41716
  • PyRex
    #11900
    Minimum 25-ös "Mysticism" kell neki. A megoldás: csinálj olyanokat, amik ezt a skillt növelik, VAGY trainingeld ezta skillt. (Skingradban a Mage Guild-ben van egy illető, aki tud tanítani - szintenként 5 pontot tudsz fejlődni max.)
  • Smitiz
    #11899
    ÉS senki nem vett még házat??
    Vagy rakott be magának pluginnal?
    Sajnos harácsoló típus vagyok és kellene egy hely ahol normálisan le lehet pakolni :)
  • PyRex
    #11898
    nemtom, talán sneak módban mész oda az alvó emberekhez és úgy? Passz, nem voltam vámpír eddig... :)
  • Smitiz
    #11897
    Hmmm és hogy lehet vért inni?
    Sajnos most már érzem a napozás mellékhatásait :(
    Alkimista tud napolajat csinálni? :)))))))
  • Drizzthsz
    #11896
    Soul trap scrollt hol lehet szerezni?
    Illetve vettem egy soul trapet, eddig nem volt elég a magickám hozzá, azért nem használhattam, de mostmár a magickám elég, de mégse tudom varázsolni, mert amikor megnyomom a c-t, kiírja, hogy nem elég magas a skillem hozzá. :( 9. szintű vagyok, s még m,ost lett meg az első silver fegyverem, de egy dwarven tőröm is van már.
  • PyRex
    #11895
    Igen, mert ha 2-3 naponta este iszol vért, akkor egy ideig megint normális emberi kinézeted és tulajdonságaid lesznek. De ahogy éhesebb leszel, egyre jobban kijön belőled a vámpír, annak minden pozitív és negatív tulajdonságával...
  • Smitiz
    #11894
    Hát nem tudom.... én most lettem vámpír, de ha jól emlékszek nem volt semmi bajom a napon... harcoltam velük már, de azóta sokszor aludtam és csak most álmodtam vámpírossat, és püff, piros szem meg minden :)
    Amúgy a Cheydinhal-ban eladó házat kitől lehet megvenni? Drága? :) VAgy van ezen a környéken lévő plugin ház?
  • Dynamic
    #11893
    thx
  • PyRex
    #11892
    Az 1. esetben látszik a Vampirism "skill" + a csomó plusz sok skilledre.
    A 2. esetben látszik a: "Cure Desease: Porphyric Hemophylia"

    (varázslatok ikon utolsó fülecskéje :)
  • Lacee
    #11891
    ha nem kapsz a boltban, vagy nincs rá pénzed, akkor grand soul gemet úgy lehet könnyen szerezni, ha sötétedés után (vámpírként mondjuk amúgy sem nagyon flangálsz nappal, nem? :)) mész a mage guildekbe, vagy betörsz az alkimista-boltokba és szépen elpakolod a szajrét... egy-egy helyen én hármat is találtam már; simán meglesz az öt!
  • MerlinW
    #11890
    No Vámpírság.

    Harcoltam vámírokkal IC csatornáiban, és megsebeztek. Köv alváskor előjöttek a tünetek, ezért elmentem IC papnőhöz segítségért. Ő adott egy Cure Vampirism missziót - menjek el valamelyik kastélyba, ott majd jól megmondják mit tegyek. Az ottani muki mondta hogy a lánya boszi és majd ő jól segít. Elmentem hát a boszihoz, aki 5 grand gemsoulért cserébe segít.

    8 óra játék alatt 2 grandot találtam, vásárolni nem tudtam, mert 1. nem állt velem szóba az árus, 2. mikor nyitva volt az árus úgy sütött a nap, hogy a bolttal szemközti épületből nem tudtam átmenni, 10pt-s heal spellel sem.

    Így visszatöltöttem a harapás utáni-alvás előtti időszakra, és kiteszteltem mikor mi történik. Végeredmény az, hogy minden vamp harc után menjetek el templomba blesselni jól, és csak utána feküdjetek le aludni, akkor nem változtok át.

    Most két szálon játszom ugyanazzal a karimmal:) Mikor van kedvem tökölni az éjszakai élettel, dungeonok lootolásával, gem kereséssel akkor vámpirozom, mikor nincs emberezem:)

    Poén: Untam a dungeonozást, ezért elmentem vámpírommal arénába éccaka. Elbeszélgettem az ipsével, mondom nagyon készen állok, erre ő, oké vedd fel a rucid és menj vért ontani reggel 9 után. Mondom okészuper.
    Pár óra wait után indulok az aréna fele, és csak akkor jöttem rá hogy ez így nem fog menni, mikor beléptem a napsütötte aréna ajtaján, és már a kifutón megsültem
  • zsilike
    #11889
    ez komoly?
  • ShaiHulud
    #11888
    ugy vettem eszre hogy minden varos mage guildjeben van legalabb 2 ember aki tanit spelleket az egyik ebbol alacsony szintueket masik meg tapos expert spelleket. ha esetleg latogatasod soran nem talalsz olyan emberket aki taposabbakat tanitana akkro az van hogy eppen "munkaidon" kivul beszeltel az illetovel es akkro csak a speechcraft jatek ikon es az X ikon lathato. probalj meg a nap masik szakaban beszelni ujra veluk es akkro mar talan pont az illetotol is vehetsz spellt. amugy ha summon spell kell az a conjuration speces varosban van, Chorrol-ban ha minden igaz, majd megnezem pontosan:)
  • ShaiHulud
    #11887
    nem mage karival mage guild leader? pff faszasan rpgsen jatszod:) magemmel tuti nem lepek be fighters guildbe meg hasonlokba epp ezert:) majd arra lesz egy melee karakterem:)
  • MerlinW
    #11886
    bevallom, eddig majdnem az összes könyvet kiolvastam:D Max ami uncsi volt hagytam félbe (pl a 80 oldalas mittommilyen várostörténetet)
  • Dynamic
    #11885
    Honnan látszik biztosan a fertőzés?A Dark Elfnek eleve piros a szeme.Legalábbis azt hiszem, mert visszatöltöttem korábbi állásokat és ott is piros volt.
  • PyRex
    #11884
    Annak a folytatása :)
  • Piko888
    #11883
    Hali! Mi köze van a játéknak a Morrowindhez?
  • CUCLI
    #11882
    ha találsz ilyen modot akkor szólj pls.. ;D
  • PyRex
    #11881
    Amúgy a vámpírsághoz...:

