41716
  • Fritz Von...
    #10895
    Nmit. :)
  • Jagi
    #10894
    OFF
    Nagyon így van
    ON
  • Jagi
    #10893
    ilyássz! :_D
  • ZsZso
    #10892
    OFF:
    Én neten nagyritkán írok csak helyesen ... "játszik"-ot se "játszik"nak írom, hanem jáccik -nak. És így tovább. Rászoktam :) (ettől még tudok helyesen írni - ha akarok :P)

    ON:
    Random Item Level - próbáltátok már?
  • DonnieBrasco
    #10891
    Akkor már azt is tegyük hozzá, hogy hosszú "í"!!!!

    Tehát mégegyszer:

    ÍJÁSZ

    DB
  • R10
    #10890
    senki nem tudja a fehér képernyő okát?
  • CsőKujts
    #10889
    Amúgy nem szóltam hanem kérdeztem.. De mindegy. Téma lezárva. :)
  • neménvoltam
    #10888
    nagyon köszönöm!
  • CsőKujts
    #10887
    Thx! Mire nem jó az internet... :)
  • Sheltem
    #10886
    Ok után , van.
  • Fritz Von...
    #10885
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahhoz négy varázslat kell. Tűz, fagy, mana damage és manaregen. Ott van egy láda az npc közelében, abban van mindkét mana varázslatból egy-egy tekercs. Azokat használd (de persze ments előtte) :)
  • CsőKujts
    #10884
    Ok én kérek elnézést! :)
  • Fritz Von...
    #10883
    Hehe. :)
    Én kényes vagyok az ilyesmire, de nem szoktam beleszólni, ha valaki rosszul ír le valamit. Csak most, hogy te szóltál, hogy a helyeset javítsa ki rosszra. :)

    OFF vége. :)
  • Fritz Von...
    #10882
  • tegla
    #10881
    Tsiztázzuk...pontos j -vel kell irni és 1db bőven elég belőle.
    Nem:

    ily
    illy
    ijj
    ilyj
    ijly

    tiszta?
  • CsőKujts
    #10880
    Hehe látom van olyan akit viszont érdekel... Bocs góré Jövő órán felelhetek vagy ki vagyok rúgva?
  • neménvoltam
    #10879
    senki? #10862
  • Davidus
    #10878
    iLLYász
  • CsőKujts
    #10877
    Szerintem nem árt mellé ez a szimpátia skill sem. Bár igazad van én is próbáltam és írta, hogy most fejlődött ez a skill de nem adott többet a cumóért. Érdekes..
  • Me0w
    #10876
    Ha a neve is Legolas lett, akkor...
  • Fritz Von...
    #10875
    Ülj le, egyes!

    Íjász egy J!

  • CsőKujts
    #10874
    Amúgy én Legolas miatt csináltam egy ilyen karit már egyből az elején. :)
  • Sheltem
    #10873
    valakit = valamit
  • CsőKujts
    #10872
    Nekem is van ám egy ilyenem. ;)
  • Sheltem
    #10871
    Én amit nem értek még az a a kereskedés (merchant skill).
    Azt elmagyarázhatná valaki hogyan működik.
    Bemegyek a boltba el akarok adni valakit és van az a csúszka amivel állíthatom a %ot, de eladásnál akárhova állítom a csúszkát ugyanannyiért akarja a boltos megvenni. + Itt fejlődik a Merchant skill is és később jobban tudok alkudni? Vki magyarázza el pls, tudom, hogy ez sokaknak alapdolognak számít de nekem nem nagyon megy a dolog :)
  • CsőKujts
    #10870
    Off Tisztázzuk. Az íjjász az szerintem két jj :) bár tőlem akárhogy írhatjátok nem zavarnak a helyesírási hibák, csak érdekel.
  • Me0w
    #10869
    Nem kell kigyogyito kuldi, csak a vampir harapas utan 3 napon belul menj el egy templomba, es igyal a szenteltvizbol. Wyon megteszi peldaul.
  • R10
    #10868
    ATI Radeon 9250 256 Mb
  • CsőKujts
    #10867
    Van olyan az itt lévők közül aki full nehéz szinten nyomul és még egyszer sem nyúlt a difficulity csúszkához? Én most háromnegyedes erősségen viszem de mit mondjak nem könnyű.
  • CsőKujts
    #10866
    Jaja bocs ha félreérthető voltam de én is azt írtam, hogy van heavy armor meg armorer. Király akkor nem is olyan rossz az a karim. :) Jaja én is arra törekedtem minél sokoldalúbb legyen kivétel kotyvasztás az nincs mert gyűjtögetni vhogy nincs türelmem.
  • tegla
    #10865
    Én is wood elf ijász/tolvaj karit csináltam legutóbb mert az első kreált karim(paladin szerű)nehézvért,kard,restoration,stb vámp lett azt meguntam a kigyógyulós küldit-majd lehet visszatöltöm egyszer :)

