoil
    #9205
    "55 processes" = "A teszt közben csupán az Explorer és egy feladatkezelő futott."
    ????? :DDDD
  • PyRex
    #9204
    LOL, talán ki kéne kapcsolni a fos témákat meg effekteket és máris felszabadulna 1GB ram :DDDDDDD
  • tegla
    #9203
    Nos a "fél dvd" szöveg sztem nem text-ben értendő ha van annyi egyáltalán.
    De mondjuk egy szimpla járókelő mit tudna mondani a titkos dolgokról vagy ami a "nagyvilágban" folyik?
    A "neves" küldetéseket adó,vagy szereplő karakterek meg eleget dumálnak meg ez nem egy chat progi :)
    Sztem igy jó ahogy van.
    Hónapokat játszottam a Morrowinddel is és ott sem zavart.

    Más.
    Hm az szép kis fegyver lehet,mondjuk kiváncsi lennék mit fizet érte egy "vendor" :P
  • bepe79
    #9202
    Windows Vista - több mint 2 GB memória kell a játékokhoz

    A The Inquirer csapata úgy döntött kipróbálja a Windows Vistát élesben, játék közben. Egy Athlon 4000+-os processzorral, 2 GB memóriával és GeForce 7800 GTX videókártyával felszerelt gépet üzemeltek be az új operációs rendszerrel, majd telepítették rá a Far Cry-t.

    A ma már korántsem gépgyilkosnak nevezhető FPS indításához egy 1,23 gigabájtos fájl generálása volt szükséges, azaz rengeteg memória szükségeltetik a játékokhoz. A teszt közben csupán az Explorer és egy feladatkezelő futott.

    A csapat feltételezései szerint annak, aki igazán játszani akar majd az új os-en, annak körülbelül 4 gigabájt memóriára lesz szüksége. Teszteredmények itt, kép alant:



    Forrás: GS

    Na ez alatt hogy fog futni az Oblivion?! 4 GB RAM Hol élnek ezek???
  • PyRex
    #9201
    Kellene kis help azoktól, akik a fő küldetéseket már végivitték.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ott tartok, hogy minden városból katonákat kell küldetnem Burmaba, vagy hova :) Na a lényeg az, hogy Skingradban a várban sehol nem találom azt, akivel beszélni kéne ezügyben. Van viszont Oblivion kapu a várostól nem messze. Meg kell semmisíteni, vagy mi legyen??
  • PyRex
    #9200
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Skingradtól északkeletre. "Derelict Mine" a barlang neve, pontosabban bánya. Lényeg az, hogy nem quest miatt mentem be, csak úgy (mert már tapasztalatból tudom, hogy az ilyen helyeken vannak a legjobb cuccok :) Eredmény: 7760 arany értékű Goblin totem Staff mágikus fegyver, amely villámot lő ki és brutálisat sebez, ráadásul könnyű és ha jól emlékszem egykezes fegyver, de ebben nem vagyok biztos. Emellett még vagy 100 arany volt kül. ládákban... Meg egy rakat nyílvessző, tolvajkulcs meg ilyenek. Viszont érdemes legalább egy mágikus fegyvert vinni mert elég agresszíven támadnak a is genya goblinok :)
  • o.san
    #9199
    nekem a max egy 602es könnyűpáncél, de égő
  • spatrik
    #9198
    mek dungoenok-ba
  • spatrik
    #9197
    én amit eddig max találtam az Kvatch-nál Oblivionban egy 2700-as ruhát
  • o.san
    #9196
    7700arany, beszarás! hát ott még sajna nem jártam! merre vagy?
  • PyRex
    #9195
    4. szintű vagyok közben :D Rájöttem, hogy a barlangokban találhatók a legjobb cuccok. Most pl felszedtem egy fegyvert, 7700 arany az ára :)
  • MuadDibX
    #9194
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy ti mi mindenről tudtok beszélni az NPC-kel. Mert én speciel a királyt meg 1-2 alakot leszámítva MINDENKIVEL, ugyanarról a kemény négy dologról tudtam diskurálni, és ezekre általában ugyanazt a 4-5 választ kaptam. Még csak a kezdő városban vagyok, ha jól tudom ez valami főbb város is, és eléggé aggaszt, hogy nem tudok semmiről sem beszélni. Pedig nekem úgy rémlik, hogy eleinte fél DVD-nyi párbeszédet ígértek a fejlesztők. Ez remélem nem abban merül ki, hogy minden mondatot felvettek 60-szor, csak hogy változatosabb legyen. Amúgy meg tetszene ez a game, remélem csak én nem találtam a megfelelő alanyokat eddig.
  • o.san
    #9193
    bocsi, csak gondoltam kicsit kiakasztok pár embert! bocsi befejeztem!
  • j0nNyKa
    #9192
    te figyelj mar felfogtad mit kertel ? igy nem biztos h teljesen okos vagy :] egyebkent azert vannak szepen leirva a jatekban a questek, hogy ne kelljen forumrol kerni helpet
  • o.san
    #9191
    végre egy jó arc!
  • spatrik
    #9190
    nem!én ideges vok
  • Hunnenkoenig
    #9189
    Á, nem kell annyi... epp szorakozok az SDK-val...kiexportalom neki az összeset azt olvasgathat :-)

    10 ev mulva tan be is felyezi...
  • o.san
    #9188
    hát senkit sem tudok itt felbosszantani! már ez a fórum sem olyan mint rég
  • spatrik
    #9187
    az 1-ső feladat......


