41716
  • j0nNyKa
    #9573
    beszelj 1 pappal akarhol, es o ad majd questet, hogy hogyan gyogyulj ki (megjegyzem draga, hosszu, es bonyolult folyamat... egyszerubb ha visszatoltod az alvas elottre, es megiszol 1 potion of disaset)
  • Fejes021
    #9572
    egyre jobb a faq, csak így tovább ZsoZso!!
  • j0nNyKa
    #9571
    annak a questnek mindenkepp az a megoldasa, hogy nekedesik a foszer
    es hat tied a haz, csak epp aludni nem tudsz benne, ami a lenyeg lenne
  • Laza
    #9570
    Vki dobhatna egy provot, hogyan tudok a leggyorsabban megszabadulni ettol a szrtol :)
    Jatszanek tovabb, de nem igy ...
  • j0nNyKa
    #9569
    antianalisinget
  • j0nNyKa
    #9568
    na igen de nem almodban lettel vampir, hanem meg vmikor hamarabb
  • j0nNyKa
    #9567
    nem nagyon van ilyen, hogy hozd el, de ha van, megkapod a questet, amint nalad van a targy, illetve nem tudod eladni, tehat a foszalnak semmikepp sem lesz baja
  • Laky
    #9566
    kissé hormonzavaros :D
  • Fejes021
    #9565
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valakibeszélt már Glarthirral Skinradban?
    Na én megfigyeltem mind a 3 embert és arra következtetésre jutottam hogy egyik, sem kémkedik Glarthir után erre ő azt mondta hoyg én biztos falazok nekik, ezért meg akart ölni, de kikapott :D elvettem mindenét, majd kifosztottam a házát a kulcsával.


    Ha meg ölök egy embert és nála volt a háza kulcsa, így szabadon járok ki be a (volt) házába, akkor a háza autamatikusan az enyém?
  • BlackShadow
    #9564
    hali! én most próbáltam ki.. hát csak az órát néztem h baze most már abba kéne hagynom más dolgom van:P nincs egy ütős gépem így nem megy maxon de ahogy elnéztem most jól fut.. kivéve az elején amikor a királyt folyton megtámadják a bérgyilkosok és mikor meghalnak vmiféle effekt kiséretében visszaváltoznak.. nos az az effekt alatt kb lemegy 0.5 fps-re a játék.. mit kapcsoljak ki v vegyek lejjebb ? :)
  • Laza
    #9563
    Sz..pat a jatek!! Nem kellett vampirt keressek az atvaltozashoz, 'hazhoz' jottek :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eppen Hackdirt (a leegett kis varoska) Inn-jeben talalt naplo tulajdonosa utan nyomozok, mikor egy csapoajton at lejutok a varos alatti katakombaba, es ott orzik bezarva a naplo tulajat. Kiszabaditom, meg minden (leadom a kuldit) ... eppen lvl-t (6.) is novok alvashoz keszulodom eppen egy szaloban, amikoris alvas utan egy uzenet, 'vki almomban az agyam melle lepett, es megharapott' ... fasza ... es nem tudom kikerulna, hacsak tobbet nem alszom :(


    A szep moi arcom ferfiva 'valtozott' :P



    Ilyen volt :)


  • Since
    #9562
    OFF
    Aki tudna adni nekem egy felhasználónevet valamelyik oldalhoz ahonnan meglehetne szerezni azt megköszönném. Nem azért mert csóró vagyok, hanem mert most merült le a telcsim és matávosról meg valamiért nemtudok küldeni :-) Ha lenne valaki ilyen üzenjen privátba. Természetesen honorálni fogom és jövőhéten viszonzom jótettét :-)
    ON
  • PyRex
    #9561
    Őő, tényleg: ha van egy fontos küldetés, mondjuk a történet fő-szálában. Amikor el kell hozni valahonnan valamit. Hogyha én küldetésen kívül még előtte odamegyek, akkor is ott lesz az a valami??? És ha igen, és elhozom és eladom pl.... Akkor mi lesz a fő cselekményszállal? :D
  • PyRex
    #9560
    Amúgy addig nem is lehet ezekszerint találkozni vele. Mármint én most mindenféle Guild nélkül is kérdezősködöm róla, de csak azt a választ kapom, hogy "senkiházi tolvaj, törvényenkívüli, stb."
  • j0nNyKa
    #9559
    csak de :]
    #9556: strength-et noveled
  • PyRex
    #9558
    Csak nem Grey Fox....? :D
  • raziel.
    #9557
    srácok linkelje be valaki azt az oldalt amelyiken volt 4-5 mod oblivonhoz

