41716
  • Zsolo007
    #10977
    Valamilyen MODot használsz?
  • Sheltem
    #10976
    De jók csak az ékezeteket redukáld le sima karakterre.
  • Sheltem
    #10975
    Mondom a fegyvered meg az armorod statjáról nyomj képet a karaktert ki nem szarja le? :)
  • BlitzFiles
    #10973
    nah fotogén a karim?
  • Harrower
    #10972
    Nagyon durva. Aludtam 10-et és lvl 11 lettem :DDDDD Nagyon fáj a hülyeség :D lvl 1-en végigtoltam volna a gamet :D
  • BlitzFiles
    #10971
    elbaftam:-)
    hTTp://képfeltöltés.hu/060328/ScreenShot10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    hTTp://képfeltöltés.hu/060328/ScreenShot9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    hTTp://képfeltöltés.hu/060328/ScreenShot8_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    hTTp://képfeltöltés.hu/060328/ScreenShot7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    hTTp://képfeltöltés.hu/060328/ScreenShot6_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    hTTp://képfeltöltés.hu/060328/ScreenShot1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • BlitzFiles
    #10970
    na a képek:
  • Sheltem
    #10969
    Remélem valami ilyesmit fogok énis írni pár óra múlva.
  • Looserke
    #10968
    áááá sikerült minden recommendation csak én voltam béna és nem vettem észre egy kis porfészket, ahol még volt Mage Guild... :)
  • Harrower
    #10967
    Hűű köszi. :) fene se gondolta volna. Nem aludtam az egész játék során lol :)) kicsit kevés volt a manna meg a hp de azért beaprítottam az összes impet így is... de egy hülye vagyok :D
  • Zsolo007
    #10966
    Aludj ágyon :)
  • Sheltem
    #10965
    Szintet lépni akkor tudsz csak ha ágyban alszol(1 óra is elég)
    Mágus Guildbe úgy tudsz belépni ha elmész az arcane sanctuary ba a fővárosban(Imperial City) és beszélsz valakivel aztán elmondja miket kell tenned, hogy felvegyenek.
  • Harrower
    #10964
    Sziasztok elkezdtem visszafele olvasgatni, de rengeteg a komment és a lapokon nem találtam meg. Valaki segítsen plz. Miért nem lépek szintet? Már van 75-ös szkillem is meg rengeteg mindent megcsináltam mégis lvl 1. És nem ajánlják fel egyáltalán, hogy beléphessek a mage guildbe se.
  • Sheltem
    #10963
    Na ez jól sikerült...
  • Zsolo007
    #10962
    LOL bakker szemed merre jár? Itt a kommentírásnál a mehet alatt ott figyel a képfeltőltés gomb
  • Sheltem
    #10961
    Ide is kirakhatod őket [img] és [/img] közé
  • Sheltem
    #10960
    karod = kardod
  • Sheltem
    #10958
    Nem kell köszi. A 60 magicka pont nekem elég info:) De a vérted / karod jól néz ki. Azok mit tudnak?
  • BlitzFiles
    #10957
    hova tehetem fel a képeket, hogy mindenki lássa?
    Aszittem sheltem felteszed!
  • BlitzFiles
    #10956
    Küledjek még 1-2 képet a kari további tulajdonságairól???

    Sheltem??
  • Sheltem
    #10955
    Nemrossz cucc...A kardod mit tud?
  • BlitzFiles
    #10954
    Bocsi rosszul emlékeztem 5. szintü vagyok
  • Zsolo007
    #10953
    Hát nemtudom...Én 20as szintű vagyok, most kezdeném bezárni a 2. O kaput, de vért izzadok, pedig nem gyenge a kari...

