41716
  • Birdwatcher
    #10496
    Trainer ügyben nézz körül a gumininja forumon, de várható hogy Fred kirakja a HQ-ra (talán) ;)
  • CS@
    #10495
    Részben egyet értek veled mert maga az elv valóban egy marhaság.
    Viszont kihívás szempontjából szerintem ez nem rossz dolog.
    Mert itt legalább nem fordul elő az mint a Morroban, hogy lvl 1-en GlassArmour -ban DaedricDaiKatana –val mászkálunk.
  • Cat 02 #10494
    vazze akad egy picit főleg PONT karaktergenerálásnál kb 10 FPS :D és minden minimumon :D asszem várok egy új gépre ás utána talán :D
  • I.C.ram
    #10493
    Valaki légyszíves mondja meg hol van a kezdőhelyhez legközelebb a tolvajcéh.
  • Lacee
    #10492
    hát ez tényleg nagy baromság.. na mindegy, asszem kipróbálom ezt a szintbeeállítós modot, hátha viszi a mentésem :)
  • Hunnenkoenig
    #10491
    Te meg tanuld meg a "valasz" gombot hasznalni, hogy tudjuk is, kit küldesz a legelöre :-)

    Nem kell hülyeket kerdezni es akkor nem kapsz hülye valaszt.
  • Cat 02 #10490
    minden minimumom én akad :D
  • homeless
    #10489
    Pffff, ez komoly? Észre se vettem. Bár szerintem azért csinálták így, mert pl nekem is volt egy olyan, hogy kezdtem egy tolvajt és pár óra alatt összeszedtem vagy 80000-et. Kiraboltam pár kincstárat és kész. De ez tényleg kurvanagy hülyeség. Morrowindbe azt imádtam, hogy volt olyan, hogy akár egy óraig is terveztem egy betörést, de így ez értelmét vesztette:(
  • David2
    #10488
    amúgy kipróbáltad már?
  • Kandurex
    #10487
    Sajna :(
  • PiszkosFred
    #10486
    Hmuda: gondolom láttad már, de ha nem, itt egy link a kopaszsághoz ;] Van console parancs arra, hogy előhozd a race menüt, és picit változtass a kezdeti "face"-n, ha esetleg a jelenlegi dicső redguardodat akarnád kopaszítani ;] Nemtudom műxik e a mod, nem teszteltem, csak most bukkantam rá.
  • Tojesz
    #10485
    Újat kell kezdeni, vagy megy a már elkezdett játékal is?
  • Kandurex
    #10484
    "Szintedhez" van igazítva, majd ha fejlődsz találsz jobbakat.

    Ez is egy emeltes nagy marhaság. Nincs a világon jobb cucc, mert még nem fejlődtél.

    Talán erre is jön valami mód.
  • Lacee
    #10483
    köszi!

    még egy kérdés: leathernél jobb vértezetet hol tudok szerezni? ha fejlődik a karakter, majd megjelelenik a boltban?
  • Me0w
    #10482
    Uj karaktert kell hozza inditanom, vagy..?
  • Cat 02 #10481
    sztem menni fog :D én jobban aggódom az FX 5600 ommal :D
  • Owned
    #10480
    Te meg elmehetsz Oblivion-ba legelni ha nem tudsz normális választ adni!!
  • Kandurex
    #10479
    Itt van.

    Kb. olyanná teszi a játékmenetet, mint a MW. volt, hogy is mondjam...normálissá?
  • PyRex
    #10478
    FOGD MÁR FEL, hogy VAN HDR az ATi kártyáiban a 9700-astól kezdve. Csak ők nem az SM 3.0-val csinálták.

    TESSÉK, HA NEM HISZED:

    http://www.ati.com/developer/demos/R9700.html

    Innen letölthető a "Rendering With Natural Light" Demo, ami HDR-t is használ - és 9700-as kártyához készült.

    És a WIKIPEDIA oldalán: http://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_rendering#Graphics_cards_which_support_HDRR
  • I.C.ram
    #10477
    Arra gondoltam ja! :D Köszi! A tolvajcéh merre van a legközelebb?
  • Me0w
    #10476
    Mondjuk a problema orvosolhato a difficulty 65%-ra allitasaval, ott mar olyan az arena, hogy megkopasztanak felperc alatt.
  • homeless
    #10475
    Valakinek nincs listája a trainerekről és a master trainerekről?
    Különösen a marksman, sneak, light armor skillek érdekelnének.

