41716
  • Tojesz
    #10696
    #9724
  • davebowman
    #10695
    ezaz?

    http://www.3dcenter.org/atuner/files/dl~~1710/!aTuner.exe
  • Cat 02 #10694
    2.4 es Fx 5600 on 512 DDR ram :D
    640*480 minden kiapcsolva !!! és akad :D
  • davebowman
    #10693
    Bazz. sajna nem találom a linket a "régi gépek indulására kitlált megoldást."
    Nem tudjátok esetleg? más 35 oldalt visszaolvastam..... :(
  • Drizzthsz
    #10692
    Draw distance-t nagyon alaposan húzd le, nálam ha nincsenek legalább 3-an a képen, akkor konstans 40 fps kívül-belül, 800*600 highon.
  • Drizzthsz
    #10691
    Na srácok, van olyan beállítás, hogy bHighQuality20Lighting, ezt ha átírod 1-re, akkor elvileg jobb lesz a világítások minősége. Sajnos a scrrenshotokat, amit elvileg csináltam nem találom, így csak annyit tudok kijelenteni biztosra, hogy 5 fps esést okozott a bekapcsolása R9800proval.
  • CUCLI
    #10690
    minden mediumon van?
    én pont ma csináltam azt ,h grass fade-t levettem 0ra (úgyis tök fölösleges mert így legalább látom a kis dögöket a fűben) és a view distancet meg csutkára toltam. szvsz jópár fpst lehet nyerni a fű levételével mert amiatt kurva sokat kell procinak számolgatnia. ígymeg egy nagy teher levan véve róla :))
  • lazazael
    #10689
    Jah Jazzy de a ti4200 höz ki kell cserélni a régi shadder eket stb. az nem olyan egyszerű hogy felrakod és leveszel mindent minimumra, de mondom hogy meg lehet csinálni!
  • Kandurex
    #10688
    nézd, frankón, néha én se látom be, hogy mi a jó istenért is kell neki ekkora gépigény

    annyira azért nem nagy durranás a grafika :/ jó, csiri - vili -re húzva tényleg pöpec, de valahogy kicsit túlzottnak érzem a dolgot

    800X600 médiumon 10 - 20 FPS -t produkál 2800+barton 6600GT giga rammal szalz,

    ne várj sokat
  • jazzy
    #10687
    en radeon 9600 ( nem , nem pro ) 128 mb es 1800+ amdvel jaccok 768 mega rammal es igy is minimumon 20 fps..
  • lazazael
    #10686
    Miért ne indulna el? Már megtalálták a megoldást, én le is toltottem mondjuk még nem probáltam. Olvass vissza és megtalálod a linket.
  • davebowman
    #10685
    Nemááá. esetleg 320x240 ben 16 színnel.... ???
  • Kandurex
    #10684
    Sírj.

    sorry)
  • davebowman
    #10683
    Akkorsem fog elindulni egy AMD 1700+ TI4200/64Mb - on ha megkukulok? Reménykedjek, vagy sírjak? Vagy keressek jobban?
  • homeless
    #10682
    Megtaláltam ma az eddigi legdurvább cuccomat:D. Egy amulet 20% reflect spellel. Vicces amikor életet akarnak tőlem szívni és én is szívok tőlük. Nem egyszer úsztam meg azóta full hp-vel egy-egy harcot:DDD Amúgy 8000 aranyat ér.
  • Kandurex
    #10681
    off:

    Most néztem a HIdeg Csontok c. filmet

    nem vagyok egy ijedős alakat, de ettől a filmtől a rosszbaj jött rám, iszonyat kemény, aki teheti nézze meg (már ha mindeképpen elakarja rontani a jó kedvét :))

    pár szó a filmről
  • PiszkosFred
    #10680
    OFF
    Mivel az Oblivion karakter arc generálása valami eszement jóra sikerült - a szinte vegtelen lehetőségek miatt - ezért szeretnénk az Oblivion HQn egy új lehetőseget kiprobalni/inditani, Plasztikai sebészet/Génbank néven (vagy valami ilyesmi;]). Persze ez függ az igenytől, meg a fogadtatástól, meg hogy kit mennyire érdekel a dolog ;] A következőről lenne szó, nagy vonalakban.

