41716
  • cuccok
    #9533
    nem futna szerintem(szinte biztos)
  • tegla
    #9532
    Gratula :)

    Nos a ruhákat valszeg a ruha/armor árusnál de van aki szinte mindent vesz csak lehet,hogy nem ad érte annyit mintha egy "szakosodott" árusnak adod el.
    Én Thief-guild tag(is) vagyok igy a lopott/talált/zsákmányolt cuccokat is a saját guild-beli árusnak adom el nem nézegetem mennyit ér,stb ami nem kell eladom neki-mindent megvesz.
    De ő csak guild tagokkal üzletel.
  • Laky
    #9531
    miért jó vámpírnak lenni? :)
    kezdő vagyok elder scrolls-ban :]
  • Mr_no_NaMe
    #9530
    Asszem van 1 modötletem :)
  • PiszkosFred
    #9529
    Lehet. Kritériumok vannak csupán, de ezek egyike sem az, hogy már máshol tag vagy. Harcosoknál erkölcsi bizonyítvány kell. Tolvajoknál az ellentéte, a DBnél meg a szöges ellentéte;] Mágusoknál mind1 mit csinálsz (a mágia iskoláknak fejlettnek kell majd lenniük, ha az egyetemre is be akarsz jutni), de egyébként csak írtsd és ne pártold a nekromata vonalat, az nekik elég :D Aréna meg, hát az aréna, éld túl.
  • Fejes021
    #9528
    ha találkozok egy vámpírral és gyorsan elrágok egy fokhagymát akkor nem harapnak?
    vagy csak simán senki nem jön a közelembe a hagymaszag miatt:D
  • Dzsiti999
    #9527
    Pár órája kezdtem a játékot, és nagyon tetszik :) Már rögtön bele is futottam pár vámpírba :D Nem haraptak... Na mindegy. Egyenlőre nem is akarok vámpír lenni. Majd :D
  • o.san
    #9526
    siker! másik kérdés :)
    a ruhákat hol tudom eladni? mert kaját piját tudom hol de a ruhát nem. Imperial cityben vagyok!
  • Aragorn10
    #9525
    Ha valaki tudja segíthetne!! A szigeten ahova elteleportál Martin ott van egy ajtó a barlangban ahová menni kéne de nem tudok bemenni az ajtón és nem értem miért????
  • reménytelen
    #9524
    A telekinézissel mozgatott tárgyat melyik gombbal lehet lerakni a varázslat elmúlása előtt?
  • tigeroo
    #9523
    huh, nagyon durva game, 100% tökéletes...pár év mulva ki is próbálom :)

    most ATi Radeon 9000 64mb , Athlon xp 1800+ , 768mb Ram...

    futna rajta?:D
  • o.san
    #9522
    köszi, kipróbálom!
  • tegla
    #9521
    Uhh kicsit zavaros a kérdésed de kb belőttem mit akarsz...remélem sikerül a spoiler...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval az ürge bemegy az ajtón Te meg fel a lépcsőn a fenti ajtón át.Ott ahogy beléptél az ajtón vagy előtte "sneak" mód,picit kikukucskálsz v. vársz és lent jön az egyik csuklyás,dumálnak.Közben ugye Te látod,hogy neked szemből jön még 2 csuklyás muksó.Nos itt nekem úgy müködött,hogy mikor jönnének át,nyitják az ajtót Én gyors megfordultam és kimentem mert ha nem akkor észrevesznek,és kint egyből az egyik csóka elé toppantam mivel sneak módban voltam elszedtem tőle a könyvet hirtelenjében és kinyirtam aztán kész.
    Namost ha nem birod kinyirni de elszdted a könyvet,talán sikerül elfutnod.
  • o.san
    #9520
    bocsi hogy megint de nem tudom megcsinálni! mikor volume 4 ért vagyok a csatornában tényleg kint kell várnom, hogy nehogy lebukjunk hogy nem egyedül jöttünk? vagy be kell menni szétkapni azt a három genyót!? na szóval a 3 genyó mindig legyilkol!
  • Mayday
    #9519
    Okes, koszonom :)

    Nem "megszallottan" kerestem a guildet, csak pletykaltak, hogy szivesen latnak uj tagokat, tehat tudok rola, hogy van :) A tolvajok meg mar megkerestek.

    Szoval meg annyi minden van elottem, hogy meg nem is jutottam odaig, hogy igazan keressem azt a guildet!
  • Hmuda
    #9518
    Nem egy nagy ördöngősség kideríteni. Odamész egy őrhöz, megkérdezed merre vannak a céhek, odamész és jelentkezel.

