41716
  • BEAST #12140
    íjásszal a legegyszerübb ... én sneakből kezdtem és amint kinyitották a kaput kapták is a 3x fejlövést ... a maradék életerüjek meg nem nagy dolog elinténi :)
  • MerlinW
    #12139
    naja:) Viszont így úgy tűnik 0-ás Lucky szkillü (azaz szerencsétlen) harcosunkban hogy ez nem csítelés, sőt végre rátalált a szerencse:)
  • XeeN
    #12138
    Az azért tudni kell, hogy pl egy ijjász (én) elég nehezen boldogul néhány esetben az arénában. Championként én is sokat szívtam... Megtehettem volna, hogy felugrok (simán ment volna) de inkább kínlódtam.
  • ShaiHulud
    #12137
    skill szinttol fugg alacsonyabb szinten 100-200 arany egy skill, magasabbakon joval tobb is lehet:)
  • ZsZso
    #12136
    ehhh
    ennél már egyszerűbb beírni vmi csítet ... ugyanaz a vége ... :(
  • Mayday
    #12135
    Oke, koszonom!
    Akkor lehet, hogy sajnalom az aranyaimet e celra! :)
    (Remlik ilyen 300 arany egy leckere :( )
  • Vucli
    #12134
    Nekem (legális) pénz szerzésnek bejött a vámpir vadászat miután végig csinálod az imperial cityban a vámpiros küldi sorozatot, utána le lehet adni vámpir humuszt:) 250 arany egy ,10 vámpir=2500 arany 1000 vámpir=250000 arany:)))
  • ShaiHulud
    #12133
    mint mondtam nem midnig tanitanak a trainerek sem napszaktol fugg,pl ha felriasztod almabol akkor valoszinuleg nem lesz aktiv a trainer resz. tehat probalkozz mondjuk masik idopontban.

    igen 1 pontot novel, minden szinten osszesen 5 skillpontnyit novelhetsz trainer segitsegevel, az hogy tud e tanitani attol fugg hogy a trainer szintje milyen, ha te mar magasabb ranku vagy a skillben akkro neked mar nem tud ujat tanitani az a trainer es keresned kell egy tapatsztaltabbat.
  • BEAST #12132
    az ilyen ember egy vicc ... meg az is akinek felkell másznia a falra az arénában hogy képes legyen megcsinálni ... mivel az ellen mindig táp cuccban van a pénz amúgy sem lehet gond ...az arénában a "csoportos" harcokon kivül egyiksem nehéz ...
  • Vucli
    #12131
    Hát akkor sajnos igy jártam , pedig látható szaggatás nincs , na mind1 pedig szeretem a mini gamékat
  • Hmuda
    #12130
    Öregem, tudom sajnálni azt aki ezt kihasználja...
  • Mayday
    #12129
    Valahol IC-ben meg a jatekom elejen valamikor talalkoztam Security oktatoval. Nah, azota sem talalom. Nem tudja valaki, ki az, es merre lehet?