    Szóval az elf ijászomat jobban élvezem mert nagyon jó sniper :) sneakba oneshootolom a legtöbb enemyt.Amelyiket meg nem,abból tűpárnát csinálok mire közelebb érne.
    90%-ban sneakban mozgok de igy is kb olyan mint amikor simán mozogtam a lovag karimmal.
    Simán kirabolok bárkit nappal is utcán 2 őr között akár szal zárfeltörést se kell nagyon csinálnom mostmár mert midnenkitől elszedem-boltosok-nappal a háza kulcsát és éjjel szépen belopózom a saját kulcsával azt ami csillog azt viszem :P
  • Sheltem
    #10864
    Ezen ircn jót nevettem :)

    [10:39] <reewt> is there many ways go back from vampire to normal?
    [10:39] <Spike> One, afaik
    [10:40] <Orkel> Reloading a previous save? :)
  • CsőKujts
    #10863
    Ok. :) Az biztos, hogy nagyon ütős!
  • neménvoltam
    #10862
    helló! járt mostanában vki az akadémia(mágus) 2. küldetésénél? amikor le kell menni egy barlangba és négy varázslatot kellene ráküldeni az oszlopra. ebből kettő megvan: tűz és jég. a másik kettőnél már gondban vagyok, egyrészt mert nem tudom pontosan hogy mik is azok(vmi olyasmit olvastam hogy az egyik a Magicka növelése a másik meg a csökkentése), másrészt meg nincs birtokomban ilyen varázslat, és azt sem tudom, hogy tudnám beszerezni őket. 5letek? :)
  • CsőKujts
    #10861
    Mega thx! :) Szerintem simán eladtam volna.
  • Sheltem
    #10860
    Nekemis Dark elf van viszont én heavy armorozok/armorerezek is, sőt még kotyvasztok is löttyöket. Az én karim mindent csinál, harcol, varázsol , íjaz, soul trapol stb :)
  • MrAndree
    #10859
    Egyáltalán nem. Mondjuk alapvetően íjász beállítottságú vagyok, szinte az összes rpg-ben amit eddig végigvittem mindig íjásszal voltam. Persze ha tetszett a játék akkor kipróbáltam más karakterrel is utána. Ahogy majd az olbivionnal is fogom egyszer.
  • CsőKujts
    #10858
    Tegnap amúgy csak azzal szórakoztam, hogy különféle custom karaktereket próbálgattam. Arra jutottam, hogy egy Dark elf combat/intelligence,willpower/meg mindenféle varázslattal kapcsolatos dolog a bluntot és heavy armort és armorert kivéve lesz a legjobb választás. Már élvezeti szempontból. Ha elfogy a manam jöhet a közelharc... Bár lehet hüleség.
  • Sheltem
    #10857
    Milyen vga-d van?
  • Sheltem
    #10856
    Azok a kövek nem quest itemek. A sigil köveket viszont ha eladod(mint én hülye az elsőt(eddig 2 gatet csináltam meg)) akkor óriási bakit követsz el mert azzal tudod felvértezni a fegyvereidet / péncélaidat mágikus tulajdonságokkal.
    Szóval akármennyit is adnak érte a boltban NE ADD EL.