41716
  • Sheltem
    #10815
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kövesd a ribancot éjjel sneak módban odavezet és lebuktatja saját magát
  • DonnieBrasco
    #10814
    Hali!

    Pontosan melyik NPC mod az? Én letöltöttem egy 1 megásat, de még nem játszottam vele. Az van meg nekem ami level cap-et rak a mobokra lvl 18-30 között kb.

    DB
  • Sheltem
    #10813
    Nem értelek.
  • CUCLI
    #10812
    azaz.
  • Crokin
    #10811
    Kapcsolj át read only üzemmódból :D #10801
  • Sheltem
    #10810
    A "rat problem" quest?
  • CUCLI
    #10809
    magic guildes feladat engem is érdekelne. amikor a húsokkal kell szórakozni a ház mögött...
  • Sheltem
    #10808
    Valaki meg tud nyugtatni #10799el kapcsolatban aki már csinálta a mágus guildet?
  • Sheltem
    #10807
    Odamész bármelyik kapuőrhöz és beszélsz vele. Ha nem akar rögtön sittre vágni nincs a fejeden bounty.
  • Forrest Tomee
    #10806
    "vagyis ne legyen bounty a fejeden"

    Ezt hogy tudom, hogy van-e?
  • Sheltem
    #10805
    Nem kell hozzá mod, hogy jó cuccokat találj. Egyszerűen ha majd magasabb szintet érsz el a keményebb szörnyek jobb cuccokat dobnak el. Ne akarj az elején fullos cuccokat kapni. Türelem.
  • CUCLI
    #10804
    tehát barlangokban kapukban lesznek a jó cuccok ha felrakom a modot?
  • Jagi
    #10803
    :DDDD
  • Glpetyus
    #10802

    Nagyon tetszik a játék.
    A gépigény már kevésbé
  • Crokin
    #10801
    Igen, minden városból kell ajánlás. Én nem emlekszem patkányos problémára mage guildel kapcsolatban, inkább fighter guild lesz az.
  • XeeN
    #10800
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Természetesen elhoztam a könyvet. Szerintem is életunt lett az apja története miatt, pedig nagyon készültem a csatára. :(
  • Sheltem
    #10799
    Gondolom ha alacsony a szinted nem nagyon rakják tele a polcokat Grand Soul Gemmel (de ez csak tipp).

    Más: Tegnap jöttek először tűzelementál szerű lényeg, gecijól néznek ki(na mondjuk mi nem néz ki jól a játékban).

    [spoiler]Sokaknak van gondja a mágus guild "recommandation" jaival remélem én nem fogok elakadni :<

    Összes olyan városban kell recommandation ahol mage guild van, vagy csak néhány darab kell? Mert egyik városban ahol a Rat problémát kellett megoldanom a recommandationhoz a végén nem árultam be hanem letagadtam(így kaptam tőle ingyen alkímia oktatást, viszont nem kaptam recommandationt, remélem így nem buktam a mágus guildet :([spoiler]
  • donpedro
    #10798
    Végre már tudtam kicsit játszani is, és végre bejutottam az egyetemre is. Az a hely valami eszméletlen jó, pláne nekem, hisz elsősorban Alkímiával foglalkozom, és az a kert valami állat, pillanatok alatt csináltam valami 30 restore health és ugyanannyi restore magicka potiont az ott felszedett cuccokból. Ezek ugyebár folyamatos hatásúak, vagyis egy pia azt eredményezi, hogy pl másodpercenként gyógyulok 10-et, kb. 40 másodpercig, a restore magicka meg még hatékonyabb. Szóval jaj annak, aki belém köt. :) (Egyébként 85 az Alchemy skillem)

    Mindenesetre az egyetemi tagság tiszteletére úgy döntöttem, hogy kicsit gyúrok Illusionre is, mert az volt az egyetlen, amihez még tökhülye voltam, most már az is Journeyman, ahogy az összes többi. (Már a Morrowindben is marha jó volt, hogy lehet gyakorlásra varázslatokat csinálni, itt sincs másképp, pl Conjurationhöz kreáltam egy olyan summon skeleton spellt, ami csak 1 másodpercre idézi meg a csontvázat: 1 magickát fogyaszt, így csak rá kell ragasztanom az ujjam a c gombra, ha fejlődni akarok.)