    Masik, meg sosem tanultam trainernel. Mennyit tanit 1 leckevel? 1 pontot, vagy az adott szint 1/5-et (mert ugy 5-szor tanithat talan)?
  • BEAST #12128
    100% hogy nem bug ... talán még az lehet hogy nálam a champion sosem harcolt , mindig megcsináltam a küldetését és kérte hogy öljem meg ... de akkor is csak az arénában öltem
  • gerus1981
    #12127
    Köszi mindenkinek a gyors és részletes válaszokat!
  • ShaiHulud
    #12126
    welklynd kovet kolcsonozhetsz a helyi mage guildbol is, az egyik kis uveges pultban van egy. elvetele nem szamit buncselekemnynek ha guild tag vagy.
  • Vucli
    #12125
    Nekem is ugy jelent meg a pali hogy szerintem illegálisan nem öltem meg senkit
  • ShaiHulud
    #12124
    addig nem szabadna jonniuk amig nicsi legalabb 1 murder a statjaid kozt, ezt konnyen meglehet nezni a karilap azonreszen ahol irogalja a kulonbozo statisztikakat pl hany targyat loptal el hany orat aludtal stb ott van hogy "murder" ha ez 0 akkor elvielg nem johetnenek, ha megis akkro ezt is a bugok koze sorolom.
  • Vucli
    #12123
    A jegyzet azt mondja hogy welkynd stonet az Ayleid romok közt lehet találni, de én az imperial city körül az egyik kis dungeonba találtam, azt hiszem Vindaselbe de ez nem tuti, elég sok ott a kis dungeon:), egy kapcsolót kellett megnyomni ,akkor felemelkedett két kis kupola szobába és ott tudtam lootolni a köveket,szóval ilyen követ kell vinni Cloud Tophoz(chorroltól észak-nyugatra van),és középen a törött pillérnél kell elnyomni egy shock varázslatot, akkor egy szép kis effekt kiséretében megkapod a varázslatot:)
  • PyRex
    #12122
    nekem nem müxik a link...
  • Hmuda
    #12121
    Fura, mert én végigkaszaboltam magam az arénán és egy rakás "legális" küldiben is rendeztem mészárszéket (fighters guild pl) és soha nem jött Lucien. Egy másik karakterrel elég volt egyetlen civilt kinyírnom álmában és rögtön az első alvás után jött, hogy ugyan lépjek már be.
  • MerlinW
    #12120
    [URL=http://video.google.com/videoplay?docid=-6717971369655542609&q=oblivion&pl=true]500.000 arany gyorsan "majdnem csit nélkül":))[/URL]

    Megnézni mindenképp érdemes:)
  • PyRex
    #12119
    szerintem ez nem így van, én mindig figyeltem arra, hogy "illegálisan" ne öljek (vagy a banditák is annak számítanak?)
  • BEAST #12118
    pedig de ... én egy embert sem öltem meg arénán kivül. 3 karakteremmel mindig így jutottam be
  • Hmuda
    #12117
    Nemegészen...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak akkor látogat meg, ha gyilkolsz (egy civilt álmában pl). "Legális" kaszabolásnál nem.
  • PyRex
    #12116
    Olyan már volt valakinek, hogy éjszaka álmából felriadva egy vámpír állt ott mellette?
  • raepa
    #12115
    Te, a banditak eletkilatasain nem sokat javit, hogy glass armorban nyomjak leather helyett. Sebezni nem sebeznek, es olyan mindegy, hogy 3 vagy 4 csapasbol esnek le.
  • BEAST #12114
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a bérgyilkos céh , a Dark Brotherhood szentélyét találtad meg , ha sok embert ölsz , pl az aréna erre jó , egy éjszaka megfog látogatni az egyik tag hogy lehetőséget adjon a belépésre
  • PyRex
    #12113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt hiszem, hogy az az ajtó vezet a Dark Brotherhood-hoz
  • gerus1981
    #12112

    Cheydinhal-ban van egy elhagyott ház, aminek az ajtaját bereteszelték, ettől függetlenül be lehet menni. a pincéből tovább lehet jutni egy ajtóig, amire egy fehér vagy fekete (nem emlékszem így hirtelen) kéz van ráfestve. ha ki akarod nyitni, akkor egy hang megkérdezi,h mi az éjszaka színe!? persze nincs választási lehetőség.
    Ehhez a témához kapcsolódik,h a várostól északra amerre az út vezet ,van az ősi romoknál egy dundegon. a barlangban az egyik kijáratnál van egy
    terem, aminek az egyik falára ugyanezt a kezet festették fel, valamint egy könyv is, ami utal erre a cult-ra.
    A kérdés: járt már itt vki? hogyan lehet bejutni.
  • Me0w
    #12111
    Lassu a geped, es a rossz FPS miatt nem lehet siman iranyitani a zarnyitast.
  • BEAST #12110
    ez pont nem igaz , de már leírtam egyszer ... megvan a mód arra hogy lvl10en ebonit seted legyen (hogy felvehesd a küldetést 10nek kell lenned min) ... és egy elég nyomi ellenfelet kell leverni érte ... és ezek után még lvl20on is gyengébb cuccban lennének az amúgy is gyengébb npc-k
  • PyRex
    #12109
    "vissza kell menni a Cloud Tophoz vinni kell egy welkynd stonet és egy shock varázslatot kell castolni(lehet scroll is) és megkapod a finger of mountain nevű varázslatot"

