41716
  • PyRex
    #10576
    Szerintem egy ilyen gyűrű 3000 fölött van minimum :D Mármint aranyban. Ami nem is sok. :)
  • MrStokes
    #10575
    Tenyleg, ha mar igy belemelegedtunk, hogyan tudnek, hol es mikent Fortify Strength-es gyurut csinalni, csinaltatni? Mik kellenek hozza es mennyi love kb?
  • PyRex
    #10574
    Tuti van valahol, csak meg kell találni / szerezni :)
  • MrStokes
    #10573
    Mondasz vmit :D

    Allando hatasu fortify strength az fincsi lenne.
  • BBalee
    #10572
    Nem csak azzal bármelyik varázslattal meg lehet csinálni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csinálsz egy 1 mp.-es varázslatot IC-ben (ami max 40aranyba kerül) amiután ugyanannyi XP-t kapsz mint a legdurvább kantálásért :)))

    Ezért a mágus kaszt a legkönnyebb, hisz nem kell ellenfél ahoz hogy feljőgj. Elég csak sétálni az adott helyre a fast travell helyett és közbe az olcsó varázslatokat kell csak motyogni és máris léptél vagy 2 szintet az adott skillen mire a célhoz érsz :)))

  • PyRex
    #10571
    Fortify Strength-es gyűrű, vagy ilyesmi kéne :D Bár most 11. szinten már el tudok vinni asszem kb. 355 egységnyi cuccot, ami több, mint elég :)
  • MrStokes
    #10570
    Szoval Fortify Strength? Jo tudni. Mellesleg az sem mellekes, hogy a fizkai sebzest is noveli, szoval nem csak cipekedeshez jo, hanem harcban is kivallo.

    Atlagban mekkora az ilyen spelleknek a hatoideje?


    A varos fotererol hogyan tovabb az 1 mp-es hatoideju varazslattal? :DD
  • PyRex
    #10569
    Jah. De amit utána kapsz, amikor grand champion leszel.. Na az még durvább. Mint egy köntös :D
  • spatrik
    #10568
    De az az aréna ruha az vmi elképesztő rettenetes!Váááááááá!
  • PyRex
    #10567
    Árrgh, de akkor másold ki legalább.
  • jazzy
    #10566
    ez nem bug de en a plusz terhet nem 1 masodpercig cipelem hanem amikor maxon vagyok magamra rakom, 200 "kilot" pluszban magamhoz gyujtok es ugy megyek haza..
  • BBalee
    #10565
    Nem embereket kell keresni hanem oltárat.
    pl.: IC-ben van Spell és Enchantment altar is.
  • PyRex
    #10564
    De ha gyorsutazol, akkor is telik az idő, nem? Vagy akkor odakerülsz a városba, és utána már nem tudsz mozdulni? :D
  • cuccok
    #10563
    mittudom én csak 8.-os vok
  • MrStokes
    #10562
    De van, pl en megprobaltam masik pancelban, de ragaszkodik ahhoz a randasaghoz. Az meg csak hagyjan, h randa, de meg gyengebb is, mint a sajatom.
  • BlackShadow
    #10561
    lenne egy kérdésem meg egy észrevételem

    kérdés: nemmessze IC kijáratától kaptam egy küldetést egy borgyűjtő pultos csajtól. vmi shadowbane cucc kell neki v vmi hasonló neve van. a lényeg, hogy azt mondja vár romok körül szokott lenni.. már átkutattam 2 romot de nem igazán tudom, h mi után is kutatok. növény, ital? v mi? :) kösz a helpet!

