41716
  • Jagi
    #11540
    köbö :DDDD
  • ZsZso
    #11539
    LÁL
  • cenobite
    #11538
    Én ezt a rákocskát nem találtam meg, pedig asszem kerestem. Lehet legyaktam? Én Caldera-ba, a scamp-hez hordtam a cuccokat általában. Meg asszem volt egy Rich NPCs mod is.
  • Sheltem
    #11537
    Nem vagyok fennakadva, csak ilyen arcot vágna a nő amikor magához tér: ->
  • Me0w
    #11536
    Akkor lenne igazi, hogyha a paralizalt baranyokat is seggbe lehetne dugni
  • Sheltem
    #11535
    Nem lehet rajtuk csinálni semmit. Viszont a jobb lovak gyorsak. + Gyönyörködhetsz bennük mert vannak szó szerint gyönyörű lovak is.
  • Jagi
    #11534
    a seggjuk szavon vagy fenn akadva? (mi így írjuk. De csak ezt)

    Továbbá. A látványon felbuzdulva az összes kocsmatöltelék tenne 1 próbát...
  • Sipocz
    #11533
    Lóháton miféle cselekvéseket lehet mívelni? Van lovasíjászat? Legalább varázslani lehetséges? A lovaknak van egyénisége? azta!.....
  • Sheltem
    #11532
    Poénos lehetett, amikor nyársra akartad húzni a rákot és megszólalt.
  • Me0w
    #11531
    A jateknak megvan az a hibaja, hogy 0 ido alatt lehet mergezette tenni a kardot. Eleg magas alkimiaval konnyen keszithetsz 5 masodperces potiont, a kemenyebb ellenfeleket beparalizalod, power attack ra mig fekszik, majd mikor kelne fel akkor TAB + ujrarakod a merget.
  • Sheltem
    #11530
  • Inquisitor
    #11529
    "Mezei rák?? Ezt kifejtenéd bővebben? :D"
    Persze. A Morrowindben az egyik leggagyibb ellenfelek a partokon rohangáló rákok voltak (úgy nézett ki, mint egy bazinagy tarisznyarák, tudod sok lábbal, meg két ollóval), teház ezeket mindenki automatice lecsapkodta ...
    És az egyik kis eldugott szigeten "élt" egy rák, akivel lehetett dumálni (!), és kereskedni, volt egy csomó pénze :P
  • Jagi
    #11528
    Sztem egy idő után levágná, mert nagyon fájna a seggjuka... :)
  • [Jakuza]
    #11527
    Tenyleg nem lehet egy csajjal sem flortolni ?
  • BEAST #11526
    eh :o
  • Sheltem
    #11525
    Akkor lenne igazi szerepjáték ha a paralizált kocsmárosnét seggbe lehetne dugni aztán amikor magához térne nem tudná mi történt vele :)
  • [Jakuza]
    #11524
    Fred az oldalatokon csinalhatnal egy olyan modulos reszt, ahol pontozva vannak a modok minosege, hogy azert a felhasznalokan legyen fogalmuk arrol, hogy kb milyen minosegu moddal van dolguk. (mondjuk pontozasos reszt lehetne a modok melle)
  • BEAST #11523
    a paralizálós nyilaimat nagyobb dögökre használom mint a mocsok medvék meg az oroszlánok , picit unalmas rohangálni előlük és közben vagy 20 nyilat ellőni :D ... és majdnem kifelejtettem az életveszélyes vaddisznókat!! :D
  • cenobite
    #11522
    LOL, ezen felröhögtem! :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Sheltem
    #11521
    Kérek képet róla :D
  • PyRex
    #11520
    "lighnigos staffot"

    ??
  • PyRex
    #11519
    hmm, kipróbálom :DDD
  • Dns5000
    #11518
    szepen eldol? Mint az emberek?:P
    azok is jol dolnek el :P
    csak baromi keves ideig tart a paralizalas nem erdemes szarozni vele, inkabb lighnigos staffot csinaltattam mint paralizalosat
  • [Jakuza]
    #11517
  • BEAST #11516
    hmm fogalmamsenincsen , az első karakteremmel én csak a fősztorin futottam át ... a mostani karakteremmel még el sem kezdtem , oblivion kaput sem láttam még ... de szerintem ráérősek, nem hinném hogy vége lenne a világnak amíg te épp máshol küldetésezel
  • Sipocz
    #11515
    Köszönöm a választ és én is üdvözlöm Kedves Társaságtokat!, spelljeitek jót durranjanak és fegyvereitek soha ne csorbuljanak!!
    Örvendezek az ilyen játékmenetnek mert bár kicsit "lassú vagyok de roppant komótos:))".
  • Me0w
    #11514
    Csak annyit, hogy meg nem lattatok lovat paralizalva :( (lol)
  • PyRex
    #11513
    ehhh :)) Dedurva :)
  • Sheltem
    #11512
    Egyszer velemis megesett ilyesmi. Éjszaka volt rámtámadt egy farkas miközben ültem a lovon. Leszállok a lóról, a ló elkezdett elbandalogni a farkas ment utána és harapdálta. Na mondom jó kis mágikus nyíl elő a nyilacskákkal(rá egy kis méreg hogy üssön is) elkezdem lőni a farkast de olyan kurva sötét volt hogy alig láttam valamit, egyszercsak elindul felém a farkas látom, hogy szalad felém. Na mondom legalább a pacim biztonságban van, a farkas 1 lövéstől le is feküdt. Aztán utána láttam miért nem támadta már a pacimat, szegény lovacska ott feküdt 4 mérgezett nyílvesszővel az oldalában
  • PyRex
    #11511
    11. szint még jó. Nekem 13. szint környékén kezdődtek a komolyabb gondok :)