    Ezt leírnád bővebben is? :) Privátban is jöhet.
  • BEAST #12108
    imádom nézni amikor ogrék , minotauruszok , banditák , imperial járőrök verik egymást :D
  • raepa
    #12107
    Pont a csillogo pancel teszi, mert egyebkent vegig kene turni fel tucat barlangot a tapos cuccokhoz. :)
  • Vucli
    #12106
    Sziasztok! Lehet elég ismert ez a küldi de leirom nekem nagyon tetszett, és elég tápos varázslatot kapsz ha teljesíted, bár rengeteg manába kerül castolni, igy nekem , mivel harcos kasztom van nem tul használható de hátha valakinek bejön...szóval Chorrolba megkér Earana hogy szerez vissza neki egy könyvet(finger of mountains) a Cloud Top nevű helyen, azonban a Chorrol mage guild ajánlásához is vissza kell szerezni a könyvet, tehát elöször add le a mage guildba majd lobd vissza és add oda Earana-nak, pár nap múlva térj vissza hozzá ,amikkora már lefordította a könyvet,a könyv végén van leirva a lényeg, vissza kell menni a Cloud Tophoz vinni kell egy welkynd stonet és egy shock varázslatot kell castolni(lehet scroll is) és megkapod a finger of mountain nevű varázslatot

    Egyébként hogy minden szörny ugyanarra a szintre fejlődik mint te, tényleg elég érdekes dolog, furi hogy ahol egy-két hete farkasokkal és banditákkal küzdött az ember ott most minotauruszok vagy még durvább lények rohangálnak, míg eleinte könyedén levertem bárkit, most a varázs fegyverem nélkül szinte alig birok vkit is legyőzni, igaz varázs fegyverekkel megoldható, érdekes dolog hogy szinte már arra gondol az ember na még egy szint=még erősebb monszták, szerintem kicsit finomtíthattak volna rajta pl: hogy csak bizonyos helyszineken lépnek szintet a lények, a másik dolog a zárnyitás, nem tudom biztos az egeremmel van baj , de rohadtul nem tudom rendesen balra vagy jobbra irányitani a lockpcikes tárgyat a zárba, felnyomom az egyik kis mütyit aztán amikkor nyomom jobbra az egeret vagy nem mozdul vagy arréb megy vagy 3 at, ugyhogy marad az auto pick lock
  • MerlinW
    #12105
    Mint írtam, (nem 100%) de tapasztalataim szerint ha lefekvés előtt lenyomsz egy imát az egyik templom főoltárán, akkor nem harapnak meg éccaka. Legalábbis mikor tesztelgettem az elfertőződés előtti mentésem, akkor ez bevállt.
  • Sheltem
    #12104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy nem teljesíthető questem már van ami nem törlődött az aktuális questekből. Az egyik egyik DB tagnap a szentélyben kellett volna valami szívet ajándékozni de közben ki kellett írtanom az egész szentélyt felsőbb utasításra(star wars utánérzés rulez), viszont az aktív questek közül nem törlődött(bug). Sebaj :)
  • PyRex
    #12103
    Szerintem ez nem így van. Volt, hogy nem volt semmi fertőzésem és lefeküdtem egy szakadt fogadóban 8 órára aludni és 2 óra után kiírta hogy megharaptak, blabla... Majd visszatöltöttem, átmentem egy másik helyre, ott meg megaludtam a 8 órát és nem volt semmi. Legalábbis így emlékszem, mert még az elején volt.
  • MerlinW
    #12102
    És milyen igazad van:)
    Mondom én hogy több szálon kell játszanom:)
  • Sheltem
    #12101
    Hmm thx