    MIndezt úgy hogy arénában grand champion vagyok, fighters guild vége felé járok, és a dungeonok 10%-t talán kiirtottam már...
  • Tojesz
    #10952
    #10479

    Csak hogy ne legyen olyan könnyű, Arenaban 7es szinten még csak a 3. rangig jutottam
  • ZsZso
    #10951
    Én a könyvet visszavittem a pacákhoz, megkaptam a reccomm -ot. A kész küldik között nem láttam Chorrol Recommend -et szóval nem tudom mi van. Hála az égnek egy másik városban végeztem az ajánlások kéregetesével, s ott beszéltem a banyával a Acrance Sanctuary -ról. Ő mondta, hogy mennyek a sráchoz, mert már kész van minden ajánlásom. Megnyugodtam, mert azt hittem Chorrollal baj lesz (hisz azt még a térképen is jegyezte ... pedig már kész volt)

    Szóval ott nem tudom, hogy a csajnak adtak a Fingeres könyvet, vagy a pacáknak, aki az ajánlást adja. Lehet ha csajnak adod, akkor bugos. Pasinál nekem jó volt (félig meddig ...)
  • Anotino
    #10950
    Udv! cheydinhal-ban merre van ulrich szobaja? A korrupt kapitanye'.. atsunnyogtam mar az egesz kastelyt de nem sikerult megtalalni.
  • Sheltem
    #10949
    Nekem most 11. szinten tegnap jött ilyen tűzelementálszerű lényke meg egy minotaur, nem mondom hogy nehéz volt de azért nem egy ütés.
  • Sheltem
    #10948
    Privátba
  • BlitzFiles
    #10947
    Adjatok 1 helyet, ahova képet küldhetek
  • Sheltem
    #10946
    "dungeonok 70%-át már kifosztottam"

    Biztos vagy te ebben ?
  • BladeW
    #10945
    Hat en csak 5. vagyok de vert izzadok minden harcban. Nemtom honnan vannak jo cuccaid mert nekem eddig max steel cuccok estek, boltokban meg iron van. Oblivion kapu kozelebe meg nem nagyon erdemes mennem mert 2 imp ugy megszenvedtet h minden penzem elmegy potikra, meg javitasra.
  • BlitzFiles
    #10944
    4. Fejlödésrendszer: ez nem teccik 1edül: kb 6. szintű vagyok elég sok igencsak kalandos játék után (pl az arénát már kiakasztottam, van is egy utánfutóm :-),néhány O kaput lezártam,dungeonok 70%-át már kifosztottam ). És a fegyverzetem, páncél is elég tápos ahhoz hogy mindenkit lecsapjak 1 ütéssel,ebből következően sokkal lassabban fejlődök, és a 6. szintnek köszönhetően gyíkfing szörnyek jönnek. 22-es csapdája :-) // lehet hogy ököllel kéne küzdjek //
  • Crokin
    #10943
    Annyit tudok hozzáfűzni, hogy szerintem valamivel könnyebb lett az Oblivion, köszönhetően a "konzolosodásnak". Morro az nehezebb minden tekintetben, aki Obli után Morrozni az kösse fel :D
  • Sheltem
    #10942
    Jójó elhiszem :)

    De hogy más jellegű kérdésem is legyen érdekelne, hogy a Morrowind játékosok hogyan értékelnék a 2 játékot.
    Kicsit fel is lendítenénk vele a topicot. Mondjuk amiket vehetnénk összehasonlítási alapnak a 2 játék között:
    1. összhatás
    2. játékmenet
    3. küldetések száma / összetettsége
    4. fejlődésrendszer
    5. lények

    Ha hülye ötlet akkor felejtős csak én amikor megjelent a morrowind nem volt elég erős gépem hozzá(mondhatnám kurvaszar gépem volt), most viszont kedvet kaptam, hogy majd oblivion után nekilássak érdekelne mennyiben másabb mint ez az istenség.
  • Crokin
    #10941
    Nem, egy délután alatt megvolt. Mondjuk én elég alaposan játszom, sokat nézelődök stb :D
  • Sheltem
    #10940
    Sokáig tartott az összes?
  • Crokin
    #10939
    Ezt mondom neki én is reggel óta, de nem akarja befogadni :D
  • Crokin
    #10938
    Én tegnapelőtt csináltam meg őket, és egy szál buggal nem találkoztam közben.
  • Kalmika
    #10937
    Mert folyton baszogatlak . ) Egyébként pont be akartam irni, h megvan, rájottem :)))
  • Drizzthsz
    #10936
    Nekem ezt a Fighters Gulidben adták, Anvilban.