41716
  • Dns5000
    #10616
    lehet hogy csak drain van, az meg idore megy, aztan vissza kapja, meg burden van de annak is borzalmas kg/manna aranya van nem allit meg senkit :/
    Illuzioban van paralyze de azt nem nyomtam fel mert personalityhez tartozik, inkaba iq nojjon.
  • BBalee
    #10615
    Csak abból tudok készíteni amit már megtanultam, az altar inkább csak átformálja, finomítja a már megtanult varázslattípusokat.
  • VKiller
    #10614
    Hi
    Mit kell csinálni az élső thieves guildos küldiben amikor Amantius Allectus naplóját kell elvinni. Vgayis azt hol találom és hogy vihetem el. Amantius háza már megvan.
  • MrStokes
    #10613
    En nem emlekszem, hogy lattam volna ilyet eddigi rovid palyafutasom alatt, de sztem keress fel egy spell altar-t, ahol elvileg lehet spell-eket kesziteni, ha ott nem ajanlja fel, akkor nem leteznek :D
  • Dns5000
    #10612
    csak varazsolni lehet beloluk a toltetekt, hacolni nem lehet veluk
  • Cat 02 #10611
    HELP
    elvileg mennie kéne a gépemen de full min grafon is akad :( letöltöttem azt az NVIDIA -s vmit de ugyanoan :( FX 5600 om van
  • Tojesz
    #10610
    köszi:)
  • BBalee
    #10609
    Én körbe körbe futkostam hátramenetben, és így nem nagyon tudtak megütni én meg szinte mindíg sebeztem csak idő kérdése és megvolt.
    Mellesleg jobb az arány ha olyaan varázslatokat készítesz ami nem azonnal, hanem tovább tart, de kevesebbet sebez egy kicsit.

    Amit hiányolok a verhetetlem Morowindes Destroy Strength.
    Leszedtem a harcos erejét 0-ta és meg se tud mozdulni a többi nyilvánvaló:)))

    Tényleg talált valaki Attribútumot sebző varázslatot?
    Ém már szinte mindent tűvé tettem érte.
  • MrStokes
    #10608
    Eza felettebb erdekes :D
  • Sheltem
    #10607
    Pls privibe mondd el hol van 2 napja nem találom és szeretném folytatni a thief questet. Többiektől előre is sry.
  • MrStokes
    #10606
    Senki nem tud vmi jo kis spellleirast, akar Morrowind-eset?
  • Dns5000
    #10605
    bazz en magus vagyok 268 manna 72 IQ/wisdom vagy ilyesmi es igy sem lehet megolni senkit destructionnal. A dino viszot egesz hatasos.
  • MrStokes
    #10604
    Oooom, a staffok kozelharci fegyvernek, vagy tavolsago fegyvernek (lohetsz vele) minosulnek?
  • Crokin
    #10603
    Nem bug. :D
  • MrStokes
    #10602
    Mondjuk arra kivancsi lennek, h leterhelve, amikor mar nem ervenyesul a par mp-es Fortify Strength varazslat, mennyivel hosszabbodik a gyorsutazas utigenye. Mert gondolom az utazas idotartamara kihatassal van a leterheltseg is...
  • BEAST #10601
    igen a varázslónak nem elég ha csak des-re megy , ezért vannak különböző staffok , én úgy vettem észre hogy a saját képességeid arra jók hogy lelkeket szerezz és feltöltsd a fegyvereidet , lényeket idézz amik lekötik az ellent ... kb annyi ... de staffokban vannak olyanok amik akármit szétszednek 2! lövésből ... tegnap találtam egyet 20 fire 20 shock 20 frost 40 paralyze ... igaz csak 30x lehet használni , de nem sok lény éli túl :D ... a boltos 15ezer pénzt adott volna érte , én funból használtam egy ideig , ma pedig a házamban volt ...
  • deep
    #10600
    Ott van az ordibálós mellett a szekrényben, vedd ki:D
  • Dns5000
    #10599
    hol lehet venni/talalni jobb soulstonokat?
  • deep
    #10598
    Srácok itt valami nagy gebasz van, most jövök rá:)
    1024-ben szűrők nélkül, 3 Ghz, 1Gb ram, 6800GT, minden beállítás közepesen és max 30 frém a szabadban:(((
    Nem kóser. Valaki tipp?
  • Tojesz
    #10597
    Most mit csináljak?
    Kedvet kaptam az arénához, de vhol sikerült eladnom (0 aranyért:D) a harci felszerelést
    És ugye ordibálrám, h. vegyem fel.....Lehet ilyet szerezni, vagy lemondhatok az arénáról?
  • MrStokes
    #10596
    Hmmm. A mana/sebzes aranya tenyleg eleg durva, mintha kimondottan csak magus beallitottsagu karaktereknek lenne ajanlva, leven nekik sokkal tobb a manajuk.

    Ez az en Spellsword-omnal lehet hogy kesobbi gondok forrasa lesz. Mar gondoltam is ra, hogy kicsit felturbozzam az intelligenciajat, mert az nem poen h full manabol nem jon ki meg ket 25 HP-t gyogyito varazslat sem.