    Amúgy tuti lehet, mert én most jelenleg mind a fighter, mind a Mage guild tagja vagyok.
  • kill3r22
    #9517
    ezt a szöveget egy haver küldte át illetve egy kis értékelést...és nehari de nem mondta honnan van...de beteszem "" közé...:)
  • Hmuda
    #9516
    Tudom, csak nagynéha kijutok a fórumra (hiába, addiktív no) akkor onnan kezdem ahol abbahagytam. :-)
  • DonnieBrasco
    #9515
    Köszi, ez nagyon jó.
    19''-es TFT-n nyomom és eléggé zavartak a ló méretű sorok az INV-ben... :(

    Amúgy lvl 6, 12 óra játék, 10 küldi, 31 felfedezett hely :))

    DB

    Nirnroot 4 darab eddig :)
  • Mayday
    #9514
    Udv,
    Kerdeztem mar lentebb, de eddig senki nem valaszolt, tenyleg nem tapasztalta ki meg ezt senki?

    Dolgozhatok tobb guildnek is? Mert mostmar felkerestek a Thieves Guildtol, de a Fighter Guildhoz is szivesen beallnek dolgozni, ha megtalalom.
  • Xeran
    #9513
    nekem néha alt tabozás után fagy a gém , nálatok van ilyen jelenség?
  • Newfronter
    #9512
    Gyors utazást kikapcsoló MOD
  • LegionarR
    #9511
    Kicsit messze van már az az üzenet Hmuda :) De nyilvánvalóan idegesítő...
  • Hmuda
    #9510
    Utoljára mondom:

    1: Capslockos üzeneteket most felejtsd el.
    2: Próbáld már meg összeszedni a gondolataidat és egyetlen üzenetbe leírni őket, ne szemeteled tele a topicot, csak mert nem tudsz normálisan fórumozni.
    3: Ez egy fórum, nem chat. Ha nem kapsz választ egy kérdésedre akkor várj tovább vagy törődj bele, de azzal, hogy itt akaratoskodsz nem jutsz előbre.
  • Ch_Slater
    #9509
    Te buta. attól még DB Írországban él. és csak ezért nem fog hazajönni a benzinkút mögé.. :D
  • MrTressy
    #9508
    :DDDDDDDD
  • s0n1c
    #9507
    Hogyan kell a kamerát mozgatni a karakterem körül?
  • LegionarR
    #9506
    Íme hogyan használjunk ki egy csapdát :)
  • Voltan
    #9505
    Jah, gondolom, elmentettem azon a helyen, csak ki akartam próbálni a dolgot. Lehet, hogy nem szereti az ork vért...
  • LegionarR
    #9504
    Ezek túl sokat járőröztek együtt :)
  • Kandurex
    #9503
    Lehet finnyás lett azóta :DD

    Ne akarja annyira amúgy vámpír lenni, az első pár órában még jó szórakozol, aztán már nem annyira. Eltorzul a karakter, szinte senki nem áll szóba veled, csak éjjel mozoghatsz, állandó vérszívás és szívás :D
  • Crazy Mate
    #9502
    Tud valaki a morrowind:bloodmoon-on kívül vérfarkasos játékot?
  • o.san
    #9501
    mikor volume 4 ért vagyok a csatornában tényleg kint kell várnom, hogy nehogy lebukjunk hogy nem egyedül jöttünk? vagy be kell menni szétkapni azt a három genyót!?
  • Voltan
    #9500
    Hát, én ott vagyok a vámpírnál, de az istennek se akar megharapni, csak a tőrjével döfköd...
  • Kandurex
    #9499
    ...hátőő.. egy játékkal játszunk? Felveszed a küldetését, és a térképen mutatja!
  • icewolf
    #9498
    Te buta. Az Automex egyik székhelye ott van a Lurdi mellett, a Benzinkút mögött. Én ott vettem...
  • Crazy Mate
    #9497
    Kandurex,odamegyek az orkhoz,aztán hova tovább?
  • Laky
    #9496
    mégegy kérdés: hol tudok sooook-sok lock picket szerezni? :]
  • Ron Ragm
    #9495
    Windows újraindítás után egy darabig tökéletesen megy a játék, majd egy idő után elkezdi a következőt csinálni:
    kép
    Legfrisebb nvidia driver, legfrisebb directx-el. Ötlet hogy mitől van?
  • ZsZso
    #9494
    Köszi, de én jobban vágyom egy kis leírásra, mint arra, hogy találkozzak egy vámpírral :))))))