41716
  • Sheltem
    #10416
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hol vannak azok a kövek oblivionban? Legfelül ahol bezárod a kaput?
  • Me0w
    #10415
    Gyakorolni kell :P Termeszetesen figyelned kell a fenyviszonyokra, meg szembol eleg nehez lopakodni, mennyi sullyal vagy terhelve, stb.
  • Laky
    #10414
    aham, ok köszi :)
    a járókelőktől lehet észrevétlenül lopni?
    és a Snake-et hogyan kell normálisan használni, mert mindig észrevesznek XD
  • PyRex
    #10413
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha a fő történetet játszod, akkor effektív csak 9-et kell bezárni, mert utána a többi is megszűnik - én picit bánom, hogy nem zártam be mind a 16-ot, mert a kövek jól jöttek... :)
  • BEAST #10412
    faj : ami jól esik :) csillagjegy : shadow vagy thief ( nekem az utóbbi jött be ) kaszt : rengeteg kész karakter van amit használhatsz , én assasin lettem
  • Laky
    #10411
    az azt hiszem a Shadow csillagjegy :)
    én most egy normális tolvaj/rabló karaktert szeretnék kezdeni, ezért kérem a segítségeteket!
    faj? csillagjegy? kaszt?
    van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? leírhatna pár tippet mit-és hogyan csináljak :)
  • Kandurex
    #10410
    Nappal meg rád olvad a gatya
  • Jagi
    #10409
    Az meg hogy a vámpír eredendően fál a tűztöl LOL! :DDDD
  • Jagi
    #10408
    Jah tudni kell a képességeket. Ha tűzzel mennek rád nem használ. De ajég szétszivat, meg a paralize is :) picit kemény. Azt mondom érdekes lehet...
    (egyébként én is a harcos karaktereket szeretem)
  • Zsolo007
    #10407
    Vámpírként meg 100% immunitás tűz ellen nekem :D

    Wood elf asassin + vámpír a legjobb :D
  • Zsolo007
    #10406
    Igen
  • mila69en
    #10405
    az miért van hogy megyek világos nappal és egszercsak elvörösödik az ég?...olyan mint amilyen az oblivion kapunál volt... esetleg a közelben lennie kell egy kapunak amit megint be kell zárni?
  • Me0w
    #10404
    Pl. darkelfkent 75 a fire resistem, plusz egy quest gyuruvel ami +15 FR-t ad, ez mar 90. Oblivionban minden tizedik tuzvarzslat sebez csak meg. Ezert mondtam, hogy ha egy magus rossz varazslattal kezdene, vagy azt rezisztalna a harcos, akkor onnantol egy Forward Power Attack stun, meg egy Side Power Attack disarm utan csak nezegetne a varazslo :)
  • Sheltem
    #10403
    Jó most lehet feszengeni ki hogyan csinálta meg arena-t nekem a dark brotherhood küldetései érdekesebbek voltak eddig mint az Arena, csak gondoltam ha már arra járok megcsinálom(pénzforrásnak nem rossz).
    1 gyógyitalt nem fogyasztottam el egyedül a sima championnál kellett gyógyítanom magam most akkor májer vagyok énis? Tökmind1 ki hanyadik szinten csinálta én csak arra reagáltam, hogy shield nélkül is meglehet.
  • Jagi
    #10402
    Close combatban igen.
    De egy lvl30-mágushoz már közel sem tudsz menni. Csaúgy mint egy jó íjászhoz. Mire odaérsz lenyom mint egy bogarat. A másik az hogy észreveszed-e egyáltalán, hogy honnan támad.
    Persze a harcosnak jóval több hp-ja van és szívósabb mint, a varázshasználók.
    Egyértelmüen nem jelenteném ki. Viszont egy Highlevel Fighter meg mágus csatája érdekes...
  • Kandurex
    #10401
    Melyikre modra gondolsz? (NPCSTATICLEVEL.esp?)
  • Zsolo007
    #10400
    Nem egy nagy szám, mivel a gép szintednek megfelelően adja az ellenfeleket.... MODal már ezt is megoldották...20as szint alatt nem nagyon leszel Grand Champion

    És szerintem ez így korrekt...
  • BEAST #10399
    mivel a játék szintorientált mindig a szintednek megfelelő ellenfeleket kapod , az első karakteremmel ( Crusader ) énis lvl5 környékén fejeztem be , a főküldetés is egy délután meg este volt ... de hamar meguntam , most az assasinommal a címoldalra kerülök és mindenki rólam pletykál xD
  • Dns5000
    #10398
    nem csak a harcosok sokkal taposabak a magusnal
  • reménytelen
    #10397
    Mage guild
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy olyan küldetés, hogy ki kell irtani egy barlangból a vámpírokat, utána pedig valahogy eltüntetni a városból (asszem Skingrad) a vámpírvadászokat. Csak egyetlen vámpírvadász hajlandó beszélni velem, de vele már mindent kitárgyaltam. Ha megölöm őket, jönnek az őrők.


