41716
  • cuccok
    #9412
    SENKI NEM TART MÉG ITT VAGY MI VAN ?
  • Dns5000
    #9411
    Valta vagy hasolnlo nevu kovel vagy magus guidokban magusok feltotik
  • cuccok
    #9410
    VALAKI MEG TUDNÁ MONDANI HOGY MIT KELL CSINÁLNO OBLIVION KAPUJÁNÁL MIKOR BESZÉLEK MATRIS BARÁTTAL A LEROMBOLT KOLOSTORNÁL ???
  • kHares
    #9409
    Valaki töltött már le modokat? Vagy én nézem rossz helyen? Nyílván nem szeretnék előfizetni csak ezért a fileplanetre.

    Amúgy manual van 10 meg 30 megás változatban, nem 650.
  • Tojesz
    #9408
    [spoiler]a magyar torrenteket fentvan
    ha regelve vagytok, nézzetek fel[spoiler]
  • Tobias
    #9407
    Ha valakinek nem eredeti a game, akkor ahogy a játékot is, úgy a manuált is le tudja szedni :) Persze jó lenne kirakni valahova, de nemtom hova férne fel egy 650mb-os pdf.
  • VampireLord
    #9406
    Hello all! Az lenne a kérdésem, hogy a mágikus botok charge-jait, hogy lehet visszatölteni maxra? egyátalán lehet? köszi előre
  • MrStokes
    #9405
    Esetleg erdemes lenne a game manualt elektronikusan elerhetove tenni a FAQ-ban azok szamara, akik nem az eredtitel tevekenykednek. Igaz, az is angol/nemet, de sztem az is sokat segithet egyes emberkeknek. Meg le is lehet esetleg forditani becses anyanyelvunkre.
  • tegla
    #9404
    Nem tudom milyen értékeket akarsz fegyverről/páncélról de ha ráviszed a "kurzort" az inventoryban akor kiirja ha van különleges tulakdonsága.
    Egyébként meg az inventorydban a "kard" ikon a fegyver sebzése a "pajzs" ikon meg pl. armornál a védelem értékté mutatja.
    De nagyon kérek Mindenkit aki alapvető dolgokkal nincs tisztában az olvasson FAQ-t illetve próbáljon meg játszani és próbálgatbi a dolgokat.

