41716
  • ShaiHulud
    #11620
    akarmikor lehet merget csinalni, mereg annyibol all hogy csak negativ hatasu potiont keversz, tehat fogsz ket damage health tualjdonsagu novenyt es osszekevered ajanaltos hozzza hasznalni azt az alchemy seged eszkozt ami a negativ tulajdonsagat noveli meg a potionnak, igy erosebb merget keverhetsz, mindjart utananezek a nevenek:)
  • Mayday
    #11619
    Arenaban van jobb fegyver? Hogyan?
    En 8-as szinten vagyok, es egy 4-es sebzesu kardot hasznalok, mostmar talaltam boltban egy 5-ost is. Tehat lama vagyok? :)
  • ShaiHulud
    #11618
    epp ezaz hogy meg az sem hogy timberwolf lenne, de majd letesztelem megint a dolgokat:)
  • PiszkosFred
    #11617
    1. nem
    2. Passz
    3. Khajiit faji képesség, habár sok értelme nincs, fáklyával hangulatosabb ;] (#szerintem)
  • Me0w
    #11616
    Ugy, siman.
  • Looserke
    #11615
    egyébként csak simán kattintsak rá a poisonra, mintha egy health potiont akarnék meginni vagy mást kell csinálni?
  • Looserke
    #11614
    most még Appretice szinten vagyok alcemyben, de már nem sok kell a következő szintig, gondolom akkor már lehet mérget csinálni, mert eddig nem láttam...
  • Mike
    #11613
    1. lehet lóhátról harcolni?
    2. ha kardozok, és ütök valakit, akkor az miért csúszik lépkedés helyett?
    3. az egyik faj elvileg át a sötétben
    én ezt nem tapasztaltam vhogy
    az elején nem lát, csak ksésőbb?
    4. harc közben miért nem lehet fegyvert váltani? miért nem lehet előbb nyilazok aztán kardot rántok taktikát alkalmazni? szvsz ez abszolút normális lenne
  • Isegrim
    #11612
    köszi, csak naponta kb. 500 új hozzászólás van ha nem több, tegnap néztem. :)

    A farkasnál nem lehet hogy egyszerűen a táposabb Timber Wolf-ot nézik az emberek sima Wolfnak? ugyanúgy néz ki..
  • Mentol
    #11611
    Hi!
    Elkezdtem én is a játékot. Kijutottam a börtönből a szabdba, de nem indultam el a főküldetést csinálni, hanem kószáltam egy kicsit a szabad levegőn. Ekkor találtam egy barlang bejáratot, ami nagyon csalogatónak tűnt.
    Nosza, elég volt a csillagfényből, gyia be a barlangba! Nem egy szintes a dungeon, és a végén eljutottam - barlangi tavon keresztül - egy terembe, ahol van egy trónszék(mögötte egy díszes ruhás hulla). Bele lehet ülni a székbe, és...
    Na, itt akadtam el. Mit kell itt csinálni vajon?
  • ShaiHulud
    #11610
    vedd kezbe ijad, csinalj alchemyvel merget (kis zold uvegecske) es useold az es akkro bemergezi az ijat(igen az ijat tehat ha kozben valtasz nyiltipust akkro az lesz lesz mergezett) tehat a kovetkezo lovesed beviszi a merget a celpontba, ha melle losz akkor elbuktad a posiont:)
  • Me0w
    #11609
    Katt zold potion uveg :)
  • MrStokes
    #11608
    Huhh de jok ezek, en meg mit szenvedtem, h vmi jo arcot krealjak, csak hat nem nagyon jott ossze. Gondolom dolgoztak rajta nem keveset...
  • Isegrim
    #11607

    A városban ahol a paranoid csávó lakik (kvatch és az imperial city között, most nem jut eszembe), nézz be a fegyverárus csajhoz. Van nála egy csomó steel páncél. Este szépen feltöröd a zárat, és privatizálsz ami tetszik. :) A régi vasat meg eladott, én abban a lopott nehézvértben rohangáltam. Egy bibi van, ha lekapcsol a jard, buktad a páncélt szóval vigyázz (talán ha eldobod előtte akkor meg tudod menteni)
  • ShaiHulud
    #11606
    pedig ez a statnovekedes tegnap votl a tema, olvass vissza jobban:))

    masik tema: igen ma irtam is hogy hogy mukodik elvielg ez a levelup kovetes dolgo a moboknal, de ezek szerint akkro valami bug megis van ha van akinel a sima farkas kesobbi szinteken taposabb es van akinel meg nem (ertem ezalatt hogy kesobb mondjuk +7 nyilvesszo kell bele mig masnak ugyanugy lefekszik a farkas 1v2 vesszotol)
  • Looserke
    #11605
    hogyan lehet mérgezetté vagy pl. paralizálóvá tenni fegyvereket és nyilakat?
  • Isegrim
    #11604