    Ja és valaki talált már valami durva artifactot?
  • Me0w
    #10474
    En nemtudom, mikor fiatalok voltunk, en nem kerdeztem meg a haverokat, hogy egy adott csaj hogy fog teljesiteni az en farkammal, inkabb kiprobaltam...
  • Lacee
    #10473
    ehhez az npc modhoz adjatok egy linket pls... én is 5. szinten röhögve kicsináltam mindenkit az arénában, ennél azért lehetne nagyobb is a kihívás!

    a másik: a 600 megás gaming guide honnan van? torrenten érdemes rákeresni?
  • Hunnenkoenig
    #10472
    Szaggatni fog mint allat...ne is tedd fel!
    s ne is olvass FAQ-ot meg elözö hozzaszolasokat...föleg ne a megjelenes elötti es utani 1-2 nap hozzaszolasait...
  • Owned
    #10471
    Na nekem is meglesz ez a remek játék viszont lenne egy kérdésem:hogy menne a gépemen?:P4 3Ghz 1GB RAM R9800 Pro 256-rammal
  • Hunnenkoenig
    #10470
    Bazeg ezen besirtam!
    Meg jo, hogy külön helysegben vagyok az irodaban...
  • Zsolo007
    #10469
    MIt tudunk kezdeni egy buggal szerinted? Semmit... Índíts új karaktert, vagy várj hátha majd legközelebb megjelenik. Mittomén...
  • Zsolo007
    #10468
    Ezt csinálja a lentebb említett MOD...egyedül abban nem vagyok biztos, hogy működik e rendesen, nem volt időm tesztelni. Mert a készítő nem mondta egyértelműra, hogy már létező kariknál is jó e vagy újat kell indítani...
  • Fejes021
    #10467
    nem támogat SM3.0át így csak virtuális van.
    a processzor számolja azt is így kevesebb van mint amúgy lenne, mert a procinak más dolgai is vannak mint a hdr-t számolni
  • Sheltem
    #10466
    #10458 ra valaki pls :(
  • David2
    #10465
    nekem ahogy a morroban volt megoldva tetszett a legjobban
    sztem úgy lenne a legjobb, h különféle npck és szörnyek szintje egy adott intervallumban válozna, pl egy városi őr lenne 5-15 szinten, de a palotaőrség legyen alapból is erősebb pl 15-30
  • Cat 02 #10464
    új varázslat :P
  • Zsolo007
    #10463
    Elveszi az egész értelmét, minek fejlődjek, ha 1es szintűként is végig lehet vinni?
  • Cat 02 #10462
    és a MOD linkje nem tod mért le leszedve ? :D
    ha vki megvesz 10 k ért egy játékot akkor azé ne lehessen már kipörgetni 1 nap alatT :D na mind1 most megy fel :D igaz nem fog elindulni de legalább fenlt lesz a gépemen :P
  • Kandurex
    #10461
    Azért jó, mert....nem tudom! :)

    Mondjuk mert így állandó a kihívás...
    Folyamatos harc az életben maradásért...

    Talán azért, hogy végig lehessen vinni a játékot 1. szintűként...
    Vagy azért, hogy irracionális világot kapjunk, ahol 4. szinten chaimpon lehetsz, vagy, hogy a legutolsó bandita is mitril páncélokba flangáljon...

    Ment róla a téma egy ideje. Bár amióta kijött a "fix" nem erőltetem :)

    Egyébként valahogy mindig egy ilyen szituáció jut az eszembe:

    Viharvert harcosként térsz be a helyi kastélya. Tekintélyt parancsoló termet és ábrázat, egy olyan harcosé aki ezer csatát megnyert már. Veszélyes fegyverek villognak az övén és csatolva a hátára. Vészjósló pillantásától csak az alázat hangja mer hallatni magát. A poklot megjárta ez a harcos és visszatért.

    Majd nagy hirtelen a terem szolga odalép hozzá, egy nagy büdös pofont lenyom neki, elő kapja az üvegfegyverét, ledobja ruháját és ennyit mond: most szopni fogsz...

    Nevetséges, a normális játékért töltsétek le az npc módot, helyreállítja ezt az irrealítást.
  • Sheltem
    #10460
    Vki pls szétkúr az ideg ha ez tényleg bug.
  • Kandurex
    #10459
    Köszi.

    Mondjuk, ahogy leért bedobtam a photoshop alá némi optimalizáció címen, lett is belőle 3MB hasonló minőségben :/
  • Sheltem
    #10458
    Basszus, eltünt a Thieves Guild főnöke(Armand vagy ki) kb a 3. küldetés után a kertből nem jön oda éjszaka. Mircn azt mondják ez bug :((( Tényleg bug vagy máshol találom majd meg?
  • Cat 02 #10457
    tudom volt róla szó de egész ebéden a suilban ezen vitáztunk :D
    miért jó ha veled nő a szörny szint ??? és akkor a magasabbak is veled 1 szintűek ?