41716
  • MerlinW
    #10376
    Klikk a bannerre, ill van torrenten egy 600 megás pdf:)
  • Dns5000
    #10375
    Pajzs nelkul viszont tenyleg iszonyat nehez volt az arena nem tudom te egyaltalan, hogy maradtal eletben. A pajzs sokat segit. Idezes, vedekezes pajzsal, gyogyitas.
    A 3 gladiatorig igy mar viszonylag egyszeu volt a dolog, de itt elegge elakadtam.
  • Looserke
    #10374
    Hali! Van egy SpellSword karakterem aminek az uralkodó tulajdonságai a Willpower és a Strenght. Miért van az, hogy vagy 10 szintet léptem fel olyan mágia iskolában ami az Intelligenc-re támaszkodik (asszem a Mysticizmusban) és mégsem ad semmi bónuszt az intelligenciára szintlépéskor pedig pl. sokat speechcraftolok és a personalityre mindig kapok +2-őt vagy +3at...
  • JuanG
    #10373
    készül a magyarósítás ha jól tudom, talán egy hónap, ha minden jól megy...
  • Madmano
    #10372
    Hali.Tudna vki valami vesésebb ismertetőt,neadj Isten kézikönyvet küldeni vagy valamit erről a penge gammáról?Ugyabis még új vagyok a műfajban,angolul sem vagyok túl jó.Szóval közel kotta hülye vagyok hozzá....DE TETSZIK!!!
  • Dns5000
    #10371
    hat ilyenem nem volt, en nem emelem a kezem mert pajzs van benne :P
    lehet hogy csak nem volt eleg mannad
  • PiszkosFred
    #10370
    Ok, akkor ezt rosszul értelmeztem. Azt hittem hogy hasonlóan a Morrowindhez, itt is van. Sorry ;] (viszont ezek szerint meg lehet szakítani a varázslást, mert Arénában sokszor volt hogy egyszerűen képtelen voltam varázsolni eleinte, csak emelte a kezét de az áldás már nem jött ki az újjbegyből ;])
  • Dns5000
    #10369
    A spell effe.. X% annyit tesz, hogy annal tobb mannaba kerul a varazslat minel rosszabb. Ha vertet veszel fel romlik, ha no a vert skilled akkor javul a spell effect is. Nekem 95% 52 ligh armor skillel. A pajzs az rosszabb olyan 28 korul.
    Sosem volt rontott varazslatom szerintem nincs is.
  • PiszkosFred
    #10368
    Legtöbbször fortify spellek, int vagy magicka, esetleg deflect, sanctuary, de a legjobb az absorb magic ;]
  • Me0w
    #10367
    Lehet nem vagyok kepben :) En magusokat csak a labam alatt latok ebben a jatekban :D
  • Me0w
    #10366
    Miert nem azokat veszed meg, amik kellenek csak? En sem veszem meg az osszes kardot a boltban :PP
  • Kandurex
    #10365
    ...hümm...
  • Jagi
    #10364
    Hát igen. Jól össze lett rakva... + a modokkal istenkirály.
    Kiváncsi leszek ehhez milyenek lesznek :)
  • Dns5000
    #10363
    hmm nagyon gyorsan kell tudnod szaladni ha meg nem utottek meg csak 1x:P
    En pezt meg nem koltok manna italokra, rengeteg megy el a varazslatokra, de azt hiszem mar nagyjabol megvan mind, volt vagy 20k arany.
  • Me0w
    #10362
    Gondolom targyakat, amik rendelkeznek reinforce magicka tulajdonsaggal.
  • PiszkosFred
    #10361
    Ez esetben viszont akkor mit keres ott a "spell eff... X %" kifejezés az inventory környékén? Nekem volt már hogy varázsoltam de nem volt semmi, csak leengedte a kezét a nénim. Vszínű nincs effektálva és üzenetet sem kapunk - hogy miért nem, passz ;]
  • Kandurex
    #10360
    constans effekten mit értesz?
  • Dns5000
    #10359
    milyen effekt?
  • PiszkosFred
    #10358
    Egy Destructionra építő mage bárhol képes agyaggalamblövészetet rendezni. Kell hozzá pár constans effekt, és lesz annyi manád hogy nem lesz gond. Meg persze a manapotion az kötelező jelleggel legyen a hátizsákban, mert mana nélkül potyafrag a mágus. Eddig legalább Breton mágusnénimet összesen ha háromszor ütötték meg, abból kettő csapda volt :D (kis túlzással persze)
  • Hmuda
    #10357
    Mindenki nézze meg Anvil világítótornya mellett a naplementét...azt hittem menten elolvadok...