    Hali,

    azt hiszem itt van egy kis félreértés, énnekem nem tünt fel hogy az alap szörnyek nehezebben lennének legyakhatók, érzem ahogy fejlődök ellenük. Szerintem vizionálnak itt olyanokat ami egyszerűen nincs, ha megnézed te sem tök egyformán sebződsz mindig.

    A 600 oldalas PDF guide azt írja hogy az alap szörnyek nem lépnek szintet, viszont az adott fajtából lévő "Boss" szörnyek igen. Tehát egy alap goblin az mindig ua lesz, de a goblin warchief (a goblinok közül a legdurvább) az veled együtt lép szintet. És így tovább. Nem tudom hogy az NPC-kre ez áll-e...

    Viszont találtam egy jópofa dolgot, az ilyen fehér romoknál dolgok, mint pl az első amikor kijössz a Imperial Prisonból, sok helyen Welkynd stone-nal világító oszlopok vannak, csak túl magasan hogy elérhesd. Viszont ha íjjal meglövöd a követ, működik a fizika és leesik :)

    Én eddig egy kissé módosított lovag Norddal voltam, fel is játszottam 6ik szintig, de kissé eluntam, vámpír lettem, most azt kéne gyógyítani, de nagyon kevés a manám (van vmi stratégia arra hogy hogyan legyen sok manád?) ráadadásul a közelharc is már kicsit egysíkú. Ezért csináltam egy újat (szerencsére volt seweres save-m), nagyon tetszik, egyfajta mindenes Wood Elf, kicsit íjász, kicsit harcos, kicsit tolvaj, mágiában sem rossz a szintjéhez képest, nagyon tetszik. Vicces, de gyakorlatilag Thief 4-et játszom vele a dungeonban, na kb. ilyennek kellett VOLNA lennie a Thief 3nak... ráadásul elég jó nő a csajszi, majd berakok egy képet.:)

    Ja, én beccsszó visszaolvasgattam, de nem találtam nagyon semmit arról hogy mitől függ hogy az alap stat-jaid mennyire nőnek szintlépéskor, hogyan lehet befolyásolni?
  • PiszkosFred
    #11603
    Csítmodokat sosem értettem ;] Most nem az elvről van szó, hanem arról, hogy conzolból minden megoldható 1-2 paranccsal (morrowindben is), nem értem minek ehhez mod, ami aztán még kompatibilitási problámakhoz is vezethet. De ez már legyen persze azok büntetése, akik élnek ezekkel. Az szinthez generáló modnak is biztos lesz még pár verziója, mire igazán korrekt és jó lesz. Ahogy a lovas mod is tuti meg lesz oldva, hogy ne egy egész ménes kövessen, ha mondjuk van már 5-6 lovad ;] stbstb...
  • [Jakuza]
    #11602
    Pont ezert is mondtam azt a modos cuccot.
    Meg aztan, ha tul sok mod lesz, a kutya akar sok bantoan alacsony minosegu cuccokkal kiserletezgetni.
    Ugy meg lehet mondjuk 5 csillagos rendszerrel vagy 1-10-el pontzoni, es ha besorolja oket az ember, akkor latja mit erdemes leszedni, ill. mit nem.
    Ez kesobb nagy segitseg lesz tobb szaz ill ezer modnal.
  • Dns5000
    #11601
    villamos bot csak nem tudok irni :P
  • ShaiHulud
    #11600
    nah de mondjuk ezeknek a modoknak a nagyresze cheateles meg tapolasrol szol:D pl vampire cure, meg +500 teherbiras, meg tarsaik:D de egy resze valoban mar most is remek mod.
  • PiszkosFred
    #11599
    Alig 8 napja volt a játék premierje, kell még idő hogy kiforrott modo(ka)t kapjunk minden tekintetben. Ezért is kell felhívni midnig a figyelmet, hogy egyes modok bizony nem várt problémákhoz vezethetnek. De idővel ezek majd javítva lesznek, és akkor köszönt be a kánaán. 8 nap, és már 100+ a modok száma. Örülök neki én is, de azért várjunk még az örömködéssel picit, nehogy meglepetések érjék a kedvenc karakterünket (főleg azokat, akiknek az utolsó mentés valahol a börtönben volt;])
  • ShaiHulud
    #11598
    eloszor is kell hozza speed+athetlics es nagy szabad terulet:) aztan lodozod es ha kozel van elteszed ijjat es futsz (igy gyuorsabban tudsz szaladni > nagyobb tavolsagot nyersz) par sec utan eloveszed futas kozben az ijjat es felajzod aztan hatra fordulsz es fejbelovod a disznajat:D es ez rinse and repeat:)
  • Shan
    #11597
    1501-re: lenyilaztad a vaddisznót, jó sok nyílvessző kell bele...