    ty
  • o.san
    #9556
    a teherbírásomat mivel növelem?
  • o.san
    #9555
    ha bizonyos idő után akkor valami puffer szar lehet, valami memória nem ürül rendesen, ez általában driver csere után megoldódik ,de mint mondod a legújabb van fent csere egyel előzőre. próba!?!
  • PyRex
    #9554
    engem NAGYON érdekel. ha hazaérek, fel is rakom :)
  • Sheltem
    #9553
    Hát lehet nem guild akkor de az utcán megszólított egy vámpír és azt mondta segíthetnék neki pár dologban... Aztán rögtön adott is egy questet.
  • j0nNyKa
    #9552
    miaza vampire guild ?
  • Sheltem
    #9551
    Én 3at csináltam eddig a thiefesek közül most léptem rankot. Beléptem a vampire gulildbe is és keresem most a harcos guildet , csak fingom nincs hol találom meg.
  • Sheltem
    #9550
    Zsíroslecso
  • j0nNyKa
    #9549
    sztem van az 15 is, a legutolso raadasul olyan hosszu, bonyolult, es izgalmas, hogy feler 5 masikkal :]
  • Sheltem
    #9548
    Mennyi quest van a Thief Guildben Johnnyka? Van legalább olyan 10?
  • kHares
    #9547
    Ismét megkérdezném akik modot töltöttek honnan töltötték? Mert a fileplanetes fizetős, gondolom nem fizetnek rá elő, google meg nem sokat segített(és a faqban is le lett felejtve a link)
  • [Jakuza]
    #9546
    Leirnad priviben a fighter guild lelohelyet ?
  • j0nNyKa
    #9545
  • PiszkosFred
    #9544
    Nem fog futni gef4es szériával, akár ti, akár mx.
  • Gibor
    #9543
    igen eszi rendesen....
  • schub
    #9542
    hali

    gef 4 ti 4200as kártyával próbálta már valaki?
    futott?
  • Mr_no_NaMe
    #9541
    Jah lol...amúgy nagyon zabálja a vasat? Most nemtok semmit sem nézni mert beszart a videokarim azt most egy mx 440 van bent...
  • Mr_no_NaMe
    #9540
    Ja, hogy két kilóméterre ellátsz? Elég kellemes :)
  • Gibor
    #9539
    High Dynamic Range, semmi lényeges inkább a fényekkel szorakozik pl. mikor sötétből hirtelen világosba érsz akkor kis időre megvakulsz....
  • reaper4
    #9538
    high dinamic range
  • VampireLord
    #9537
    hello all ismét! lenne egy technikai problémám, és hát nem hiszem, hogy megoldást kapnék rá, de ötleteket szívesen fogadok. Az a gondom, hogy egy bizonyos idő (van hogy 10 perc van, hogy akár 40 perc) után a játék hangjai bekattannak és minden hang mintha a 2x sebességére kapcsolt volna... legújabb hangkártya drivert is felraktam, semmi... lehet hogy codecprobléma? pls help, mert nagyon idegesít, hogy megszólítok valakit aztán az meg hupikéktörpikék hangon kezd el hadarni... :(
  • Mr_no_NaMe
    #9536
    Lámaság de mi a tököm az a HDR??
  • Fejes021
    #9535
    ha már akkor bocs
    oblivion cikk az sg-n
  • Davidus
    #9534
    ki lehet kapcsolni a HDR-t mert úgyse látsz naplementét így jobb FPS-t kapsz