    Illetve a percentként beirókat jó lenne moderálni mert kezd kicsit átláthatatlan lenni a topic a sok baromságtól,thx.
  • tormy
    #9403
    Naja de en nem igy szoktam csinalni, en elmegyek a varoskapuhoz, es automatikusan berak a ajtek a varosba ugye, es kiirja hogy a lovad kint maradt. Nade ez sehol nem volt, mar mindenhol neztem....ahhh mind1, ugyis feketet akartam...majd veszek ha lesz ra love.
  • csgj
    #9402
    de jóó
  • Aragorn10
    #9401
    Bocsi ok
  • Aragorn10
    #9400
    Valamilyen glass-t kel vinni a szobornak aztán ad neked egy küldit aminél meg kell öldön 5-VÁMPÍRT DE VIGYÁZZ MERT ÉN IS OTT FERTŐZÖDTTEM MEG!!!!!!!!!!!!
  • Laza
    #9399
    PLZ hasznald a SPOILER makrot !!!
  • Laza
    #9398
    Miket optam tegnap este lockpickek miatt :)
    Volt kb 3 lp-em, 28-as skillel, es ugy nyitogattam a hard zarakat ... persze Quick save utan, es ha eltort akkor load game.
    Minden zar jo kis tura volt :D
  • Aragorn10
    #9397
    Először is el kell menned az Imperial Cityben az Arcane universitybe és ott dumálsz Raminus Polus-al aki elküld Skingrad kastélyába egy nőhöz akivel ha beszélsz elvisz hozzád egy férfit aki elmondja,hogy az ő felesége is elkapta a ragájt és már a halálán van. Elküld téged egy boszorkányhoz aki állítólag tud ilyen vámpírságból kigyógyító löttyöt készíteni.Amikor elmész a boszorkányhoz és dumálsz vele azt mondja, hogy igen tud ilyet csinálni de elöször is kell neki 5 grand soul gem(ezeket csak meg kell venned az imperial cityben is elég sok árusnál van)majd amikor visszaviszed őket, akkor megint kér tőled pár dolgot néhány virágot amiket szintén meg tudsz venni szinte minden árusnál.Ad majd egy tőrt is amit meg kell mártani egy argoniai-ban, azért mert kell a vére(nem kell megölnöd csak egyszer meg kell sebezned). De mindezek felett kell még egy vámpir maradványa is amit megjelöl a térképen.Ha ezeket leszállítod neki akkor megcsinálja a löttyöt de nem eggye hanem mindjárt kettőt is.Nagyon fontos ha készen van a lötty ne idd meg mert elöszőr vissza kell menned Skingrad kastélyába ahhoz a nőhöz akivel dumáltál. Amikor megint veszélsz vele követned kell majd kinyit neked egy hasadékot ami mögött az a nő haldoklik amiről már írtam.Na most oda kell nekik adni a szert és a nő visszaváltozik de meghal. ezután már te is megihatod a löttyöt.Aztán már csak pár napot várnod kell amig a férje el nem temeti a nőt aztán vissza mehet ezer aranyért amiért megmentetted a feleségét RÖVIDEN ENNYI
  • MrStokes
    #9396
    Tenyleg tudja vki, h a dragabb lovak vajon gyorsabbak is? Gondolom, nem azert dragabbak, mert van benne gyari klima meg ABS :DD
  • cikasz
    #9395
    Sziasztok. Nagyon gyönyörü a játék. és ráadásul már az elején elakadtam :)
    Amikor kijöttem a csatornából utánna bementem egy barlangba és onnan nem tudok kijutni. Az a rész amikor van egy trón szerü szék és lelehet ülni rá.Csak körbe-körbe tudok járkálni a föld alatt.
  • csgj
    #9394
    már fél órája egy olyan áldozós-izé-szobornál állok, Cyrind-valami város közelében, ahol esik a hó, és egy buzi kis sárgán világító micsoda lebeg... Mit kell itt csinálni? (értelmesen leírtam..lol..)
  • Jumpy
    #9393
    Tormy
    meglessz az, én egyszer jártam már igy..bementem egy városba és előtte szépen az istállóba bevezettem a lovam.
    Kifelé menet sehol,semerre nem találtam.
    Aztán az egyel azelőtt látogatott várros istállója környékén álldogált.
    Nekem a tarka van, a szerzetesé ami volt.
  • tormy
    #9392
    mogy = most* :)
  • tormy
    #9391
    Nem vicces mogy gyalog jarkalok :D:D:D .. Csak 5000-es fekete lovat akarok venni majd, csak nincs ra zse. :D
  • dronkZero
    #9390
    Fegyverek/páncélok értékeiről valami infó? hm?
  • MrStokes
    #9389
    Biztos amig aludtal, elkotottek az orc-ok! :DD
  • tormy
    #9388
    Ja es meg sem doglott kint hagytam mint maskor.
  • tormy
    #9387
    Nem mukodik, eltunt a lovam. Mar probaltam hogy megyek masik varosba es nezem az istallot de nincs ott.
  • obe
    #9386
    egy rakás melléküldiben elakadtam:(
    mivel eddig csak a sacred-hez volt szerencsém az ilyen kategoriáju gamek terén, igy szeretnék pár kérdést feltenni:
    1. egy csomo mellékküldetésben egyszerüen nem jutok tovább( a két oldalu érme, vagy a fővárosban a boltosok közti árharc küldetés..), a kérdésem itt is időlimit van a küldetés teljesítésére, vagy ráérek később foglalkozni vele?
    2. én battlemage vagyok, és arra lennék kiváncsi , hogy akkor én a varázsbotok és ne a kardok, fejszék használatát erőltessem? valamint páncélokat(heavy armort hordok) se cserélgessek, inkább a kék gömbökkel jelölt cuccokat keressem?holott azok semmi védelmet nem nyujtanak?
    3. mi van ha egy mellékküldetést nem folytatok? azonkivül hogy elesek ajutitól?

