41716
  • JackDaniels #9895
    Utána mán csak a stáb lista van.:))))))))
  • deep
    #9894
    Ha végigjátszom a fő küldiket, utána ugye nincs gémóver?:D
    Tehát csinálgathatom tovább a mellékküldiket ugye?
  • VampireLord
    #9893
    Thx az infot, megkeresem :)
  • olos123
    #9892
    Na szöval a zárfeltörés menete a kövekező:




    - A peckek beakasztásának sorendje mindegy

    - Figyeld meg hogy ha fellöksz egy pecket, az milyen gyorsan esik vissza a kiindulási állapotba
    - És próbáld meg észrevenni hogy mikor esik vissza a leggyorsabban
    - Ha erre rájöttél akkor lökdösd addig amig a leggyorsabban jön vissza és ekkor lökj rajta mégegyet és akaszd be!!!
    -CSAKIS a leggyorsabb visszaesés után lehet beakasztani!

    - Ha valaki nemn ért rajta valamit irjon!
  • BBalee
    #9891
    Én ugyan mágus vagyok és azokkal elég egy open lock spell Very hardhoz igaz Alterretion 75 kell, de azt pillanatok alatt el lehet érni az olcsó shield varázslat állandó gyakorlásával, csak rá kell tenni a billentyűre egy nehezéket, majd elmenni kajálni... :)))

    De kíváncsi lennék rá mert lehet kipróbálom harcossal is vagy tolvajjal.
  • CUCLI
    #9890
    eldöcögne
  • Narancs89
    #9889
    srácok
    amd2500+ 512ddr meg ati 9600as vidkarival h futna a game?
  • Tobias
    #9888
    Ezeket a kérdéseket egyedül találod ki?
  • CUCLI
    #9887
    nekem még leírhatnád mert az easy is gondot okoz néha :D
  • Hmuda
    #9886
    A cuccok szinte biztos hogy a helyükön maradnak, a hullák viszont 100%, hogy idővel elrohadnak (valószínűleg akkor tünnek el mikor respawn van). A főváros melletti (fenének nem lehetett valami normális nevet adni neki? :P) Ayleid romokat hamar kifosztottam. Most nemrég újra lenéztem, hogy valami élőhalotthoz köthető dolgot tudjak szerezni egy küldetéshez, erre még mindig ott hevertek a kövön a jópár szinttel ezelőtt otthagyott béna cuccok. :-)
  • CsőKujts
    #9885
    Hi! Biztos előbb utóbb megtalálom de már sok jó cuccot loptam, főgórét imperialban azonnal kizsebeltem pld. érdekelne hol lehet eladni a szajrét. Valaki segéljen pls ha más nem priviben. Thx!
  • Xian
    #9884
    Iszonyat nehéz ez a game.
    Másfél órája harcolok valami várban (A király fiát ahol megtaláltam) a scramp ok vagy mik ellen.
    Semmi értelmes fegyverem. Semmit fel nem lehet venni.
    Van 1 flare varázslatom.
    Nem értem, miért ilyen kevés a fegyver. 6 -os kard de hiába ütöm 8-10 -szer semmi, nekem ugrik + kilő valami lángot és már végem is.
  • olos123
    #9883
    Na végre rájöttem hogyan lehet kinyitni tutira a zárakat! Még a very hardot is egybol kinyitom, érdekel valakit a tecnikám vagy mindenki tudja már?
  • PyRex
    #9882
    passz :(
  • cenobite
    #9881
    "Screenshot deaktiváló bug" kijavítására nem jött még rá senki?
  • dronkZero
    #9880
    Amíg ki nem lépsz a játékból? Hát, nemtom, én ki-kilépegetek ide a fórumra, és emellett már párszor elmentem a lemészárolt banditák hullái mellett. Sőt, gyűlnek a hullák azon a helyen, ahol az utonállók szeretnek magpróbálkozni a rajtaütéssel... Szerintem játékidőben pár nap, míg "elrohadnak"...
  • PyRex
    #9879
    Hmm, tehát ha kilépsz, akkor esetleg eltűnik? Vagy ha mondjuk elmented és visszatöltöd?
  • CUCLI
    #9878
    ottmarad a fegyver amíg ki nem lépsz a játékból. próbáltam. vettem valami kardot de megteltem... elmentem imperial citybe. ott eladtam pár dolgot. visszamentem és felvettem a kardot amit eldobtam :)
  • PyRex
    #9877
    Igen a házamból nem tűnik el semmi, ez eddig ok is (bár ki tudja, hogy esetleg valamikor jár-e arra tolvaj). De ha mittudomén: valami miatt már nem tudok elvinni egy helyről egy cuccot... Akkor ha később visszamegyek, vajon ott lesz még? Mondjuk az erdőben egy eldobott fegyver, stb. Ki kéne próbálni. Mondjuk ha NEM lenne ott, az lenne a reálisabb :)
  • beamkiller
    #9876
    hellosztok! sajna megakadtam a jatekban meg az elejen a foszalat viszem, megvan a negy konyv elvittem a nonek a konyvtarban es o elmondta hogy hova kell menni. nos a megoldas vhol az imperial tower alatti utcanal van oda is meek es van ott kripta egy herceg a nyil odamutat de en nem latok ott semmit.kell varni vmi napfenyre:D
    de nem tom hogy mire. pls aki tud segiteni irjon egy mailt: [email protected]
  • Kockáspiton
    #9875
    Én is megvettem azt a házat talán 2. vagy 3. napon akkor letettem oda a rég jó öreg steel claymore-omat, és egy gladiátor páncélt a székre és most nagyjából a 23-24. napon még mindíg változatlanul ott van.
  • PyRex
    #9874
    hogy nyitsz zárat akkor? :)
  • BBalee
    #9873
    Na Kerestem neked egyet:

