41716
  • BEAST #12300
    az :))
  • Apus
    #12299
    én burglart csináltam :)
  • Hmuda
    #12298
    Az a középső sisak csak nem a Masque of Clavius Vile véletlenül? Imádtam azt a jószágot a MW-ben. :-)
  • TEJA
    #12297
    "Ring of Khajiiti: Chameleon és Fortify Speed enchantmnetes gyűrű"

    Mekkora az a chameleon?
  • SaGa Jr
    #12296
    Hali!

    Hogy lehet Spoilerbe tenni valamit?

    Daedra küldetések cuccai pár szóban:
    Azura's Star: Többször felhasználható Grand Soulgem
    Goldbrand: Fix +22 pontnyi tűzsebzést adó erős kard
    Masque of Clavius Vile: +20 Personality-t adó maszk (csak míg viselik)
    Oghma Infinium: Választástól függően (Steel, Shadow vagy Spirit) növel néhány skillt 10 ponttal. Egyszer használható könyv.
    Savior's Hide: Könnyű páncél, elég erős Resist Magic enchantmentel
    Volendrung: Kétkezes kalapács paralizálással és Drain Healt-el
    Ebony Blade: Kard, Silence és Absorb Health enchantment felszereltséggel
    Ring of Khajiiti: Chameleon és Fortify Speed enchantmnetes gyűrű
    Mace of Molag Bal: Buzogány damage magicka és damage Strength képességgel
    Ring of Namira: Reflect Spell és Reflect Damage képességű gyűrű
    Skeleton Key: Törhetetlen álkulcs, ami 40 ponttal növeli a Security skillt
    Spellbreaker: Pajzs, Reflect spell enchantmenttel
    Sanguine Rose: Daedra idéző bot
    Wabbajack: Átalakító bot, ami 20 másodpercre átalakít egy lényt egy másikká (véletlenszerű mivé)
    Skull of Corruption: 30 másodpercre megidézi a célpont corrupted klónját (minden felszerelése, tudása ugyanaz, mint az eredetié, csak a céljai ellentétesek).

  • TEJA
    #12295
    Szerintem ebben a játékban számít legkevésbé a kaszt, legtöbb ember meg sajátot csinál az meg csak annyi hogy kijelölöd amivel főleg foglalkozni szeretnél, de ettől függetlenül ugyanúgy lődözhetsz tűzlabdákat max nehezebb. Meg itt már nagyjából ki vannak egyenlítve a skillek, szal a szarokat kiszedték többit meg egyensúlyozták, szal nincs jó vagy rossz kiosztás.
  • David2
    #12294
    akkor mingyár küldöök képet az Overlordomról:P
  • Lysandus
    #12293
    Na, végre megvan nekem is!

    Igen, az Infinitum. A Morrowinből hiányzott, a TES2-ben viszont benne volt. Biztos, hogy skillt emel? Akkor 50, majd egy patch után csak 20 pontot adott, amit az attribútumok (streght, intelligence, stb.) között oszthatott szét az ember szabadon. Bár, ha a skillek fejlődnek, akkor a tulajdonságok is fognak gondolom.
  • BEAST #12292
    ő az :)
  • MrStokes
    #12291
    Tobben is sajatot csinaltak. Volt itt mar, witch, adventurer, shadow, war thieft, tai'barian, marksman, slayer, stb.
  • szablya
    #12290
    Help!

    Valaki segítsen, mert elakadtam. Valamilyen könyves küldinél járok ahol össze kell olvasni az iniciálékat amiből kiderűl, hogy a temetőbe kell mennem délben. De a temetőben mit kell csinálni? Kérlek segítsetek.
  • Glpetyus
    #12289
    Hirtelen azt hittem,hogy a birka tartja a szájával
  • MrStokes
    #12288
    Meretezd at. :D
    Pl XNView, Irfanview segitsegevel megteheted. Aztan mehet az SG Galeriadba. :DD
  • Goth
    #12287
    van valaki aki saját kaszttal megy?

    Én létrehoztam a Spellbow kasztot :D
  • Fritz Von...
    #12286
    Kalapács neve: Volendrung. Képet nem tudok feltenni, túl nagy lenne... :(
  • SaGa Jr
    #12285
    Hali!

    Spoiler lehet!
    Daedric quests (Questet adó szobor neve, jutalom, minimális szint hogy megkapd a küldetést):

    Azura, Azura's Star, 2
    Boethia, Goldbrand, 20
    Clavicus Vile, Masque of Clavicus Vile, 20
    Hermaeus Mora, Oghma Infinium, 20+*
    Hircine, Savior's hide, 17
    Malacath, Volendrung, 10
    Mephala, Ebony Blade, 15
    Meridia, Ring of Khajiiti, 10
    Molag Bal, Mace of Molag Bal, 17
    Namira, Ring of Namira, 5
    Nocturnal, Skeleton Key, 10
    Peryite, Spell Breaker, 10
    Sanguine, Sanguine Rose, 8
    Sheogorath, Wabbajack, 2
    Vaermina, Skull of Corruption, 5

    *- ezt a küldit csak azután kapja meg a karakter, ha már az összes többi Daedric küldetést teljesítette. Ekkor majd felkeresi valaki. A jutalom ezért a küldetésért egy spec könyv, ami akár 4 skill-t is megemel 10 ponttal véglegesen.