    219811987118196 év múlva:az utólsó végül.....
  • o.san
    #9186
    hát válaszoltál csak feleslegeset!
  • ZsZso
    #9185
    no comment ... akinek erre a hozzászólásra lesz kedve válaszolni, azé minden elismerésem :)
  • jazzy
    #9184
    ha elkezdenenk leirni mik a feladatok szerintem 1 ev mulva se vegeznenk a commentekkel:\
  • o.san
    #9183
    valaki leírta már hogy mik a feladatok a gamában, mert elakadtam, és fingom nincs mit kéne csinálnom! ha nem plz nagy vonalakban írjátok le ameddig eljutottatok. ja és egy normális térkép nincs valakinek? előre is legelő!
  • Davidus
    #9182
    később lesznek jó dungeonok is vagy marad ez a 10 perces 3 csonti 4 zombi kaptafa?:P minimum egy "főmonsztert" elvárnék minden dungeon végén
  • ZsZso
    #9181
    Mivel nem te voltál az első aki feltette ezt a furcsa kérdést (a kiadás után pár nappal) bettem a FAQba :)))))))
  • h3po4
    #9180
    Nekem megy a forditás.

    thx
  • ZsZso
    #9179
    HEHE ... már eszembe jutott hamarabb is , hogy "pirosozzuk" ki a FAQt, de magamban tartottam. Most mikor megláttam, hogy piros lett, nevettem egy jót :)
    Ez az első lépés ... aztán jönnek a büntipontok :)
  • jazzy
    #9178
    folosleges kijavitani 1 elrontott betut 1 spam hozzaszolassal
  • spatrik
    #9177
    shift+bal klikk
  • Light
    #9175
    Bicsánat, az előző hozzászólás törölve, f*sz voltam, itt a FAQ felül.., sorry:)..
  • Light
    #9174
    Hali!

    Köszönöm még 1x Tomo-nak a segítségét, már nálam is megy a játék..:)
    Egy kérdés: H a f**ba tudom eldobni a cuccaimat, amik nem kellenek? Az elején telitömtem magam, nem tudok már mozogni, és próbáltam már majd mindent, de nem tudom eldobni a felesleget..
  • Hunnenkoenig
    #9173
    Hm...sajna nem kezeli a hosszu ö es ü betüket...
  • b-type
    #9171
    moddokat próbált már vki?
    Egyenlőre én is el vagyok röppenve a játéktól, nagyon jó.
    Szépen csinálom a kisküldetéseket, dumálgatok, boltozok, felfedezek, igyekszek jól fejlődni,..ilyesmi.
    Az égegyadta világon semmivel nincs bajom, a graf is ok (bár vga-t veszek én is a jelenlegi helyett, de ezt tudtam, fel is voltam rá készülve, és időszerű is).
    Nagyon bitang
  • Hunnenkoenig
    #9170
    Biztos, hogy addigra befejezed, mert tömenytelen mennyisegü szöveg van.

    Ez nem is feher embernek valo munka...

    Csodalom, hogy egyaltalan ezt megirta valaki, nem hogy meg leforditotta nemetre, franciara, olaszra stb.

    Mondjuk a nemet forditas eleg gany es hianyos... nem csodalom...
  • Fritz Von...
    #9169
    Ez a game nagyon jó! :)
    Még mindig Brumában vagyok, a hercegnőnek segítettem egy ereklyét megszerezni. Marha jó sztorik vannak, aki tud angolul, érdemes elolvasni. Aztán ahogy visszaértem a reliccel, kaptam egy jó kis agilitys ringet jutalmul. :)
    És a helyi templomban felvettem a vámpír gyógymód küldit is. Ez azért lesz fasza, mert Imperial Cityben lehet beszélni a mágusokkal, ehhez azonban guild tagnak kell lenni. Most Brumában várom az este 10 órát, ahol a brumai guild ajánlóját megkaphatom. Már csak 4 város és egy kisebb halom quest van hátra ahhoz, hogy egyáltalán beszélhessek a gyógymódról... Ahogy nézem, egyre többet fogok éjjel utazgatni. :)
    Én nem is tudom, de valahogy ez az a játék, ahol EGYÁLTALÁN nem is figyelem, hogy lvl hányas vagyok. Még mindig csak lvl 2, de ez valahogy nem annyira fontos. :)