41716
  • Sheltem
    #12100
    Akinél a lopott cumót adod el ? Este meglesem.
  • ShaiHulud
    #12099
    o az egy quest elvielg kellett kapnod questet nezd meg a questlogot ott lesz ezzel kapcsolatban valami.
  • BEAST #12098
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bravilban levő thief küldetésadó npc küld hogy beszélj vele ha jól emlékszem és azt is megmondja hogy Armand elbújt mert keresik , de a Talos plaza negyedben mittoménmelyik házban vár egy nő akinek van egy terve az őrség eltávolítására
  • PyRex
    #12097
    Pontosan erről beszélek :) Az arénában szerintem gáz, de a természetben, ahol nincsenek szabályok (mint pl. az arénában ugye), ott miért ne használhatnád ki a természetadta lehetőségeket?
  • BladeW
    #12096
    Mennyi idovel a PC-s jatek utan jott ki?
  • BladeW
    #12095
    Hát ha szerinted ez reális nincs mirol beszelnunk
  • Sheltem
    #12094
    Már voltam nála párszor thief quest ügyben de az egyik után eltűnt, nem jött elő éjjel. Az őrök meg rohangálnak össze vissza és keresik(mint én) :) Napokat vártam ott de nem jött elő + beszéltem ott a putriban mindenkivel kb :) Ez amúgy már egy hetes probléma nálam kb vasárnap óta nem tudom folytatni emiatt a thief guild questeket.
  • NzzN
    #12093
    Morrowind is kijött Xbox-ra és mégse volt benne ilyen.
  • BEAST #12092
    IC waterizé putrinegyedben :)
  • Sheltem
    #12091
    Köszönöm szépen és ezennel mindenkitől bocsánatot kérek a sok vámpíros buziságokért. Más: Hol a rákba van Armand?
  • Fritz Von...
    #12090
    Miért mondanám, anno nekem is sok fejtörést okozott. :)
  • Fritz Von...
    #12089
    Leszedik. De ugyanúgy a potion is leszedi. :)

    Tény, hogy én is csak akkor vettem észre anno, amikor már vámpír voltam. És az előző állás óta meg iszonyat sokat haladtam, ezért inkább megcsináltam a questet. :) Azóta figyelek, ha vámpírokkal találkozom. És már 2x is rajtam volt a xyfília. :)
  • BEAST #12088
    #12079

    és igen az említett lehetőségek remove disease potion , scroll, spell vagy egy rövid templom látogatás :)
  • ShaiHulud
    #12087
    amig nem almodsz vampirosat leszedheto igen, tehat gogo azonnal a templom vagy igyal egy remove disease potiont:)
  • raepa
    #12086
    A teljess glass szetben pompazo utonallok telleg azok. A jatek nehezsegevel semmi gond nincs.
  • Sheltem
    #12085
    Persze aztis mondhatod, hogy "próbáld ki bazmeg" de most melóhelyen vagyok és bassza az agyam ez a vámpír faszság.
  • Sheltem
    #12084
    Rendben akkor már csak 1 kérdésem van és igérem több vámpíros nincs. Ha a ténylegesen vámpírrá válás előtt(utolsó alvás) még bemegyek a templomba le tudják szedni vagy már késő? Ezzel igérem a vámpír témát lezártam csak még erre válaszolj.
  • raepa
    #12083
    Legy eros: itt is igy oldottak meg.
  • Fritz Von...
    #12082
    Bekerülne... :)
  • Fritz Von...
    #12081
    A kihívás az lenne, ha egy hónap múlva jönne az MMO patch és mindenki összekerülne a saját feltápolt karijával. :)
  • DonnieBrasco
    #12080
    Szerintem tegyél egy próbát Omegával, addig úgysem tudod összehasonlítani!

    Igen, valóban csak ATI tulajoknak szólt, bocsi!

    A FAQ-ról pedig szerintem továbbra is le kéne venni, legalábbis ATI mellől...