    2 módon fertőződhetsz meg:

    1. - Amikor alvás közben megharapnak. Ilyenkor piros szem és Vampirism + az összes skill növelő cuccot megkapod egyből. Ekkor már nem segít a Cure Desease (ha jól tudom).

    2. - Mondjuk vámpírral harcolsz és nem harap meg, de megsebez, vagy nemtom. Ilyenkor elkapsz egy "betegséget". Ez az a bizonyos "Porphyric Hemophylia" amit viszont gyógyít a Cure Desease potion. Nem tudom, hogy ilyenkor meddig tart az átváltozás (az is lehet, hogy nem is lesz igazán vámpír az illető, mert az én Nord karakteremmel legalább 10 nap eltelt úgy, hogy észre sem vettem a fertőzést és nem lettem vámpír...)
  • PyRex
    #11880
    A black és a grand soulgem között mi a különbség?
  • PunkZoli
    #11879
    áá de csak aszongya el amire már énis rájöttem...várok mégegy napot:D
  • grebber
    #11878
    Igen ővele!
  • Dr4gonlord
    #11877
    Ennyire megtépázták a Grand Soulgemeket? Mert Morrowindban magasabb szinten bementem egy barlangba, és minden második hordóban volt GSG, néha több is.
  • PunkZoli
    #11876
    melyik nővel?? :P az egyetemen?? a gyíkkal?:D
  • PiszkosFred
    #11875
    Töltött lélekkövekkel többek között.
  • grebber
    #11874
    Várj 1 napot beszélj a nővel megint a könyvekről ha még mindig nincs nyil várj megint 1 napot megint beszélj vele és elmond majd mindent.
  • grebber
    #11873
    Mágikus tulajdonsággal ellátott fegyvereket hogy is lehet feltölteni?
    Mert van egy mágus bot az elég jól abálja a népet két lövés és meghal az ellenfél.Csak hamar lemerül.
  • PunkZoli
    #11872
    senki nemtudja mit kell a négy könyv után csiálni???
  • BlackShadow
    #11871
    az a noob kérdésem lenne, hogy egy enchantolt fegyvert, hogy lehet feltölteni? nincs trapped-soulom .. valami merchant/varázsló nemtud IC ben?
  • donpedro
    #11870
    Chorrolban Athrandar a te embered, ott simán találsz ennél komolyabb summonokat, én ott vettem a Dremorát, Skeleton Hero-t, stb. Egyébként elég gáz, hogy én is expert vagyok a témában, de így is alig tudok megidézni valami táposabbat, annyira sok magickába kerülnek.
  • Lobsterman
    #11869
    Hát én rákerestem, a lockpickre találtam egy értelmes találatot(bár az necces ha tényleg csak egy helyen lehet venni), de a többire semmi. Ha valaki tudna írni egy pár szót a témá(k)ban azért hálás lennék
  • PunkZoli
    #11868
    még mindig elvagyok akadva,megvan a négy könyv és nemtom hova kell menni....wuestben meg annyi van hogy olvassam és tanuljak belőle
  • BEAST #11867
    gondolom igen :) netudom , énsem foglalkoztam a varázslatokkal , csak ha már guild leader lettem belestem mindenhova és az egyik helyen láttam egy nagy halom spellt , de a karakterem a spellek nevét sem tudná megjegyezni , nem hogy hatékonyan használná xD
  • CS@
    #11866
    Eddig komolyabban nem foglalkoztam a mágiaval, de akkor ezek szerint egy mágus csak úgy életképes ha belép a guildba mert ha a kínálat nem változik akkor gondolom idővel kevés lesz az így megvásárolható spellek száma.
  • Kandurex
    #11865
    Rosszabbul olvasol vissza, mint 4 éve...

    Alul a kereső, írkáld be szépen a célszavakat :p
  • DieHard
    #11864
    köszi mindenkinek
  • Lobsterman
    #11863
    3 kérdés:
    1, Hol lehet lockpicket venni? Nem találok tradert aki árulna, és ide kapcsolódik a 2, hol van thief's guild? Asse találom. Lehet hogy az emlékezetem csal, de a morrowindben nem kocsmákban tanyáztak? És 3, kivel tudok enchantoltatni itemeket, és mit lehet cuccokba tenni?
    Ha noobnak tűnök, lehet benne valami. Rosszabbul játszok mint 4 éve
  • CS@
    #11862
    Szorry nem láttam
  • CS@
    #11861
    Ezt csak a trainerre és a spell kereskedőkre értetted ?