41716
  • BBalee
    #9975
    A könyvet két embernek lehet odaadni. Ha először Elanának adod oda akkor kapod csak meg a jegyzeteit, de ehez várni kell 24 órát.
    Ekkor a könyvet elteszi, majd el kell tőle lopni és csak utána kell az M.G. be elvinni. igy meglesz a Recomendation is és a Notes is.

    A papír neve : Erana's Notes.
  • DonnieBrasco
    #9974
    Már Európában a cuccos :))

    Location Date Local Time Activity
    KOELN (COLOGNE), DE 26/03/2006 18:11 ARRIVAL SCAN
    LOUISVILLE, KY, US 26/03/2006 2:40 DEPARTURE SCAN
    LOUISVILLE, KY, US 25/03/2006 2:24 EXPORT SCAN
    25/03/2006 2:14 EXPORT SCAN
    25/03/2006 1:34 ARRIVAL SCAN

    Ha mákom van az éjjel áthozzák ide, aztán holnap megkapom. Elég lassúak voltak a srácok :(

    DB
  • Warheart
    #9973
    Sziasztok! Valaki el tudja nekem mondani, hogy hogy lehetne működésre bírni a gémet Gef4 Ti szérián? Aki kipróbálta vagy hallott róla az plz mondja el hogy mit kell tenni :)
  • PyRex
    #9972
    Soulgemekkel hogy buzerálod kedved szerint? Én eddig azt hittem, hogy azzal csak feltöltöd, ha lemerültek. Ezek szerint másra is jók? :) (/me láma)
  • Solid Snake
    #9971
    Sorry, csak találtam az nfo-t. :(
  • ZsZso
    #9970
    Nálam nem működött. Sőt a Cure of Disease se. Fura volt ... lementem vámpírokat ölni, aztán boldogan, harapás nélkül jöttem fel. Na mondom alszok egyet, mert úgyis szintet tudok lépni. PAFFF megharapott 1. Még jó, hogy volt mentésem :P. Azért kipróbáltam milyen vámpírnak lenni ... legalábbis "belekóstoltam" (hehe, szó szerint :).
  • PyRex
    #9969
    lol _:)
  • PyRex
    #9968
    És ez valóban PONTOSAN így van - én is ugyanígy nyitom a zárakat :)
  • Kockáspiton
    #9967
    Anyám! A játék nagyon jó!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Épp fighter guildos ügyekben Chorolban jártam, gondoltam útbaejtem Waterleah-ben a Reynolds testvéreket, de nekem támadt egy farkas lecsaptam, szintlépés ok keresek vmi helyet aludni, Hackdirt pont útbaesik, ok odamegyek leszállok lórol, emberke odajön rámordít, bemegyek a kocsmába, sehol senki, látok egy csapóajtót, avarage lockkal, ok kinyitom. Lemegyek, barlang lent tólem rögtön balra egy ketrecben annak az Argorian kereskedőnek a lánya és koponya hegyek, lány könyörög, hogy szabadítsam ki, kiszabadítom visszaviszem annyához, gondoltam visszamegyek a barlangba. Ok ott vagyok első hordó Drawen short sword, ok megyek tovább nekem támad egy Hackdirti Berthon, lecsapom, miután még 10-20at lecsaptam közben felfedeztem hogy a barlangból minden házba vezet létra ok fel a foagdóba, mald ki az ajtón. Kint látom emberkék jönnek ki a templomból, megnézem mi van benn, bent találok egy könyvet azzal a szöveggel hogy, vki adot nekik egy könyvet és ők ezt követik örökké. Beleolvasva a könyvbe hirtelen fura írásokat látok, pont olyanokat mint amiket akkor láttam amikor Oblivionban voltam, ok könyvet elteszem megyek ki. A lenti harcban eltörtek a dolgaim, és repair hammerem sincs gondoltam benézek a kovácshoz, bemegyek, kovács rögtön nekem ugrik, jó lecsapom. Megyek ki, emberke szól hogy menjek innen vagy a Brethonok elkapnak, ok még éppen látom amint egy félmesztelen emberke buzogánnyal csapkodja a lovam, odamegyek lecsapom erre huszan nekem támadnak, lekaszabolom az egész falut 0 bounty végeredménnyel (ők támadtak előbb!!), jelenleg hordom az összes cuccot eladni, de annyi van hogy még napokig pakolászhatok.
  • Magnum PI
    #9966
    Hi sikerült első nap kitiltatni magam mages guild-bol :) és ahhoz hogy visszavegyenek szerznem kéne még 20 vámpr "valamit". Hol találok vámpírokat a térkép melyik részén?
  • Tojesz
    #9965
    Ha kell CE, akkor sztem hozzas be külföldről
    Még olcsóbb is......
  • Lysandus
    #9964
    Ugyanez van nálam is. Valószínűleg egy fake verzióról van szó. Én öt napig húztam le, éjjel-nappal. Ki kell dobni, és keresni egy másikat. A CE verziókat tegnap néztem, már elfogytak. Állítólag holnap jönnek a mezei változatok az 576-ba. Viszont azt mondták, hogy az dvd-és lesz, az meg nekem nem jó.
  • VKiller
    #9963
    Thief's Guildot hol találok?
  • Tojesz
    #9962
    El kell érnie egy bizonyos szintet a skillednek, akkor sztem menni fog
    Eleinte nekem sem volt
  • Voltan
    #9961
    Tudom, már lerágott csont, és a FAQ-ban is benne van, de nálam az "Admire" körcikkes marhaságnál nem lehet elforgatni a körcikkeket (A FAQ-ban az van, hogy 1x lehet.) Mi lehet az oka? Enélkül elég nehéz...
  • markastor
    #9960
    Jajj, de jó nekem. :)
  • Laza
    #9959
    bug lehet, mert amikor visszamesz es beszelsz vele le kell zarodjon a kapu, es elkuld pihenni.
  • markastor
    #9958
    Na most én valamit nem értek az Arénával kapcsoaltban.
    Lemegyek oda, ahol a többiek gyakorolnak.
    Beszélek ezzel a Oxyn-al vagy kivel.
    "Bevesz" a klubba.
    Ad páncélt.
    Mondom neki, hogy kész vagyok a harcra.
    Kimegyek, megölöm az ellent.
    És ezután hogy lehet megint harcolni?
    Mert ha visszamegyek a faszihoz, akkor ő csak üvöltözik velem, hogy menjek ki harcolni, de az Arénában csak az ellenfelem holtteste van.
  • ReTeK
    #9957
    #9724