    Hogyan csináljátok ezt, megy felétek, és hátráltok tőle, úgy nyilazzátok? vagy hogy? Én, ha már fut felém vmi, akkor húzom elő a kardot közelharcra. VAgy felmászol egy fára? Most komolyan, nem baszogatás, érdekel!
  • Owned
    #11596
    Aki meg következtetéseket von le ugy másokról hogy nem is ismeri őket attól én se...
    Egyébként most nem az imperial citybe vagyok és már találtam árust na de mind1..
  • Mr. Perfect
    #11595
    Van már újabb verzió is: ITT
  • raepa
    #11594
    Az arenaban csapkodtam le...
  • PyRex
    #11593
    Pff, LOL :DDD
  • PyRex
    #11592
    Többen felvetették már...
  • Me0w
    #11591
    Hat, akkor lemondok rolad...
  • PyRex
    #11590
    Húha de ciki: néha én is annak írom :))
  • Amiga
    #11589
    Végre van NOCD patch is. :) Nekem az a gondom, hogy a régi LG dvd-olvasóm néhány gyári DVD játékot nagyon nehezen kezd beolvasni (pl. Sims 2, Far Cry...). Nagyon illúzióromboló volt, hogy ott az eredeti Oblivion az asztalomon, mégis egy biztonsági másolatot kell használnom... De a crackkel legalább ezt kivédtem. :)

    Többen írtátok, hogy van, akinél a farkas is szintet lépett, van, akinél nem. Talán butaság, de nem lehet, hogy ez egyfajta védelem? Mint a Settlers 2-nél a "disznót kard helyett"? (Persze biztos nem...).
  • Me0w
    #11588
    Mondjuk aki a 'vagyok'-at 'vok'-nak irja attol nem is varok sokat...
  • ShaiHulud
    #11587
    probald telekinezis spellel azzal kcisit konnyebb legalabbis ha kombinalod a grabbel:)
  • PyRex
    #11586
    Imperial City (ahol az Arena van) nem igazán szaros város és ha ott nem találsz valamit, akkor máshol se fogod valszínű :)
  • Me0w
    #11585
    Kivancsi vagyok melyik varos az, amiben csak fegyverarus van. Elarulom a varosok nem egy zonabol allnak...
  • CS@
    #11584
    Az editorba belepillantottam ezzel kapcsolatban és eléggé úgy tűnt, hogy ugyanazon az elven működnek mint a morroban tulképp bármelyiket fel lehetne venni ha engedélyezték volna. Úgyhogy biztos meg lesz oldva csak furcsálltam, hogy gyárilag kimaradt.
  • Owned
    #11583
    Beléptem a Fighters Guildbe meg az Arénába már..

    Fighters Guild-ba megakadtam annál a küldinél hogy egy csákó boltjába betörö kecsegeket kéne kinyírni:Hát,iinkább ők gyalulnak le engem
    Arena-t meg csinálom csak most kifogytam a healing potionból,hol lehet venni?(tudom ez nagyon lama volt de abba a szaros városba amibe vok csak fegyverárus van)
  • cenobite
    #11582
    Én eddig csak az inventory-kicsinyítőt (vagy mi a fene) tettem fel, de az faja.
  • PyRex
    #11581
    nem igaziak még ezek a modok :D