  • MrStokes
    #12284
    Jah kozben rajottem, h nem csillagjegyeket leiro oldalt keresek ^_^', hanem olyat, ahol le vannak irva az elore megkrealt class-ok. :D

    Es lassatok csodat, a GOOGLE megint mukodott, ime:
    pregeneralt Class-ok
  • Fritz Von...
    #12283
    ŐŐŐ... tehát akkor:

    1. Mire is jók a kavicsok? Eltettem őket a házamba.
    2. Szóval akkor számolja, ha a questnél ott tartok?

  • BEAST #12282
    Arcane University / Chironasium épületében keresd ezt ,használd és válaszd ki az "üres" itemet , a soul gemet amit fel akarsz használni az enchant során ( mérettől függ hogy mennyi charge lesz az itemen és hogy mennyi tulajdonsága lehet) a bal oldalon lévő spell listából annyi tulajdonságot választhatsz ki amennyit akarsz és a soul gem enged
  • MerlinW
    #12281
    feleslegesen semmiképp sem, azok az Oblivion kavicsok sosem jönnek rosszul:)
  • CUCLI
    #12280
    uh. thx. asszem lépek is felderíteni...
  • Kandurex
    #12279
    A térkép így jelzi azokat a bizonyos, isteni szent helyeket:

  • Fritz Von...
    #12278
    Szerintem nem szintfüggő. :)

    Azonban nekem is kéne egy kis help. már bezártam 12 Oblivion kaput. És most már 1000%, hogy nem csak ennyi van. Csak akkor számolja, ha a questben ott tartok, vagy ettől függetlenül is be lehet csukni őket és majd a questben kell 16?

    Azért kérdem, mert ha majd onnan számolja, amikor ott tartok, akkor fölöslegesen melóztam vele... :(
  • steweee
    #12278
    szóval geforcéhoz kértem , abból ilyenek vannak:

    hivatalos nvidia oldaláról :

    NGO Nvidia optimized driver v1.8425 ( a legújabb 8425-ös hivatalos driver oblivionra optimalizált verziója, ha jól emléxem erről szúrt be vki képet hogy rossz a víz textúrája)

    vagy az omega oldaláról:

    1.6693-as a legújabb, bár ahhoz nem ír semmit hogy az oblivionra készült volna, de vki dícsérte. légyszi pontos válaszokat, vki csak most kezdi a játékot. esetleg a faq-ba is be lehetne rakni
  • MrStokes
    #12277
    Ertem, szoval hivok is vannak korulotte. Na akkor en meg ilyennel tuti nem talakoztam. Lehet h ez is szintfuggo dologo lenne?
  • CUCLI
    #12276
    amúgy a tökömse hitte volna ,h egy virág ilyen dolgokra jó. mostantól gyűjtök minden kis fiszamfaszom virágot :D
    fura ,h pl virág kell az oltárnak. azthittem egy hulla vagy egy levágott fej minimum xD
  • BEAST #12275
    megtalálod a szentélyt , egy szobor és egyszerüen katt rá ha már megvan ami kell neki ... ha nem akkor beszélj a hívőkkel a szobor körül , megmondják mikor mi kell
  • MrStokes
    #12274
    Az biz jo lenne! ^_^

    Az istenseget hogyan sikerult elocsalogatnod? Elkezdted random probalgatni ratenni a cuccokat, vagy volt a vilagban vmi utalas erre?
  • Kandurex
    #12273
    Meg a kardról!
  • CUCLI
    #12272
    képet a kalapácsról :)
  • Kandurex
    #12271
    Gec!
  • Fritz Von...
    #12270
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na végre rájöttem, hogy hol lehet megkapni az igazán atom fegyvereket. Vannak bizonyos nevű Shrine-ok szerte a világban. Mindegyik egy-egy istennek dedikálva. Amikor megtalálod, egy Szabadság-szobor (USA) szerű izéként jelöli a mapon. Ahhoz, hogy megjelenjen neked az isten, egy bizonyos dologra van szükséged. Például: egyiknek egy nightshade virágot kell tenni az oltárra éjfél és hajnal között. Akkor megjelenik és ad egy feladatot. Ez speciel az volt, hogy egy nem messzi kis faluban él két család nagy szeretetben, békességben. Neked be kell lopakodni a két család vezetőjének házába, meg kell ölni őket és el kell helyezni bizonyítékot, hogy a másik család tette... :))) Amikor ez megvan, report a kocsmában, hogy láttad. Utána lemészárolják egymást, azaz nekem az Ulfgar family szopott...:)) Utána visszamész az oltárhoz és jutalmul megkapod az Ebony Blade nevű legendás fegyvert. Már van egy brutális atommegadurva kétkezes kalapácsom is, nemtom mi a neve. Szóval ma megszerzem ezeket. :)
  • PiszkosFred
    #12269
    Félig van kész csak, legkésőbb péntek este/szombat hajnalban kerül majd fel a HQra. Addig ott a kézikönyv, vagy a gugli. Nagyjából megegyezik a MWs jegyekkel, picit eltérés van itt-ott.
  • Kandurex
    #12268
    áááá, ez semmi, asszittem valami jó pofa submarine -t sikerült összehozni
  • MrStokes
    #12267
    Na szoval tovabbra sincs senkinek tudomasa egy franko oldalrol, ahol le vannak irva a csillagjegyek?
  • Goth
    #12266
    lál :DDDDD
  • Kandurex
    #12265
    Na mindjárt :p
  • Kandurex
    #12264
    Nem azt kérdeztem, h hol, hanem, hogy hogyan adsz 2 mágikus tulajdonságot?
  • grebber
    #12263
    HEHE.
    Na ITTVAN az én vizalatti lóvam cirka 11MB-os videó.
  • Tatyla
    #12262
    ne te fakó...