41716
  • PiszkosFred
    #10735
    Aktuális szinten +5skillt, marhadrágán.

    Tipp: nem próbáltam, de talán. Kellenek powerfull destro spellek, amelyekből max 1-2t tudsz lőni a manádból. Ezekkel lemenni az arénába, majd onnan puffogtatni kifele a kapu fele, ahol nincs senki és nincs friendly fire véletlenül. Egykét puff, aztán ott a reju oltár, megint puff, reju... Nem próbáltam, de hátha.

    Idézésről írta már valaki, hogy mágus karrierje ellenére már maxolta. Gondolom a játék elejétől fogva csinálta, használta, és így nőtt magától is, észrevétlenül. Amikor már szándékosan tápolni kell, akkor az marha unalmas tud lenni, és ami a legrosszabb olyan szinten illúzióromboló, hogy lehet emiatt csökken a játék iránti szenvedély.
  • CS@
    #10735
    A conjuration -t a legegyszerűbben szerintem a BoundDagger(kevés magicka kell hozzá) –el lehet húzni ezt a fővárosban árulják is. Elsütöd majd a megidézett fegyvert elrakod(a morroval ellentétben itt úgy vettem észre, hogy ilyenkor rögtön el is tűnik) újra megidézed és így tovább...
    Szintenként 5 –öt trainelhetsz.
  • jazzy
    #10734
    destruction eleg lassan fejlodik valo igaz az idezes az gyorsan mivel nekiallsz a legkisebb manaigenyu lenyt azaz a skeletont idezgetni.. az enyem mar 80ason van lvl12n
  • XeeN
    #10733
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam az Aréna grand championje (az ork) csinált így. Csak állt szótlanul, amig le nem lőttem. :(
  • Kandurex
    #10732
    De ahogy elnézem iszonyat sokáig tart a normális feltápolódás. Mikor lesz nekem a destrukció + az idézés 100 -on?? :( Eltart majd egy darabig :( A trainerek mennyivel gyorsítanak az ügyön?
  • Kandurex
    #10731
    Egyébként tesztelgettem a szintlépést is. Miután a küldetés is arra kért, hogy várjam meg a reggelt, mást se csináltam csak scarmpokat (vagy miket) idézgettem egész éjszaka (kb. 10 perc reggelig), reggelre meg volt 6 idézés szintlépés meg a karakter is lépett, bár tény, hogy csak az intelligenciára adott pluszt, de arra rögtön 5 -öt :)) Ennyit megért. :)
  • PiszkosFred
    #10730
    Igen, ha elotte mar beleptel kettobe, akkor mar csak harom maradt ;]
  • Light
    #10729
    Hali!

    Hát, a játék tényleg nagyon jó lett.., munka mellett van vagy 5-6 játékom, de mindig Oblivion-t szeretnék szabadidőmben játszani:)..
    Az én gépemen (2,7 Athlon Xp, 1 giga ram dual, Ati X800 Pro) sajna nem megy annyira simán, mint gondoltam.., minden full és max grafika között van, egyetlen, amit kikapcsoltam, az a füvek árnyéka (komolyan leveszi 6-7 fps-sel a játékot, és nem nagy durranás, sőt!), és a bloom sincs bent, m le van tiltva a menüben (nem támogatná a kártyám?).., de azért így is a legszebb játék, amit láttam eddig Pc-n (az UT 2004 egyes addon pályái mellett:)..
    Ami viszont nagyon nem tetszett/szik és vmilyen szinten amatőrség volt a készítőktől, az az, h a menüben amolyan "találd ki, h mi mit jelent" típusú gondolkodás lett megvalósítva.., nem értem, h miért lett volna akkora probléma, h ha vmelyik ikon fölé mész, akkor szépen megjelenik felette/mellette, h mit takar (de legalább a nevét, h az ember tudja, h a szívecske a "life" és hasonlók - ez mondjuk 1értelmű, de más nem.., szval csak ennyi..:) Jogos, van felhaszánlói kézikönyv, ott meg lehet nézni.., de akkor is blődség vmilyen szinten..

