41716
  • deep
    #10456
    Hát emberek, szabályosan hisztizek itt melóhelyen:D Egész hétvégén csak aludni, enni áltam meg. Elvonási tüneteim vannak azt hiszem.

    Mellesleg valaki meg tudja mondani miért szaggat gyakran egy 6800GT-vel, 1 giga rammal 3Ghz-es kétmagos P4-el? Pedig vissza is vettem a beállításokat,1024 ben megy AA nélkül, de mégis ilyen 6-7 frémeket tud produkálni az erdőben.
  • Zsolo007
    #10455
    Az nem HDr. Azt X800ban nincs HDR tessék felfogni. SM2-re nincs HDr, csak emulálva +ban procit terhelve és ráadásul nem is ugyanolyan minőségben...
  • Jagi
    #10454
    a legtöbben viszont ott figyel az Nvidia logo...
  • CUCLI
    #10453
    azért mondtam ,h pár játékban. főleg olyanokban ahol a fejlesztőcég meg az ati nagy puszipajtások.. :)
  • Teperinke
    #10452
    A Half-Life 2 Lost Coastban, Splinter Cell Chaos Theoryben, Age of Empire III-ban van HDR X800-on. Tehát a kártya támogatja. Maximum a játék nem támogatja a kártyán a hdr-t.
  • Fejes021
    #10451
    ha chorollra gondolsz akkor a város közepén egy téren van egy bazi nagy fa ahol ott is vannak a guildek
  • I.C.ram
    #10450
    Chorall városában hol vannak a céhek? Az őr azt mondja, hogy északra a nagy tölgyfánál, de egy darab nagy tölgy sincs a város közelében... :(
  • Sheltem
    #10449
    Becsókolok annak aki ad nekem egy olyan térképrészletet jpgben ahol varla stonet találok :)
  • cenobite
    #10448
    Jó ez a nagy térkép (én is megkaptam emilen, nagyon köszi!!!), de sztem a Morrowind rajzolt térképe sokkal jobb volt, több minden volt bejelölve. Ezen a városokon kívül nincs is semmi jelezve. :(
  • CS@
    #10447
    Ez elég gáz.
  • deep
    #10446
    6600 újabb, mint a 6800:D
    De igazad van amugy.
  • Tojesz
    #10445
    Akkor innen le lehet tölteni a 19 megás térképetRemélem ez most nem a remove link lesz:D
  • CUCLI
    #10444
    azt tudom. cask ati párti vagyok :)
  • PyRex
    #10443
    Nem igaz, az ATi kártyái a 9700-tól tudnak HDR-t, csak nem pont úgy, ahogy an nVidia kártyák és mivel az terjedt el jobban, mindenhol azt használják. De ATi-hoz emlékszem leszedtem kb. 2-3 éve egy techdemót, már abban is volt HDR.
  • Kandurex
    #10442
    6600 -tól
  • deep
    #10441
    Meg az nVidia 6800-tól felfelé:D
  • deep
    #10440
    Hát barátom nem támogatja a kártyád. Marad a bloom.
  • CUCLI
    #10439
    x800as széria még nem tudja a hdrt. csak 1-2 játékban. az x1800-1900 közti karik már tudják.
  • Me0w
    #10438
    Mivel az x800-as szeriaban nincs igazi csak emulalt HDR.
  • PyRex
    #10437
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bizonyos helyeken lehet találni VARLA STONE-t. Na az azért jó, mert az összes fegyveredet feltölti, ami épp nálad van. (De meg lehet azt játszani, hogy sokkal több fegyvert felveszel, mint amennyit elbírsz, feltöltöd mindet a VARLA STONE-nal, és utána ami épp felesleges, azt lerakod...
  • Hmuda
    #10436
    Minispoiler, bár inkább csak rávezetés egy kisebb küldire:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megvettétek a skingradi házat akkor nézzetek szét nagyon alaposan az EMELETEN (!).
  • Kandurex
    #10435
    Jah én is azon gondolkodtam, hogy az első kapu után enchant követ kaptam.
  • Teperinke
    #10434
    Ati X800 GTO -n nem tudom bekeapcsolni a HDR-t. Ez miért van? Az AA pedig ki van kapcsolva, mégis szürke a HDR.
  • PyRex
    #10433
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát nem, amiket oblivionban szedsz össze, azokkal pont, hogy a sima fegyverből lehet varázsfegyvert csinálni. Amikre te gondolsz, azok a soulgem-ek
  • JuanG
    #10432
    én is :))...de a lényeget ennyi idő alatt meg lehet csinálni, kérdés hányan vannak?
  • Sheltem
    #10431
    Nekem kurva sok pénzemben benne van a fegyverújratöltés. Remélem hamarosan megoldódik mert ezreket baszok el rá.
  • deep
    #10430
    Az süti:D Már épp kezdtem volna beruházni "lélekfoglyulejtő" scrollokba:D
  • Sheltem
    #10429
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Feltöltik a varázsfegyvereidet ha lemerült.
  • Zsolo007
    #10428
    1 hónap? Kíváncsi leszek én arra!
  • Me0w
    #10427
    5-6 honapon belul nem lesz semmi az Oblivion teljes forditasabol.
  • deep
    #10426
    Mire jók a kavicsok?
  • Zsolo007
    #10425
    Nem ha mindennap van egy kis vérkaja
  • JuanG
    #10424
    PH-n olvastam ezt a hírt no...nyílván nem a teljes fordítás, "csak" a lényegesebb dolgok (küldik, párbeszédek, stb...)

    """"""Pepike

    Üdv mindenkinek!

    A napokban értesültünk arról, hogy ketten is belevágtak az Oblivion fordításába, s a csapat - mert a másik versenyző egy személy - azt ígéri, egy hónapon belül elkészülnek. Mi is tervbe vettük az Oblivion lefordítását, de ennek tudatában egyelőre nem kezdünk bele: Nem akarunk rivalizálni, feleslegesen dolgozni, meg különben is, ők nálunk előbb kezdték el a fordítást, nem tehetünk semmit, és nem is akarunk - ha viharos sebességgel lefordítják a játékot, annak mi örülünk a legjobban. A Morrowinddel előreláthatólag hamarosan végzünk, s ha akkor még mindig ilyen lelkesek a kollégák, valószínűleg a kiegészítők kerülnek terítékre. De ha azt látjuk, hogy mi vagyunk a nyerők, az Oblivionnak látunk neki.""""""
  • BEAST #10423
    :DD
  • Kandurex
    #10422
    already deleted :(
  • Sheltem
    #10421
    ÁÁÁÁ ez a remove link volt....Sikerült is letörölni. Baz :(
  • Me0w
    #10420
    File The Elder Scrolls IV - Oblivion - Collectors Edition - Map-TEDOX.jpg already deleted.
  • Tojesz
    #10419
    Bocsi, mindjárt jön mégegyszer, elb@sztam a linket.......
  • Me0w
    #10418
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Fent mikor bezarod a kaput, igen.
  • BEAST #10417
    Sneak "csak" annyi hogy megpróbálsz minnél halkabban járni , nem láthatatlan leszel , mindig próbálj meg az emberek mögött maradni