    Asszem még egy kicsit gyúrok majd az Arénában, aztán most már ideje lesz nekimenni a főküldetésnek is.

    Közben eszembe jutott még valami, lehet, hogy csak véletlen, de egy csomó párhuzamot fedeztem fel a Kotor és az Oblivion között, úgy tűnik Bethesdáék nem voltak restek tanulni a konkurenciától. (Pl ilyen hasonlóság, hogy a varázslócéhben minden új tagnak előbb választania kell egy saját staff-ot, tisztára mint a Kotorban a fénykardkészítés az újdonsült Jediknek.)
  • Hmuda
    #10797
    A sigil kövekkel lehet permanens enchantokat csinálni mindenre. Nem túl változatos, de még mindig jobb mint a semmi.
  • MerlinW
    #10796
    Asszem max 5-höz lehet, de nem 100% - csak olvastam valahol.
  • Dns5000
    #10795
    ez hogy fugg ossze?
    amigy trade negyedben lehet venni, parat
    A grand a legnagyobb? Mert embereket meg mindig nem lehet beletenni :/
  • Dns5000
    #10794
    miert az mit csinal?
  • Kandurex
    #10793
    Még jó, hogy fent van az NPC mod -om :)) Nagyon bejött. Tökéltesen kiegyensúlyozottá tette a világot. Tetszik. Ha nem rakom fel, már abbahagytam volna két nap után, de most... lebilinccsel.

    (igaz, h nem flangálnak az útonállók mitril + egyéb finom cuccokban, de a loot helyek ugyanúgy tömve vannak finomságokkal)
  • Dns5000
    #10792
    akkor ugy lephetsz be a tolvajokhoz ha elkapnak lopas kozben?
  • PiszkosFred
    #10791
    Ló fajtájától függ elvileg, hogyan reagál a paci a támadásra, és a támadók is mérlegelnek hogy mit csináljanak, ha esetleg harci méned van. Ezt csak devek meséjéből "ismerem", gyakorlatilag nekem nem volt más lovam, csak az a bamba foltos, az öreg Blade mester társai egyikétől. Nem volt sem okom($), se kedvem lecserélni ;]
  • Dns5000
    #10790
    ja legalabb 5-6 fajta lo van van amelyik gyors van amelyik eros
  • PiszkosFred
    #10789
    Minimális. Ugye tolvajokhoz lopnod kell, DBhez gyilkolnod. Mágusokhoz nem kell semmi, de ha már universitybe is akarsz menni, nem árt ha a mágikus skillek nem alacsonyak. Harcosok szívesen látnak, de mivel ők amolyan alternatív helyi - felbérelhető - rendfenntartó és igazságszolgatató szervként funkcionálnak, ezért nem árt ha az erkölcsi bizonyítványod tiszta, vagyis ne legyen bounty a fejeden. Arénánál a legnagyobb probléma az öreg redguard flegma poénjainak az elviselése ;] Egy karakterrel bármelyik guildbe beléphetsz, akár mind az ötnél is főnök lehetsz.
  • Dns5000
    #10788
    Jok ezek a csavok, jonnek hogy adjak 100 aranyat.
    Majd ha hulye lennek jo lessz az az tobb ezer arany cucc nekem ami nallad van :P
  • I.C.ram
    #10787
    Jó ára van biztos a lókolbásznak :P
  • grebber
    #10786
    Az én lóvam nemfutamodik meg megöli a farkast meg az ellenfelet is felágaskodik kétlábra és lerugja őket ez nem vicc!!!!!
  • Kandurex
    #10785
    Azt imádom, amikor lovagolok az erdőbe, loot hely után kutatva, jön a farkas, lepattanok a paciról, hogy fűbecsapjan, erre neki rongyol a lovamnak, a ló meg felnyerít és szalad, én meg utánuk, de mindkettő gyorsabb nálam, és kész, ott maradok az erdő közepén,..:( gyalog :=