    Üdv és jó játékot!
    Koszta
  • MrAndree
    #10728
    Pentium 4 2,8 GHz, 1 GB Ram, Geforce FX 5700 256 MB. Gyenge a kártyám hozzá szerintem.
  • Dns5000
    #10727
    csak 3 frakciba lehet belepni ugye?
  • Lobsterman
    #10726
    Nekem a fényforrások IS :D Milyen a géped Andree?
  • MrAndree
    #10725
    Nekem a fényforrások jelentik a gondot, amúgy minden rendben de ha gyertyákra, lámpákra vagy egyéb dologra pillantok ami fényt ad akkor az fps leesik olyan 8 körülire. Nem tud valaki erre egy megoldást?
  • PiszkosFred
    #10724
    Sajnálattal hallom, őszintén. Nem hittem volna, de mégiscsak igazad lett a kézhezvétellel kapcsolatban. Szerdáig már bírd ki vlahogy;]
  • DonnieBrasco
    #10723
    Ez a nap már el van szarva. Itt volt nálunk a köcsög UPS, és mivel senki nem volt itthon, szó nélkül elment. Akkor miért van megadva a mobilom????????
    Felhívtam őket és a munkahelyre már csak Szerdán tudják kihozni, holnap tesz itt egy újabb próbát.
    Érdekes a DHL-nek miért nem gond, hogy akkor is felhív a csávó telcsin _mielőtt_ még kihozná (nemhogy olyankor, mikor nem talál otthon....)

    Ekkora egy trágya utolsó céget mint az UPS :(((
    Hiába, béna amcsik. :((

    DB
  • Lobsterman
    #10722
    Összeesküvés :) Monjuk nem is lep meg a dolog mert elég leprán néz ki így a táj. Kartonlap fák, kb 10 méteres látótávolság... De megy :)
    Ha tud valaki buherált init ami megdobja a sebesságet, vagy egyéb "csalást" a sebesség növelésére(a géptuningon kívül. az túl kézenfekvő :D) az ne habozzon
  • MrAndree
    #10721
    Nekem is belső tereken szaggat, kívűl semmi gondom nincs. Nem is értem.
  • CS@
    #10720
    Esetleg ezt a haggle dolgot is bele lehetne tenni a FAQba mert néhányan már megkérdezték és kezd uncsi lenni. #10326 #10320 #9463
  • Kandurex
    #10719
    Az egyetemen lehet. Ilyen kis állványon, olyasfélén amin enchantolni is lehet.
  • PyRex
    #10718
    Hmm, hogy kell kombinálni varázslatokat??
  • Lobsterman
    #10717
    Haha! Sikerült kicsalnom a játékból egy próbára érdemes frame értéket egy kis ini átírogatással! Sajnos nem túl játszható, mert mindenki mással ellenben nálam nem külső tereken szaggat hanem bent. Ne kérdezzétek miért, fingom sincs. De az is érdekes ha fáklyát veszek a kezembe 5 frame-el csökken a sebesség :D Úgyhogy mire kijutottam a szabadba halálba átkoztam a népet hogy mindenki másnak jó gépe van :)
  • PyRex
    #10716
    Hát ott tudod megadni, hogy milyen áron vegyen tőled / te milyen áron adj el neki cuccokat. Szóval alkudozni lehet. Csak éppen ha túl kedvezőtlen értéket állítasz be a számára, akkor utána azon az áron sem adja, amin amúgy odaadná. Nem tudom, hogy a játék nehézségi szintjétől függ-e, de nálam kb. 155%-os áron ad el mindenki, azt vettem észre... :(
  • uv
    #10715
    HA VALAKIT ESETLEG ÉRDEKEL
  • Kandurex
    #10714
    Az tök mókás amikor elkezded kombinálni a varázslatokat :D

    Pl. amikor lélekre van szükségem, akkor egy ilyen multifunkciós varázslat segít :)

    Először soultrap 10sec -re, aztán egy tűzlabda ami 5 secen keresztül píritja az ellent 10sec -en. Hatásos :) csak kicsit drága volt kihozni.

    Hihetetlen, hogy a mágiának tényleg csak a képzeleted szab határt.