  • Me0w
    #10356
    Ha egy moddal ki lehetne venni a save-load opciokat en mar orulnek :D
  • Dns5000
    #10355
    szoval harcosoknak mennyi a panceljuk? irjatok szintet is:P
  • Dns5000
    #10354
    a battlemage mar nem igazi magus :P, en igazi magus vagyok :)
    Szar is nekem de nagyon :P, az idezes meg najabol eleg hatasoas, ha a lenyre tamadnak nem ram.
  • deep
    #10353
    Hát ami becsukja a kaput:D
  • MerlinW
    #10352
    Kollegaaa:)
  • Hmuda
    #10351
    Maradjunk is ennyiben. :-) Tényleg elhamarkodott kijelentés volt a #10299. Elsimerem. Az akciójátékos állítást viszont tagadom. Ha akcióorientált lennék, akkor nem játszanék az egyik legjobb RPG-vel. ;-)
  • Sheltem
    #10350
    Milyen követ?
  • MerlinW
    #10349
    Az úgy más..:) Szvsz egy ilyen játékban ugyanugy el kell viselni a hibáinkat mint az életben. Ha összetörünk 30 lockpicket, 20x annyiért veszünk egy tárgyat mint kellene, vagy elhasználjuk az összes point-unk egy ellenre (amit quickload után lehet hogy sérülés nélkül le tudnénk nyomni), el kell könyvelni h ez van, és játszani tovább. Ettől lesz életszerü a világ. Szerintem
  • Ch_Slater
    #10348
    én (mint írtam már korábban) kb. 2.5 évet játszottam a Morro-val, de nem értem a végére még a főszálnak sem. kicsit sokat barangoltam mindenfelé
  • Kandurex
    #10347
    Na ezért vagyok én battlemage, nem jön zavarba a karim, ha katanával kell hadonászni :)
  • MerlinW
    #10346
    Ezt jó hallani:) Akkor lesz kihívás:)
  • Dns5000
    #10345
    pancelokra gondolok, nem skill ott nem sok a 37 :P
  • Jagi
    #10344
    nekem legalább 3 van
  • Dns5000
    #10343
    szerintem meg egy magenek is marha gyenge a desructinon, 45 fire dmage on touch,78 manna 95% varazslat mellet. es van ugy 250mannam kb. 3at tudok nyomni aztan rohangalas :/. Az arene szerintem marha nehez magussal, bar nem probaltam meg harcost.Ja es 13 szinten vagyon.
  • hen-tes
    #10342
    milyen követ hozol ki? :S
  • markastor
    #10341
    [spoiler]
    Ha jól tudom, 16 van, és mindet be kell zárni, talán még ez a lényege is. Meg a főquestek.
  • hen-tes
    #10340
    nekem sem sikerült még rontani :S
  • markastor
    #10339
    Így jártam. Most legalább újrakezdhetem, most már tapasztaltabban.
  • deep
    #10338
    Nem tudom mennyire spoiler a kérdésem, de inkább abban írom, nehogy sírás legyen:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lépten nyomon belebotlok egy Oblivion Gate-be. MEnnyire érdemes ezekből kihozni a követ? Már kihoztam vagy 10ből és ott vannak nálam, aztán ennyi? Becsukódik a kapu és örülünk? Vagy ez a játék tulajdonképpeni lényege? Nem vágom esküszöm.


    Köszi:D
  • Me0w
    #10337
    Igen, de az nem F5-F9, ami peldaul hasznos ha tizenkettedszerre b*szok el egy Average zarat es mar felrobbanok az idegtol :D Sajnos annyira tetszik a zarnyitas, hogy ha very easy ha very hard, nem erdekel, kezzel nyitok :P

    (Egy eleg durva bug v. feature a jatekban: Oblivionben is vannak zart ajtok, oda is ugyanezt a zar ikont teszi, es ugyanugy kell feltorni! Gondolom neha nyitottak egy kaput hogy vegyenek par zarat, nehogy valaki atmenjen az ajtoikon :D)