    köszönöm előre is a válaszokat
    3.
  • MrStokes
    #9385
    Ezek szerint nagyon hasznos tud lenni az alkimia, penzkeresesre is, meg kalandozasra is 1arant.
  • grebber
    #9384
    Na elkeztem végre én is nagyon tetszik a game eddig bár csak 30 perce tolhatom nagyon szép és jól fut lenti konfiggal mediumra tette a gép majd ha lesz több idő leirom hogy fut teszek be képeket FPS-el.Szemmel láthatóan nem akad bár még a katakombákba vagyok lent.
    Eddig nagyon zsír a game!!!!!!!!!
  • Jumpy
    #9383
    öhm..üdv
    valaamit irt a manual arról is, hogy egy super charmot kapsz, vámpirként idővel,és akkor már mindenki szóba áll veled..
    Szóvalkitartás...én még csak 3. szintű vagyok..de a második alvásomból már piros szemekkel ébredtem,de gondolom majd,elmúlik ha jól kialszom magam
  • donpedro
    #9382
    Én lvl 19 vagyok, de csak most találtam először igazán értelmes (ebony) armort, ami ráadásul nekem nem is jó, mert én light-ra mentem rá, az ebony meg heavy. Glassból nekem is csak kardom van, igaz, abból mindenféle, rövid, hosszú, kétkezes.

    Mindenesetre az olyan barlangokat érdemes keresni, ahol emberszábásúak a lakók, tehát pl. orkok. Most legutóbb a Leyawiin-től nem túl messze délkeletre lévő romoknál találtam egy csomó orkot komoly cucokkal.

    Megjegyzem, hogy 10-15. szint alant óvatosan tessék duhajkodni, itt már nagyon komoly arcok vannak, pl 3 ork jöhet rád, amiből egy lő, a másik varázsol, a harmadik meg egy kétkezes glass claymore-ral ütlegel, és persze ebony páncél van rajtuk. Én pl csak úgy tudok boldogulni, hogy szuper potion-öket gyártok, pl, folyamatos heal fél percen át, másodpercenként 5 pt gyógyulás. Ugyanez van magickára is, igaz nekem most 69 az Alchemy skillem.
  • MrStokes
    #9381
    Szoval ha iszol rendszeresen vert ejjel, akkor nappal sem lesz gaz a napsutes miatt, es meg csak nem is latszik h vampir lettel? hmmm
  • Tobias
    #9380
    Sőt, azt is olvastam, hogy az NPC-k csak akkor nem beszélnek veled, ha már 4 napja nem ittál vért, mert csak olyankor ismernek fel, hogy mi is vagy valójában.
  • drop
    #9379
    hogy tudtad kigyogyitani magad ird le mert én most vagyok az de valahogy nem igazán tetszik föleg hogy napal is közlekednék
  • Fritz Von...
    #9378
    Beast köszi a helpet!
    Ezt tudva, már nem is annyira fontos, hogy ember (darkelf) legyek megint. :)

    A vámpírságnak a lényege összefoglalva, aki nem tudná. Ha megharapott egy, akkor szépen lassan te is vámpírrá változol. Főleg alváskor jönnek ezek elő és marha jó álmokat lehet látni. :) Minél több időt töltesz el evés nélkül (vérivás), annál inkább előjönnek a vámpír tulajdonságok. Kapsz egy pár extra skillt és varázslatot, ezek egy része nagyon hasznos. Azonban így sajnos csak éjjel lehet utazni. Minél erősebben vámpír vagy, annál erősebben hat rád a nap is, gyorsan lemegy a HP.
    Ha éjjel vért iszol, akkor egy jó ideig megint embernek nézel ki, a vámpír skillek eltűnnek. De így lehet beszélni bárkivel, nem fog visszautasítani, ráadásul a nap sem hat rád, lehet a szabadon mászkálni.

    Most fejeztem be a mage guild tagságot, apprentice vagyok. :P
  • Tobias
    #9377
    Azt olvastam, hogy ha vámpírként vért iszik a drága karakter, akkor az elkövetkezendő 24 órában nem sül meg a napon... ez igaz?
  • ZsZso
    #9376
    Én elolvasnám a FAQ -t helyedben. Hátha segít. Azé' van.
  • MrStokes
    #9375
    Nagyon cseles :D
  • Lacc
    #9374
    Az elején kapsz a papoktól, akikhez a király küld.

    De ha nincs meg a lovad, és nem döglött meg, akkor a legjobb, ha a térképen elutazol egy másik városba, így a lovadat bepaterolja a legközelebbi istálló mellé.
  • Aragorn10
    #9373
    Na végre kigyógyultam a VÁMPÍRSÁGBÓL HAHA