    Pl. multi varázslatban:

    megidézek egy csontvázat aki tudd a vízenjárni és folyamatosan draineli a manát az ellenségtől :D na jó ez kicsit erős példa, de királyság :D
  • CUCLI
    #10713
    a haggle funkció amúgy mirejó?
  • Kandurex
    #10712
    kíváncsiságból elkezdtem az egyetemen varázslatokat gyártani :)

    Brutális miket lehet kihozni, meg pénzbe is :(
  • MrAndree
    #10711
    Őt én is megtaláltam de erős volt úgyhogy hagytam. Amúgy meg ha ezt írta ki akkor menjél szépen egy hotelba aludni és éjszaka érdekes "látogatód" lesz.
  • spatrik
    #10710
    nem sztem.De jó a mese[a mese szörnyü valosagos törtteneten alapszik!Én azóta kómába vok]?
  • Cat 02 #10709
    :D 1ébként 98 on elmegy ?
  • spatrik
    #10708
    megkérdzte haverom hogy mér szaggat?
    Mien géped van?-kérdem.
    XP!-felelte a derék kacor király.
    Jézusom neked az agyad még a morrowindbe kalandozik!!-szólt a jóságos én
  • Gnome
    #10707
    vááá ő morrowinbe is bennevolt!! egy életunt harcos aki mindent megélt és halálvágya volt nagyon...szimpatikus figura volt...ittis ork az illető?
  • PunkZoli
    #10706
    jo sztem megvan ,bent megkellett kérni vmi bébetüst hogy adja a oda a guard key-t és azzal kell lenyomulni :P
    na kösz ,csá:_D
  • PunkZoli
    #10705
    aha nálam is előfordul de msot vhogy nem:D 3szor jöttem ki halom honlap,meg mp3 megy alatta,lehet ez a nyittya:SD
  • Dns5000
    #10704
    erdekes nekem mindig lefagy ha alttabolok
  • PunkZoli
    #10703
    segíítsetek ,kvára érdekel a játékl folytatása ,ittis alttabbal vagyok:D
    gogogo
  • CsőKujts
    #10702
    Átgondoltam a dolgot és szerintem azért van ez mert erdei elffel megyek aki még plusz thief csillagjegyben van, az meg úgye plusz agility. Dehát úgy gondoltam az íjjász az legyen íjjász. Lehet jobban járok ha másik csillagjegyet választok? Ez a futkosás nem igazán jön be..
  • Kockáspiton
    #10701
    [spoiler] Bementem imperial city-től délre lévő romba, bent egy Umbra nevű emberke állt ful ebony páncélban és egy király karddal, egy szót sem szól, lecsaptam azt írja hogy "your kill was obserwed by forces unknow" itt mit kéne csinálni?" [spoiler/]
  • CsőKujts
    #10700
    Hát nem tudom.. Amit mondasz az akkor lenne korrekt ha csak blade lehetne snake attackolni. Csakhogy íjjal lehet igazán! Nekem ez így nagyon tápnak tűnik igaz még nagyjából a játék elején vagyok de zavar, hogy a strenghtet nem tudom másra hasznosítani a cuccok cipelésén kívül. Elvileg úgy gondoltam, hogy beleresztek kettőt azt mire odaér előkapom a kést azt megszurkálom. De ez sajnos totál nem működik hanem inkább az, hogy rohangálok kacskaringózok az oszlopok között mint egy elmebeteg ha nem akarok meghalni és néha visszkézből szájbalövöm az NPC-t. Ez másnál is így működik??
    Mert ha így akkor végülis nem baj csak akkor csinálok egy másik customot amiben nem lesz blade.
  • PunkZoli
    #10699
    helo,nemrég kezdtem, és ott vagyok hogy a salviusz vmi kapu előtt hadovált valamit hogy nekem bekell jutni kinyitni a kaput! de nem emlékszem már a szövegere merre van az arra...tudjátok a portál bezárása utáni rész a kolostorbol kvacss vagy vmi has.nevü..pliz help
  • Dns5000
    #10698
    Megcsinaltattam a varazsbotomat. 40darab 80 as elemental sebzes :P
    Igy azert mindjart mas a helyzet:)
    Ennek oromere ki is probaltam. A fel egyetem banta a dolgot :P, a masik fele meghat :)
  • BBalee
    #10697
    A mannagond idővel eltűnik.
    Emlékszem az elején azért nem vettem meg a Bound Sword varázslatot, mert majdnem az összes mannámat eltüntette, most látom hogy 100-as idézéssel csak 70 mannába kerül nemúgy mint a játék elején amikor biztos hogy 100 felett volt jóval. Ugyanez igaz a destruktionra is.
    Ahogy fejlődik a karakter az adott skillen úgy egyre kevesebb manna kell ugyanahoz a varázslathoz.