41716
  • Shodan
    #9935
    tök mindegy mert sehogy nem akar menni, se úgy hogy kiírtam dvd-re, se úgy hogy a gépen levő isot bemountolom daemonba :(( ekkora szopáast
  • Kandurex
    #9934
    Ott én is átkozódtam. Kénytelen vagy kicsit tápolódni, jobb cuccokért, varázslatokért. (bár elbaszott fejlődés rendszer miatt, hiába mész vissza erősebben, ugyanúgy ők is fejledtebben várnak)
  • olos123
    #9933
    Valami please segítsen ebben:

    Kaptam valami Fingers of... nevű küldit amikor a mage guildba próbáltam felvételt nyerni. Ennek a küldinek a második részében valami hegyre kell felmennem és elolvasni a csávó jegyzeteit amit a könyvből szedett ki majd az alapján csinálnom valamit. De nekem nincs az inventorymban az a papír!!! Mi a baj? Meg mi a neve annak a papírnak?
  • Halfer
    #9932
    rögtön az első Oblivionba lépés után amikor a toronyban keresem az elhúrcolt embereket, mondtam az első túlélőnek hogy maradjon velem. az a hülye folyton meghal, (1) másképp alakul ha hagyom meghalni? haladok haladok de az a hülye meghal mindig vhol. sokszor elhagyom magam mögött hogy várjon de utána megint baja lesz. (2) bizonyos cast tud csak gyógyítani mást? (3) uccsó kérdésem hogy sok torony van, mindbe vannak túlélők vagy ha nem akkor melyikbe menjek h ne kelljen sokat hentelni?
  • Kockáspiton
    #9931
    Ha végképp nem megy állítsd easyre a nehézséget gampeplay optionsban, de ne maradj ezen a nehézségi szinten, mert így nagyon elrontja a játékot, hogy 1 daedra lord 1 csapás rusty iron daggerrel...
  • hen-tes
    #9930
    olvasd el a naplódat :P
  • tegla
    #9929
    Muhahaha ja akkor elég nehéz beakasztani,el lehet aludni közben :)
  • VampireLord
    #9928
    ott állok az ember eőtt (Skingrad / M. Guide / Vigge The Cautions) és csak beszélnitudok vele, nem tudom vele feltölteni a botom... nem értem
  • s0n1c
    #9927
    jah ált. szokott működni, kivéve ha sokat iszom :))
  • CUCLI
    #9926
    én simán winrarral.
  • tegla
    #9925
    Most akkor deamon tools v. nero verzió érdekel?
    Bár sztem deamon tools-nál tökmind1
    Nekem Deamon Tools 3.46 van fent.
  • Shodan
    #9924
    Oh már lehet tudom mi lesz a gond ti total commanderel tömörítettétek ki vagy simán winraral?
  • CUCLI
    #9923
    nekem a 4.0 daemonnal ment szépen. semmi gebasz nem volt.
  • cuccok
    #9922
    én a 4-est használom
  • Shodan
    #9921
    #9914 valaki? legalább azt mondjátok csak hogy melyik nerot használjam 3.47 vagy 4est?
  • Davidus
    #9920
    ha nem jön be akkor ne erőltesd:)
  • olos123
    #9919
    Ezt örömmel hallom:D
    Neked müködik ez a módszer?
  • s0n1c
    #9918
    -CSAKIS a leggyorsabb visszaesés után lehet beakasztani!

    Ez a mondat nagyon tetszik :)))
  • cuccok
    #9917
    van már vahahol végigjátszás ???
  • olos123
    #9916
    Látom már érted:D De amugy 1 es Securityvel is kinyithatsz egy Very Hard zárat ezzel a módszerrel!
    De hát akkor nem tudom mi értelme a security skillnek:D

    Nekem is lenne egy kérdésem!!