    De kezdek arra rájönni, hogy most, hogy már tudom, hogyan lép szintet a karakter és milyen skill mire jó, belevágok egy custom kari megalkotásába...
  • Sheltem
    #11510
    Hát én szétröhögtem magam ezen a sztorin
  • Árnyvadász
    #11509
    Ez tetszett :)
  • BEAST #11508
    úgyértem normál wolf nevű farkast már nem látok , néha látok timber wolfot , de nagyon nagyon keveset , amúgy is ha tehetem kerülöm az olyan helyeket ahol állatok vannak , ők megérzik a szagomat vagy nemtom , de esélyem sincs a sneakre :P ... jah meg a hülye vaddisznók <.<
  • MrAndree
    #11507
    Hát nekem 11-es szinten jönnek már medvék meg timber wolfok is, de vannak sima farkasok azokba viszont elég két nyíl. A patkányokba meg továbbra is csak egy kell. Szóval nekem ezek nem fejlődtek. Úgyhogy nincs semmi bajom a rendszerrel, meg eddig komoly nehézségem sincs mivel nem kell közel mennem az ellenfelekhez. Mire meg azok odaérnek kapnak 3-4 nyilat, aztán hártálok és kitömöm. :)
  • PiszkosFred
    #11506
    Vegre mar, mit tartott ilyen sokaig ;] Udv ujra a fedelzeten!
  • BEAST #11505
    én mindig is utáltam a lovamat , a Dark Brotherhoodtól kaptam , de eszméletlenül vad (volt?) ...amint meglátott valamit rögtön nekiment , persze ilyenkor nem volt időm azzal szórakozni hogy körbesétálom az ellent , jó lövőállást keressek , élvezzem hogy én vagyok a vadász ... hanem rohannom kellett hogy megmentsem ... azóta véletlenül meghalt asszem , a hullájában kb 6 olyan nyilat találtam amit 100% hogy én lőte ki xD ... de másnap megint ott állt a kapuban ...ha tehetem gyalog megyek ... félős lovat akarok :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyébként van egy unikornis is a játékban , egy "szent" tisztáson szokott legelészni amit minotauruszok védenek , elköthető büntetlenül , nem is ellenkezik , de ha leszállsz róla elindul hazafelé
  • Dns5000
    #11504
    wow ez nagyoj :)
    mar csak az a kerdes hol talalok Azura start me Vivec Godot :P
    ja es nem lehet kiengedni a kovekbol a lelket?
    nagyon utalnak egy Azurat elpazaronli egy grate lelekre :/
  • PyRex
    #11503
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem NEM lehet olyat megölni, aki nagyon fontos lesz később (mondjuk fő küldetéshez kell). Mint ahogy Quest-hez kellő tárgyakat sem lehet eladni.
  • PyRex
    #11502
    Hmm én 17. szinten még mindig farkasokat látok, de mondjuk megidézni már idéztek meg medvét ellenem. De azt is baromságnak tartom, hogy ha 20. szintű vagyok pl. akkor eltűnnek a világból a farkasok. Hát ez elég kiábrándító... Miért nem azt csinálják, hogy mondjuk 20. szintű karakterek már farkas falkával találkoznak, nem egy darabbal. Sokkal hihetőbb lenne...
  • Árnyvadász
    #11501
    Lovammal sebesen száguldtam a lankás dombok közt Cyrodilltól délre, éppen a híd közelébe, mikor vadlovakat vettem észre egy tisztáson. Oda is mentem közéjük és megállítottam a lovamat. Néhány vadló elfutott, de volt amelyik maradt. Miközben egy igen közeli vadlovat szemléltem arra lettem figyelmes, hogy a saját lovam (FPS nézetben ültem a lovon), lehajtja a fejét és elkezdi enni a füvet, magyarúl elkezdett legelni. Annyira megtetszett ez a momentum, hogy gondoltam ezt beírom ide.

    Sajnos azóta ezt a lovamat (Kis foltoska, ahogy én hívtam) valószínűsíthetően ellopták. Bravilban szálltam meg egy éjszakára és reggel mikor kimentem az istállóhoz, csak egy paci álldogált. Az enyim sehol. Az igaz, hogy az úton tőlem kb. 70 méterre volt egy ugyanolyan ló, mint az enyém, de mikor elindultam felé, egy jólöltözött hölgy szépen felszállt rá és elindult vele. Most, hogy ez az én lovam volt, vagy az övé, azt nem tudom.

    Próbáltam beszélni vele, de ugyanazok a témák jöttek elő. Rumors meg egy másik. Elkezdtem lőni íjjal is, de csak kiáltozott és ment tovább. Emiatt úgy gondolom az nem az én lovam volt. Már úgy voltam megölöm a nőt, enyim nem enyim, csak aztán hátha később még fontos lesz és emiatt hagytam. Na meg amiatt, is mert egy vaddisznó az erdőből az útra tévedt és nekem támadt. Csináltam belőle sündisznót. Jó sok nyíl ment bele mire kifeküdt. Gondoltam ezután esetleg mégis a nő után megyek. Nem hagyott nyugodni a lovam. De ekkor egy troll akadályozott meg ebben. Vele már nem tudtam komoly sebek nélkül elbánni, így fogtam és beugrottam a Bravil falai alatt meghúzódó vizesárokba. Oda ugynanis nem követett.