41716
  • BEAST #11860
    izé itt spellekről volt szó ... a kereskedő alatt is spellekkel , scrollokkal foglalkozóra gondoltam
  • Hmuda
    #11859
    Veszel egy próbababát, berakod a házadba és rárakhatod a szerzett páncélokat. Díszítésnek tökéletesek.
  • BEAST #11858
    nem :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vannak olyan szentélyek amik képességeket adnak ... én egyet találtam valahol Anviltól észak keletre van a nagy pusztaság közepén , éjjel világít is meg minden , sőt igazából csak akkor működik , de egy olyan spellt kaptam ami megnöveli a magickámat 50nel és látok a sötétben , és elég hosszan tart , napi egyszer használhatom
  • Looserke
    #11857
    ez nem igaz a kereskedőkre...ahogy lépsz szintet úgy adja az iron/steel/silver/dwarf/... cuccokat...
  • CUCLI
    #11856
    hmhm. az mi?
  • tegla
    #11855
    Szerintem azok a "buff" oltárok amiket Te mondasz.
  • BEAST #11854
    őőő nem , csak új lények amiket eddig még gémben sem láttam xD
  • ZsZso
    #11853
    "különleges tápcsíter summonok is"
    mit értessz ez alatt? Hogy hosszabb summonokat lehet gyártani?
  • BEAST #11852
    nem , egy kereskedő/tanár/stb ha egyszer megmutatja hogy mit vehetsz tőle az nem fog változni :)
  • BEAST #11851
    csináld meg a mage guild alap küldetéseit hogy bekerülhess az university-be , itt készíthetsz saját varázsfelszerelést , saját spellt , és vannak különleges tápcsíter summonok is ... ma lestem meg őket meg csorgattam a nyálamat :D
  • Hmuda
    #11850
    Ha valaki lát próbababa modot az sikítson léci.
  • Fritz Von...
    #11849
    Kk ty, megnézem. :)
  • Kandurex
    #11848
    Szintezés miatt nem kaptál, magasabb lvl. -ként lesz minden fajta.
  • CS@
    #11847
    Arra már rájöttem, hogy az első elkészült darab befolyásolja az utána készülteket.
    Tehát ha készítek valamilyen 0.1 súlyú hozzávalóból 1darab átnevezett valamit akkor annak a súlya 0.1.
    Ha ezután készítek mondjuk egy 1 es súlyú alapanyagból egy pontosan ugyanolyan potiont akkor annak is 0.1 lesz a súlya.
    Viszont ha a második lépés előtt eldobom az először elkészültet akkor már ismét 1 a súlya.
    Tehát arra kell figyelni, hogy az elsőnek legyen jó súlya mert ha a többi is azonos hatással és névvel rendelkezik akkor ez határozza meg a súlyt.
    A kérdésedre a válasz tehát: mindig annyi a súlya mint a legelőször elkészültnek.
    Ez nagyon el van fuserálva.
  • Fritz Von...
    #11846
    Na pontosan OTT nem kapok erősebb spelleket. Emlékszem rá, hogy korábban egyik városban valahol láttam ilyen spelleket, de nem emlékszem, hogy hol. Most nem akarnám minden város mindegyik kereskedőjét végiglátogatni. :P
  • ZsZso
    #11845
    najó, asszem elmegyek aludni :)
  • Fritz Von...
    #11844
    Az kizárt, hogy csak 16 legyen. Négy-öt város körül még nem zártam be a kapukat és Anvil környékén egy halom van. Most is van olyan 2 még, ami nyitva van. De majd megnézem :)
  • David2
    #11843
    asszem chorror mages guild
  • Kandurex
    #11842
    16 lesz kereken :)

    ZsZso: többen csalnak, mint 4 éve. 20% több cheater
  • Fritz Von...
    #11841
    Hehe. Ezeket nem jelöli a térkép. Anviltól derítgettem fel a környéket egész nyugatra és északra, arrafelé találtam kettőt. Az egyik spell kb 20at ad pár főbb skillhez, és 2-3 percig tart. Atom. :)
  • ZsZso
    #11840
    Vazz. bocsi ... eggyel lejebb akart menni. Mind1. Te se csalj! NE CSALJON SENKI SE :)

