41716
  • R10
    #10855
    hali

    mikor azt akarom kiválasztani h milyen fajjal legyek meg h nézzen ki az arca meg ilyenek akkor csak egy fehér képernyő van és nem látom a lény arcát

    meg utána mikor kiírja h milyen billentyűkkel kell mozogni akkor is csak fehér képernyő látszik... MIÉRT?

    vki help pls thx
  • Prof William
    #10854
    Románcozni lehet? (Jólvan tudom telhetetlen vagyok. :) )
  • CsőKujts
    #10853
    Nem zavar, hogy csak az íjjat használod?
  • CsőKujts
    #10852
    Azok a stone-k a ciklámenszínű :) világító kövek? Azokat nem gáz ha eladod?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyanis már a játék elején tekintélyes summát lehet belőlük összehozni. Mégpedig amint kijössz a csatornából ugye szemben a folyón túl vannak azok a romok neve most nem ugrik be. No annak az alján van egy rejtett labirintus és ha azon végigfutsz akkor 3500 pénzzel mész el az első kereskedőtől
  • MrAndree
    #10851
    Hát ja én se álltam neki még a főszálnak, ott tartok, hogy az emperor odaadta az amuletet amit el kéne vinnem jauffre-nak. De előbb még kalandozni akarok, a világ sorsa várhat. :)
    Amúgy wood elf tolvaj-íjász vagyok ami igencsak bejön. Amit lehet ellopok, aki beszól lelövöm. Meg is keresett a Dark Brotherhood hamar. :)
  • CsőKujts
    #10850
    Thx. Amúgy azon filóztam, hogy nem is az fps mérgezett meg :) Hanem csak egy hatásos tolvajt akartam és azt gondoltam mint a való életben ha nincs bounty-d akkor hatásosabb tolvaj vagy és több helyre bemehetsz gyanú nélkül. Ez nem így működik?
  • Sheltem
    #10849
    Én úgy akarom, hogy a legdurvább lények majd a főszálban legyenek, az Oblivion Gateket is csak a sigil stonek miatt kell látogatnom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem bezárhatom mind a 16 ot, nem csak 9et.
  • Mayday
    #10848
    Ha mar ultel bortonben, akkor megkeresnek, es elmondjak, hogy ejfelkor legyel a megadott helyen, es ott mondjak el, mirol is van szo.
    Mindenkeppen oda fox eljutni, meg ott adnak feladatokat is majd, de az "utja", lehet lopas, bortonben ules...
  • Sheltem
    #10847
    Fővonalat a legvégére kell hagyni, én felvittem Martint a Blades Guildes hegyre azóta nem néztem oda sem :)
  • CsőKujts
    #10846
    Csak kiváncsiságból, ha megcsinálod a fő vonalat az nem öli meg egy kicsit a gamet? Legalábbis én most úgy állok hozzá, hogy mindig előbb a mellékküldiket próbálom.
  • Jagi
    #10845
    :( Halvány
  • Jagi
    #10844
    Jááááááááááááááá! Asszem meg van az első mentésem még a sitten! EGY HALVÉNY REMÉNY!
    A Questeket meg a játszott időt nem sajnáltam volna a karit annál inlább... Szerintem szép lett.
  • Sheltem
    #10843
    Én mióta Dark Brotherhoodnak csinálom a küldetéseket nem túl jó a népszerűségem :) De kit érdekel.
  • Jagi
    #10842
    Megcsináltam. Rövid kard íj de, a marksmant nem vettem fel :(
    Megint megszivattam magam...
  • PyRex
    #10841
    Nemtom, én miután megcsináltam a fő questeket, mindenki segget nyalt, ha szóba álltam velük, aztán kiraboltam az arána ládáját, de elmenekültem :) Másnap visszamentem, nem akartak kinyírni de pár őrnél (gondolom akik üldöztek) 0 lett a népszerűségem. Igaz azóta már ment feljebb... :)
  • CsőKujts
    #10840
    Nem rég jutottam el angolból arra a szintre, hogy szerepjátékozzak úgy tűnik megmérgezett a sok fps. :)
  • Sheltem
    #10839
    Nézd nappal mentem a házukba(nem piros volt az ajtó) és minden szó nélkül ki akart az egyik zavarni. Kb "Go out you are not welcome here" dumával, odamegyek a nőcihez, kicsit bribeolni akartam, mondom bevágódok a cuncinál ilyen fajta lénnyel még úgyse dugtam, befejezem a körcikkelyezést erre rámtámad a férjével(?) együtt.
    Kb 10mp alatt lepihentek + megtöltődött az egyik soulgemem is :)
  • CsőKujts
    #10838
    Az lehet, de a bounty-t is... :))
  • Crokin
    #10837
    Ha visszatölti, akkor még lopás előtti allást hoz vissza zéró bountyval szerintem...(megöli a szerepjátékot:D)
  • CsőKujts
    #10836
    Úgy értem visszatöltöm azt az állást mielőtt elkövettem a bűntettet.
  • Crokin
    #10835
    Nono, Argonianokat nem bántani :D
  • CsőKujts
    #10834
    Legalábbis ez az én véleményem... lehet ha pakolsz védelemre akkor jó...
  • Sheltem
    #10833
    Nem érdemes mindig visszatölteni mert a végén akkora bounty lesz a fejeden, hogy nem fogod tudni kifizetni. Mindig fizesd ki az őröket ha valamit elcsesztél, mert később csak gondod lesz belőle.
  • Sheltem
    #10832
    Télleg? Ehh... Ha új karit indítok majd legyakom akkor énis :)
  • CsőKujts
    #10831
    Hehe ezt nem gondoltam volna. Én nem hagyom hogy leültessenek, mindig visszatöltöm.
  • CsőKujts
    #10830
    Amúgy szerintem az íjjász elf egyszerű mint egy pohár víz. Már ha erdei elfet választasz. Ugyanis nagyon erős íjjal ezért a többit el is felejtheted. Végülis fps-nek nem rosz. :)
  • PyRex
    #10829
    LOL! Én nem csináltam meg neki a kért küldetést (hogy ki az apja) és harcolt mint állat. De hát, sajna... :)
  • Crokin
    #10828
    Ez is egy módja... Engem csak simán elkaptak egyszer, és börtön után kaptam egy üzenetet, a többi már ment magától :D
  • CsőKujts
    #10827
    Biztos vagy benne?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lentebb azt írták valami koldust le kell fizetni és az mondja meg hol a góré, plusz éjfélig várni kell a helyen és akkor jelenik meg 3 NPC, állítólag velük kell beszélni.. Ezekszerint így lehet bekerülni korábban?