    Na majd meglatjuk.
  • BBalee
    #10595
    Ez igaz jólenne és logikus. Próbáltam de sajna nem lehet csak rápattanni a pacira.
    Sőt ha teli a fickó, még a lóra se lehet felszáni ha előzőleg odacipeltem mindent :(
    Marad a Fortify mágia és a gyorsutazás.
  • BlackShadow
    #10594
    naon szeretném begyűjteni a bort :P vki help! #10561
  • Sheltem
    #10593
    Basszus sehol nem találom Armand ot a Thief vezetőjét és nem jelenik meg éjjel a megszokott helyen sem :( Viszont az őrök orrba szájba keresik. Tényleg lehet, hogy bug. Szomorú vagyok nagyon :(
  • Dns5000
    #10592
    Azt jelenti szar :P
    nem fogsz vele megolni senkit, arenaban tuti. Jo patkanyon meg farkasok meghalnak tolle de mas mar nem fog.
    Nagyon szar a manna/sebzes aranya. Vagy mindenkinek kibaszott magia ellenellasa van ebben a vilagban.
  • Dns5000
    #10591
    monjuk logikus lenne ha loba lehetne pakolni cuccokat es akkor semmi problema csak a dungeon bejarataig kell kihordani a lootot
  • MrStokes
    #10590
    Ne idegesits, mi az h nem er semmit a Destruction??? O_O Ezt kifejthetned kicsit reszletesebben is.
  • BEAST #10589
    jaja , beléptem kaptam is az üzenetet hogy "valami nem stimmel nézz körül" xD
  • Tobias
    #10588
    Lehet, hogy este van, és már nem enged harcolni. Asszem este 9ig lehet csak harcolni az arénában.
  • Dns5000
    #10587
    hehe maskor hagyd az utcan, en kidobtam egy csomo szemetet az utra es meg mindig ott van :P
  • MrStokes
    #10586
    Huh ez nagyon nagy... sokk lehetett!! :DD
  • mila69en
    #10585
    LoL én még abba rohangálok Xddd
  • MrStokes
    #10584
    :D Nem azt mondtam, h meg is csinaltatom (lvl 3-on :), hanem erdekel hol es hogyan tehetnem. Pl milywn skill kell hozza es mekkora h en tudjak enchantolni es ne vki penzert csinalja?
  • PyRex
    #10583
    Hehe, nem is rossz :D
  • PyRex
    #10582
    NA VÉGRE VALAMI :) Akkor ezek szerint van betörés, francba, a kis mocskos halászkunyhómban kb. 30 ezer arany értékű cucc van :) Amúgy neked honnan lett ennyi pénzed? Mert készpénzem elég kevés van sajna, csak olyan 7000 körül. Ja meg eladni házat hol lehet? Ott, ahol megvettem? :D
  • BBalee
    #10581
    Igy igaz nem lehet mozdulni, de ekkor rátehénkedek a spellcastink-billentyűre és már tudok haladni.

    Az 1 mp. csak egy példa volt 3mp-nél 100%-osan lehet haladni akadás nélkül :))
    és a manna se nagyon fogy mire a boltig eljutok.
  • Dns5000
    #10580
    tok szar hogy semmit sem er a destructin magia :/
    idezett lenybol is az a jo ami csak meleevel tamad, a dino a legjobb valoszinu bar a 2 100as lenyt meg nem probatam.
    Az arenaban is csak lenyekkel tudtam onli. En nem kardozok. Egyszer volt egy magus az arenaban a vege fele, hat bazz az volt az egeszben a leg gyenguszabb. Varazslattal szinte semmit sem sebzett o is inkabb kardozott.
  • BlackShadow
    #10579
    ejj látom megy itt a duma mindenki átsiklik a hozzászólásom felett pedig kéne a help :P #10561
  • BEAST #10578
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LOL ... betörtek a házamba ... megvettem mindent! 25ezer pénz a ház minden pluszt és luxust megvettem amit lehetett ... a "vitrinbe" bepakoltam egy halom drágakövet , kardokat meg páncélokat amiket nem volt szivem eladni ... elmentem hogy a Black Hand vezéreként , dolgozzak ... hazamentem aludni , se drágakövek , se kardok , se páncélok ... és nem bug , nem eltüntek , küldetést is kaptam , ki kell derítenem mi történt , az őrök azt mondták megtesznek mindent , heh ... a tolvaj céh nem lehetett , tag vagyok tehát tilos , a csövesek azt mondták hogy 2 csuklyás sötét alakot láttak a házam körül ... hmm ... megyek is vissza kiderítem mi történt , lesznek itt még levágott kézfejek
  • warass
    #10577
    Volt valakinek olyan, hogy a legtöbb betöltésnél mindent tud a kari csak menni
    nem, ritka esetben viszont ok? Nem a FAQ-ban is leírt cucceldobós a probléma, meg nem is grafbeáll. 9800 Pro-m van (2800+Barton,1GB) asszem 6.2 Catalyst.