41716
  • MrStokes
    #11660
    Hat pedig meg a csavo nevet is irja, ha ranezel az asora...
  • Tojesz
    #11659
    Valaki fel tudná valahova tölteni a Collectors Edition, meg a sima DVD tokos borítót?
    Köszi
  • BlackShadow
    #11658
    gondolom szintlépéskor rágyúrni az intelligenciára (gondolom az ad magicka pontot)
  • DieHard
    #11657
    az a problémám, hogy vettem valami varázscuccot jó drágán, és nem tudom használni. azt irja hogy kevés a magicka. mit kell ilyenkor tenni? thx
  • BlackShadow
    #11656
    ahogy olvasom a fejlődés rendszeres hozzászólásokat gondolom azért sikerült neki, mert veled fejlődnek az ellenfeleid is ergó erősebbek lesznek minél fejlettebben mész oda :)

    arénához tartozó kérdés: az ork csamptól kaptam egy küldit.. feltételezem ha végigcsinálom az arénát legvégül meg kell ölnöm.. tehát célszerű elötte elvégezni azt a küldetést?: )
  • Lacee
    #11655
    az arénára már 5. lettem :D

    a három elleni harc elég "parasztosan" zajlott: bebújtam a pajzs mögé, aztán ész nélkül ütöttem mindenkit akit láttam a karddal, és egy idő után meghaltak :)
    a szinteknek amúgy azért nincs túlzottan jelentősége, mert hozzád igazítja az ellenfeleket is a játék; ergo, lehet hogy korai szinten még könnyebb is.
  • BlackShadow
    #11654
    olyan cuccokat(egyenruhákat stb) amit ellopok mondjuk katonáktól azt nem lehet 'megtisztítani'? h tudjam hordani? :)
  • BlackShadow
    #11653
    na banyek.. hát arra nem gondoltam.. már vagy 10 fajta ásót felvettem a játék során de nem láttam értelmét még eladni sem lehetett így azt hagytam is a francba :D
  • PiszkosFred
    #11652
    Ha vannak ilyen hasznos kis receptjeid, és persze másoknak is, msgben jöhetnek és felrakom őket a weboldalra folyamatosan.
  • Goth
    #11651
    :O
    4-es szinten hogy bírtad végigtolni az arénát?
    amikor 3 ellen kellett harcolni egyszerre na azzal még 9-es szinten is megkínlódtam rendesen.
  • Me0w
    #11650
    En 10 mikor megcsinaltam.
  • Lacee
    #11649
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nézd meg az ásót is...
  • BlackShadow
    #11648
    lenne egy gondom abban a küldetésben amit IC -ben vehetsz fel az egyik csajszi árustol, miszerint egy új árus keresztbe tesz nekik, és győzzem meg, h ne csinálja.. nos ennek a végén már a kriptában vagyok megtettem amit megkellett és akkor még azt írja ak üldetés h nézzek körül hátha találok még valamit.. nos én nem találok semmit! help :)
  • Lacee
    #11647
    na ehhez képest az ork grand champion faterjától én egy sima iron daggert kaptam, az aréna végén pedig maga a champion egy steel kardot hagyott el.... gondolom ezek a lootok is szinteződnek, akor 4. szintű voltam.
  • CS@
    #11646
    Ha már alkímia akkor 2kedvelt receptem:
    Közelharc beállítottságú karakterhez
    Mágia beállítottságú karakterhez
  • Szolnokboy
    #11645
    köszi megkeresem
  • Amiga
    #11644
    A piacnegyed egyik boltjában vehetsz ingatlant.
  • Szolnokboy
    #11643
    imperial cityben hogy tudok házat/lakást venni magamnak ?
  • Laza
    #11642
    Udv, egy kerdes, hatha vki csinalta ezt a kuldit. Nem tudom melyk valasztas a jobb :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Corrolban miutan a ket testverpart osszehoztam ujbol, megkeresett egy dark elf ficko, hogy a faterjuk ellopott egy cuccot, ami az orkoknal van, es szerezzem vissza.
    Nah, ez egy faja kard, aminek igen jo atpje van, es 0kg. Valasztasi lehetosegem, hogy visszaadom a Corrolli varnak (adnak egy faja pajzsot), v megtartom magamnak, avagy eladom a dark elfnek. CSak az a baj, hogy nem talalom ezt a dark elf fickot, hiaba korozgetek a varosban. O mit ad?
  • MrStokes
    #11641
    Orok halam uldozzon!

    Ezekrol meg nem is halottam eddig, koszi a nagyon hasznos infokat.
  • Árnyvadász
    #11640
    Így is fel lehet fogni, de a MW után, ahol öröm volt a vízben úszni és felfedezni nekem mindenképp zavaró. Gondolom ebben a játékban a vízben nincs semmi felfedezni való. Azért is lett ilyen. (Mészároshal és rák kivételével)

    Jó lenne azért ha lenne vízalatti rom, vagy barlang. Vízbe így max. azért mentem, hogy emeljem az atlétika képességemet, mivel az úszva jobban nő, mint futva. De én szeretném ha már úszom: lássak is valamit :)
  • TVelvet
    #11639
    Lenne 1 problémám:P vagyis elakadtam:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mage guild küldi, és Could Topon lécő kövel kéne csinálni valamit, de nemtudom mit.. lefordítattam a csajal a könyvet.. azt aztmondja menyek vissza.. de mit kéne csinaálni?