    Mit tegyek?
  • deep
    #10396
    10-essel? Én 3-assal mentem oda:DDDD5ösként végeztem. Akkor én most jó harcos vagyok?:D
  • BEAST #10395
    heh , egy jól felszerelt mage-t soha sem tudnál leverni , sőt még csak a közelembe sem érnél :P ... egy csöppet nehezbbé teszlek hogy mozdulni se bírj , vagy csak paralizállak utána szép "lassan" megsütlek a varázsbotommal ami elég szépen eszi az armorodat , nehezít és tűzzel sebez ^^ ... de azóta kezdtem egy assasint a fíling miatt ... sneakből szórom a crit nyilakat , a harcok leginkább pár másodpercig tartanak , bármi ellen , az a pár másodperc is anyni hogy körberöhögöm az ellent mert nem lát :D ha többen vannak inv spell vagy poti elmászok is vissza sneak :) Dark elven assasin ftw! :)
  • PiszkosFred
    #10394
    Tudom általában véve kissé idióta vagyok, de azért azt észrevettem volna, ha nincs manám, vagy rossz spellt használok ;] Ez esetben nem említettem volna, közröhej tárgyává válva, nomeg valamilyen szinten azért tisztában vagyok az alapokkal - legalábbis remélem. Valami más lehet, nemtudom mi, de tény hogy furcsa volt néha...
  • MerlinW
    #10393
    lál
  • MerlinW
    #10392
    Nyissunk Oblivion könyv klubot?:DDD
  • Hmuda
    #10391
    Na kösz hogy emlékeztettetek a könyvekre...kezdem is összeírni a listát. :P

    Már csak egy Word-öt kell beszerezni, hogy normálisan is nézzen ki.
  • MerlinW
    #10390
    Térképen nincs semmi extra, ugyanaz mint a játékban a világtérkép.
    A 600 megásban vannak a dungeonok térképei
  • Kandurex
    #10389
    10. szint? Battlemagus 4. szinten.... championt avattak 10. szinten úgy képzelem, hogy egy erősebb szemöldök ráncolástól lehal az aréna
  • MerlinW
    #10388
    Megg vannak nagyon faca több részes 4-5x 70-80 oldalas krónikák, "regények":)

    Sztem nagyon jó egyik s másik
  • Sheltem
    #10387
    Hú ez a 19mb os térkép nekemis kéne. Fenn van ez valahol?
  • MerlinW
    #10386
    kopperfíld dávid powa:D
  • Me0w
    #10385
    Vannak nagyon jo konyvek, peldaul a zarnyitas muveszete, az remekul leirja, hogyan is kell zarakat nyitni. De minden konyv erdekes, es tanulsagos az olvasgatasa :))
  • MerlinW
    #10384
    Oblivion.Complete.Strategy.Guide.pdf 675MB
    The Pocket Guide To The Empire - The Elder Scrolls IV - Oblivion - Collectors Edition - Pocket Guide-TEDOX.pdf 28 MB
    The Elder Scrolls IV - Oblivion - Collectors Edition - Map-TEDOX.jpg 19MB
  • Dns5000
    #10383
    de en nem harcolok en magus vagyok :P
    az olyan porias :P
  • MerlinW
    #10382
    Csak a Skingrad libraryban 3 órán keresztül olvastam a könyveket...:)
  • Zsolo007
    #10381
    Az Oblivion kapuk bázárásával kap az ember sigil stone-okat, ezekkel enchantolni lehet valamilyen fegyvert... Kattints a kőre berakod a fegyvert és kész :)
  • Dns5000
    #10380
    nekem szokot +2 ot adni iqra, amig mesz valamerre folyamatosan varazsolj idezest vagy detect lifeot, igy is csak +2 szoktam kapni. Egyszer volt +3.
  • Sheltem
    #10379
    Én shield nélkül csináltam végig 10. szintű karival az Arena-t. 1-2 támadó + gyógyító varázslat meg egy mágikus kard ennyivel.
  • Looserke
    #10378
    600 megás pdf????
  • MerlinW
    #10377
    Miről beszélsz?:DD

    Láttad te mennyi könyv van a játékban, a karakterekről ne is beszéljünk:)