41716
  • PiszkosFred
    #10656
    Ez még mindig nem cset ;] Egyébként érdemes sűrűn menteni, de nem csak quicksavet, hanem normal new save-t is. Nálam minden harmadik new save, és habár szépen hízik a könyvtár, de nem adok esélyt a bugoknak. Arénában 5% HPnál nyomtam egyszer egy kvikszévet... Se heal, se mana, semmi nem volt, csak a vég, a csúfos kudarc. Azóta mentek mint a kisangyal, és nem érhet meglepetés sem a saját hülyeségem sem a játék bugja miatt.
  • cuccok
    #10655
    na jó még egyszer megpróbáltam megycsinálni az arénát bedühödtem és beírtam egy ki örökéletet és megőltem mindeeet!!!!hahaha
  • BBalee
    #10654
    Max de a 250-es mannát értem el standardban. Breton vagyok így további bónuszt kapok. szerintem egy csomó trükkről le fogok maradni amit csak Highelffel lehet elérni :(
    Viszont a W.P. is Maxon van --> Így gyorsabban regenerálódik a manna. :)
    Már az elején azzal kezdtem, hogy egy rakás csontit idéztem így hamar felment az idézés 100-ra és az IQ-is. Furcsa is volt, az M.G. háborúban áll ugye a nekromatákkal, de én is valójában az vagyok, és engem mindenki csak dicsért az M.G.-ben. :))
    Az ark-magi nál is valami undead kullogott utánam miközben szentségelt hogy a nekromaták így meg úgy ...
  • CarajoEsp
    #10653
    Szerintem várd meg, míg lesz hozzá végigjátszás magyarul, vagy kezdj el angolul tanulni, mert így nem sok élvezeted lesz benne.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már nincs nála, akkor menj vissza Waterfrontba, és ott az egyik csajnál van bent a házban. Nem tudom a nevét, de az ő háza mögött találkoztok először.
  • VKiller
    #10652
    Írjon vissza valami értelmeset aki már megcsinálta hogy mit kell csinálni az élső thieves guildos küldiben amikor Amantius Allectus naplóját kell elvinni. Vgayis azt hol találom és hogy vihetem el. Amantius háza már megvan. Jó, betörök, bentvagyok a házba de nincs a fickónál. A feleségénél és nálla is van egy kulcs de azzal sem tudom kinyitni a földszinten az ajtót. Azt mivel kell kinyitni, vagy nem ott van a napló?



  • cuccok
    #10651
    bakker akkor én mit csináljak már próbáltam egy rági mentést is betőlteni és annál se ment!!
  • cuccok
    #10650
    óóó
  • cuccok
    #10649
    akkor edzek!!!
  • MrAndree
    #10648
    Bug mert én kettes szinten álltam neki az arénának és fizetett mint a kisangyal. :)
  • cuccok
    #10647
    AKKOR MÉG NEM VAGYOK ELÉG MAGAS SZINTŰ??
  • Dns5000
    #10646
    hmm mennyi az iqd, mannad?
  • BBalee
    #10645
    Bár ez ugyan az :)
  • BBalee
    #10644
    Szerintem 5%-al nő a pajzs értéke.
  • o.san
    #10643
    7 szintű vagyok! húz next?
  • cuccok
    #10642
    3. szintű vagyok...
  • BBalee
    #10641
    Hát az igaz hogy én kb. 18-20 as szintű voltam az arénába jó magas IQ-val, igy nem volt manna gond, de a weeken tényleg működik és alig fogyaszt mannát.
  • cuccok
    #10640
    hali
  • Dns5000
    #10639
    5%al kevesebbet sebzodzs fegyverektol
  • MrStokes
    #10638
    BBalage latom nagyon ott vagy a temaban. Nem tudod megmondani h a shield spell mit csinal pontosan, pl 5%-nal?
  • cuccok
    #10637
    bír valaki segíteni?
  • Dns5000
    #10636
    probaltam, direkt csinaltam 50% os 1perces weakness to firet de ugy is agyonvagtak az aranaban. Gyorsan elfogy a manna, aztan meg az osszes csak gyogyitasra megy el.
  • cuccok
    #10635
    hi, na tesómnál az arénában öli sorra az embereket . én az arénában megölöm az első embert lemegyek a pézemé és nem hogy nem fizet ki de még leidiótáz is. és most nem értem hogy nem vagyok eléggé mgas szinten vagy ez egy bug?
  • VKiller
    #10634
    Jó, betörök, bentvagyok a házba de nincs a fickónál. A feleségénél és nálla is van egy kulcs de azzal sem tudom kinyitni a földszinten az ajtót. Azt mivel kell kinyitni, vagy nem ott van a napló?
  • MrStokes
    #10633
    Tenyleg a becsapdazott helyeken mit lehet csinalni? Van a rogue tipusu karaktereknek csapdakereso/hatastalanito kepesseguk? Es magusoknak ezeknek megfelelo spelljeik?
  • o.san
    #10632
    de olvasásra sem nyílik meg mind?!
  • Dns5000
    #10631
    arcane university de elob csomo kuldit kell csinalni hogy beengedjentek
  • BBalee
    #10630
    Ja a legfontosabbat nem írtam le csak akartam!

    A varázslat előtt szórd meg az ellent a Weeken to fire / frost / schock -al attól függően hogy mivel akarsz támadni és akkor nagyobbat sebez.
    Illetve kombinálni is lehet őket az altarnál hogy durvább legyen. :)))
  • MrStokes
    #10629
    Sztem zseblampat vigyel, hogy vilagossagot gyujts az illeto elmejeben! :D
  • MrStokes
    #10628
    Book = konyv, es mint olyan foleg olvasasra valo :D
  • VKiller
    #10627
    Jó, betörök, bentvagyok a házba de nincs a fickónál. A feleségénél és nálla is van egy kulcs de azzal sem tudom kinyitni a földszinten az ajtót. Azt mivel kell kinyitni, vagy nem ott van a napló?
  • o.san
    #10626
    a book-okat hogy lehet használni? egy csomóval nem tudok mit kezdeni. rányomok és semmi!
  • CUCLI
    #10625
    uh. nálam most jópár értékes cucc van.belese merek gondolni... :D
  • Zsolo007
    #10624
    És hol lehet varázslatot kreálni? Nézegettem az árusokat ICben de egyiknél sincs külön opció varázslatkreálásra...
  • BEAST #10623
    Burden vagymi ha jól emléxem nehezebbé teszi az ellent ... bár ebben nem vagyok biztos :D
  • BlackShadow
    #10622
    betörsz :) ha esetleg arra eszmélsz h valaki beelőzött milenne ha meglátogatnád a lakásán? hisz még nem vagy tag igy lophatsz a másiktól :P
  • Dns5000
    #10621
    viszont restore abbribute van azzal is lehet csak macerasabb :P
  • VKiller
    #10620
    Légyszi aki már megcsinálta mondja már meg hogy mit kell csinálni az élső thieves guildos küldiben amikor Amantius Allectus naplóját kell elvinni. Vgayis azt hol találom és hogy vihetem el. Amantius háza már megvan.
  • BEAST #10619
  • BBalee
    #10618
    Igen énis csak ilyeneket találtam ez tényleg nem sokat ér sajna.
    Persze a nekromatáktól azért engem szívattak permanens tulajdonság csökkentő varázslattal amiután csak a papok tudtak rajtam segíteni :)
  • spatrik
    #10617
    ismerek vkit aki szerint az Oblivion egy nagy szar.Mek hozzá.A távcsövest vigyem vagy a Black bow-t?