    4 éve 100% több csalás volt :)
  • Fritz Von...
    #11839
    Nem tudom. Én már bezártam vagy 10 oblivion kaput és folyamatosan látok mindig újabbakat. :)

    Az nagyon tetszik, hogy minden egyes kapuhoz más és más rendszer tartozik, véletlenül sincs két ugyanolyan. Hihetetlen. :)
  • Kandurex
    #11838
    Ancient power? Merre is? Mutassa valami térképet pls :)
  • Fritz Von...
    #11837
    Látom zajlik az élet. :)
    Én elkezdtem nyugatról indulva felderíteni mindent a térképen. Módszeresen mászkálok és ahol új helyet jelez a manp, megyek is befelé. Már találtam két olyan "shrine"-t, ahol különleges varázslatot tanultam meg, valami ancient great power. Szóval hasznos. :)
    Most lettem expert a conjuration varázslatok között. Van is egy kis gondom. Nem tudjátok, hogy hol lehet venni fasza spelleket, ahol meg lehet idézni erősebb lényeket is?
    Eddig ugye vagy ghost, skeleton, zombie és scamp. A mágus guildot megnéztem már (amelyik conjurationnal foglalkozik), de sehol semmi jó spell.

    Szal pls, ha valaki emlékszik rá, akkor mondja. :)

    Thx!
  • Tatyla
    #11836
    kereskedönél 1-et találltam amit meg is vettem de 5 kéne :(
  • Kandurex
    #11835
    nem neked szánta :p
  • grebber
    #11834
    Nem értem mit akarsz ezzel mondani mert nemtudom mi ez.
    De soha nem hasunáltam kodot eztán se fogok.Csak idegesit hogy lassan megy a szintlépés.

    Mégvalami most ott vagyok hogy hegyes havas táj és egy szobor tudom mi a küldetés nem erről van szó henem megláttam melette egy kaput és bementem oda namármost ez nem befojásol semmit ha utasítás nélkül zárom be vagy be se lehet igy zárni?
  • Looserke
    #11833
    úgy hogy elmész a fővárosba a piactérre és veszel a kereskedőtől...én így csináltam....
  • ZsZso
    #11832
    Ezt írod be ...
    AddItem <ide kell beírni a tárgy hexa kódját> <hány db kell>

    "<" és ">" közötti részt persze cseréld le (< és > -el együtt)
    Hexa kódját nem tudom hol találsz, mert az alábbi oldalon én nem láttam ... vagy próbálkozz ... egyszer meglessz :))

    -----
    amúgy szerintem ne cheatelj ... elveszi a játék varázsát.
  • NEOreg3
    #11831
    nálam is ez van, toldd feljebb a nehézségi csúszkát!
  • ZsZso
    #11830
    egy szóközösből ha csinálsz 4et, akkor mind a 4 egy súlyú lesz? Vagy totál random? Mert akkor itt a válasz.
  • Kandurex
    #11829
    Cheat -ért akasztás jár
  • grebber
    #11828
    Kardan csakodok de nagyon lassan lép szintet.Lecsapom a fél poklot azt semmi hatás alig fejlödik :(
  • Tatyla
    #11827
    itt egy link valaki leforditaná hogy kell beütnöm az additemnél ha mondjuk Grand Soul gem-et szeretenék?
  • CS@
    #11826
    Még egy kicsit pöcsöltem vele és azt kell mondjam, hogy az egy vicc, ahogy a potionok súlyát számolja a játék. Készítettem két potiont ham –ból ugyanazon felszereléssel, a különbség annyi, hogy az egyiknek 1 szóköz van a neve előtt a másiknak kettő.
    1szóköz
    2szóköz
    Ha esetleg valaki találna logikát a dologban az mondja el nekem is.
  • Goth
    #11825
    én az arénával 4 szintet fejlődtem =)

    meg dungeonozz sokat.
  • ZsZso
    #11824
    az elsődleges szkilljeidet fejleszd és úgy. (pl. ha a blade elsődleges skilled, akkor ne kalapáccsal harcolj)
  • grebber
    #11823
    Hogyan lehet gyorsan level-t lépni mert nekem nagyon de nagyon lassan megy?
  • Goth
    #11822
    akkor fast travel.
  • BEAST #11821
    az utolsó elötti rangnál kapod meg az IC dealer nevét