  • Jagi
    #10826
    Eredetileg "legnagyobb" kard lett volna a kezében csak meggondoltam magam...
  • Jagi
    #10825
    LOL! akkor kezdhetem előröl...
  • Sheltem
    #10824
    Ha sokat lopsz automatikusan megkeresnek téged mégcsak keresned sem kell őket. Csak nem kell a játék legelején már arra várni, hogy minden guild tagja legyél.
    Én miután kinyírtam egy nem éppen vendégszerető paraszt gyíkfejcsaládot(mittomén mi a faj neve) aznap este megjelent a Dark Brotherhood vezetője az ágyam mellett, azzal a dumával, hogy látja a sorsomat. Há mondom csak nem ellenkezek ha ilyen biztos benne :)
  • Crokin
    #10823
    Pedig annyira egyértelmű, hisz csak lopni kell... :D
  • deep
    #10822
    Iszonyú vicces jelenetet sikerült a minap összehoznom:

    Az volt a küldi, hogy valakit figyeljek meg. Ok mondom lopakodni fogok(halva született ötlet nehézvértben és lovag karakterrel:D, fingja nincs a lopakodásról). Na észrevettek persze, mondom kicseszek én velük, felveszem a láthatatlanná tevő gyűrűmet valamint biztos a nehézvértem miatt nem tudok jól lopakodni, mert csörög, vagy valami. Hát levettem és alsógatyában, láthatatlanul nyomultam az utcán settenkedve:D DE íGY IS ÉSZREVETTEK!!! Na mondom hagyjuk:D
  • CsőKujts
    #10821
    Nem azért, hogy okosítsak de ha valamit be kéne rakni faq-ba akkor az a tolvaj guildbe bekerülés.. Szerintem még páran meg fogják kérdezni.
  • Crokin
    #10820
    Lassabban fejlődik szerintem, és mivel nem major nem számít bele lvl up-ba... Én nem indítanék így ijász elfet...
  • Jagi
    #10819
    Egy kérdés, mert kicsit bizonytalan vagyok:
    Nyilaznék (elf), de nem vettem fel (sztem) se minornak se majornak, de attól még ugyanolyan tempóban fejlődik csak alacsonyabb szintről? Vagy a major és minor skillek gyorsabban lépnek szintet mint az általános?
  • Crokin
    #10818
    Az biztos hogy nem recommendationos quest...
  • CUCLI
    #10817
    huh már nem emlékszem mikor kaptam. majd ha hazamegyek megnézem.
  • Sheltem
    #10816
    A mage guild recommandationhoz kell ez a quest neked? Vagy mihez kaptad?