    Meg nem értem, békésen poroszkálok vissza IC -be, erre jön két bandita és se szó, se beszéd neki támadnak a lovamnak. De értitek?! Basznak rám! Csak ló kell nekik. Szegény Sárira mindenki be van gerjedve :( vagy most valami mánia a ló hús itt?
  • Kandurex
    #10784
    De gondolom akárhány guildbe csatlakozhatok? Vagy van kötés?
  • PiszkosFred
    #10783
    Igen, a közeli istállókban lesz ha Fast Travel-el mégy. Ha pedig gyalog, akkor ott marad ahol hagytad. Jó tanács, ne hagyd domboldalon, mert szegény elkezd majd csúszni lefelé - hála a gravitációnak - és ha útközben ezt észreveszi egy kóbor farkas, akkor ott bajok is lehetnek. Meg döglött lovak. Szóval kézifék hijján érdemes lejtőn "kitámasztani" a pacit ;]
  • PiszkosFred
    #10782
    Nem. Enchant az egyetemen csak és kizárólag a mágus céh privilégiuma. Más, alternatív enchant lehetséges, akár ideiglenes - méreg - vagy akár állandó - kövek. De Mágus Céh tagsági nélkül nincs a hagyományos értelembe vett enchant.
  • grebber
    #10781
    A saját lóvan ugye bárhány "napig" vagyok távol megvár mindig igaz?
  • Kandurex
    #10780
    #9397 A megoldás a vámpírságodra. Egyébként lehet gyógyítani is, valamilyen spellel, nem jut eszembe a neve. Valami olyasmit kell keresni ami: Phorfyric Hemofilia <------ ezt gyógyítja. vagy lehetőség szerint menj el egy templomba, ha még van időd, az alapszinteken mindenféle nyavaját + átkot leszednek rólad. Vagy, ha van mentésed arról a pontról amikor megharaptak, akkor egy gyorsan elsütött cure disease megment.
  • Lord Zax
    #10779
    Sziasztok!

    Tudna valaki segiteni hogy hogy lehet visszaalakulni vámpirból? Morrowindben volt rá gyogyszer, remélem itt is, unom már a vámpir életet, mindig csak a sötétben koborlok, meg áldozatot kell keresni. Ha valakinek sikerült már irja le privátba. köszi.
  • grebber
    #10778
    Na 1-es szintű vagyok még mindig és küzdök az első kapu bezárásáért :D csak meglesz.

  • Kandurex
    #10777
    Kérdés az, hogy, ha nem vettek volna fel a magia guild -be, hogy lehet akkor fegyvereket/tárgyakat bűvölni, mágikussá tenni? Mert tervezek egy ütök-vágok-barbár-állat-vagyok karaktert

    Amúgy totál jó, hogy már 10 egynéhány valahány órája játszok a játékkal, de még mindig semmit nem haladtam. Felvettek a mágia guild -be, a király fiát fel a hegyre, bezártam két kaput, loot-oltam 3 katakombát oszt csókolom.... hihetetlenül jó játék, csak eszméletlenül rabolja az időt, ami úgy fogy mellette, hogy észre se veszem :(

    és én bizony keményen használom a fast-travelt :/
  • Kandurex
    #10776
    Az úgy megy, hogy fogsz egy akármilyen lélekkövet, belegyömöszölsz lelket, minél erősebb soult sikerül, annál jobb lesz később az adott fegyver/armor stb. értékei. Ha meg van elslattyogsz IC -be, ott is az egyetem részleg alsó szintjeire, ahol találni fogsz ilyen enchant - magic készítő kis oltár szerűségeket. Na onnan már egyértelmű, kicsit hasonlít a varázslat készítéshez annyi különbséggel, hogy itt ugye tárgyat bűvölsz meg.

    Jó tanács: ne rakj shield -be, armorba, nyakékbe, gyűrűbe sebzést okozó hatást, mert magad szívatod vele :(, csak és kizárólag fegyverbe érdemes enchantolni soulgemet mágikus sebzéssel.

    Én pl. tök jól felgyújtottam magam az oltár előtt :))