    kipróbáltam, működik Ti4200-assal (P3-1.3,512Mb) még játsz6ó
  • Gabyee
    #9956
    szerintetek a legújabb ati driver mennyi fps növekedést hozhat?
    az a goddom hogy eszméletlem lassú néha a játék,tök mindegy hogy leveszem az efekteket vagy sem az fps 15-35 között változik
    az érdekes az hogy ha bent vagyok a városban akkor is ennyi meg kint a terepen is!
    olyan mintha nem a konfigomon múlna ezért gondoltam driverre
    kb.olyan seb.fut most mintha egy 6600 vidkártyám volna meg 1GB ramom(a lenti íráskból következtetve)
    viszont X800pro kártyám és 1.5GB ramom van,ezért nem értem
    még ha csutkára lebutítom akkor is 70-90fps között mozog,pedig akkor már szinte nincs is semmi a képernyőn csak pár forulós papírfa meg kibasz nagy köd...azért ez durva:O
  • Sheltem
    #9955
    Köszönöm
  • ZsZso
    #9954
    Frissült a FAQ ... most már ez is benne van!
  • tegla
    #9953
    Nem,mondjuk ha guild tag vagy lehet olcsóbb-ezt nem tudom.
    De tuti guild-tagság nélkül is feltölti vki.
  • jazzy
    #9952
    Varla Stone feltolti neked a charget a fegyverekben, ruinokban talalod.
  • tigeroo
    #9951
    próbáltál aludni?? ágyban
  • Sheltem
    #9950
    Guildben csak akkor töltik ha tag vagyok ?
  • tegla
    #9949
    Varla Stone a recharges cucc neve ami katakombákban van 1-1,oszlop tetején itt-ott :)
  • Solid Snake
    #9948
    Még nincs tesztelve a módszer, akinek muszály ugyis kipróbálja: ha elkap egy vámpír, akkor 3 napod van elmenni egy templomba és "megfürdeni" a szenteltvízben ami a szentélyrészen van.
  • tegla
    #9947
    "lemerült" cuccot mágus-guildben töltenek fel 1érték-1gold szal elég drága v. catacombokban vannak kristályok kék-50gold-t ér és ha használod akkor manát tölt,van egymásik is(nem jut eszembe a neve) ez ritkább és 1000g az "ára" viszont ez újratölti a lemerült cuccokat-csak teljesen lemerültre érdemes elhasználni imo
  • Tojesz
    #9946
    Akkor lehet, csak én még a fő storyból csináltam egyet, azért hittem hogy az:)
    Most valami paranoiás elfnek végzem a küldijét:P
  • Sheltem
    #9945
    Lemerült = mágikusan lemerült fegyverekre gondolok. Valami templomban lehet ? Ha igen melyikben ?
  • Sheltem
    #9944
    Valaki #9939 re választ pls.
  • Shodan
    #9943
    most már ezt írja ki
  • ZsZso
    #9942
    3 az a completed quests, 1 pedig azok questek amit még nem csináltál meg, a kézben tartott meg az aktív quest.
  • Powell
    #9941
    Mage guild küldetésben tud vki segíteni?
    Neve vahtacen's secret , vmi Pillar nevű dolgot kell aktiválni talán.
    4 féle spellel kéne elvileg eltalálni a cuccot hogy működjön , de nagyon nemvágom mitkell csinálni :<
  • Tojesz
    #9940

    Itt tudod megnézni őket.Az egy kupa az a mellékküldetések, a 3 pedig a fő story
  • Sheltem
    #9939
    Nem igaz...Hol lehet feltölteni a lemerült fegyvereket? Sehol nem találom imperial cityben már 3szor körbejártam az egészet. (Ez az egy dolog van amire nem sikerül rájönnöm most)
  • ZsZso
    #9938
    TAB - aztán utsó ikon , majd
    balról a 3. ikon - aktív quest
    balról a 4. ikon - questjeid
    balról az 5. ikon - kész questjeid
  • Aldrin
    #9937
    hi! a feladatokat hogy tudom megnézni? amiket meg kéne csinálnom!
  • Kandurex
    #9936
    Ott a hegyen, van egy összeégett hulla, na, azt kutasd át, nála lesz a papír, vidd vissza a mágus luvnyának, erre kapod majd a további instrukciókat, és mehetsz vissza a hegyre :p... aztán majd lesz még ennek a küldetésnek folytatása :p