    Skingrad / M. Guide / Vigge The Cautions.

    De ha mágus vagy akkor te magad is fel tudod tölteni, annál az oltárnál ahol a Varázsbotot kelle elkészíteni az Imperial Cytiben.
  • cuccok
    #9872
    a guildokban hogy lehet küldetéseket vállalni ??
  • VampireLord
    #9871
    Valaki írna egy pontos leírást, hogy hol tudom újratölteni a botom? mert már elég sok mage guildet megnéztem és semmi...:(

    tehát amire kíváncsi lennék: Város, Épületnév, Személy

    köszi!
  • tegla
    #9870
    Ja,hát nekem nem tetszik ez a zárnyitás "aljáték" sem;igy gyorsabban végzek pénzzel és a zárnyitás is automat ofc.
    Nem ez a része éltet a játéknak :)
  • BBalee
    #9869
    A Charm varázslat 100%-os eredménnyel növeli a bizzalmat a jó kapcsolat irányába. Elég csak néhány másodpercig tartó is, hisz amikor beszélünk akkor megáll az idő. Ez talán bug :)
  • tegla
    #9868
    Btw akinek kell a Collectors Edition térkép annak elküldöm e-mailban mert 19mb és feltölteni még nem birtam sehová(képfeltöltés.hu,stb)v. türelmetlen voltam.
    Ha vkinek van publikus ftp-je oda is feltöltöm szivesen kb 4300x3600 képpontos szal elég nagy :)-egyébként a #9777 hozzászólás torrent linkjét követve letöltöttem.
    Köszönet érte a link megadójának!(maffia79)
  • PyRex
    #9867
    Ja, mármint nem a ló :PPPP
  • PyRex
    #9866
    Ez én vagyok, elég jó kép lett, lehet elmegyek színésznek is :))))

  • PyRex
    #9865
    Pénzt? Minek? Rohadt egyszerű az a kis játék, amivel megkedveltetheted magad. Egyszer rájössz a logikára és kész. Én most mindenkivel 70% felett "végzek" - és ingyen. Bár amióta megcsináltam a fő küldetéseket, 80% felett vagyok mindenkinél :)))
  • ZsZso
    #9864
    Eddig ami szembetűnt az, hogy nincs élsímításom (mivel HDRrel megy most, eddig meg bloomoztam) - de nem igazán zavar - és talán a texturák minősége lett medium. Amúgy nagyon baba. Kint, az erdő csodás! Az én beállításaimmal nem volt egy szál fű se, mert nagyon akadozott ... így viszont megy akadás nélkül (csak akkor akad, amikor épp betölti a dolgokat).
  • tegla
    #9863
    A bizalomhoz bővel elég,mikor beszélsz egy npc-vel az "arc" ikonra kattintva lefizeted vagy megkedvelteted magad.Én miding pénzt adtam.
    Elég volt 70% felettire menni és egyből óriási cimborák lettünk és mindent elmondott amit csak kérdeztem :)
  • PyRex
    #9862
    Hmm, hmm, nálam is 6600GT, lehet, hogy én is kipróbálom. Néztem a képeket amúgy azon az oldalon, de nem vágom, hogy vajon miket vett le a grafikából? MErt küldősre csak minimális változás látható :D Nem tudod??
  • ZsZso
    #9861
    Vki említett egy jó kis linket, ahol hasznos tanácsok voltak a játék finomhangolásával kapcsolatban. Kipróbáltam ... . Nagyon bejött. Változás óriási! 6800as kártyára vannak a beállítások, az enyém ugyan "csak" 6600GT, de szuperül megy. Néha-néha megakad ... viszont ... az előző beállításomnál is nemegyszer megesett ez. Továbbá az a beállítás közel nem ment rá ennyire a minőségre. Szinte nem is értem hogy lett ilyen szép.

