41716
  • o.san
    #9250
    köszi!
  • Hunnenkoenig
    #9249
    Menj ki az oblivion kapuhoz, de ne menj at rajta, hanem nyomj egy SPACE-t, amikor megjelenik a neve. Atkerülsz egy masik sikra es elöbb ott kell szerencsetlenkedned es bezarnod a kaput.

    Utana folytatod ujra a varosban.
  • o.san
    #9248
    a pöcs martinnal vagyok kvatch-ban, de nem tudok a templomból a városba beljebb menni! a martin nem jön velem az őr azt mondja arra nem mehetek amíg a kapitány nem mondja, de a kapitány baszik bejönni a városba. Na a kérdés az hogy itt mi a f...t kéne csinálnom? help
  • Sharinghan
    #9247
    A Kardok harc közben mér nem lesznek véresek? Az előzetes videókban azok voltak! Lehet hogy nálam van a hiba?
  • Prof William
    #9246
    Hol van az az oldal ahol le lehe tesztelni a gépet?
  • Prof William
    #9245
    Ezek a speciálisan a hatalmas birodalom számára kitenyésztett lovak, nem holmi tucatcsődörök. Ezt jól jegyezzétek meg. :)
  • PyRex
    #9244
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LOL, meglett az elveszett bárányka (Skingrad Lord) csak azért nem volt sehol a várban, mert én mindig nappal kerestem ugye, de mivel vámpír (legalábbis a szemei és fogai alapján :)), nem jött elő. Így egy "hard" zártörés után meg is volt :)

    Amúgy engem rohadtul idegesítenek már a copy+paste-elt oblivion gate-ek (meg ami mögöttük van - lol)
  • PyRex
    #9243
    Mindenki másra gondol. Szerintem sokan nem is jöttek rá, hogy a játékban a graf. beállitásoknál le is lehet scrollozni :)
  • LegionarR
    #9242
    Ja és ritkán hallottam itt a topicban a játék hangjáról (akkor is csak arról hogy mintha hiányozna valami hang, bugos stb.), pedig szerintem iszonyatosan jók a hangok, a "lépészajok", a szél, meg minden (eddig a HL2 volt a kedvencem a hangok terén, de ez asszem most megváltozott).
  • PyRex
    #9241
    Én tényleg át voltam lőve, mármint... keresztbeállt belém a nyílvessző és úgy mentem, hogy az eleje a hasamnál kint volt, lol :)
  • LegionarR
    #9240
    Lehet hogy bolond kérdés lesz, na de: amikor azt írjátok hogy medium-ra van állítva a graf, akkor a textúrákra gondoltok? Tegnap szereztem meg végre a game-t, és amitől féltem, beigazolódott: vége minden más játéknak legalább egy hónapra... kira game!!!
  • Esrohnoil
    #9239
    Gothic-féle tigrisbukfenc rulez! :DD
  • Lacc
    #9238
    Hát a lovak elég érdekesen ugranak mitagadás. Persze a karakterem is, kívülről nézve... Valahogy nem nagyon foglalkoztak ezzel a résszel :D

    Meg velem is volt pár érdekes nyílvesszős szitu, olyan voltam mint a sündisznó. Lágyékon meg hasonló érdekes helyeken voltam átlőve.
  • PyRex
    #9237
    lool
  • Laza
    #9236
    LOL - bug-e?! :DDDD

  • PiszkosFred
    #9235
    Megvárod amíg újra kinyit a bolt ;]
  • PiszkosFred
    #9234
    Biológiából jó voltam, vidéki is vagyok, lovon is ültem már, de ez a szitu most felrúgta minden eddigi ismeretemet ;]

  • Laza
    #9233
    Load game ...
  • Laza
    #9232
    Ha mar teljesen kijottel a bortonbol (a szabadban vagy) akkor nem, ha meg bent vagy akkor a kijaratnal meg felajanlja a modositas lehetoseget.
  • markastor
    #9231
    Hülye kérdés: azt, hogy mi legyen főképesség a börtön után már nem lehet megváltoztatni?
  • o.san
    #9230
    tnx, sirály vagy
  • bepe79
    #9229
    Bementem egy házba, és nem tudok kijönni. Kifelé minden ajtó lockpick/key-es, és kulcsom nincs, a pickeket meg mind beletörtem. Ilyenkor mi van?
  • BBalee
    #9228
    Nyomsz egy tab-ot majd az itánytűre kell klikkelni az új ablak jobb alsó sarkában, ezután a kupákra klikkelsz akkor a küldikhez jutsz.
  • Laza
    #9227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Probaltam mar megvadolni, de elutasit. Meglesem azt a szonyeget. koce
  • ZsZso
    #9226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csajszit kell ACCUSE -lni (megvádolni) - amúgy én még az ebédlőbe (trónteremből nyílik a földszinten) is találtam egy nyomot. Foltos volt a szőnyeg.
  • o.san
    #9225
    help! ha rányomtam egy szövegre mielött elolvastam volna hogy tudom megnézni a dolgom? tehát a küldetést?
  • dronkZero
    #9224
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha vámpírként megharapok valakit, azzal mi fog történni? Nagyon megtetszettek a vámpír képességei, és együtt tudnék élni a sötétséggel. Csak azt viselném nehezen, ha idővel fél Cyrodiil piros szemmel, éjszaka rohangálna fel-alá, vagy ha kiirtanám a küldit osztó/boltos NPCket. Szal.. A megharapott áldozatok elkapják a kórt, csendesen elpusztulnak, vagy csak simán megharaptam őket, azt' annyi?