    másik az észrevétel:
    IC kijáratánál van egy istálló.. nos ott épp arról sírnak nekem, hogy régen lókereskedés voltak, de most 'ahogy látom' nincs egy lovuk sem mert elmentek/ellopták őket.. hát én akárhogy is számolom 10 lovat lazán látok ott.. most akkor ez mi? :D
  • BBalee
    #10560
    Szerintem a feather felesleges, ugyanis Fortify Strength sokkal több teherbírási bónuszt ad.
    Mellesleg nem kell 6perc, elég egyetlen másodperc is. ugyanis a gyors utazást már engedélyezi akár a város közepére is, ha abban a pillanatban az adott terhet a karakter éppen elbírja. :)))
    Lehet hogy ez bug és egy patch után már nem lehet, de rengeteg időt takarítok így meg vele, hogy egyszere eltudok vinni minden felesleges fegyvert és pajzsot az árusokhoz.
  • PyRex
    #10559
    És mit mond pontosan?
  • cuccok
    #10558
    na mindegy azért kössz még próbálkozok
  • cuccok
    #10557
    rajtam van a páncél
  • PyRex
    #10556
    ???
  • spatrik
    #10555
    jó de nics olyan ***************** aki nem veszi fel a ruháját
  • PyRex
    #10554
    miért nem szótárazol kicsit, ha ennyire nem tudsz angolul?
  • MrStokes
    #10553
    Arra kell ugyelni, h mielott ujra a Ready for a Match-re nyomsz, hogy vedd fel az arenas pancelzatot, kulonben lehulyez a csavo es nem enged ujabb meccsre.
  • cuccok
    #10552
    mert akár mire kattintok nem csinál semmit
  • cuccok
    #10551
    de mire kell kattintani nála ?
  • jazzy
    #10550
    felrakod a K-lite codec packot es lesz, atirod, es nagyon ritkan fog kifagyni.
  • MrStokes
    #10549
    Ha az ellenseges csapat gladiatora a foldon fekszik holtan, akkor vissza kell menned a BloodWorks-be a gladiatorok fonokehez, akivel mar korabban is beszeltel. Tole kapsz majd penzt, meg idonkent magasabb rangot, valamint nala jelentkezhetsz ujabb kuzdelemre.
  • cuccok
    #10548
    de azt írja ki hogy idióta meg ilyesmik
  • Reyes
    #10547
    sztem akkor ne várj happy end-et:D
  • spatrik
    #10546
    VISSZA A CSÁVÓHOZ!AZTÁN ÚJRA RÁ HOGY READY MATCH
  • cuccok
    #10545
    valaki megtudná mondani hogy mit kell csinálni az aréná-nál mert megölöm az első embert és utánna nem tudom hogyan tovább
  • o.san
    #10544
    ez már lassan OFF
  • mila69en
    #10543
    lehet esetleg valami rossz hatása játék kimenetelére ha a megjelent obli kapukat nem zárom be nem is foglalkozom velük?:D
  • spatrik
    #10542
    sztem akinek nem megy az vegye meg a gépem.250000?
  • PyRex
    #10541
    Ezt mondom én is, amúgy az a nagyon durva HDR demo letölthető INNEN

    Ha valaki erre azt mondja, hogy "nem valódi HDR" az egy hülye szvsz. Ráadásul amikor ez a demo kijött, akkor még az nvidia kb. 2 évnyire volt az sm3.0-tól...
  • o.san
    #10540
    most láttam a gariban a képeket. nekem ilyen uccsóra a fizikai vagy a virtuális memória gebaszánál volt. virtual mem.et nullázd majd vissza,fizikai memória tesztelő progi sem árthat. ennyi!
  • o.san
    #10539
    passzolok, reinstall XP!
  • Shodan
    #10538
    sp2 van.
  • Drizzthsz
    #10537
    Na, én is csak egyszer szólnék hozzá. Az Atinak anno a 9700-hoz volt egy hdr techdemoja, s gecidurván néz ki, szerintem ami képeket láttam eleddig az Oblivion HDR-ekről, az alapján simán kéne vinnie az R9800-nak, mert meg sem közelíti látványban azt a techdemo, s a bloom is egy külön effekt tudtommal, meg a hdr is, sm2.0-ban is, bár már nem nagyon követem a vidkarikat egy ideje sajnos. :(