    DB
  • ShaiHulud
    #12079
    igen ez tunik a helyes megoldasnak, tehat akkor aki arra ebred hogy vampir az toltse vissza es nezze meg a spell tabnak az utolso fulecskejenel ahol mutatja hogy milyen effektek vanank rajtad hogy ott van e a disease, ha igen akkro egyszeruen gyigyithato a mar emlitett modokon.
  • BEAST #12078
    itt még könnyebb leverni őket :D csak csillogó villogó páncéljuk is van hozzá :D
  • Fritz Von...
    #12077
    Leírtam. :)
  • BladeW
    #12076
    A kihivast nem igy kellet volna megoldani... 1000 féle modja van hogy kihivas legyen egy jatek, megis valamennyire realis keretek kozt maradjon.
  • Lacee
    #12075
    ..és még mindig nem érted a problémát, grat... nem a kihívásról van szó, hanem hogy irreális!
  • BEAST #12074
    nyisd meg a spell listás ablakot , és ott az utolsó tab az éppen aktiv mágikus hatásokat listázza
  • Fritz Von...
    #12073
    ŐŐ na azt nem próbáltam még. Lényeg, hogy ha csak a disease effekt van rajtad, akkor lehet gyógyulni potionnal vagy a templomban.
    De ezt meg igazán megnézheti magának mindenki. :)
  • ZsZso
    #12072
    Ritka ocsmány színt sikerült spoiler-színnek választanom, de jobb nem jutott SZMbe :(
  • Sheltem
    #12071
    Jó tegyük fel hogy így van.Akkor az álmom előtt hol a rákban látom, hogy már fertőzött vagyok? Mert sehol nem láttam, hogy diseased vagy ilyesmi pedig néztem.
  • raepa
    #12070
    Azert jellemzo, morrowindnel azon rinyalt a nep, hogy tul konnyu lenyomni a monsztakat, most kapnak az arcukba egy kis kihivast, es sirva rohannak anyucihoz, hogy a csunya szamitogep bancsa oket.
  • Sheltem
    #12069
    Nyilvánvaló. Ha nem jön ki arra a microsoft szarra akkor olyan lett volna mint a morrowind.
  • Sheltem
    #12068
    Nyilvánvaló. Ha nem jön ki arra a microsoft szarra akkor olyan lett volna mint a morrowind.
  • BEAST #12067
    nemtudom hogy ez mennyire igaz ... mármint az hogy álmodban harapnak meg ... szerintem megfertőznek majd 3 nap múlva átváltozol ... és mielött átváltoznál leírja hogy egy álmot láttál , egy sötét alak jelenik meg az ágyad felett blabla és megharap majd te sikoltozva ébredsz , ez csak az álmod , a valóságban már 3 napja fertőzött vagy
  • Me0w
    #12066
    Lehet a kovetkezo reszben a vaddisznok nyitnak kapukat a vaddiszno-letsikra, es az sokkal felelmetesebebb lesz...Elder Scrolls: Attack of the Boars
  • BladeW
    #12065
    Sztem ez az egesz szintezos hulyeseg a multiplatform miatt van benne. Hogy jobban hasonlitson egy konzolos gamához ezert folyamatosan nehezedik a jatek mint egy normal hack & slash vagy akciojatek. Ha csak PC-re jott volna ki erosen ketseges hogy ilyen lett volna. Bar ellenpeldakent tudnam felhozni a Daggerfallt, ahol szinten hasonloan oldottak meg bar ott nem az volt hogy egy patkany megfuttat 18. szinten, hanem a dungeonokba egyre erosebb monszták kerultek ámde fix maradt a szintjuk.
  • ShaiHulud
    #12064
    ha mar vampirosat almodsz akkro amr vampir lettel azon mar nem segit a templom sem es a cure disease sem.
  • Sheltem
    #12063
    Azért örülök hogy nem csak nekem nem világos :)
  • ShaiHulud
    #12062
    az a fura hogy a strategy guide azt irja hogy elkell telnie 3 jateknapnak miutan megharapott egy vampir ahoz hogy a betegseg kifejtse a hatasat es ha ezutan alszol akkro valsz vampirra, de ezek szerint megsem igyvan?
  • hiba
    #12061
    a vaddisznok + medvek evente tobb embereletet kovetelnek min a pokolbeli szornyek !

    vaddiszno + kicsinyei + te = véged - de komolyan :)