    Kaptam valami Fingers of... nevű küldit amikor a mage guildba próbáltam felvételt nyerni. Ennek a küldinek a második részében valami hegyre kell felmennem és elolvasni a csávó jegyzeteit amit a könyvből szedett ki majd az alapján csinálnom valamit. De nekem nincs az inventorymban az a papír!!! Mi a baj? Meg mi a neve annak a papírnak?
  • Xian
    #9915
    6 óra játékkal még mindig level 1 vagyok.
    Vagy 1 rossz 5 ös kardom + 1 flare varázslatom.
    kb 10 aranyam. Knight.
    Mi lehet a gond?
    Már másfél órája próbálok lenyomni 2 scram ot 1 teremben.
    Nincs sikerélménye a játéknak.
    Miért kell vaksötétben játszani?


  • Shodan
    #9914
    Most szedtem le, kíirtam dvdre telepítem, indítom, egy pillanatra felugrik egy fekete ablak és ennyi. gamecopyworldről leszedtem no dvd patcht de azzal se megy.valaki tudna segíteni? faqba nincs semmi. Ha daemonal mountolom akkor 3.47 vagy a 4.03ast használjam?
  • tegla
    #9913
    Olvass vissza,már leirtam.
  • qwer2000
    #9912
    köszi szépen megis nézem hamar :)
  • CUCLI
    #9911
    na még 1x :D
  • VKiller
    #9910
    Hi

    A lopott cuccot.
    A Thieves Guildon belül hol?
    Melyik városéban?
    Jó előre tudni


  • Anotino
    #9909
    Az volt az elso gondolatom hogy megnezem ott, de mondom magamban mit keresne a faq-ban egy ilyen huleseg, biztos csak en vagyok lumma :)
  • Solid Snake
    #9908
    F.A.Q-ból ollózva:

    Sűrűn kilép a játék, mi lehet a baj?
    a, megkeresed a "mpeg2dmx.ax" nevű fájlt és átnevezed pl. "mpeg2dmx.ax.old" -ra.
    b, elvileg HP nyomtató is okozhatja ezt. Ezért nyomj egy CTRL-ALT-DEL -t és a taskmenedzser folyamatok fülecskéjén törölj minden olyan processzt, aminek az első két betűje "HP".
    c, hallottunk már olyanról is, hogy az ffdshow zavarta meg a játékot. Szedd le a gépedről, egy próbát megér.
  • BBalee
    #9907
    Áhááá! értem már :)
    6-os skill-lel kinyitottam egy hard Zárat :))
    Köszi az infót.
  • qwer2000
    #9906
    sziasztok!
    nekem nemjó a játék valamiért :(((
    felrakom elindul minden de 5 percenként kilép és nemír ki semmi :(
    ATI X700 videokarim van 6,3-as driverrel.
    nemtudjátok mitől lehet? ha volt már róla szó akkor bocsi.
    Előre is köszi a segítségeket!
  • BEAST #9905
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    áááá , ez eszméletlen :D ... a kis assasinommal vettem mérgezet almát a Dark Brotherhood rejtekhelyén , mert miért ne , majd elmentem IC-be egy kocsmába aludni , gondoltam eladom hátha van olyan hülye aki megveszi , persze kinevetett a fogadós hogy ne nézzem már hülyének , majd miután "beszélgettem" vele egy kicsit , hogy megszeressen , a trade ablakban shift + klikk és ilyenkor nem eldobja hanem ingyen átadja a cuccot az npc-nek ... nem történt semmi mentem tovább lopkodni , másnak az újságok arról írtak és az emberek arról pletykáltak hogy valakit megmérgeztek a kocsmában :DD
  • BBalee
    #9904
    Mekkora skill kell hozzá?
  • cuccok
    #9903
    mellesleg válaszolni nem lett volna könnyebb ?
  • markastor
    #9902
    FAQ!!!
  • cuccok
    #9901
    nem 16 vagyunk
  • BEAST #9900
    shift + klikk a tárgyra
  • Anotino
    #9899
    hogy lehet targyat droppolni?
  • BEAST #9898
    4 guild van és egy nagy halom lovagi rend / egyébb rang
  • olos123
    #9897
    Természetesen!
  • Sheltem
    #9896
    3 guildhez lehet maximum csatlakozni összesen egyszerre? Vagy csak annyi fér ki de akár mind az 5höz is lehet?