41716
  • Fritz Von...
    #10775
    Ma egész nap toltam. Arch-mage lettem, enyém az egész arcane university. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akik esetleg pénzhiányban szenvednek, azok ha elérik az Arch mage szintet, kapnak a szobában egy enchanted ládát. Ez azért van ott, mert a sztori szerint az arch mage, hogy tudjon tanulni, a guild tagokkal szedet virágokat miegymást. A lényeg az, hogy ebbe a ládába be lehet tenni EGY fajta komponenst (alchemy) és az megsokszorozódik. Én betettem egy vámpír port, és 24 óra múlva 11 lett belőle. Egy darabért adnak 150 vagy 250 goldot. :)
  • ati2002
    #10774
    Na akkor az más. Köszi. És hogy múlik el a varázslat? :)
  • Lacee
    #10773
    minden élőt így érzékelsz, detect life varázslat teszi (tárgyban is lehet, nekem nyakláncom van).
  • ati2002
    #10772
    Pls help. Miért látok mindenkit így: ilyen lila ködben??? Remélem nem azért mert vámpír lettem???!!! Azóta van, hogy kimenekültem a barlangokból, fenn a hegyekben. (Nem harapott meg senki.... elvileg...) ÁÁÁ, tiszta ideg lettem!

    Mindenki ilyen: minden ember, ló, farkas... Aludtam is most 24 órát, de ugyanaz.
  • warass
    #10771
    Volt valakinek olyan, hogy a legtöbb betöltésnél mindent tud a kari csak menni
    nem, ritka esetben viszont ok? Nem a FAQ-ban is leírt cucceldobós a probléma, meg nem is grafbeáll. 9800 Pro-m van (2800+Barton,1GB) asszem 6.2 Catalyst-al.
  • DonnieBrasco
    #10770
    Vagy a telefonom tette meg a jótékony hatást délután... pedig nem is voltam ideges, tök kedvesen kérdezgettem őket, hogy mégis mikor jön már... :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #10769
    :)

    Bocs, hogy csak most reagálok de meg kellett néznem az extra DVD-t. 40 perc, de nem rossz :)

    DB
  • sector512
    #10768
    ettől féltem Lehet tenni valamit ellene?
  • Thanatos
    #10767
    találgass :)
  • Lacee
    #10766
    mondjuk mert vámpír lettél...?
  • sector512
    #10765
    Megváltozott a karakterem arca, vörös lett a szeme, és az utolsó alvásom óta néha lemegy egy kicsi az energiámból. Vámpírokkal álmodtam. Miért lehet ez szerintetek?
  • Lacee
    #10764
    az egyik mage guildben mintha láttam volna kettőt is, esetleg nézz körül azokban (az asztalokon persze, nem megvételre ;))
  • donpedro
    #10763
    Imperial Cityben a Mystic Emporiumban 5-öt is árultak amikor utoljár arra jártam. Azt mondjuk nem tudom, hogy üres volt-e, vagy sem.
  • Tatyla
    #10762
    volt vagy 1 :(
  • PiszkosFred
    #10761
    Barlangok, romok lootjai? Ott sincs?
  • Tatyla
    #10760
    sehol az ég világon nem találok Grand Soul Gem-et csak 1 árusnál volt 1db ,help mert már a tököm tele van a vámpirkodással...
  • PiszkosFred
    #10759
    Lehet a UPS PR osztály olvassa az SGt ;]
  • Zsolo007
    #10758
    Erre én is rájöttem (ahogy beszél..kiderül belőle), csak előbb tduni akartam biztosra, hogy igazam van e. Egyébként nem örültem neki. Azt vártam, hogy valami iszanyat nagy harc lesz, aztán :(((
  • Lacee
    #10757
    szellemek után marad, én például egy Bravil városából származó küldetés után szereztem párat (forlorn watchman)
  • MrAndree
    #10756
    Igen. Haverom most csinálta meg és neki is ez volt.
  • MrAndree
    #10755
    Menj le valami dungeonba és öljél ghostot. Azok hagyják el.
  • Lacee
    #10754
    ez normális az arénás orknál:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annyira elkedvetlenedik a hír miatt, hogy a faterja igazából vámpír volt, hogy meg akar halni: ezért nem harcol ellened.
  • Goth
    #10753
    egy fighters guild küldetéshez kéne ectoplasm. Nem tudjátok olyat hol találok?
  • Zsolo007
    #10752
    Nekem is ezt csinálta. Megcsináltad neki a küldijét ugye? Elhoztad az apja naplóját?
  • Mr. Perfect
    #10751
    Hehe, van már olyan mod amivel visszahívhatod magadhoz a pacit, ha elkóborolna :)))) akit érdekel: ITT
  • Lacee
    #10750
    egy fej karalábét esetleg :D
  • Lobsterman
    #10749
    Ez de király. Mit veszel abból az egy septimből? :D
  • Sheltem
    #10748
    Sziasztok

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na a lélekkövek használata már világos azzal fel tudom tölteni a fegyvereket, de mágikus tulajdonságot hogy tudok hozzáadni egy sima dwarven fegyverhez pl? Mikkel lehet?
  • deep
    #10747
    Nyamm:D
  • Lobsterman
    #10746
    Akkor neked még jó esélyed is volt rá hogy viszonylag menjen. Nekem Cele2.4/GeF FX5200/512RAM kombóval enyhén durva tweakelést kellett csinálnom hogy egyáltalán 2 FPS fölé menjen
  • DonnieBrasco
    #10745
    Nem fake, de tényleg :))

    DB
  • Lacee
    #10744
    akartam is mondani h azért nem szar cég a UPS :)
  • grebber
    #10743
    De a közelben nincs senki akkor minek lopakodjak??
  • DonnieBrasco
    #10742
    Gyerekek!

    Minden visszavonva!!!!

    Helyi idő szerint 22:13 perckor MEGJÖTT A CE!!!! Na ilyet még nem láttam!!
    Itt a kezemben, vigyorgok mint a vadmalac :)))))

    DB
  • Dant0r
    #10741
    Ha sneak módban vagy, nem fogják tudni:)
    Ha meg látnak BEMENNI, látnak KIJÖNNI és közben eltűnt valami, jóhogy fogják tudni, ha logikusan végiggondolod.
  • MrAndree
    #10740
    Érdekes én is lopok és nekem nem tudják. Ügyesen kell csinálni. :)
  • grebber
    #10739
    Nagyon über a game csak az nem tetszik hogy ha lopk senki sem lát és mégis tudják hogy loptam :(
  • CUCLI
    #10738
    menj a nyanyához aki a széken ül. lehet trollok és egyéb finom lények ellen kűzdeni :)
  • TEJA
    #10737
    Verd meg az orkot és te vagy a grand champion, onnantól kezdve meg dughatsz medvéket meg trollokat. Mármitn az arénában.
  • Kandurex
    #10736
    Championként számomra bezár a bazár az arénába?

    A fekete srác nem akar felengedni az arénába, azt mondja, hogy championként nincs mit keresnemn itt :(