    help:p
  • CarajoEsp
    #11638
    Noh, énis visszajelzek, egy Dunmer Íjászt indítottam, aki enyhe neurózisban szenved, amely oknál fogva, betegesen retteg a lovaktól, így ezekre nem tart igényt:D Ezenkívül szegény Neurasztikus hajlamokat mutató Kleptomániás, Értsd:Mindent ellop, ha meglátják tagad:D Egyelőre baromira tetszik a játék, van benne kihívás, és még csak 5-ös szintű vagyok, 20óra után:D És még csak két várost láttam:D
  • Me0w
    #11637
    Engem nem zavar, mert egy igazi toban sem latsz semmit 2 meter alatt.
  • Árnyvadász
    #11636
    Nekem a játékban leginkább a víz alatti sötétség zavaró. Nos ennek ezennel vége! www.tessource.net -en már van is egy mod (2kb) ami ezt kijavítja és a víz felszínét is szebbé teszi. (Azért nem linkelem, mert regisztrálni kell.)

    Akit ez szintén zavar, az mindenképpen töltse le!
  • Tinman #11635
    Miért ne lehetne?
    Csak arra kell figyelni, ha éppen kivitelezel egy mozdulatot akkor nem tudsz cserélni!
  • ShaiHulud
    #11634
    nem kell midnig magadnal hordani:) rakd el valami "biztos" helyre aztan gyarts potion vagy posion keszeleteket aztna ha fogynanak akkro visszatersz es gyartasz meg:)
  • Mayday
    #11633
    Ezt en is koszonom, hasznos informacio!
  • Looserke
    #11632
    egyébként most vamami csinos kis Helm-re vadászok mert eddig nem találtam semmi jót, csak egy sima imerial guard helm-em van...ugyan láttam egy törpe sisakot de az bénán mutatott a fejemen...
  • Isegrim
    #11631

    Ja, megtaláltam, most megokosodtam, köszi! :)
  • Mayday
    #11630
    O, koszonom szepen az infot :)
  • Looserke
    #11629
    hát az kicsit sok... :)
  • Me0w
    #11628
    A jatek szerint 1-2 honap :)
  • Me0w
    #11627
    Jah, es a teljes szet sulya olyan ~20 kg :D Remek, hogy 60-as erovel light pancelban alig vihetek valamit magammal :)
  • Looserke
    #11626
    egyébként mennyi idő alatt "töltődnek fel" a virágok meg gombák, mert én a Mage Academy kertjéban szoktam gyűjtögetni és nem tudom mikor érdemes visszamenni harvestelni egy kicsit?
  • Looserke
    #11625
    thx a lot...
  • ShaiHulud
    #11624
    tehat alchemyhez ugye van 4 fele segedeszkoz :

    1. mortar and pestle : ez kell ahoz hogy barmifele potiont csinalhass ennek a minosege hatarozza meg alapjaban veve a potion erosseget(novice,apprentice,jurneyman, stb)

    2. retort : ez noveli a potion pozitiv hatasat tehat mondjuk ha e nelkul keversz egy gyogyitalt akkro healelne 20 at mig ha ezzel akkro 22t

    3. alembic: csokkenti a negativ hatasat a potionnak (nincs hatassal a mergekre) tehat ha egy olyan potiont keversz ami gyogyit teged 30 al de kozben csokkento az inteligenciadat 5 tel akkro ha van hozza ilyen segedeszkozod is az inteligencia csokkenes csak 4 lesz mondjuk.

    4. calcinator: ez noveli az erejet mindefele potionnak (ezzel tudod a mergedet erosebbe tenned). potencyt ir ennel nem tudom potnosan mit befolyasol alap sebzest vagy az idot amig hat. de lenyegeben erosebb lesz :)

    minda 4 fajtabol van ugye tobb ranku kellek egyre jobbakat hasznalva egyre erosebb hatast valtanak ki. roviden ennyi az alchemy ezen reszenek az alapja:)
  • Me0w
    #11623
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Vagy a fo szalon haladsz addig, mig Martint elviszik a hegyekbe, es akkor kapsz egy Bladek altal hasznalt katanat, vagy az arenaban valsz Grand Championna, akkor kapsz egy Mithril hosszukardot. Ha megcsinalod az Ork Grand Champion questjet, akkor meg egy tapos elf tort kapsz.

  • b-type
    #11622
    erről a 'konzolparancsos' dologról írnál kicsit bővebben Fred?
    Mert pl. a Time (1:1, 1:110, 1:20) mod csak teljesen új játéknál müxik..a csatornakijáratos, namégegyszerutoljára-bármilehetsz mentésnél nem. :(
    Tehát ha ezt konzolparancsal lehetne aktiválni az nagyszerű lenne, mert van ezért félbehagyott karakterem.
  • Looserke
    #11621
    mind a 4 alcemy eszköz nálam van... :)

    OK köszi megpróbálom...eddig nem csináltam negatív potionoket de mostantól fogok...jut eszembe melyik az a mob ami már constans effektet ad enchantkor, mint pl. a Golden Saint a Morroban?