    Látni itt-ott fórumokon igencsak pofásra sikeredett női és férfi karaktereket, főleg külalak szempontjából, fajra és arcra való tekintettel. Az ilyen jobb, gondosan átszabott arcokat és persze a karaktereket szeretnénk összegyűjteni, és letölthetővé tenni. Letöltés alatt úgy gondoltuk - ami megvalósítható - hogy a börtön végén, az utolsó lépés előtt állva lenne a mentés, amikor is még van lehetőség változtatni az arcon/fajon, az osztályon és a csillagjegyen. Vagyis aki úgy érzi, hogy kreált egy nagyon frankó fejet egy woodelfnek, vagy egy burtális ork búrát, és hajlandó ezt a művet nem csak kép formájában megosztani másokkal, na akkor ezt a savegamet valamilyen rendszerbe foglalva letölthetővé tennénk a webodlalon. Amolyan szépség bank, amelyhez lehet nyúlni új karakter kreálásánál.

    Az ötletet az adta, hogy a hivatalos fórumon (es.com) olyan arcokat lehet néha látni, hogy az ember füle kettéáll. És biztos hogy vannak oylanok, akik a random generátorral nem elégednek meg, de az arc létrehozásához meg olyan kétbalkezesek mint jómagam is például. Na ők kiválasztanák az arcot/karaktert (a savegamet), letöltik, még esetleg variálnak ezt azt rajta, és játszanak.

    Lesz olyan, aki nem szívesen válik meg a szívéhez nőtt Breton pofikától, vagy a Nord barbárja szúrós tekintetétől, ezért ez a kis szösszenet azokhoz szól, akik ezt a publikálást felvállalják és nem csinálnak gondot belőle.

    Akit tehát érdekel, szívesen vesszük az utolsó előtti lépés savagame-jét, így előre látatlanban is. Április első hete körül lesz bővebb információ a HQn ezzel kapcsolatban.