    Vicces volt, mikor teljesen vámpírrá váltam... Gondoltam kipróbálom az új képességeimet, irány az aréna, még aznap. Éjjel értem oda, harcolni persze nem lehetett. Vártam pár órát, elfogadtam a meccset, kimentem a kifutóra, pofánvert a napfény, alig láttam valamit,aztán majdnem meghaltam, mire a konferátor elmondta a szövegét. Egy fél zsáknyi méreggel, a legdurvább varázsfegyveremmel, meg folyamatos gyógyítással azért sikerült nyernem!

    Az a gond, hogy nem akarom elbaxni a világot azzal, hogy mindenkit körbefertőzök... :)
  • Laza
    #9223
    Lehet hogy hulyen hangzik, de ma meg egy kardsuhintast sem tettem, megis egesz este 1 kuldit csinaltam :))) raadasul kicsit elakadtam benne :)
    Vki egy csipetnyi tampontot ha adna megkoszonnem ...
    (nem fo kuldetes)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elso varosban vagyok, ahova el kellett vinni a nyakeket. Itt a varban megbizott az urno, hogy deritsem ki, ki lopta el a kedvenc festmenyet. Odaig mar eljutottam, hogy mindenkit kikerdeztem, megtalaltam a kepet a toronyban, es megtalaltam a csajszi festokeszletet is, de innentol senki nem mond semmitsem :(


  • raepa
    #9222
    Hatalmas thanx annak az arcnak, aki irta, hogy az 576hoz erkezett 30 peldany a colletors editionbol! Az arkadbol sikerult az utolso elotti peldanyt elvinnem. :) Bar van egy kis probelmam, az ermenek nincs olyan szep csengese, mint pl a fem ketszazasnak. Na jo, egyaltalan nincs neki. Majd igyekszem kibirni valahogy. :) Azert a forgalmazo szopjon lovat...
  • Dns5000
    #9221
    neha a hulye iconok eltunnek :/
    akkor szopas ha ugy talakozol egy masussal, hogy nincs neki ott pedig lenni kene es ott hagyon :/
  • Dns5000
    #9220
    varazsloktol lehet tanulni, most talatam egy 707 mannas varazslatot meg 110-140 szint es mar el is tudom mondani :P
  • dominoboy
    #9219
    köszönöm szépen :)
  • kerek1224
    #9218
    Bocs ha már volt: stabil a 84.25 Beta Nvidia Driver? Megéri lecserélni a 84.21-es WHQL-t?
  • Esrohnoil
    #9217
    Te is Gothic-hoz szoktál? :)
  • BBalee
    #9216
    Venni kell Magic guide vagy templomban az ott lévő NPC-ktől
    Bal alsó sarokban vesz egy ikon oda vissza nyilakkal az a vásárlás :)
  • MuadDibX
    #9215
    A fél dvd-t én a színészekkel felvett hangokra értettem. Persze nem kell chatprogi. Csak szinte mindenkinek van neve (legalábbis azoknak akiket eddig láttam). Máshol ilyenkor citizen, vagy worker a nevük, így nem is akar senki sem beszélni velük. Csak fura hogy egy jó nagy városban 4-5 óra játék után senki nem mondott nekem semmit, meg összesen kaptam kb 1-2 küldetést. Persze lehet nekem nem jött össze, hiszen este 10-től nyomtam olyan reggel 2-ig, lehet kicsit le voltam már amortizálva én is. A másik ami izgatna az az, hogy csak nálam tűnik mindenki tök "satunak". Mert Radiant Ai ide vagy oda, de pl 3 emberke már képtelen egymást kikerülni, volt akitől a szeme láttára vettem el a kaját az asztaláról (miközben persze evett a drágám) és meg sem szólalt (talán tele volt a szája?), az, hogy magasba emelt fegyverrel rohangálok az nem izgat senkit, az őrök meg ahogy ellopok valami komolyat és elmenekülnék egy házból azonnal ott vannak persze az orrom előtt, aztán mehetek skill-t veszteni a börtönbe. Meg én eddig nem sok életet láttam, a kezdő városban max 4-5 embert láttam egyszerre a képernyőn (pedig az azért nem egy isten háta mögötti apró kis putri), a kocsmában is ültek nálam 3-an. Szal kicsit olyan kihaltnak tűnik nekem ez a játék. Persze lehet, hogy csak én vagyok a maximalista, vagy csak sok helyen olvastam, hogy tele lesz a játék élettel meg ilyenek, és ehhez képest meg... Na ezt persze csak én látom így, na nagyon szidjatok azért!
  • dominoboy
    #9214
    lehet (sőt biztos :) ) de lenne egy nagyon láma kérdésem:
    eladni illetve vásárolni pénzel hogyan lehet?
    az istenért sem jövök rá :(
    köcci előre is
  • Sheltem
    #9213
    Gyerekek nagyon láma kérdésem lenne. Lvl 3 vagyok de arra még nem jöttem rá hogyan tudok új varázslatokat könyv szinten megtanulni. Spelleket ugye találok de azokat x-szer lehet használni. Előre is bocs a lámaságért, gondolom nem csak én vagyok ezzel így.
  • ZsZso
    #9212
    OFF:
    Jóvan most már megy újra a TVN is ...
  • BBalee
    #9211
    Hú az engem is megviccelt, ugyanis rosszul mutatja a nyil. Az a következő feladat lesz amit mutat --> bug.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt ki kell menni az udvarra ugyanis a kút fedelét nyitó kulcsot adtta oda a gyíkfejű. Le kell menni és a hullától a gyűrűt el kell hozni a gyíkembernek.