    Szóval köszönöm szépen a linket! :)

    Frissítettem a FAQ-t a linkkel, meg ott olvasott hasznos tanácsokkal. (pl. hogy használjuk ki a sok sok RAMot, ami a gépünkben csücsül)
  • PyRex
    #9860
    Jah, ezt kezdtem most én is... :D De az a jó, hogy ilyen picit durvább cuccokkal azért már jó eséllyel indulhatok el barlangokba, stb. És valószínű, hogy élve fogok kikeveredni onnan :D

    Ja kedvencem a Varla Stone, aki tudja mire való, az tudja, hogy miért, ráadásul trükközni is lehet vele :)) (Meg több ezer - esetenként 10 ezer aranyat spórolni :)))
  • cenobite
    #9859
    Én a főszálat továbbra sem kezdtem el. :) Sztem nem is fogom még egy jóideig. Jobb kalandozni CSAK ÚGY!
  • PyRex
    #9858
    Vettem egy tök gagyi kis házat Imperial Cityben a Waterfront -részen. Egy ilyen kis halászkunyhó. Vettem bele pár szekrényt meg ládát és most tök jó, mert nem kell aggódnom amiatt, hogy esetleg egy jó cuccot ott kell, hogy hagyjak valahol, mert csak hazaviszem és ha épp feltehetően olyan küldetésre megyek, ahová nagy valószínűséggel nem kell az aktuális cucc, akkor be a ládába a házamba és csá :) Így mindig van legalább 100 egységnyi szabad "kapacitásom", hogy ha tápos cuccokat találok egy sötét barlang legmélyén, akkor el tudjam hozni :D

    Amúgy valakinek van tapasztalata ilyen dolgokban, hogy pl. ha ott hagyok valamit valahol (fegyver, egyéb cucc), akkor az ott marad-e, pl. ha később visszamegyek érte...? Vagy csak bizonyos helyeken marad, de mondjuk a nyílt utcán nem?
  • PyRex
    #9857
    De ezt mondom, hogy nincs vége :) Pont ez a lényeg... Most kezdek igazán játszani. Kit érdekel a fő küldetés... "Ti", akik nem foglalkoztok vele, titeket sem érdekel :) Én meg pontosan emiatt csináltam meg azt először, mert az TUTI megcsinálható ugye 1-es szintről kezdve, mert nyilván így van megírva a game. De annak a cselekménye a teljes játék talán 1%-át teszi ki (ahogy látom), tehát most, hogy "letudtam" a fő történetet (ami végülis izgalmas volt, de szerintem nem annyira mint egy guild, vagy hasonló), most folytatom minden mással...
  • PyRex
    #9856
    Bár csak 7-es a karakterem, de iszonyat brutál cuccaim vannak :) Az összértékük aranyban a 20 ezret verdesi :) 1000 arany feletti mágikus gyűrűből van vagy 3, páncélból is, fegyverből van egy 7700 aranyat érő, stb. Ezek szinte mind mágikus cuccok, amikkel a 7-es szintű karakterem iszonyatosan tápos - szerintem. Ezért tudtam megcsinálni. Amúgy a csúszkán nekem a nehézségi szint középen van - szerintem elsőre (0 tapasztalatom van az ilyen típusú játékokban eddig) ez korrekt, aztán majd meglátjuk. De az utolsó 2-3 küldetést a fő történetben eléggé megszenvedtem, szóval nem volt olyan könnyű megcsinálni. És a játék nagyon jól megtaníttatta velem, hogy igenis mindent ki kell használni, a varázslatokat is, a potionoikat, stb. És tudni kell mikor, mit használsz és mivel kombinálod. Volt olyan helyzet, hogy pl. állandóan kinyírtak egy perc alatt, aztán az egyik ellenféltől felvettem egy speckó gyűrűt és azzal meg már nem is volt nehéz annyira a harc. Szerintem a fő történet megtanít arra, hogy hogyan kell játszani ezzel a játékkal, hogyan kell boldogulni a világban. Aztán jöhet a többi küldetés, ami szerintem sokszor jóval nehezebb, mint a fő cselekmény (ezért is lehet magasabb szintre fejlődni bennük).