    És bocs az OFFért, de mivel pörög a topik, talán találunk egykét vállalkozó embert ;]
    ON
  • I.C.ram
    #10679
    Lehet sneak attackelni, és az 4xes sebzést jelent, szóval jó ha van kéznél melee fegyver is.
  • PyRex
    #10678
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én sem. Viszont miután a fő questeket végigvittem, az összes őrnél 99-es lett az értékem, amikor rá kellene beszélni őket valamire... és mindenki segget nyalt, előre köszöntek meg ilyenek. Aztán kiraboltam a ládát és persze az egyik őr észrevette. Oda is jött, hogy legyakjon és jött még vagy 5-6... Elfutotam :) Másnap visszamentem az arénába harcolni és ott állt az őr, de NEM TÁMADOTT meg, viszont a fenti 99-es érték 0-ra leesett és rábeszéléssel sem tudtam 0 fölé vinni - lol :) De nem támadnak meg azóta sem, szóval 500 aranyam lett mondjuk ingyé :D
  • CsőKujts
    #10677
    sry íjjjász
  • Halfer
    #10676
    légyszi csekkoljátok meg ezt: #10657
    kíváncsi vok, hogy másnak hogy ment mert én meg szeretném menteni de nem megy.
  • Tatyla
    #10675
    custom classos vagyok, és warrior ...
  • lazazael
    #10674
    Hehe mondom én:), nyilvánvaló volt hogy azt azért rakták oda hogy kiraboljam/ják. De egyenlőre nem tolvajjal viszem.
  • CsőKujts
    #10673
    Sajnos nem értem, hogy az ílyásznak minek a blade képzettség. Erdei elffel kezdtem és ha nem az íjjamat használom nem nagyon tudok életben maradni nehezebb szinten. Most akkor van egy felesleges képzettségem?
  • PyRex
    #10672
    500 volt benne :))))))
  • lazazael
    #10671
    Van valahol bug/exploit topic mert a Fraps mappámban van pár kép meg video:).
    Mert pl. a régi wowos wall-wallking simán megy, de itt sétálni sem kell, najó kicsit más a technikája.
    Eként most találtam egy nagyon nagyon durva exploitot!o_O
  • CsőKujts
    #10670
    pld. Chorrol templomában megöltem a két tagot a szélső szobában, kifutottam a templom háta mögé az őr elől. Ott alukált egy koldus, annak az ágyában elaludtam és már keltett is a fekete csukjás tag.
  • ultrabob13
    #10669
    Köszi szépen
  • lazazael
    #10668
    Odamész a taghoz az Aréne bejáratánál, aki a nagy arannyal teli (nem tudom, gondolom:P) láda mellet áll és elmondod neki hogy te harcolni akarsz nem csak lesni, mire ő megoszta az infot hogy akkor menj le a négerhez aki mellesleg k***a kemény, te lemész ő megmondja a frankót. Választasz ruhát light/heavy (csak ebben mehetsz be) ráklikkelsz a "kész vagyok bzeg" opciora, kinyitja az ajtót, bemész és pwnzorz!
  • sector512
    #10667
    Lemész az edzőterembe, beszélsz a főnökkel, ad egy páncélt, azt felveszed, lefekszel pihenni ha mondja és mehetsz is harcolni.
  • CS@
    #10666
    Szerintem csak a jól kiválasztott vagy a custom class.
  • jazzy
    #10665
    valo igaz destruction eleg hasznalhatatlan, nem gyenge, viszont nagyon sok mana, az idezett lenyek kozul pedig nekem eddig legjobban a wraith valami jott be, ilyen fekete es tuzet lo 40 masodpercig van veled, az nagyon eros, daedra se rossz, mellesleg nem csak 2 db 100-as leny van en kapasbol talalkoztam van 4-5-el, minek nagyobb vagy annal tobb lesz, plusz mas arus masfajta magicet ad.
  • Tatyla
    #10664
    mi a titka gyors fejlödésnek mert már látom hogy sokan 10-en felül vannak jóval én meg 6 lettem épp...
    pedig questelek rendesen...
  • Hmuda
    #10663
    Ugh, chat-man újból topicromboló tevékenységét végzi.

    Utolsó figyelmeztetés. Vagy megtanulod normálisan használni a fórumot vagy a következő ilyen esetnél már repül a pont.
  • ultrabob13
    #10662
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám hogy az arénában h lehet bemenni? mármint úgy h én tudjak gyakni, ne csak nézni tudjam a fight-ot. Lécci írjatok mert nagyon kíváncsi vok rá
  • lazazael
    #10661
    Szó szerinti idézet a járókelőktől ingame, csak magyarra forditva:
    A NPC: " Miután megölsz valakit, éjjel álmodban felkeres valaki a Dark Brotherhood (Sötét Testvériség jolvan na:/) tól, igy szereznek uj hiveket."
    B NPC: " ORLY?!"
    A NPC: "JA RLY!!!"
    B NPC: "NOWAI."
    A NPC: " YA WAI, they r kinda thieves guild, comin when u sleepin."
    :)
  • BBalee
    #10660
    Hát én inkább törölném a programot és nem eröltetném a játékot, vagy visszajönnék később amikor táposabb vagyok.
  • neménvoltam
    #10659
    helló! a faq-ban sajna nem találtam róla infót: hogy lehet bekerülni a dark brotherhoodba?
  • cuccok
    #10658
    de nyugalom nem mentettem el de hatott le is nyugodtam
  • Halfer
    #10657
    Hi! Savlian Matius mindenképp meghal egy csatában? Olyan jólelkű vagyok, hogy mindenkit meg akarok védeni, de olyan kevés élete marad, hogy így már képtelenség.